dyskusja techniczno-technologiczna czyli o samochodach :)

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

Postprzez gktm » czwartek, 31 sty 2008, 09:44

wygląda imponująco... i zachęcająco jupi :D

ja niestety mam problemy z autem, wczoraj wyjezdzajac z serwisu przejechalem 100m i spalilem pompe paliwa :? wiec moj optymizm spada, bo auto jak narazie przysparza samych problemow :cry:
OGIEŃ NA TŁOKI z Wami :D
gktm
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2008, 16:08


Postprzez MSG Racing » czwartek, 31 sty 2008, 13:56

Opla proponuje najlepiej Kadetta 8)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez gktm » czwartek, 31 sty 2008, 14:59

MSG Racing napisał(a):Opla proponuje najlepiej Kadetta 8)


zeby miec problemy z budą :roll: :?:
nie dzieki 8)

ps. zastanawialem sie nad kadet/astra i uznalem ze najlepsza relacja cena/jakosc to... golf II :lol:
OGIEŃ NA TŁOKI z Wami :D
gktm
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2008, 16:08

Postprzez MSG Racing » czwartek, 31 sty 2008, 15:20

gktm napisał(a):
MSG Racing napisał(a):Opla proponuje najlepiej Kadetta 8)


zeby miec problemy z budą :roll: :?:
nie dzieki 8)

ps. zastanawialem sie nad kadet/astra i uznalem ze najlepsza relacja cena/jakosc to... golf II :lol:


A co golf nie gnije? Ja mam Kadetta od 5 lat i zero problemow.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez gktm » czwartek, 31 sty 2008, 18:23

wiadomo, o wszystko trzeba dbac zeby odwdzieczylo Ci sie niezawodnością, ale tak juz jest ze Astry a tym bardziej Kadetty maja nie za mocne budy, Golf tutaj ponoc wypada lepiej (opinia ludzi którzy w tym siedza); ja przeanalizowalem wszystkie za i przeciw i za 7 tysi kupilem auto ktore w przeszlosci zaliczylo kilka rund ppzm i gsmp, obecnie musze je doinwestowac (zawias, pasy - sprzedal mi gosc bez, itd. kaski interkom itd.) dorzucic kilka tysi i mam nadzieje ze bedzie w miare konkurencyjne; nastawiam sie i tak na nauke, nauke i nauke... i zabawe czego Tobie i wszystkim forumowiczom zycze :wink:

a co do awaryjnosci to nie ma reguly... niejaki kolega z mocnej Astry (ppzm) w ktora zostalo wlozone nie powiem ile, ale dobrego nowego kompakta mozna by za to kupic, wszystko na nowych czesciach... a jadac miedzy startem a os1 na jednej z rund ppzm spalila mu sie nowa pompa paliwa... i niestety caly sezon byl pechowy i awaryjny;

do tego slabe hamulce, ale za to wieksza moc w serii... ale ciezszy... nie mowie ze golf jest lepszy, ja poprostu postawilem na vw 8)

do zobaczenia na oesach
OGIEŃ NA TŁOKI z Wami :D
gktm
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2008, 16:08

Postprzez MSG Racing » piątek, 1 lut 2008, 03:14

:) i nawzajem najlepszego na OS 3 Ligi. Ja jeszcze nie wiem czym pojade ale chcialbym aby mialo 2.0 pod maska i ok 150 koni. To co amm teraz nie mialo hom i mam mala lipe szkoda ze pzm nie pomyslal hociaz o zapisie z wsmp o gr H. Narazie zarabiam na moja nowa rajdowke i szczerze mowiac tez mi chodzi po glowie Golf ale 3 oraz Astra, wspomniany Kadett, Sunny, 306, 205 a moze cos innego sie znajdzie. Zobacze.
Szerokosci.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Bullit_GSi » piątek, 1 lut 2008, 09:25

a ja się cieszę bo już auto mam ;)

wspomnianego kadeciora i nie mam problemów z przodem auta, podłoga jest kiepskawa no i tylne nadkola ale, nic co mi nie pozwoli jeździć w 3 lidze :)

w ciągu 2 miechów tylko obspawać i rozbudować klatkę, zrobić mocowania porządne na fotele, i w sumie kombinezon może wypożyczę albo poczekam jeszcze 2 miechy i kupuję swój sprzęt

i to tyle, naprawdę po taniości, a chciałem sprzedać auto za śmieszną w sumie cenę i pchać się w astrę, teraz w tej cenie nic bym normalnego nie dostał, a tak pośmigam ze 2 latka i potem się zobaczy ;)

zobaczę, czy może na asflty nie wyposażę się w sprężynki H&R ale narazie planuję olsztyn i mam nadzieję na szutry :)
BRT
Bullit_GSi
N1
 
Posty: 60
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 22:45

Postprzez gktm » piątek, 1 lut 2008, 09:56

no wlasnie, troche zaluje ze regulamin 3 ligi jest jaki jest, bo bylem szczesliwym posiadaczem mocnego Justy i bylo to baaaardzo fajne auto dajace naprawde ogromna frajde z jazdy szczegolnie na luznym; niestety nie posiada homologacji rajdowej wiec nie oplacalo sie w niego inwestowac... a Golf jest dla mnie troche bez polotu i kojarzy mi sie z LPG, naklejka pioneer na tylnej szybie oraz podswietlana na niebiesko tablica rej.; mam nadzieje ze przynajmniej bedzie duzo adrenaliny, a ta naszczescie sie zapowiada; co prawda posiadam ten slabszy 16V (PL) czyli 129KM w serii, ale planuje przerobienie go na silnik (KR) 139KM + jakis walek nie za ostry glowica itp. ale to napewno nie w tym sezonie; najpierw musze ogarnac to co mam :twisted:
OGIEŃ NA TŁOKI z Wami :D
gktm
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2008, 16:08

Postprzez MSG Racing » piątek, 1 lut 2008, 14:07

Zaraz zaraz Justy mialo hom! Na liscie znalazlem aut z utracona hom znalazlem Justy 1.2. A na fotkach sa Justy ale 5drzwowe. Na liscie jest jeszcze jakis sedan 1.0. Takze nie powiedzialbym ze nie mialo hom.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez gktm » piątek, 1 lut 2008, 16:50

a to ciekawe, doszly mnie takie sluchy ze jakas wersja amerykanska 5 dr. moze i ma ale nie sprawdzalem tego; wsrod wlascicieli justy przynajmniej panowal taki poglad ze nie ma; poza tym ja skatowalem potfornie to auto i wymagalo sporego nakladu finansowego, wiec wybor padl na zakup czegos szybszego :wink:
OGIEŃ NA TŁOKI z Wami :D
gktm
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2008, 16:08

Postprzez Siadły » piątek, 1 lut 2008, 19:43

Korzystając z tematu. Co sądzicie o Fieście XR2i? Stosunek cena/moc/pojemność całkiem korzystny, tylko mam dziwne wrazenie ze ta korzystna cena na czymś się odbije i w auto będzie szła masa kasy. Miał ktoś doświadczenia z tym autem? Czy może lepiej pakować się w japońce?
Avatar użytkownika
Siadły
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): niedziela, 24 wrz 2006, 21:31

Postprzez Beret » piątek, 1 lut 2008, 20:05

fiesta bardzo wdzieczne auto... a psuje sie jak stary ford po prostu... zastanow sie czemu na osach za bardzo tego auta nie widac??
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MSG Racing » piątek, 1 lut 2008, 20:15

A bylo kilka swego czasu i wyniki byly zadowalajace chyba. Ale jeden kumpel smigal i racja psulo mu sie to lae jak zaponawal nad tym to bez problemow.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez bialazzz » piątek, 1 lut 2008, 20:39

Siadły napisał(a):Korzystając z tematu. Co sądzicie o Fieście XR2i? Stosunek cena/moc/pojemność całkiem korzystny, tylko mam dziwne wrazenie ze ta korzystna cena na czymś się odbije i w auto będzie szła masa kasy. Miał ktoś doświadczenia z tym autem? Czy może lepiej pakować się w japońce?
Ja mialem przyjemność i nieszczęście posiadania takowego auta. Przyjemność bo fajnie bokami szla :) a nieszczeście to to, ze cały czas sie cos psuło. Co prawda moja xr2i byla strasznie niedoinwestowana, ale w bardzo dobrym stanie to sie chyba żadko trafia. Jakbym mial możliwość zakupu auta to postawiłbym na japońca (fiesta zjadla cale moje oszczędności).
Avatar użytkownika
bialazzz
N1
 
Posty: 54
Dołączył(a): niedziela, 2 kwi 2006, 19:39

Postprzez MSG Racing » piątek, 1 lut 2008, 22:20

Dobra opcja jesli nie najlepsza jest Civic Vtec 1.6. Mocny i w miare tani.
Ja z kolei mialbym pytanie czy wiecie moze jak sie prowadzi Golf 3 Gti w porownaniu z Astra GSI czy tez Kadettem GSI? Bo doszly mnie sluchy ze kiepsko.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Następna strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości