Czeladz-AK Zamkowy- 3 i 4 maja

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

Postprzez rallymalf » piątek, 4 kwi 2008, 18:25

wolałbym sie jednak meczyc i miec maxa koło 180-190 Narazie nie miałem jeszcze okazji pojedzic tym samochodem po zamknietej drodze jak i zadnym innym no poza kjs-ami ale niedługo debiut w krakowskim zobaczymy jak pójdzie:P mam nadzieje ze nie będe sie wlekł w końcu stawki i nic nie rozpieprze:)
rallymalf
N2
 
Posty: 104
Dołączył(a): środa, 24 sie 2005, 17:37


Postprzez MisieQ » sobota, 5 kwi 2008, 15:11

aaaa to ja Cie chyba kojarze:) To nie Ty jezdziles w kjsach w krakowie ta honda po czopiku?
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez Beret » niedziela, 6 kwi 2008, 22:22

doszly mnie sluchy o jeszcze jednej zalodze w klasie gosc w seju. nie podaje nazwiska zeby na razie nie zapeszac :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MSG Racing » niedziela, 6 kwi 2008, 23:05

No ... panowie ciekaw jestem jak to będzie wyglądać jak pojedzie tyle samo aut funkcyjnych co rajdowych. Jak pojadą bo coś nie chce mi się wierzyć że taki rajdzik pojedzie.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Beret » niedziela, 6 kwi 2008, 23:07

jak juz pisalem pan szkuta zapewnil mnie ze pojedzie niezaleznie od ilosci zalog :) z tym ze bedzie z pewnoscia przewaga zawodnikow w klasie gosc :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez gktm » poniedziałek, 7 kwi 2008, 12:16

i za taką postawę wielki SZACUN! rajd musi się odbyć i oby zawodników z rundy na rundę było więcej!
Trzymam kciuki za driverów i organizatorów, szerokości :wink:
OGIEŃ NA TŁOKI z Wami :D
gktm
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2008, 16:08

Postprzez Murzynek » wtorek, 8 kwi 2008, 23:54

Napewno dojdzie jeszcze jedna załoga w klasie gość ;D
Murzynek
 
Posty: 39
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 15:30

Postprzez Beret » środa, 9 kwi 2008, 00:25

ze sasiad jedzie?? :> :D
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MisieQ » środa, 9 kwi 2008, 10:04

a wiecie moze po jakiej nawierzchni poleca kolejne eliminacje? tez szuter czy juz po asfalcie?
bo ta miala byc wg wczesniejszych zapowiedzi asfaltowa, a okazuje sie szutrowa. teraz pytanie co z reszta?
edit: oj, cos nam temat przymarl...

tak sie troche dowiedzialem,i wiem ze kolejne 3 eliminacje leca po asfalcie, a ostatnia w okolicach pzadziernika/listopada pojedzie po szutrze.
Poniewaz jest to okazja do treningu przed agapitem czy tez rajdem polski wiec swoj przyjazd awizowalo juz podobno kilka ciekawych gosci:) Ponadto relacja z rajdu ukaze sie w ogolnopolskim dwutygodniku:)

pisze o tym, zeby zmobilizowac pare osob do wyslania zgloszen, bo jesli bedzie mniej niz 20 zalog to rajd raczej nie pojedzie:/
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez Beret » czwartek, 17 kwi 2008, 10:25

straszne rzeczy opowiadasz z tymi 20 zalogami... bardzo bym nie chcial zeby tak sie stalo, naprawde zbroilem i szykowalem sie na ten rajd, wlozylem w to mnostwo kasy i energii, tylko na trening nie bardzo byl czas i miejsce... a jeszcze mowil prezes na warszawskim ze sie odbedzie niezaleznie od ilosci zalog... ech, odechciewa sie. po co bylo r2 robic?
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MisieQ » czwartek, 17 kwi 2008, 13:00

no niestety:/ ale miejmy nadzieje ze sie zglosi 20zalog i rajd sie odbedzie. Ja tez wczoraj odebralem R2 i teraz byloby szkoda ja odlozyc na polke szczegolnie ze zeby teraz R1 dostac to musimy wyjezdzic kilka rajdow w III lidze:/

Moze bedzie cos w Krakowie, ale to dopiero bedzie cos wiadomo po 6.maja bo wtedy jest zebranie ZO PZM
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez MSG Racing » czwartek, 17 kwi 2008, 13:19

Nie powiem, też mi zależy na tym żeby ten rajd się odbył.
Może porozsyłać zaproszenia po zawodnikach? Skoro organizator nie bardzo rozgłosił, i nie bardzo to robi, i nie bardzo wierzę w to że to zrobi, to może my to zrobimy. W końcu jest ten Agapit, choć zawodnicy będą smęcić że może auta nie uda się odbudować, że za blisko siebie itd itp :roll:

Właściwie to ja nie rozumiem dlaczego na dwa tyg przed rajdem nie ma żadnych informacji oficjalnych chociaż ogłoszenia ze jest rajd :roll:
Porażka
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Beret » czwartek, 17 kwi 2008, 15:32

zgodnie z regulaminem ramowym rd-3l regulamin szczegolowy rajdu ma sie pojawic nie pozniej niz 2 tyg przed rajdem... ale chocby wlasnie info na temat minimalnej ilosci i zalog i w ogole ZAPOWIEDZ RAJDU moglyby sie pojawic... mam poczucie ze 20 zalog nie pojawi sie na wyrazne zyczenie organizatorow, bylo przeciez sporo czasu aby naglosnic rajd wsrod zawodnikow z licencja r1 i r :/
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Szkucik » czwartek, 17 kwi 2008, 23:51

Rusza III liga rajdowa na Śląsku

W pierwszy niedzielę maja (4 maj) w Czeladzi odbędzie się pierwsza runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Śląskiego - 1 CZELADZKI SPRINT RAJDOWY. Rajd rozgrywany będzie na zasadach regulaminu ramowego RD-3L Polskiego Związku Motorowego i będzie premierą tego typu zawodów w Polsce.
Pierwsza runda zostanie rozegrana na nawierzchni szutrowej , przy honorowym patronacie Starosty Będzińskiego Pana Adama Lazara i Burmistrza Czeladzi Pana Marka Mrozowskiego.
Rajd zostanie rozegrany na jednym odcinku specjalnym pokonywanym w każdą stronę po dwa razy. Pierwotnie zakładaliśmy rywalizację na dwóch niezależnych odcinkach lecz problemy organizacyjno-finansowe i problem z przekonaniem paru mieszkańców zweryfikowały nasze plany. Nie mniej mamy nadzieję, że zawody będą wspaniałą ucztą dla miłośników sportu samochodowego, a dla kierowców wspaniałym treningiem. Bazą rajdu będzie Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR, ulica Sportowa.

Program 1 Czeladzkiego Sprintu Rajdowego przedstawia się następująco:
Niedziela 4.05.2008
7:00-8:00 - odbiór administracyjny
7:30-9:30 - badanie kontrolne
8:30-10:30 - zapoznanie z odcinkami
9:45 - I posiedzenie ZSS-u
10:45 - opublikowanie listy startowej, odprawa z zawodnikami
11:00 - start rajdu
11:53-13:23 - odcinek specjalny 1 i 2
14:06-15:36 - odcinek specjalny 3 i 4
16:06 - meta rajdu
16:15 - badanie kontrolne (szczegółowe)
17:00 - II posiedzenie ZSS-u
17:30 - opublikowanie wyników prowizorycznych
18:00 - rozdanie nagród

Na stronie automobilklubu www.akzamkowy.org znajduje się regulamin rajdu, harmonogram czasowy, formularz zgłoszeń i inne dokumenty.
Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków rajdów samochodowych do oglądania rajdu. Jednocześnie apelujemy o bezpieczne oglądanie rywalizacji kierowców i podporządkowanie się służbą zabezpieczenia.
Dyrektor Rajdu
Andrzej Szkuta
Avatar użytkownika
Szkucik
N3
 
Posty: 210
Dołączył(a): niedziela, 18 wrz 2005, 12:58
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Beret » piątek, 18 kwi 2008, 00:27

wlasnie mialem to samo wkleic :)

czy Organizator moglby potwierdzic lub zaprzeczyc "plotce" o minimalnej ilosci zgloszen? (20 zalog)

aaa i chcialbym zwrocic uwage, ze nie otwiera sie druczek zgloszenia :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości