Rally du Condroz - Huy

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Saruto » środa, 8 lis 2006, 07:48

!ADI! napisał(a):Wiem, że to OT ale czy się mu dziwicie?? No bo ja się mu dziwiłem, ale dlatego, że tak długo się tym autem męczy.

Od początku byłem sceptycznie nastawiony do Clio, bo uważam że zespół nie miał zespół nie miał doświadczenenia w tego typu autach i było wiadome że to będzie klapa. Z drugiej strony jestem fanem S1600 i troche szkoda że tak to się kończy. Pozostaje czekać na S2000...
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice


Postprzez Marmetal » środa, 8 lis 2006, 19:33

chodek napisał(a):(...) Sołowow widac ma duża chrapkę na ME a s2000 to przyszlosc tych mistrzostw...


Jeśli Michał przesiądzie się do Super 2000 to myślę, że bardziej odnajdzie się w tym aucie niż w S1600. W końcu napęd 4x4 to jego specjalność. Poza tym w przyszłym roku ME będą jeszcze gorsze niż w tym, także za sprawą IRC, więc obsada będzie słaba i jeśli Sołek będzie miał w planach zaliczenie całego cyklu to myślę, że mistrzostwo jest w jego zasięgu.

chodek napisał(a):swoją ciekawy jestem jak by wypadała konfrontacja s2000 i N4 w naszych polskich warunkach, mam nadzieje ze niedługo się dowiemy :)


Myślę, że już w sezonie 2007 na polskich oesach zagości Punto lub Polo, a może i 207 ;).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Poprzednia strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości