38 Rallye d'Antibes 2003

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez pwrc » niedziela, 26 paź 2003, 15:25

i po rajdzie, wygrał Thiry, 25 sekund przed Camposem
tak wiec na rozstrzygnięcie sprawy tytułu poczekamy do połowy listopada

wczoraj niewiele brakowało, a Bruno nie ukonczyłby etapu, zaczęła mu szwankowac skrzynia, musiał zmieniac biegi manualnie
stad też wzięła sie wygrana Camposa na oesie, na szczeście udało mu sie dojechac do serwisu
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa


Postprzez golden » niedziela, 26 paź 2003, 19:08

tak mialo byc - teraz thiry bedzie gonil po 100 ptk na Condroz (nie wierze zeby Loix mu przeszkadzal) a Campos bedzie Gonil po minimum 6 miejsce - sprawa tytulow wyjasni sie w sposob smieszny :) pewnie decydujacy bedzie sprzet - bo nagle camposowi (odpukac) moze cos sie stac z pugiem albo odwrotnie - thiremu (odpukac) siadze skrzynia na 2 oesy przed meta....
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wilu » niedziela, 26 paź 2003, 19:33

też wątpię aby Loix jechał pod Camposa. ale i tak zapowiada się ciekawie, ba Bronek będzie się musiał nawykazywać.

a odwołanie odcinka tylko dlatego, że czołówka miała slicka a na oesie był śnieg i lód przypomina mi troszkę polską rzeczywistość. nieładnie.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez golden » niedziela, 26 paź 2003, 20:03

panowie moj tok myslenia jest inny

campos na pewno ma punkty z 8 "20" bo w tylu startowal - jesli chodzi o dodatkowe punkty - to bezproblemowo moze zdobyc jakies w Condorozie i beda one liczone:

- beda jedynymi punktami jakie zdobyl Miguel w 2003 roku w eliminacjach o nizszym wspolczynniku

- nic nie znaczy ze jechal juz na Azorach... tam nie ukonczyl i nie zdobyl punktow i nadal moze sobie dodac punkty z "jokera"
poza tym nawet jakby zapunktowal w 3 cz 5 rajdach o "nizszym" wspolczynniku to i tak do punktacji wliczane sa punkty z tej eliminacji gdzie bylo ich wiecej

przyklad Pecha - wygral barum + punkty z Antibes -
Jokera - dostal 100 ptk za "10" w Chorwacji - Pech zdobyl takze punktu na Sumavie ( o wsp "2") oraz Bohemii (o wsp "5") - i te punkty nie bede liczone gdyz tego jednego Jokera wykorzystal - dodajac punkty z Chorwacji

Campos moze jechac Condorz pojedzie - walczac o te upragnione 3 miejsce :D
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez +RAFAŁ+ » niedziela, 26 paź 2003, 20:49

Wilu napisał(a):a odwołanie odcinka tylko dlatego, że czołówka miała slicka a na oesie był śnieg i lód przypomina mi troszkę polską rzeczywistość. nieładnie.


Nie jest to takie głupie. Chyba sam wiesz ze nie jest to zbyt bezpieczne rozwiazanie, zwłaszcza przy tak mocnych samochodach.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez Raven » niedziela, 26 paź 2003, 21:07

tak mialo byc - teraz thiry bedzie gonil po 100 ptk na Condroz (nie wierze zeby Loix mu przeszkadzal)

Loix bedzie jechal wozem z Kronosa, wiec nie bedzie przeszkadzal Bronkowi, bedzie natomiast to robil Duval.
Co do punktacji, to liczy sie chyba tylko najlepsze 8 wynikow, a nie najlepsze 8 + joker? Macie linka do regulaminu, bo przypominam sobie, a chcialbym sie upewnic?
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez Raven » niedziela, 26 paź 2003, 21:25

Dobra, znalazlem! Tym jednym obrazkiem zamkne goldenowi usta raz na zawsze! Hahaha! :twisted: :wink:

Obrazek
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez pwrc » niedziela, 26 paź 2003, 21:26

liczy sie 8 dwudziestek lub 7 dwudziestek plus joker
co do tego nie ma watpliwosci
nawet, jeżeli Campos pojedzie Condroz i zdobedzie jakies punkty,
zostanie pominiety przy wynikach więc szkoda czasu

co do odwołania odcinka - to nie miało wiekszego znaczenia,
ostatniego dnia było 6 oesów tj 2x po 3 oesy a pomiedzy nimi serwis
nawet jesli campos zblizyłby sie na 15 sek do bronka, wystarczyłoby, zeby Bruno na ostatnia petle załozył takie same opony jak Campos
i nici z odrabiania

gdyby nawet z tym odwołaniem odcinka szczescie usmiechneło sie do Bruno, to patrząc, ile pecha miał w tym sezonie jak najbardziej mu sie należy
0pkt na Mille Miglia-niemal pewne zwyciestwo-na starcie 3 min kary dla Camposa, cudem ukonczony Polski (awaria nie z winy kierowcy) i prawie wygrany Barum, również nie ukonczony z powodu awarii auta
gdyby nie te problemy, Thiry juz mógłby swietowac mistrza
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez pwrc » niedziela, 26 paź 2003, 21:55

szczegóły nt odwołania odcinka
http://www.rally-action.com/news/2003/10/4127.shtml

chyba to Campos bardziej skorzystał na odwołaniu,
gdyby miał jechać po sniegu i lodzie na slickach,
raczej nic by nie odrobił
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez golden » niedziela, 26 paź 2003, 22:24

Raven - jak ja cie prosilem o ten regulamin ze 2 tyg temu - to siedziales cicho a teraz sie wymadrzasz :twisted: :twisted: :twisted:

szkoda Camposa - nie bedzie ME :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Raven » niedziela, 26 paź 2003, 23:16

Z tym regulaminem to bylo jak z toba, wiedzialem ze jest na stronie FIA, ale mi sie nie chcialo szukac! :)

Camposa moze i szkoda, ale jest mlodszy, ma troche wiecej czasu, choc na fabryke to trzeba miec chyba nie wiecej jak 23 lata. Ja ciesze sie, ze sezon jest tak emocjonujacy. Obu kierowcow lubie po rowno, wiec nie martwie sie, ze ktorys przegral.

PS. Dawaj moja fotke przy renowce! :!:
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez pwrc » niedziela, 26 paź 2003, 23:52

z tym tytułem ME to bym sie wstrzymał do listopada
Campos jest w czepku urodzony :wink:

Raven: na ile pewne jest info, ze Duval pojedzie Condroz?
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez golden » poniedziałek, 27 paź 2003, 00:37

raven spokojnie spokojnie - jako czlowiek ktory jest fanatykiem ERC powinein miec taki regulamin w ... jednym palcu :D hehe ja nadal obstawiam to, ze Campos bedzie mial miszcza w spektakularny sposob czyli Thiremu sie auto popsuje niestety :evil: szkoda ze to tak dziwnie sie potoczylo ale coz - pozostaje nam sie cieszyc ze najlepsza walka byla na rajdzie Polskim :D
Ostatnio edytowano poniedziałek, 27 paź 2003, 12:12 przez golden, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Baca » poniedziałek, 27 paź 2003, 12:07

Raven napisał(a):Loix bedzie jechal wozem z Kronosa, wiec nie bedzie przeszkadzal Bronkowi, bedzie natomiast to robil Duval.


Jeśli nic nie pomyliłem: widziałem termin Condroz - 7-9 listopad. W tych samych dniach rozgrywany jest Rajd Walii więc chyba po sprawie.

Jednak znalazłem mylną informację - Condroz jest 14-16 listopad. Zasugerowałem się kalendarzem:
http://www.rally.sk/article.php?sid=819

Byłbym ciekawy jak zaprezentuje się Duval w walce z Loixem i Thirym w ojczyżnie swojej. Ubiegłoroczny start w Ypres napewno nie był dla niego udany.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Raven » poniedziałek, 27 paź 2003, 19:19

Raven: na ile pewne jest info, ze Duval pojedzie Condroz?

Ponoc maja juz 3/4 sumy potrzebnej na start.

Jeśli nic nie pomyliłem: widziałem termin Condroz - 7-9 listopad. W tych samych dniach rozgrywany jest Rajd Walii więc chyba po sprawie.

To Loix mial jechac Walie, niby czym?

ja nadal obstawiam to, ze Campos bedzie mial miszcza w spektakularny sposob czyli Thiremu sie auto popsuje niestety

K..a, wyplu to i odpukaj, chcesz zeby Campos mial tytul fuksem? A fe, tego sie po tobie nie spodziewalem! :( Obrazek
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości