Kuzi i co dalej?

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Kuzi i co dalej?

Postprzez jonsi15 » sobota, 31 maja 2003, 09:52

Kolejna 20 ME stracona tytuł już można sobie odpuścić.I co dalej Leszek? Czy sponsorzy będą chcieli ładować pieniądze w przegraną walke czy może pozostanie obrona krajowego tytułu.Szkoda a miało być tak pięknie :( .Ale pamiętaj że masz w nas wiernych kibiców i zawsze będziemy ci kibicować :!: :!: :!: :!: KUZI OGNIA :!: :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
jonsi15
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 6 mar 2003, 13:54
Lokalizacja: Mysłakowice k.JeleniejGóry


Postprzez ar2r » sobota, 31 maja 2003, 10:12

myslalem ze chociaz POLSKI uda sie KUZIEMU wygrac a tu nic i to jeszcze na pierwszym os.rozumiem ze mialo byc maximum atack ale czy nie lepiej bylo poczekac patrzac na czasy camposa i thierego po 11 os 3.9 sek to jest walka!!!!!! :evil: kiedys wyczytalem ze KUZI juz dojrzal spowaznjal ,,,,,czy napewno czy mozna tak skonczyc najwazniejsza impreze w ktorej napewno byl faworytem no a pozatym chcac wygrac mistrzostwa starego kontynentu iznajac swoj dotychczasowy bilans pkt(0) chyba mialo byc inaczej ja jestem zawiedzony!!! :oops:
wrooom!
ar2r
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2003, 00:55
Lokalizacja: san marino

Postprzez krzychd » sobota, 31 maja 2003, 10:23

Dobrze by zrobił, gdyby olał MP, no bo z kim by się ścigał? Niech jedzie gdzieś za granicę to sie czegoś przynajmniej nauczy.
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez tomas » sobota, 31 maja 2003, 12:59

wedłóg mnie Kuzi jeśli ma szanse i będzie kasa to powinien jeździć dalej ME! przecież bez Kuzaja, Campos i Thiry nie będą mieli praktycznie żadnego rywala. no może Aghini pokaże się na jakimś rajdzie lub jakiś inny zawodnik, ale oprucz tych dwóch nikt nie ma w planach startów w ME, więc te mistzostwa będa troszkę nudne. gdyby Kuzi startował i dojeżdżał to byłoby na pewno ciekawie. no ale trzeba mieć kaske i to że Leszek chce startować nie wystarczy niestety. ciekawe jak potoczy się dalsza część sezonu dla Kuzaja.
pzdr
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez LIPciu » niedziela, 1 cze 2003, 10:20

"kuzi i co dalej"
proponuje zrobić głosowanie smsowe na ten temat!!!
żółtodziób :polska mentalność boshe
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Wilu » niedziela, 1 cze 2003, 11:11

Kuzi już nigdzie nie pojedzie. kasy brak. auto rozbite. ME przegrane. totalna lipa.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez LIPciu » niedziela, 1 cze 2003, 11:15

wilu nie stawiaj krzyżyka nad leszkiem???
chyba nie przestałeś wierzyć w niego??
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Wilu » niedziela, 1 cze 2003, 11:29

prawda jest bolesna, ale a go nieprzekreślam jestem jego fanem, i też mam nadzieję że się jakaś kaska jeszcze w tym roku na starty znajdzie.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez golden » niedziela, 1 cze 2003, 17:54

Ja mysle ze Kuzaj nie ma nic do staracenia 0 pojedzie nastepne 20 i bedzie jechal na 120% i bedzie wygrywal! Kuzi go!
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez :KuziFanJG: » niedziela, 1 cze 2003, 19:36

Brawo golden!!
To sie wlasnie nazywa kibicowanie!!
Kuzi wydzwonil no trudno, moze jest dla niego po mistrzowskim tytule, ale niech jezdzi jak najwiecej!! bo moze za rok bedzie mial wiecej szczescia. A poza tym juz od wielu lat zaden zawodnik nie daje mi tyle radosci swoimi przejazdami co Leszek!!
KUZI GO!!!
Jedź podbij Belgie i pokaż Brunonowi że nie wymieniając Cię wsród swoich najgroźniejszych rywali popełnił błąd!!!
Avatar użytkownika
:KuziFanJG:
N1
 
Posty: 82
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2003, 17:40
Lokalizacja: Jelenia/Zielona Góra

Postprzez JaCK » niedziela, 1 cze 2003, 23:28

golden dobrex :D :D :D
JaCK
N2
 
Posty: 115
Dołączył(a): środa, 5 lut 2003, 18:58
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Sergiey » poniedziałek, 2 cze 2003, 13:51

Wydaje mi się że skoro priotytetem Kuzaja była walka o tytuł ME, a w zaistaniałej sytuacji przewaga Camposa jest tak duża (szczególnie przy jego skuteczności) i brak przeciwników (dzięki czemu w dwudziestkach Campos będzie prawdopodobnie w pierwszej trójce), to tutył ME dla L. Kuzaja można włożyć między bajki (nawet nie sam tytuł ale samą walkę o niego)
i zdobycie go przez L.K. jest na stan obecny praktycznie niewykonalne. Chciałbym tylko dodać że liczyłem na skuteczne starty L.K. i jest mi z tego powodu bardzo przykro i sądzę że cała ta sytuacja nie rokuje dobrze dla przysłości jego startów.
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez jonsi15 » poniedziałek, 2 cze 2003, 14:02

A może kilka startów w M.Ś. za te sianko co miało pójść na M.E.
Avatar użytkownika
jonsi15
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 6 mar 2003, 13:54
Lokalizacja: Mysłakowice k.JeleniejGóry

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 2 cze 2003, 14:58

KuziFanJG: nie bój, nie bój, jak znam goldena to po prostu próbował was was podpuścić, no i mu się udało...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez micz » poniedziałek, 2 cze 2003, 16:21

Ja czułem, że Kuzi tak skończy. On może jeździ dobrze ale tylko wtedy jak go nikt nie ciśnie. Jak ma się z kim ścigać, to myli krok nogi mu się plączą i kończy tak jak na polski. Powiem tyle. Moim zdaniem to niejest pro zawodnik.
Psychika mu siada jak amatorowi.
A na marginesie to całe szczęście, że nic mu się nie stało.
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Następna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości