Rally Ireland 2015

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Rally Ireland 2015

Postprzez rafalze-ce » sobota, 4 kwi 2015, 20:50

Dokładnie ostatnio Kopecky testował R5 , ale oficjalnego info jeszcze nie ma kto będzie " fabrycznym" w skodzie.
Brawa dla synka z "Manhatanu" .Takich dwóch jak nas trzech to ni ma ani jednego !!!
rafalze-ce
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 15 cze 2014, 21:58
Lokalizacja: Zebrzydowice, SCI


Re: Rally Ireland 2015

Postprzez Matthias Schmidt » sobota, 4 kwi 2015, 21:04

Bardzo dobry rajd Kajtka, cieszy taki wynik i takie tempo. Jego awans do ERC to byl idealny pomysl i ciesze sie, ze ta szanse tak dobrze wykorzystuje. Mysle,ze trojka w klasyfikacji w tym roku powinna byc. Breen naturalnie tez swietnie i w sumie cieszy mnie to, ze Peugeot nie jest juz tak awaryjny jak w ubieglym sezonie, moze to wciaz kwestia sentymentu do rajdowych Pugow :wink:

Lappi pojdzie do WRC2, a w ERC pojedzie zapewne Kopecky. Natomiast nie wiem co z Tidemandem, bo przeciez tez jest teraz fabrycznym kierowca Skody. Nie pamietam jednak czy byl w ogole przedstawiany jego program. Kopecky natomiast moze spokojnie wlaczyc sie do walki o tytul, jednak sadze, ze to Breen w tym roku zostanie mistrzem.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Rally Ireland 2015

Postprzez slivex » sobota, 4 kwi 2015, 22:24

Matthias Schmidt napisał(a):. Natomiast nie wiem co z Tidemandem, bo przeciez tez jest teraz fabrycznym kierowca Skody. Nie pamietam jednak czy byl w ogole przedstawiany jego program. Kopecky natomiast moze spokojnie wlaczyc sie do walki o tytul, jednak sadze, ze to Breen w tym roku zostanie mistrzem.


Tidemand leci na azję i pacyfik bronić tytułu skody
Avatar użytkownika
slivex
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): niedziela, 19 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Rally Ireland 2015

Postprzez seal » niedziela, 5 kwi 2015, 10:33

Zauważyliście, że w relacji Eurosportu, po przygodzie, nie było u kajtka klawiatury ;-)
Wcześniej nie rzucały mi się oznaki limitu w oczy.
Po wejściu Skody emocje pewnie jeszcze bardziej wzrosną :-)
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Poprzednia strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron