Acropolis Rally

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Acropolis Rally

Postprzez posejdon » niedziela, 11 paź 2015, 12:12

Na Rallybase piszą, że wszystkie OeSy odwołane. Skądś takie info muszą mieć. Pytanie skąd bo na stronie rajdu piszą, że rzeczywiście tylko ostatni odwołany.

EDIT: Poniosło ich. Tylko ostatni nie idzie.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno


Re: Acropolis Rally

Postprzez mr00wa » niedziela, 11 paź 2015, 12:28

Z TT rajdu: Due to the extremely bad weather conditions, the rest of the event will not be run.

KAJTO I JAREK MISTRZAMI EUROPY!!!!!!!!!!
mr00wa
N1
 
Posty: 73
Dołączył(a): piątek, 10 sie 2012, 10:23

Re: Acropolis Rally

Postprzez adamlen » niedziela, 11 paź 2015, 12:32

Due to the extremely bad weather conditions, the rest of the event will not be run.

No to Breen zrobił prezent z tą maską na koniec.
KAJTO ZWYCIĘŻA W AKROPOLU
MISTRZ EUROPY 2015


W tym sezonie Kajetanowi sprzyjało szczęście, lub bardziej głównemu konkurentowi pech, ale zwycięstwo w pełni zasłużone, pewne tempo w każdym rajdzie bez przygód. Gratulację dla Kajta i zespołu.
Obrazek

Długo czekaliśmy zanim Kajto po zdobyciu kilkukrotnego Mistrza Polski wyjdzie na świat. Udało się to rok temu a teraz w drugim roku startów Mistrz Europy to wielki sukces. Nie wiadomo czy uda się za rok zrobić kolejny krok, ale Brawo LOTOS i reszta sponsorów za możliwość startów w tym sezonie.

Dobrą nagrodą za ten sezon byłby start w WRC2 w Hiszpanii, ale jest już za mało czasu. Wielka Brytania to z kolei ciężki rajd na debiut.
Ostatnio edytowano niedziela, 11 paź 2015, 13:09 przez adamlen, łącznie edytowano 1 raz
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Acropolis Rally

Postprzez Thomas » niedziela, 11 paź 2015, 12:52

yes, yes, yes. Gratulacje Kajto!!!! :D wspaniały sezon
"W zeszłym roku miałem pięć wypadków i żaden nie był wynikiem nadmiernej prędkości...ci, którzy nie rozumieją tego sportu, mają prawo nie wiedzieć. Natomiast ci, którzy są w tym sporcie czasami powinni pomyśleć...ale z czasem zapominają.
Avatar użytkownika
Thomas
A5
 
Posty: 660
Dołączył(a): wtorek, 7 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: SB/LZ

Re: Acropolis Rally

Postprzez Voo » niedziela, 11 paź 2015, 12:54

Dokładnie, jedna wpadka na Łotwie a tak przez cały sezon równa, pewna, szybka jazda, sprzęt bez zarzutu. Breen "symbolicznie" przegrał dzis znowu z własnym, przypisanym chyba do niego na stałe pechem.

Może tak w nagrodę "zamienić" du Valais na start w WRC2 na zakończenie sezonu? ;)
Avatar użytkownika
Voo
N3
 
Posty: 228
Dołączył(a): niedziela, 4 sty 2015, 23:23

Re: Acropolis Rally

Postprzez Dani » niedziela, 11 paź 2015, 12:54

Ciekawe co teraz WRC2, czy już WRC, bo chyba innej opcji nie ma.
Avatar użytkownika
Dani
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 18:04

Re: Acropolis Rally

Postprzez Shaitan » niedziela, 11 paź 2015, 13:02

Ukłony!!! Zasłużyli w pełni!

Czekam na kolejny krok w przód tej załogi w ich rajdowej przygodzie. W swojej klasie RC2 to absolutna czołówka światowa. Mam nadzieję na jakieś starty w WRC2 w przyszłym roku.
Avatar użytkownika
Shaitan
N3
 
Posty: 328
Dołączył(a): środa, 30 paź 2013, 19:08

Re: Acropolis Rally

Postprzez passta134 » niedziela, 11 paź 2015, 13:19

Fajnie jakby Kajtek w nagrodę od sponsorów odpuścił Szwajcarie i pojechał do UK.
passta134
 
Posty: 40
Dołączył(a): wtorek, 2 wrz 2014, 17:26

Re: Acropolis Rally

Postprzez martin.h » niedziela, 11 paź 2015, 13:24

Dani napisał(a):Ciekawe co teraz WRC2, czy już WRC, bo chyba innej opcji nie ma.


Jest opcja, że skończy się duży budżet i trzeba będzie wrócić do kraju, nie chciałbym aby to nastąpiło, ale takie są realia...
Beskidy na rowerze -> https://plus.google.com/u/0/photos/118155666108479221380/albums
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Re: Acropolis Rally

Postprzez posejdon » niedziela, 11 paź 2015, 13:31

martin.h napisał(a):
Jest opcja, że skończy się duży budżet i trzeba będzie wrócić do kraju...

Ehh... To takie polskie. Niczego nie można wykluczyć. Przecież kopani też mają szansę być majstrami Europy a nawet i świata :lol: . Mnie się marzy, żeby D-Mack zaangażował Kajta do WRC2.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: Acropolis Rally

Postprzez HenriS12B » niedziela, 11 paź 2015, 13:36

adamlen napisał(a):Dobrą nagrodą za ten sezon byłby start w WRC2 w Hiszpanii, ale jest już za mało czasu. Wielka Brytania to z kolei ciężki rajd na debiut.

Myślę, że Kajetan by ogarnął! Pokazał już niejednokrotnie, że im trudniejsze warunki, tym bardziej błyszczy jego talent, a konkurenci odstają
Avatar użytkownika
HenriS12B
N2
 
Posty: 196
Dołączył(a): wtorek, 26 lut 2013, 10:37
Lokalizacja: na łuku za szczytem

Re: Acropolis Rally

Postprzez Voo » niedziela, 11 paź 2015, 13:48

Marzenia kibiców marzeniami a w praktyce pewnie sie okaże, ze to byl ostatni start w sezonie ;)
Avatar użytkownika
Voo
N3
 
Posty: 228
Dołączył(a): niedziela, 4 sty 2015, 23:23

Re: Acropolis Rally

Postprzez krupson » niedziela, 11 paź 2015, 13:53

Voo napisał(a):Marzenia kibiców marzeniami a w praktyce pewnie sie okaże, ze to byl ostatni start w sezonie ;)

Niee myślę, że LOTOS będzie jeszcze chciał się pokazać na Barbórce ;)
www.motosp.pl
Avatar użytkownika
krupson
N1
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek, 19 paź 2010, 14:45

Re: Acropolis Rally

Postprzez Motulski » niedziela, 11 paź 2015, 13:53

Piękny by był start w nagrodę w Walii zamiast Szwajcarii ( bo po co ? ), a w przyszłym roku dream team w WRC2 Kajetanowicz,Kubica. Jeden team, jedna logistyka... ;)

Póki co graty za ten sezon ;)
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: Acropolis Rally

Postprzez viper » niedziela, 11 paź 2015, 14:08

Motulski napisał(a):Piękny by był start w nagrodę w Walii zamiast Szwajcarii ( bo po co ? ), a w przyszłym roku dream team w WRC2 Kajetanowicz,Kubica. Jeden team, jedna logistyka... ;)

Póki co graty za ten sezon ;)

Lotos nie wylozy takiej kasy bo to nie marketingowe isc dwoma samochodami do jednej serii. Mnie sie wydaje ze kluczowe dla kajetanowicza bedzie. Jak lotos zachowa sie w stosunku do kubicy, bo do tej pory kajetanowicz byl na drugim miejscu w kwestii rozkladania budzetu.

Swoja droga szkoda ze lotos zamiat w kubice nie wszedl od razu w kajetanowicza. Z drugiej strony tez bym postawil na kubice bo za nim stalo wiecej atutow finasowych i marketingowych. Pytanie czy stracony czas uda sie nadrobic bo kajetanowicz tez juz ma swoje lata na wrc a 0 doswiadczenia.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron