Acropolis Rally

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Acropolis Rally

Postprzez speedyzxz » piątek, 28 mar 2014, 18:31

Wiem że Mad Max zahaczył temat tego rajdu w innym wątku, ale co tam runda ERC zasługuje na swój wątek ;)

Nówki sztuki 208 na czele, czułem że będą mocne, ale nie Abbringa stawiałem jako tego szybszego, Lappi nieźle ciśnie tą skodzine, 5 może się bić o wygraną ale pierwsze oesy pokażą czy ktoś nie odjedzie bardziej, albo czy kto nie złapie tyłów. Liczę na wygraną Mistrza Polski :D
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań


Re: Acropolis Rally

Postprzez Shaitan » piątek, 28 mar 2014, 21:35

Jeśli Peugoty się popsują i Lappi z Bouffierem wypadną, to wtedy Kajto może wygrać :wink: . Dla mnie top-3 będzie świetnym wynikiem (przy założeniu, że jeden z faworytów nie ukończy). Nie wymagajmy od Kajta cudów i radzę nie robić sobie nadmiernych apetytów. Stawiam na Lappiego lub Bouffiera.
Avatar użytkownika
Shaitan
N3
 
Posty: 328
Dołączył(a): środa, 30 paź 2013, 19:08

Re: Acropolis Rally

Postprzez maciotacio » sobota, 29 mar 2014, 10:21

Bardzo fajny LT na stronie organizatora rajdu, są nawet splity !
http://www.acropolisrally.gr/GR/2014/event-2014/results-2014/

I działa lepiej niż ten ze strony wrc...
Avatar użytkownika
maciotacio
N2
 
Posty: 193
Dołączył(a): środa, 19 wrz 2012, 11:58

Re: Acropolis Rally

Postprzez Witcher1990 » sobota, 29 mar 2014, 10:58

Jak na razie jestem pod wrażeniem tempa KK, nie spodziewałem się że będzie taki szybki. Tak na prawdę jutro zacznie się prawdziwy rajd gdy wyjadą na szuter, a tam wg mnie RRC i S2000 może mieć sporą przewagę nad nowymi Pugami...
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Acropolis Rally

Postprzez jacko » sobota, 29 mar 2014, 11:23

Witcher1990 napisał(a):Jak na razie jestem pod wrażeniem tempa KK, nie spodziewałem się że będzie taki szybki. Tak na prawdę jutro zacznie się prawdziwy rajd gdy wyjadą na szuter, a tam wg mnie RRC i S2000 może mieć sporą przewagę nad nowymi Pugami...


dlaczego nowe peugeoty mialyby byc sporo wolniejsze na szutrze ? na asfalcie oba sa na prowadzeniu, a ich kierowcy do wybitnych sie raczej nie zaliczaja,

nie wiem czy dobrze zrozumialem bo przerywalo, ale kajto po 2. OSie narzekal na wode w jednym zakrecie i przez to go obrocilo, nikt poza nim na to nie narzekal, gdyby nie ta 'przygoda' bylby raczej na prowadzeniu, szkoda
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: Acropolis Rally

Postprzez Shaitan » sobota, 29 mar 2014, 13:02

Powiedział, że stracił 12s na tej przygodzie, więc byłby rzeczywiście w okolicach 1 miejsca. Póki co jest dobrze, ale jutro będzie mu dużo ciężej być na tak wysokim poziomie konkurencyjności, dlatego trzeba dzisiaj cisnąć i wyrabiać sobie dobrą pozycję.
Avatar użytkownika
Shaitan
N3
 
Posty: 328
Dołączył(a): środa, 30 paź 2013, 19:08

Re: Acropolis Rally

Postprzez jacko » sobota, 29 mar 2014, 14:44

moze wyjde na ignoranta, ale kto to jest ten kevin abbring ? :) czy on jest rzeczywiscie taki dobry czy to zasluga nowej fury ? jakos przy okazji premiery tego peugetoa 208 T16 nie bylo tyle szumu co przy wypuszczeniu fiesty R5

mam nieodparte wrazenie, ze breen w swoim starym S2000 nie bylby w pierwszej trojce,
jak dla mnie lappi, bouffier a nawet kajto to liga wyzej od niego
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: Acropolis Rally

Postprzez piotrg » sobota, 29 mar 2014, 14:48

Poki co jest świetnie. Jest 5 gości którzy w w agrupach mają mase km nawiniete w rajdach i w niezliczonych testach ! w porównaniu do KK który przejechał ich dosłownie kilka.... . Jutro dlaczego miało by być gorzej, przecież KK jest kierowcą uniwersalnym co już dawno pokazał w Polsce.
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Acropolis Rally

Postprzez Witcher1990 » sobota, 29 mar 2014, 14:58

dlaczego nowe peugeoty mialyby byc sporo wolniejsze na szutrze ? na asfalcie oba sa na prowadzeniu, a ich kierowcy do wybitnych sie raczej nie zaliczaja,

To nowa konstrukcja, greckie szutry to niemalże rajd terenowy więc przypuszczam, że w przypadku nowego produktu wyjdą albo choroby wieku dziecięcego albo zwykła awaria. To tylko moje zdanie ale wydaje mi się, że s2000 i rrc jest bardziej wytrzymałe niż R5.

Breen jest dobrym kierowcą, potrafił walczyć z Kopeckim czy BB na asfalcie więc trzeba mu oddać że jeździć umie.
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Acropolis Rally

Postprzez Anbarra » sobota, 29 mar 2014, 15:11

Kevin cos nabroil, strata 3 minut... kajto ma szanse na dobry wynik ;)
Ale skoro abbrinbg podtrzymywal tempo bouffiera, to znaczy ze umie juz sporo. co jak co, bouffier byl na podium w monte i nawet na w miare "sprawiedliwych" oesach mial swietne czasy :D
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Acropolis Rally

Postprzez speedyzxz » sobota, 29 mar 2014, 15:21

jacko napisał(a):moze wyjde na ignoranta, ale kto to jest ten kevin abbring ?

W junior WRC kiedyś jeździł. I nadal młodzian

No i nie przesadzabymł z umniejszaniem umiejętności Breenowi czy reszcie, to ERC, wiadomo WRC pólka wyższa, ale to nie kolesie wzięci z ulicy.
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Acropolis Rally

Postprzez piotrg » sobota, 29 mar 2014, 15:24

Pierwsza 6 w generalce ewenement, każdy zawodnik w innym aucie :roll: !!!
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Acropolis Rally

Postprzez kpawel » sobota, 29 mar 2014, 15:39

Warto by wspomnieć, że Abbring był fabrycznym kierowcą VW obok Ogiera, Mikkelsena i Wieganda w 2012 roku, kiedy mieli "testowy" sezon w Fabiach S2000. Więc trochę wielkich rajdów liznął.
http://www.motosp.pl - MotoGP, F1, WRC, Superbike, NASCAR...
kpawel
N1
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 cze 2010, 15:42

Re: Acropolis Rally

Postprzez johnzz » sobota, 29 mar 2014, 16:01

kpawel napisał(a):Warto by wspomnieć, że Abbring był fabrycznym kierowcą VW obok Ogiera, Mikkelsena i Wieganda w 2012 roku, kiedy mieli "testowy" sezon w Fabiach S2000. Więc trochę wielkich rajdów liznął.

tutaj warto wspomniec ze gdyby nie ten własnie Kevin A. To w 2009 Michał miałby mistrza świata juniorów,tyle ze zamiast skupic sie na utrzymaniu pozycji to chciał wygrać rajd polski-wszyscy wiedzą jak to sie skończyło :mrgreen:
johnzz
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 4 sie 2010, 10:17
Lokalizacja: głuszyca

Re: Acropolis Rally

Postprzez wanderer » sobota, 29 mar 2014, 16:41

kpawel napisał(a):Warto by wspomnieć, że Abbring był fabrycznym kierowcą VW obok Ogiera, Mikkelsena i Wieganda w 2012 roku, kiedy mieli "testowy" sezon w Fabiach S2000. Więc trochę wielkich rajdów liznął.

Gdyby gość był bogatszy albo miał trochę więcej szczęścia, to by już dawno wiele pokazał. On nie kupił sobie miejsca w Peugeot Academy (jak Breen) tylko wygrał we francuskim pucharze 208 R2. Także trochę szkoda tej awarii silnika.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Następna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron