Acropolis Rally

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Acropolis Rally

Postprzez Kafe » niedziela, 8 maja 2016, 18:59

Gratulacje dla Kajetana i Jarka, którzy dostarczyli nam wspaniałych emocji podczas Rajdu Akropolu. Po pechowym pierwszym docinku i spadku na ostatnie 34 miejsce w rajdzie wygrali aż 8 odcinków specjalnych, awansowali na ósmą pozycję, a ze zwycięzcą Rajdu Akropolu Sirmacisem przegrali tylko jedną próbę! (tej na której dachowali) i gdyby odliczyć wyniki OS 1 to na mecie Rajdu mieliby nad nim blisko półtorej minuty przewagi... ale nie o gdybanie chodzi, bo Kajto z Jarkiem pokazali serce do jazdy, ogromną determinację i niesamowitą szybkość :) BRAWO!

https://youtu.be/YvuhjAZ-YxM
Kafe
A5
 
Posty: 632
Dołączył(a): niedziela, 27 mar 2005, 21:46


Re: Acropolis Rally

Postprzez seal » niedziela, 8 maja 2016, 23:11

J.K napisał(a):Trochę bezczelny ten Sirmacis jak mówi: " Na niektórych odcinkach Kajto i Lukyanuk byli szybsi ode mnie" w sytuacji kiedy on wygrał jeden oes, Lukyaniuk trzy a Kajetanowicz osiem...

A wiesz, że Sirmacis wygrał rajd? FIA dało mu zwycięstwo? Powinien za nie przeprosić? To nie polityka tylko sport, zasady są jasne !!!
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Re: Acropolis Rally

Postprzez karluum » poniedziałek, 9 maja 2016, 09:44

Ale biorąc pod uwagę doświadczenie Kajta i znajomość Akropolu to wynik Ralfs Sirmacis jest bardzo dobry i jako debiutant pokazał dobre tempo. Szkoda Kajta, trochę niefart z tym dachem ale najważniejsze, że utrzymał przewagę nad Łukjaniukiem, który się wydaje być najgroźniejszym rywalem.
karluum
A5
 
Posty: 646
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 11:22

Re: Acropolis Rally

Postprzez J.K » poniedziałek, 9 maja 2016, 10:19

seal napisał(a):
J.K napisał(a):Trochę bezczelny ten Sirmacis jak mówi: " Na niektórych odcinkach Kajto i Lukyanuk byli szybsi ode mnie" w sytuacji kiedy on wygrał jeden oes, Lukyaniuk trzy a Kajetanowicz osiem...

A wiesz, że Sirmacis wygrał rajd? FIA dało mu zwycięstwo? Powinien za nie przeprosić? To nie polityka tylko sport, zasady są jasne !!!


Ale gdzie ja napisałem, że ktoś mu dał zwycięstwo? Chyba nie udało Ci się wyczytać z mojej wypowiedzi, że to Kajetanowicz powinien wygrać rajd? Poprostu użyte przez Sirmacisa określenie "niektóre" jest kompletnie nie adekwatne, bo sugeruje, że na większości odcinkow to on był najszybszy. A był na jednym z dwunastu odcinków.
J.K
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 4 wrz 2015, 21:25

Re: Acropolis Rally

Postprzez Zoe » poniedziałek, 9 maja 2016, 16:21

adamlen napisał(a):
Zoe napisał(a):
adamlen napisał(a):No cóż Kajto zbiera doświadczenia..może jutro będzie lepiej.
Szkoda też Pieniążka - awaria.
Chuchała brawo za tempo oby tak dalej
Sirmacis jest zaskoczeniem, ale nie aż tak bardzo. Przed rajdem obstawiałem, że będzie co prawda za Kajto i Lukyanukiem, ale przed całą resztą. Pokazywał już w przeszłości tempo na szutrze. Nie wiem jakie ma plany na dalszą część sezonu, ale jak będzie startował to będzie groźny.


To Mistrz Europy, koniec pieśni o zbieraniu doświadczenia. Błąd i już. Zdarza się nawet najlepszym.



Miałem tu na myśli zdobywanie doświadczenia w wypadaniu z trasy, bo akurat tego doświadczenie na szczęście za wiele nie ma. Nie miałem na myśli zdobywanie doświadczenia jako takiego w jeździe po rajdowych trasach. Bo jeśli o to chodzi to na trasach europejskich takowe doświadczenie z pewnością już ma i to nie małe.


A! Jeśli tak to sorówka, faktycznie :)

Zebrał doświadczenie, wiemy, że raczej mu się nie podoba, więcej tego robić nie będzie :D
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Poprzednia strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron