Tomek jedzie do Szwecji

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez pwrc » czwartek, 22 maja 2003, 14:00

cóż, z całym szacunkiem dla Tomka Kuchara, którego lubię
ale Thiry to inna bajka, nie wiem jak Campos, ale Broniław jest poza zasiegiem naszych driverów
Moze Kulas wytrzymałby jego tempo, ale raczej nie przez cały cały rajd, góra kilka oesów
Niedługo sie przekonamy, co pokarze Kuzi, ma lepsze auto, rajd zna na pamiec, wsztko przmawia na jego korzysc, wszytko w rekach kierowcy

pozdr 8)
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa


Postprzez Raven » czwartek, 22 maja 2003, 14:22

Mnie tez nikt wciaz nie przekonal, Kuzaj moze wygrac kilka oesow, ale nie rajd. A golden ma dobre logo (MG). 8)
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez golden » czwartek, 22 maja 2003, 15:36

:idea:
Ostatnio edytowano czwartek, 22 maja 2003, 19:37 przez golden, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez LIPciu » czwartek, 22 maja 2003, 18:32

waż słowa.
mam pozytywne nastawienie ale ty widze nie bardzo (kiedyś nawet napisałem ci respect pamiętasz)
po co ci z mną chore fazy??? nudzi ci sie czy co?? nie warto
było spoko a ty mi tu tak wyjeżdzasz. coś ci nie wyszło czy co??
piszesz o jakiś rozporkach. to ma być śmieszne czy co?? taki agresor.
jeśi masz problem i chcesz o mich pogadać to nie widze problemu możemy sie spotać na polskim i o tym pogadać (spokojnie) ale jeśli napiszesz jeszcze jednego takiego posta to nie wiem czy to bedzie normalna rozmowa.
a co do dyskusji to gdyby bruno czy campos byli tacy wielcy i wspaniali to dawno jeżdzilby w fabrykach. bronek juz nie jezdzi bo najlepsze lata ma za sobą i jestem pewien że nie jest to kierowca z najwyższej światowej półki. z tego co piszesz to ty masz jakś kompleks jeśli chodzi o możliwości naszych driverów.
ps. i jeszcze raz ci powtórze że uznam że nic się nie stało jeśli przestaniesz mieć takie podejście do mnie. mam nadzieje że było to nie do końca przemyslane przez ciebie.
ps2. nie zrozumiałeś z mój post był napisany w pogodnej i żartobliwej atmosferze. a ty mi mówisz co ja mam robić. nieładnie.
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez golden » czwartek, 22 maja 2003, 19:08

postanowiłem wykasować mojego posta :arrow: :arrow:

lipciu: nie mamy o czym rozmawiać...
Ostatnio edytowano czwartek, 22 maja 2003, 19:36 przez golden, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez krzychd » czwartek, 22 maja 2003, 19:14

Panowie żałosne to jest, oj żałosne.(Gdzie są kurde ci moderatorzy?).
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez żółtodziób » czwartek, 22 maja 2003, 22:44

LIPciu: kiedyś zdarzyło mi się włączyć program Wojewódzkiego w którym była Dorota Segda i mówili o antagoniźmie między "betonowymi" Warszawiakami i Krakusami. Puszczali też kilka nagranych wypowiedzi przechodniów których twarze sugerowały ze IQ mają jednocyfrowe, przesycone regionalnym rasizmem, nie wiem, może taka postawa goldena jest wynikiem wpływu środowiska... Często bywam w Warszafce i sporo tam zarozumiałych gagatków którzy uważają ze mają monopol na nieomylność, a tak na prawdę to połowa z tych debili nie zna topografii miasta, jak ich zaputać o drogę to ani meee ani beee, morał z tego taki że to zwkłe wsioki które przeprowadziły się do dużego miasta i uważają sięza panów... Przykre tylko że niektórzy biorą z nich przykład...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez thompson40 » czwartek, 22 maja 2003, 23:09

idioci o IQ jednocyfrowym są wszędzie, nie tylko w warszawie. w każdym mieście są idioci. nie wiem jak inni, ale nie mam nic do ludzi z innyc miast, chociaż sam nie mieszkam w warszawie [kilkanaście km od centrum] to czuje się warszawiakiem, a mimo to nie mam nic do krakowiakó czy gdańszczan czy mieszkańców innych miast. pozatym chłopaki, dajcie na luz, nie ma sensu sie łucić i obrzucac błotem. powinniśmy się jednoczyć,a nie kłucić i grozić sobie nawzajem. fakt że wielu z nas [fanów rajdow] dzieli różnica poglądów, ale chyba można takie sprawy załatwić w inny sposób niż wyzwiska i groźby. nie zachowujmy się tak jak "kibice" piłkarscy, którzy mogą zabić tylko za to, że kibicuje się innej druzynie. jeszcze raz, więcej luzu i dystansu do całej tej sytuacji.
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez golden » czwartek, 22 maja 2003, 23:35

co maja nasze miasta wspolnego z rajdami i kucharem???

zoltodziub: nie rob wiochy tym komentarzem... postaraj sie utrzymac jakis poziom.... chociaz minimalny ok?
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KULAS Fan » piątek, 23 maja 2003, 09:26

chyba ktoś tu ma jakieś kompleksy, co ma piernik do wiatrak, może jeszcze podzielimy kibiców na tych którzy sprzyjają różnym automobilklubom

Warszawiak z dziada pradziada urodzony na Karowej
Avatar użytkownika
KULAS Fan
N1
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pwrc » piątek, 23 maja 2003, 10:14

żółtodziób napisał(a):LIPciu: kiedyś zdarzyło mi się włączyć program Wojewódzkiego w którym była Dorota Segda i mówili o antagoniźmie między "betonowymi" Warszawiakami i Krakusami. Puszczali też kilka nagranych wypowiedzi przechodniów których twarze sugerowały ze IQ mają jednocyfrowe, przesycone regionalnym rasizmem, nie wiem, może taka postawa goldena jest wynikiem wpływu środowiska... Często bywam w Warszafce i sporo tam zarozumiałych gagatków którzy uważają ze mają monopol na nieomylność, a tak na prawdę to połowa z tych debili nie zna topografii miasta, jak ich zaputać o drogę to ani meee ani beee, morał z tego taki że to zwkłe wsioki które przeprowadziły się do dużego miasta i uważają sięza panów... Przykre tylko że niektórzy biorą z nich przykład...


żenada, i Ty piszesz o jednocyfrowym IQ?
chciałby sie zapytac : i kto to mówi?
żenada :twisted: :twisted: :twisted:

PS: gdzie sa moderatorzy?
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez marcin » piątek, 23 maja 2003, 11:30

Bardzo dobrze ze Kuchar startuje w szwecji bo chociaż tam będzie miał konkurencję i będzie mógł czegoś się nauczyć. Tomek zawsze wybierał sobie takie rajdy na których ma małe szanse wygrać ale za to może się wiele nauczyć i moim zdaniem jest to dobra taktyka. Taki start na Polskim niewiele by dał Tomkowi bo kasa by poszła a w sumie nic nowego by sie nie nauczył a tak w Szwecji finansują mu dużą część kosztów związanych ze startem a doświaczenia przybędzie :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez żółtodziób » piątek, 23 maja 2003, 12:58

sorki panowie Warszwiacy, po pierwsze to była prowokacja a po drugie nie piszę o Warszawiakach tylko o specyficznej grupie, potocznie zwanej nuworyszami która we Warszawie jest liczna, liczniejsza niż gdzie indziej, a to dlatego że im większe miasto tym mocniej przyciąga takich śmieci. Jeśli nie dostrzegacie różnicy albo sami do tej grupy przynależycie (mam nadzieję że nie) to już wasz problem. Na drugi raz postarajcie się bardziej wnikliwe czytać moje wypowiedzi, widać że chyba nie zrozumieliście sensu...

Kulas Fan: to ma piernik do wiatraka że akurat tak mi się skojarzyły wypowiedzi goldena z zachowaniem nuworyszy... To była prowokacja, zresztą skuteczna, chciałem żeby się zbulwersował i juz prywatną korespondencją wyjaśniłem mu w czym rzecz.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez jonsi15 » piątek, 23 maja 2003, 16:06

panowie jak chcecie sie obrzucać błotem wymieńcie się adresam e-mail i do dzieła a tutaj rozmawiamy o starcie Tomka w szwecji
Avatar użytkownika
jonsi15
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 6 mar 2003, 13:54
Lokalizacja: Mysłakowice k.JeleniejGóry

Postprzez Wilu » piątek, 23 maja 2003, 19:28

zostały tylko 2 oesiki do końca etapu, rozegrane za chwilię naszego czasu i chyba ich też. a oto wyniki:

1 A8/A 1 Thomas R&dström
2 A8 8 Jari Saarinen +31,3
3 A8 4 Mats Jonsson +1
4 A8 3 Tomasz Kuchar +6,5
5 A8 15 Thomas Schie +6,1
6 A8 5 Mats Thorszelius +3,8

jak widać w czołówce ciasno, ale Tomek się rozkręca, początkowo jechał w granicach 5-6. do 2 miejsca strata niewielka bo 7,5 sekundy. Ale Radstrom nie do objechania, Tomek traci w granicach 0,7 s/km do niego. zobaczymy co dalej, narazie obiecująco.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości