Tomek jedzie do Szwecji

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Wilu » sobota, 24 maja 2003, 21:24

no właśnie to tak jak test przed a nawet daleko przed i zanim przed i dlaczego przed a jednak. fajnie, że nie objechali go i nawet lider, który się dzisiaj wiuzł to trata do gościa niewielka, ale jeśli on myśli o teamie fabtycznym to takie rajdy powinien robić na no 1- 2 bez problemo. jak widać jak by yły płaskie szybkie szutry to może ale w błotku jesze teningu trzeba troszki. Tomak pozytywnie więc goooo.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia


Postprzez Baca » sobota, 24 maja 2003, 23:17

żółtodziób napisał(a):Niezły ten Węgier, doskoczyć do Radstroma na jego podwórku na 20 sekund...


Mats Thorszelius to Węgier? Pochodzi on z Uppsala. A startował już w tym rajdzie w 2001 (3 miejsce w generalce-Toyota Corolla WRC) i 2002 roku (awaria). Strona kierowcy:
http://www.thorszelius.com/
A co do wyniku Tomka warto zacytować w tym miejscu słowa, które znalazły się na Rally Action:
Tomasz Kuchar was the hero of the final day when he won three stages.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez żółtodziób » niedziela, 25 maja 2003, 01:39

Baca: oj plama, plama, co za pech... no, cóż, przyznam się szczerze że jakoś wcześniej nie słyszałem o tym gościu :oops: , ale nazwisko takie pokręcone jak by był z Węgier... Z drugiej strony to tłumaczy dlaczego był taki niezły, znał drogi jak własną kieszeń... No, ale ten ostatni cytat poprawił mi nastrój, nakopać wszystkim na ich własnym podwórku, debiutując w tym rajdzie i do tego oszczędzając sprzęt to na prawdę duże osiągnięcie.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Wilu » niedziela, 25 maja 2003, 10:12

po zapoznaniu się z wypowiedziami po ... się kurcze pozytywnie nastawiłęm. Chłopak jest szybki. oby tak dalej.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Raven » niedziela, 25 maja 2003, 11:08

Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez golden » niedziela, 25 maja 2003, 13:56

niezły wynik - a te 3 wygrane oesy to dla mnie rewelka - az dziw bierze ze Kuchcia wygrywa domowe oesy z szwedami i fainami :lol: widac chlopak ma talent :!: :!: i jezdzi co raz szybciej :P
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez +RAFAŁ+ » niedziela, 25 maja 2003, 14:09

thompson40 napisał(a):LIPciu wydaje mi się, że rafałowi chodziło ze w takich rajdach jak ten w którym właśnie jedzie Kuchar, ważniejsze jest doświadczenie i umiejętności niż dobry samochód. chodziło mu o to że nawet słabą corollą która lata świetności ma już za sobą można taki rajd wygrać. przynajmniej tak mi się wydaje, że o to chodziło rafałowi. a ty od razu naskakujesz na niego jakby nie wiem jak nawrzucał Kucharowi. spokojnie.
pzdr


Właśnie o to mi chodziło Lipciu. A tak na marginesie to Kucharowi kibicuję z całego serca :D Patrząc na twoje wypowiedzi to wydaje mi się, że w każdym szukasz wroga. Trochę więcej spokoju.

Poza tym to jestem zadowolony z występu Tomka gdyż pokazał, że jest w stanie objechać kierowców bardzo dobrze znających specyfikę tego rajdu. Cieszę się również z tego, że postanowił zwolnić aby nie ryzykować rozbicia auta. Moglibyśmy nie zobaczyć go na Cyprze gdyby był crash.
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez LIPciu » niedziela, 25 maja 2003, 17:28

nie szukam wrogów. nieraz sami się nawijaja :)
ale nie ma chyba żadnych problemów :P
pozdrawiam
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Poprzednia strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości