31. Internationale Jännerrallye 2014

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez rypley » niedziela, 5 sty 2014, 15:34

Kubica najszybszy, ale bez dużej przewagi. Zostaje 11,8 na ostatni SS.
Avatar użytkownika
rypley
N3
 
Posty: 278
Dołączył(a): piątek, 14 gru 2007, 16:57
Lokalizacja: Bydgoszcz, Lidzbark Warmiński


Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Sebekrally » niedziela, 5 sty 2014, 15:36

No na ostatnim będzie się działo :D
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez marrcus » niedziela, 5 sty 2014, 15:38

Z pechem nie wygrasz, +11,8 RK będzie 2 nawet bez kary, na ostatnim Pedch moze juz odpuścic i strata bedzie 5sek po ostatnim.
Szkoda że Kajto sie rozbił bo Mini na pierwszym miejscu nie pasi mi.
Avatar użytkownika
marrcus
N3
 
Posty: 492
Dołączył(a): sobota, 14 cze 2008, 17:24
Lokalizacja: Gorzów

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez kij » niedziela, 5 sty 2014, 15:41

wisiu napisał(a):
RallyMarco napisał(a):Jak widzę niektóre komentarze o tym że Kajto "mógł" przepałować a nie była to awaria to zastanawiam się jaki trzeba mieć iloraz inteligencji i kompoletnie nie kapować tego co się ogląda...masakra jakaś

Mniej wiecej taki sam jak ci co twierdza ze sosna zostala zlamana wczesniej...


A wydawało mi się że w chałupę jakąś przyłożyli nie w sosne..., po tym zacięciu gazu.

Nawet jeśli mieli możliwość jakoś to obejść, to raczej trudno przewidzieć taki moment, przećwiczyć go. Jeszcze na dochamowaniu do zakrętu, na wyjątkowo niepewnej nawierzchni.
Avatar użytkownika
kij
N3
 
Posty: 307
Dołączył(a): piątek, 22 mar 2013, 21:24

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez posejdon » niedziela, 5 sty 2014, 15:42

RallyMarco napisał(a):Jak widzę niektóre komentarze o tym że Kajto "mógł" przepałować a nie była to awaria to zastanawiam się jaki trzeba mieć iloraz inteligencji i kompoletnie nie kapować tego co się ogląda...masakra jakaś

To pewnie miało być do mnie. Fajna laurka za jedno (zresztą odszczekane) zdanie. Już zostawiam Twojego Kajto w spokoju. Obyś miał na koniec sezonu powody aby jeszcze się nade mną popastwić :D (poważnie - dobrze mu życzę)
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez RallyMarco » niedziela, 5 sty 2014, 15:46

Ludzie. Wy powinniście w NASA pracować!:D Zaciął się gaz, wszedł w zakręt za szybko BO ZACIĄŁ SIĘ GAZ!- wypakował. Ćwiczyć takie momenty?? Prosze! Zrobił co mógł zrobić, swoją drogą niewiele i tak dobrze że tak się to skończyło. Niektórzy potrafią załamać :roll:
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez posejdon » niedziela, 5 sty 2014, 15:50

RallyMarco napisał(a):Ludzie. Wy powinniście w NASA pracować!:D Zaciął się gaz, wszedł w zakręt za szybko BO ZACIĄŁ SIĘ GAZ!- wypakował. Ćwiczyć takie momenty?? Prosze! Zrobił co mógł zrobić, swoją drogą niewiele i tak dobrze że tak się to skończyło. Niektórzy potrafią załamać :roll:

To, że był jakiś defekt to wiemy. Kajto nic nie nabroił. Spokojnie. Nie chodzi o to, że mieli ćwiczyć tylko o to, czy Jarek Baran mógł temu jakoś zapobiec. To można wywnioskować z jego reakcji po kraksie.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez viper » niedziela, 5 sty 2014, 15:54

RallyMarco napisał(a):Ludzie. Wy powinniście w NASA pracować!:D Zaciął się gaz, wszedł w zakręt za szybko BO ZACIĄŁ SIĘ GAZ!- wypakował. Ćwiczyć takie momenty?? Prosze! Zrobił co mógł zrobić, swoją drogą niewiele i tak dobrze że tak się to skończyło. Niektórzy potrafią załamać :roll:

To jest zbyt skomplikowane dla nie których :D
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Hlor » niedziela, 5 sty 2014, 15:59

Ostatnio edytowano niedziela, 5 sty 2014, 16:00 przez Hlor, łącznie edytowano 1 raz
Hlor
N1
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek, 27 maja 2013, 08:30
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez RallyMarco » niedziela, 5 sty 2014, 15:59

Posejdon, nie chce Cię obrażać, żeby była jasnośc. Nie jestem dzieckiem który chcę się wyżywać jednakże myślę racjonalnie i jedyne co przychodzi mi do głowy po reakcji Jarka to przygnębienie i złość że stało się jak się stało. Powiedział " Co mogłem zrobić" z załamaną miną. Jeśli ktoś coś mógł zrobić w tej sytuacji to tylko Kajto. Jarek dowiedział się że coś jest nie tak jak auto nie chamowało jak należy...nic nie mogli zrobić. Dla jasności nie ubóstwiam Kajta, nie jest dla mnie bogiem, tylko mu kibicuje. Jeśli Ciebie ( kogoś jeszcze) uraziłem to szczerze przepraszam! Pozdrawiam :|
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez johnzz » niedziela, 5 sty 2014, 16:02

posejdon napisał(a):
RallyMarco napisał(a):Ludzie. Wy powinniście w NASA pracować!:D Zaciął się gaz, wszedł w zakręt za szybko BO ZACIĄŁ SIĘ GAZ!- wypakował. Ćwiczyć takie momenty?? Prosze! Zrobił co mógł zrobić, swoją drogą niewiele i tak dobrze że tak się to skończyło. Niektórzy potrafią załamać :roll:

To, że był jakiś defekt to wiemy. Kajto nic nie nabroił. Spokojnie. Nie chodzi o to, że mieli ćwiczyć tylko o to, czy Jarek Baran mógł temu jakoś zapobiec. To można wywnioskować z jego reakcji po kraksie.

no własnie bardzo mnie ciekawi co mial na mysli Jarek mowiac ze w zakrecie nie mogl nic zrobić ...
johnzz
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 4 sie 2010, 10:17
Lokalizacja: głuszyca

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez posejdon » niedziela, 5 sty 2014, 16:10

RallyMarco napisał(a):Jeśli Ciebie ( kogoś jeszcze) uraziłem to szczerze przepraszam! Pozdrawiam :|

8)

Podejrzewam, że niewielu użytkowników tego forum jeździło R5 więc nie wiadomo czy tylko od Kajta wszystko zależało. Może to nie była usterka mechaniczna tylko elektroniczna. Wtedy może jakiś reset by pomógł a w czasie jazdy do tego całego panelu z guzikami to właśnie pilot ma lepszy dostęp.

Jeszcze parę razy obejrzałem ten onboard i wygląda to tak jakby spodziewali się, że coś takiego może się stać i umówili się na znak-sygnał "gaz". To tylko moja opinia i nikogo do niej nie nakłaniam :wink: .
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Domson » niedziela, 5 sty 2014, 16:50

Robert zalozyl na przod kolce, a na tyl zimowki bez kolcow, wiec chyba chce przetestowac w tych warunkach i juz nie napina sie na gonienie
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez rypley » niedziela, 5 sty 2014, 17:51

Pech czas bez szału, czekamy na Roberta.

WYGRAŁ!!
Avatar użytkownika
rypley
N3
 
Posty: 278
Dołączył(a): piątek, 14 gru 2007, 16:57
Lokalizacja: Bydgoszcz, Lidzbark Warmiński

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Hlor » niedziela, 5 sty 2014, 17:53

Brawo RK!! :D
Hlor
N1
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek, 27 maja 2013, 08:30
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron