31. Internationale Jännerrallye 2014

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez motofanik » wtorek, 17 gru 2013, 15:53

W sumie zobaczyc pojedynek kajta z kubica to bedzie cos. Nie wiadomo kiedy kolejna okazja, chuba ze kajto polski pojedzie...
motofanik
N1
 
Posty: 84
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2013, 15:02


Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Domson » wtorek, 17 gru 2013, 16:14

A no i jeszcze dodajac do mojego poprzedniego posta dojdzie czynnik pilota. Zależy na jakim poziomie zgranie po tych dwóch rajdzikach RK z Gerberem jest :D
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez zurawrally » wtorek, 17 gru 2013, 16:15

motofanik napisał(a):W sumie zobaczyc pojedynek kajta z kubica to bedzie cos. Nie wiadomo kiedy kolejna okazja, chuba ze kajto polski pojedzie...

Jeśli nawet kajto by pojechał rajd polski to wątpię że pojedzie wurcem, bo tylko wtedy była by równa rywalizacja, ale kto wie.
Avatar użytkownika
zurawrally
N2
 
Posty: 105
Dołączył(a): poniedziałek, 10 wrz 2012, 22:45

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Jarek55511 » wtorek, 17 gru 2013, 19:00

Shaitan napisał(a):Świetna sprawa z Kajetanowiczem i Kubicą :D ! Tylko pytanie który jest faworytem? Kajto mówił, że trasa w zasadzie się nie zmieniła za wiele od zeszłego roku, więc biorąc pod uwagę jego doświadczenie i samochód w którym jedzie, to obstawiałbym nawet minimalne większe szanse dla niego. Jednak Fiesta RRC jest nieco lepsza niż DS3 RRC i w osiągach jest bliżej R5, dodatkowo z Kubicą nigdy nic nie wiadomo. Zapowiada się piękna polska rywalizacja o zwycięstwo. Oby obyło się bez kraks i awari.

Ja myślę że walki w tym teamie nie będzie. RK jedzie dla treningu,więc mu nie potrzebne to zwycięstwo i jak Kajto będzie prowadził to nie będą razem walczyć,a Robert zabierze pkt.konkurentą,żeby Kajto miał większą przewagę w pkt. ERC :wink:
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Domson » wtorek, 17 gru 2013, 19:11

Jarek55511 napisał(a):
Shaitan napisał(a):Świetna sprawa z Kajetanowiczem i Kubicą :D ! Tylko pytanie który jest faworytem? Kajto mówił, że trasa w zasadzie się nie zmieniła za wiele od zeszłego roku, więc biorąc pod uwagę jego doświadczenie i samochód w którym jedzie, to obstawiałbym nawet minimalne większe szanse dla niego. Jednak Fiesta RRC jest nieco lepsza niż DS3 RRC i w osiągach jest bliżej R5, dodatkowo z Kubicą nigdy nic nie wiadomo. Zapowiada się piękna polska rywalizacja o zwycięstwo. Oby obyło się bez kraks i awari.

Ja myślę że walki w tym teamie nie będzie. RK jedzie dla treningu,więc mu nie potrzebne to zwycięstwo i jak Kajto będzie prowadził to nie będą razem walczyć,a Robert zabierze pkt.konkurentą,żeby Kajto miał większą przewagę w pkt. ERC :wink:



A po tym najzagorzalszych kajtofanów dopadnie szał jaki ten Kubica cieńki :lol: :lol: :lol: :mrgreen:


Przepraszam, musiałem :)
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez viper » wtorek, 17 gru 2013, 19:17

Takie rajdy często są mało obiektywne, wiec ja bym dał co po nie którym na wstrzymanie i poczekał do warunków rownomiernych.
Domson żebyś sie nie zdziwił jak kajto w takich warunkach będzie wygrywał z Kubica za kladajac ze kajto pojedzie r5 oczywiście.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Domson » wtorek, 17 gru 2013, 19:20

viper napisał(a):Takie rajdy często są mało obiektywne, wiec ja bym dał co po nie którym na wstrzymanie i poczekał do warunków rownomiernych.
Domson żebyś sie nie zdziwił jak kajto w takich warunkach będzie wygrywał z Kubica za kladajac ze kajto pojedzie r5 oczywiście.



A to zalezy jakie warunki :) Jak wspomnialem wyzej nikt z nas nie wie jak Robert po sniegu i lodzie smiga :D
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez viper » wtorek, 17 gru 2013, 19:26

Domson napisał(a):
A to zalezy jakie warunki :) Jak wspomnialem wyzej nikt z nas nie wie jak Robert po sniegu i lodzie smiga :D

kajetanowicz tez w Szwecji nie mieszka :), ale tutaj raczej chodzi o dobór czy nawet jedna przygodę w zaspie i po rajdzie. Wielokrotnie wyniki mówią jedno, a na mecie okazuje sie ze cuda na trasie. Z reszta właśnie chyba w tamtym roku nawet na tym rajdzie tak było, ale oczywiście fajnie będzie ich porównywać.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez wiechu100 » wtorek, 17 gru 2013, 19:35

Domson napisał(a):A no i jeszcze dodajac do mojego poprzedniego posta dojdzie czynnik pilota. Zależy na jakim poziomie zgranie po tych dwóch rajdzikach RK z Gerberem jest :D

Po dwoch "rajdzikach" mowisz? ... Widac, ze Kubica jest Twoim bogiem, wiec mogl bys chociaz dowiedziec sie z kim sobie pomykal po oesach zanim dowiedziales sie o jego istnieniu...
Avatar użytkownika
wiechu100
N3
 
Posty: 399
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2010, 12:23

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Domson » wtorek, 17 gru 2013, 19:44

wiechu100 napisał(a):
Domson napisał(a):A no i jeszcze dodajac do mojego poprzedniego posta dojdzie czynnik pilota. Zależy na jakim poziomie zgranie po tych dwóch rajdzikach RK z Gerberem jest :D

Po dwoch "rajdzikach" mowisz? ... Widac, ze Kubica jest Twoim bogiem, wiec mogl bys chociaz dowiedziec sie z kim sobie pomykal po oesach zanim dowiedziales sie o jego istnieniu...


Tylko tak sie sklada , ze przez 3 lata razem nie jezdzili i raczej od mrugniecia okiem zgrania nie bedzie na nowym systemie opisu, nie sadzisz ?
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Motulski » wtorek, 17 gru 2013, 19:45

Lamerskie pytanie, nie wiem czy źle patrzę, ale chcę się upewnić :P Rajd w tym roku sobota/niedziela ?! Bo jakoś trzeba noclegi zamówić...;)
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez wiechu100 » wtorek, 17 gru 2013, 19:51

Domson napisał(a):
wiechu100 napisał(a):
Domson napisał(a):A no i jeszcze dodajac do mojego poprzedniego posta dojdzie czynnik pilota. Zależy na jakim poziomie zgranie po tych dwóch rajdzikach RK z Gerberem jest :D

Po dwoch "rajdzikach" mowisz? ... Widac, ze Kubica jest Twoim bogiem, wiec mogl bys chociaz dowiedziec sie z kim sobie pomykal po oesach zanim dowiedziales sie o jego istnieniu...


Tylko tak sie sklada , ze przez 3 lata razem nie jezdzili i raczej od mrugniecia okiem zgrania nie bedzie na nowym systemie opisu, nie sadzisz ?

Sadze, ze po tym ile i jak sie znaja zgrani sa. Co innego jest zgrac sie z kims zupelnie nowym a co innego przedstawic staremu kumplowi nowy opis, zwlaszcza ze Kuba na robocie sie zna wiec szybko to ogarnie.
Motulski napisał(a):Lamerskie pytanie, nie wiem czy źle patrzę, ale chcę się upewnić :P Rajd w tym roku sobota/niedziela ?! Bo jakoś trzeba noclegi zamówić...;)

Dokladnie. http://www.ewrc-results.com/harmonogram ... allye-2014
Ponoc w Freistadt (baza rajdu) zadnych wolnych miejsc noclegowych, najblizsze wolne w Linzu ew. Czechy
Avatar użytkownika
wiechu100
N3
 
Posty: 399
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2010, 12:23

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez viper » wtorek, 17 gru 2013, 20:16

Domson napisał(a):
wiechu100 napisał(a):
Domson napisał(a):A no i jeszcze dodajac do mojego poprzedniego posta dojdzie czynnik pilota. Zależy na jakim poziomie zgranie po tych dwóch rajdzikach RK z Gerberem jest :D

Po dwoch "rajdzikach" mowisz? ... Widac, ze Kubica jest Twoim bogiem, wiec mogl bys chociaz dowiedziec sie z kim sobie pomykal po oesach zanim dowiedziales sie o jego istnieniu...


Tylko tak sie sklada , ze przez 3 lata razem nie jezdzili i raczej od mrugniecia okiem zgrania nie bedzie na nowym systemie opisu, nie sadzisz ?

No co ty myślisz ze oni sie na rajdzie spotkają :). Gwarantuje ci ze mając tyle czasu do rajdu bedą na pewno tlukli kilometry, wiec ja bym nie traktował tej sytuacji jak z włochem we wrc. Myśle ze pilot w tym wypadku będzie miał najmniejsze znaczenie.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Motulski » wtorek, 17 gru 2013, 22:35

Co do pogody to troszkę daleko jeszcze, ale zapowiada się chyba bardziej wiosennie niż zimowo...
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Domson » wtorek, 17 gru 2013, 22:49

Motulski napisał(a):Co do pogody to troszkę daleko jeszcze, ale zapowiada się chyba bardziej wiosennie niż zimowo...



Byłoby fajnie jakby były dobre warunki do scigania :D Niż turlanie sie 40/h po lodzie
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości