31. Internationale Jännerrallye 2014

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez wisiu » poniedziałek, 6 sty 2014, 01:22

Relacja na eurosporcie byla mega !! :o
wisiu
N2
 
Posty: 110
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 15:25
Lokalizacja: Langley


Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez kuba.es » poniedziałek, 6 sty 2014, 01:23

Kolegę "911" lekko chyba poniosło w tej surowej ocenie rajdu w wykonaniu Roberta. Ok, Pech może nie jest kierowcą na miarę Ogiera czy Neuville'a ale kpiny w stylu "kim jest Pech?" kompromitują chyba bardziej samego ich autora niż wspomnianego wielokrotnego mistrza Czech, który Janner jechał już kilka razy, a i na kolcu nawinął więcej kilometrów niż RK. Ja też lubię Kajtka i jest mi go żal z powodu jego awarii ale umniejszanie wyczynu Roberta czasu nie cofnie. Jeśli się mylę to mnie poprawcie ale RK był chyba jedynym kierowcą z czołówki, który startował tam po raz pierwszy.
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Matthias Schmidt » poniedziałek, 6 sty 2014, 01:23

Panowie, dyskusja na temat tego czy lepszy jest Kajto czy Kubica, to jak dyskusja na temat wyzszosci swiat Bozego Narodzenia, a Wielkanocy. Ciezko wymiernie porownac obu zawodnikow, tym bardziej, ze kazdy z nich przeszedl inna droge i w inny sposob rozwijal swoja kariere. Na chwile obecna jasne jest, ze mamy do czynienia z prawdziwie utalentowanymi zawodnikami i z tego chyba nalezy sie cieszyc, a nie robic podzial na Kajtofanow i Kubicofanow. Miejmy nadzieje, ze Kajtek pojedzie mistrzostwa Europy i dobrze sie w nich spisze (a potem bedzie jezdzil kolejne sezony w ERC), a Kubica niech realizuje swoje cele w WRC.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez posejdon » poniedziałek, 6 sty 2014, 01:27

Przed chwilą obejrzałem na eurosporcie relację. Były tam fragmenty onboardu Roberta z ostatniego oesu. Naprawdę gość ma niezłego farta, że dojechał do mety. Jak wyleciał na jednym prawym, bo mu urwany halogen w oczy błyskał, to w tej ciemności nie było za bardzo wiadomo gdzie droga. Szacun, że to ujechał!

viper może się czepiam ale przeczytaj swojego ostatniego posta. Dwa razy piszesz w nim o torze jazdy - raz, że Kubica ma go obcykanego a potem, że go nie ogarnia. Chyba, że czegoś nie skumałem to przepraszam.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 6 sty 2014, 01:28 przez posejdon, łącznie edytowano 1 raz
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez 300ps » poniedziałek, 6 sty 2014, 01:28

Ludzie!!! Wy jesteście jacyś nienormalni!!!! Mamy dwóch mega szybkich zawodników, utalentowanych, i na dodatek startujących w tym roku w najwyższych seriach rajdowych a Wy zamiast się z tego cieszyć i kibicować zarówno jednemu i drugiemu zaczynacie ich nawzajem błotem obrzucać!!! Chyba nikt z Was nigdy nie startował, albo nie zna od środka tego sportu i dlatego nie macie szacunku do zawodników i siedzicie i piszecie hejty.

Cieszcie się Kubkiem i Kajtem i jeśli jesteście prawdziwymi fanami kibicujcie tak samo jednego jak i drugiemu!!!
300ps
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 18 cze 2009, 00:32

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez kuba.es » poniedziałek, 6 sty 2014, 01:29

Matthias Schmidt napisał(a):Panowie, dyskusja na temat tego czy lepszy jest Kajto czy Kubica, to jak dyskusja na temat wyzszosci swiat Bozego Narodzenia, a Wielkanocy. Ciezko wymiernie porownac obu zawodnikow, tym bardziej, ze kazdy z nich przeszedl inna droge i w inny sposob rozwijal swoja kariere. Na chwile obecna jasne jest, ze mamy do czynienia z prawdziwie utalentowanymi zawodnikami i z tego chyba nalezy sie cieszyc, a nie robic podzial na Kajtofanow i Kubicofanow. Miejmy nadzieje, ze Kajtek pojedzie mistrzostwa Europy i dobrze sie w nich spisze (a potem bedzie jezdzil kolejne sezony w ERC), a Kubica niech realizuje swoje cele w WRC.

I to jest właściwe podsumowanie tego tematu. Ja nie mam zamiaru wybierać między nimi bo kibicuję jednemu i drugiemu. Dwóch naszych najszybszych kierowców startuje obecnie w dwóch najpoważniejszych cyklach rajdowych na świecie, tylko się cieszyć :)
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Ethanhunt » poniedziałek, 6 sty 2014, 01:36

To jest właśnie nasze polskie piekiełko. Oby już nigdy RK i KK nie startowali w tym samym rajdzie i będzie po problemie. Masakra.
Ethanhunt
 
Posty: 48
Dołączył(a): wtorek, 4 wrz 2012, 09:31
Lokalizacja: Ustroń

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Witcher1990 » poniedziałek, 6 sty 2014, 01:39

Matthias Schmidt napisał(a):Panowie, dyskusja na temat tego czy lepszy jest Kajto czy Kubica, to jak dyskusja na temat wyzszosci swiat Bozego Narodzenia, a Wielkanocy. Ciezko wymiernie porownac obu zawodnikow, tym bardziej, ze kazdy z nich przeszedl inna droge i w inny sposob rozwijal swoja kariere. Na chwile obecna jasne jest, ze mamy do czynienia z prawdziwie utalentowanymi zawodnikami i z tego chyba nalezy sie cieszyc, a nie robic podzial na Kajtofanow i Kubicofanow. Miejmy nadzieje, ze Kajtek pojedzie mistrzostwa Europy i dobrze sie w nich spisze (a potem bedzie jezdzil kolejne sezony w ERC), a Kubica niech realizuje swoje cele w WRC.

+1

****

Czytam te posty i do tej dyskusji idealnie pasuje ta nutka http://www.youtube.com/watch?v=jKR_26xhNio :D :D :D
Zrobiło się podobnie jak w przypadku Kościuch vs Kajto- zabrać Kościuszce mini i dać Kajtkowi bo się marnuje a przecież jest lepszy, szybszy, częściej dojeżdża do mety niż MK itp. Za chwilę to samo będziemy tutaj czytać o Kubicy i KK. Rany gdyby tak jeszcze Oleksowicz startował w wrc 2 albo ERC a do tego Sołowowo to na forum byłaby istna apokalipsa :D
pamiętajcie jeśli KK nie zbierze na wurca na polski do zabierzcie tego wurca hołkowi albo Sołkowi i jemu dajcie :D
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez posejdon » poniedziałek, 6 sty 2014, 01:43

300ps napisał(a):Cieszcie się Kubkiem i Kajtem i jeśli jesteście prawdziwymi fanami kibicujcie tak samo jednego jak i drugiemu!!!

Dwóm tak samo? Lepiej wybrać sobie jednego na wypadek konfrontacji :wink: . Ale bardzo ważny przy tym jest szacunek do rywala.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Bomber » poniedziałek, 6 sty 2014, 01:59

viper napisał(a):
Sebekrally napisał(a):
viper napisał(a): Ja uważam ze nie ma co porównywać, bo kajetanowicz do Kubicy to kopciuszek finansowy, a za tym idą inne profity.

Ta a biedny Kajto jedzie starym nie konkurencyjnym modelem i wsiadł do auta bez testów. No błagam
A te układy i kontakty wyrobił sobie swoją postawą, a nie litrami wypitej wódy, lub koneksjami bogatego tatusia.

Kolego, ale to właśnie z Kubicy robi sie chłopca , który przeszedł do rajdów z powodu kontuzji i go nagle oswiecilo zapominając o tym ze gosc 20 lat spędził na


a od kiedy jesteśmy kolegami?
Bomber
N2
 
Posty: 176
Dołączył(a): wtorek, 12 wrz 2006, 08:54
Lokalizacja: Kraków

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Bomber » poniedziałek, 6 sty 2014, 02:06

Mniej nienawiści sebekrally...

trudno się pogodzić z tym, że obiektywnie patrząc Kajetan był szybszy i gdyby nie awaria to dzisiaj w deszczowych warunkach jeszcze bardziej odskoczyłby od kolegi z zespołu.. który w takim aucie spędził CAŁY sezon 2014 z testami itp. itd.

Brawo dla Kubicy za szybka jazde, szkoda tylko, ze Kubica potrafi gratulowac szybkiej jazdy Pechowi itp. a nigdy nie powie nic dobrego o szybszym od niego Kajetanie..[/quote]
Proszę wskaż mi gdzie widzisz nienawiść w mojej wypowiedzi, to raz...
Gdzie widzisz obiektywizm w swojej wypowiedzi mówiąc że Kajto by wygrał? W momencie wypadku był 2 a zwycięzcy są na mecie.
Czego miał gratulować Kajtkowi?
Ja kibicuję WSZYSTKIM naszym na zagranicznych odcinkach i cały czas czekam na imponujący wynik w wykonaniu Kajta poza granicami polski. AMEN[/quote]

na mecie odcinka.. Pecha komplementował w trakcie rajdu. Uruchom szare komórki, żeby czytać ze zrozumieniem, bo to forum dla inteligentnych ludzi. a jak analizujesz rajd to staraj się też robić to patrząc na wyniki, wypoiwedzi itp. obiektywnie. a jeśli masz z tym problem to już we wtorek możesz zapytac się Pani polonistki w szkole jak to się robi:)

Cóż, niektórym trudno zaakceptować szybkość Kajetana, ale czuję, że czeka was trudny sezon :P
następnym razem proponuję nieco ruszyć szare komórki
Bomber
N2
 
Posty: 176
Dołączył(a): wtorek, 12 wrz 2006, 08:54
Lokalizacja: Kraków

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Sebekrally » poniedziałek, 6 sty 2014, 02:15

Bomber napisał(a):Mniej nienawiści sebekrally...

trudno się pogodzić z tym, że obiektywnie patrząc Kajetan był szybszy i gdyby nie awaria to dzisiaj w deszczowych warunkach jeszcze bardziej odskoczyłby od kolegi z zespołu.. który w takim aucie spędził CAŁY sezon 2014 z testami itp. itd.

Brawo dla Kubicy za szybka jazde, szkoda tylko, ze Kubica potrafi gratulowac szybkiej jazdy Pechowi itp. a nigdy nie powie nic dobrego o szybszym od niego Kajetanie..

Proszę wskaż mi gdzie widzisz nienawiść w mojej wypowiedzi, to raz...
Gdzie widzisz obiektywizm w swojej wypowiedzi mówiąc że Kajto by wygrał? W momencie wypadku był 2 a zwycięzcy są na mecie.
Czego miał gratulować Kajtkowi?
Ja kibicuję WSZYSTKIM naszym na zagranicznych odcinkach i cały czas czekam na imponujący wynik w wykonaniu Kajta poza granicami polski. AMEN[/quote]

na mecie odcinka.. Pecha komplementował w trakcie rajdu. Uruchom szare komórki, żeby czytać ze zrozumieniem, bo to forum dla inteligentnych ludzi. a jak analizujesz rajd to staraj się też robić to patrząc na wyniki, wypoiwedzi itp. obiektywnie. a jeśli masz z tym problem to już we wtorek możesz zapytac się Pani polonistki w szkole jak to się robi:)

Cóż, niektórym trudno zaakceptować szybkość Kajetana, ale czuję, że czeka was trudny sezon :P
następnym razem proponuję nieco ruszyć szare komórki[/quote]

Zapytam, pod warunkiem że podasz adres swojego gimnazjum.

Moja dyskusja z tobą tu się kończy, by to forum nie przypominało poziomem onetu lub stadionu piłki kopanej.
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Maxikitcar » poniedziałek, 6 sty 2014, 02:28

To że Robert ma doświadczenie wyścigowe nie oznacza że teraz wygrywa przez to rajdy, jakoś większe doświadczenie ma na torze Raikonnen a w rajdach sobie kompletnie nie radził mimo wielkich wyścigowych umiejętności i logistyki rodem z F1. Viper co ty za bzdury piszesz ,co z tego że RK wie jak się jeździ na slicku, ale weź porównaj opony wyścigowe do rajdowych czy to na suchy asfalt czy mokry, może jazde na oponie z kolcami RK też wyniósł z torów wyścigowych? :lol: :lol:
Maxikitcar
N2
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 11 kwi 2012, 21:46

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Paj@k » poniedziałek, 6 sty 2014, 02:30

Najlepszy moment relacji. GRUBO bardzo i to co się dzieje na mecie istne szaleństwo! http://www.youtube.com/watch?v=hUORPv9-WGA
Avatar użytkownika
Paj@k
N1
 
Posty: 52
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 23:03

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez marrcus » poniedziałek, 6 sty 2014, 03:07

na początku jeszcze se nie komplementowali, Baumgarntera też nie.
A to że rozbił samochód raczej nie ma co gratulować.
Kajetan jakby dojechał i wygrał napewno usłyszałby pochwały więc problemu by nie było.

Smignał koło tego przystanku po wyleceniu z drogi, rożne kamery maja w samochodach niekotre w nocy nic nie "widzą" a u niektórych są dobre.
Avatar użytkownika
marrcus
N3
 
Posty: 492
Dołączył(a): sobota, 14 cze 2008, 17:24
Lokalizacja: Gorzów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości