Rally Islas Canarias 2013

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez starzyna » sobota, 23 mar 2013, 15:44

wanderer - Sokół dał do zrozumienia, że Robert jest objawieniem na skalę wszechświata, który wsiadając do nowego auta, z nowym pilotem (robiąc inne rzeczy po raz pierwszy, których nie chce mi się wymieniać) i do tego mając na koncie 20 rajdów, miażdży swoich rywali. Ocena ta po pierwszym dniu rajdu jest co najmniej niepoważna. Owszem wygrał z nimi 8 prób, bo np Kopecky rozkręcał się z odcinka na odcinek i jechał swoje. Najsmutniejsze jest to, że Janek nadal tam jedzie, bo zwycięzcy są na mecie.

Nie zmienia to faktu, że jestem bardzo dumny z naszego zespołu i sam jarałem się jak dzieciak :) Szkoda mi tylko, że pojawiło się tyle krytycznych wypowiedzi odnośnie jazdy Roberta. Sam zainteresowany może nie zdaje sobie z tego sprawy, ale tak naprawdę to tylko on (i Małysz) mogą wyciągnąć popularność rajdów w Polsce na godny poziom.

P.S. Dzięki za link, wpisałem hhtp :lol:
UPALAJ.PL - blog o rajdach samochodowych, sportowych autach i katowaniu do odcinki.
Avatar użytkownika
starzyna
N2
 
Posty: 139
Dołączył(a): wtorek, 12 mar 2013, 16:13
Lokalizacja: Włocławek


Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez wanderer » sobota, 23 mar 2013, 15:56

starzyna napisał(a): wanderer - Sokół dał do zrozumienia, że Robert jest objawieniem na skalę wszechświata

Chyba zbyt przesadnie to odebrałeś. Dla mnie po prostu stwierdził stan faktyczny po pierwszym dniu.
Ostatnio edytowano sobota, 23 mar 2013, 15:57 przez wanderer, łącznie edytowano 1 raz
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez piotrg » sobota, 23 mar 2013, 15:57

Jezu dajcie już spokój, takie sa rajdy. Pozatym nawet jeśli chciał jechać spokojnie i kontrolować tempo to też musiał zasuwać !!!, żeby tracić do kopeckiego i breena po 10,15 sekund na oesie to nie można jechać tempem turystycznym !!! jak np Kościuszko w wrc bo wtedy traci sie po kilka minut na oesie !!! i pojednym odcinku stracił by prowadzenie w rajdzie. Także niech co niektórzy się troszkę zastanowią zanim coś napiszą bo to forum jest chyba dla tych co mają jakieś pojęcie o tym czym jest jazda po odcinku. Robert pewnie zajrzy na autoklub w wolnej chwili po rajdzie i fajnie by było żeby niemusiał czytać bzdur na swój temat identycznych jak na portalach, chyba chcemy czymś sie różnic od tych dziwnych ludzi komentujących dosłownie wszystko co się wydarzy :evil:
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez starzyna » sobota, 23 mar 2013, 16:04

wanderer napisał(a):
starzyna napisał(a): wanderer - Sokół dał do zrozumienia, że Robert jest objawieniem na skalę wszechświata

Chyba zbyt przesadnie to odebrałeś. Dla mnie po prostu stwierdził stan faktyczny po pierwszym dniu.


Może i masz rację, ale nie lubię dzielić skóry na niedźwiedziu. Cieszę się, że Robert dostarczył nam tylu emocji i że ten "dzwon" był niegroźny. Szkoda, że ten maruda Delecour będzie miał teraz powód do wymądrzania się :mrgreen:
UPALAJ.PL - blog o rajdach samochodowych, sportowych autach i katowaniu do odcinki.
Avatar użytkownika
starzyna
N2
 
Posty: 139
Dołączył(a): wtorek, 12 mar 2013, 16:13
Lokalizacja: Włocławek

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez marrcus » sobota, 23 mar 2013, 16:07

zaczeło się pięknie a skończyło jak zwykle

Możliwe że to umiejętność oceniania drogi na podstawie notatek zawiodła, a do tego trzeba doświadczenia, ale prędkość jest.

Mam nadzieje że w końcu coś wygra, bo odpada w rajdach w których wygrywa mieć zapisane takie rajdy jako wygrane to byłoby coś bo narazie 0 znaczących wygranych, ale prędkość jak na ten etap kariery jest niesamowita.
Ale brakuje kropki na i.
Avatar użytkownika
marrcus
N3
 
Posty: 492
Dołączył(a): sobota, 14 cze 2008, 17:24
Lokalizacja: Gorzów

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez viper » sobota, 23 mar 2013, 16:09

wanderer napisał(a):
starzyna napisał(a): wanderer - Sokół dał do zrozumienia, że Robert jest objawieniem na skalę wszechświata

Chyba zbyt przesadnie to odebrałeś. Dla mnie po prostu stwierdził stan faktyczny po pierwszym dniu.

..., a tego jako dziennikarz nie powinien robić. Oczywiście chcąc zostać dziennikarzem z górnej półki. Odebrał to dobrze. Na piedestal wchodzi sie z chukiem, ale kij ma dwa końce, bo tak samo sie z niego spada.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez SebaSTI » sobota, 23 mar 2013, 16:17

Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez SkyWalker » sobota, 23 mar 2013, 16:24

ja pierdziele wielka szkoda;/ nie duże uszkodzenia;/ szkoda że nie dało się kontynuować jazdy no ale to jest ryzyko zawodowe:)
Avatar użytkownika
SkyWalker
N3
 
Posty: 249
Dołączył(a): wtorek, 31 sty 2012, 10:17
Lokalizacja: Laukaa

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez Ayatol » sobota, 23 mar 2013, 16:29

Wracajac do rajdu to dosc slabo to wyglada ze Megane jest na 6 miejscu. Jeszcze wczoraj chcialem pisac ze ten Consani nie jest az tak slaby jak ktos mnie poinformowal w innym watku ale dzisiaj chyba juz zmienilem zdanie :wink:

P.S. Jego pilot jest jakos zwiazany z naszym krajem?
Ayatol
N1
 
Posty: 92
Dołączył(a): środa, 25 sty 2012, 23:39

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez DonCorrado » sobota, 23 mar 2013, 16:51

Jakby nie patrzec i mówic to jest to klęska PRowa. Wiadomy my wiemy jak jest, Robert tez mowi ze nauka ale w mediach liczy sie bardziej porazka nawet jak wygrana, taka ich sila, tak ze wielka szkoda. Eh ... :(
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez zaszybki » sobota, 23 mar 2013, 16:59

piotrg napisał(a):Jezu dajcie już spokój, takie sa rajdy. Pozatym nawet jeśli chciał jechać spokojnie i kontrolować tempo to też musiał zasuwać !!!, żeby tracić do kopeckiego i breena po 10,15 sekund na oesie to nie można jechać tempem turystycznym !!! jak np Kościuszko w wrc bo wtedy traci sie po kilka minut na oesie !!! i pojednym odcinku stracił by prowadzenie w rajdzie. Także niech co niektórzy się troszkę zastanowią zanim coś napiszą bo to forum jest chyba dla tych co mają jakieś pojęcie o tym czym jest jazda po odcinku. Robert pewnie zajrzy na autoklub w wolnej chwili po rajdzie i fajnie by było żeby niemusiał czytać bzdur na swój temat identycznych jak na portalach, chyba chcemy czymś sie różnic od tych dziwnych ludzi komentujących dosłownie wszystko co się wydarzy :evil:


Jeśli najpierw dokładasz wszystkim na oesie po 5-10-15 sekund, to strata 10, 15 sekund jest właśnie tempem turystycznym. Niestety wyszedł brak doświadczenia u Roberta.. :( z taką przewagą nie jedzie się na granicy, ryzykując dzwonem..widać od początku, że prędkość miał dla pozostałych nie do osiągnięcia, więc na pierwszych oesach dzisiaj powinien delikatnie odpuścić i "zbadać" sytuację, ile ewentualnie traci i na co może sobie pozwolić.. wiadomo, że takie są rajdy itd itp, ale z taką przewagą nie urywa się kół..kolejny rajd na prowadzeniu w plecy, co z tego ze prędkość jest, jak mety nie ma..tak czy siak, widoki na przyszłość są bardziej niż dobre i mam nadzieję, że Robert nie będzie drugim Latvalą..:)
Avatar użytkownika
zaszybki
N2
 
Posty: 182
Dołączył(a): niedziela, 14 cze 2009, 22:34
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez Ayatol » sobota, 23 mar 2013, 17:03

A moze on wlasnie odpuscil i zabraklo koncentracji? Wielu kierowcow mowilo ze kontrolowanie tempa jest trudniejsze niz jazda na maksa bo ciezko sie skoncentrowac. Zauwaz ze pierwszego dzisiejszego oesu nie wygral.
Ayatol
N1
 
Posty: 92
Dołączył(a): środa, 25 sty 2012, 23:39

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez luxxx » sobota, 23 mar 2013, 17:11

Tak sobie siedzę i myślę...miał przewagę ponad minutę mógł jechać wolniej i kontrolować swój czas. Pewien kierowca z Polski też tak jeździł...Kuzaj spina i dzwon. Szkoda, że na 6 rajdów ma 4 dzwoneczki.
To je RALLY !
Avatar użytkownika
luxxx
N3
 
Posty: 419
Dołączył(a): poniedziałek, 29 mar 2010, 12:29
Lokalizacja: Polska

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez zaszybki » sobota, 23 mar 2013, 17:19

Ayatol napisał(a):A moze on wlasnie odpuscil i zabraklo koncentracji? Wielu kierowcow mowilo ze kontrolowanie tempa jest trudniejsze niz jazda na maksa bo ciezko sie skoncentrowac. Zauwaz ze pierwszego dzisiejszego oesu nie wygral.


Właśnie dlatego mówię, że wychodzi brak doświadczenia. Deptać każdy z nich umie, ale deptać tak, żeby było szybko ale nie za wolno, to już wyższa szkola jazdy i tysiące oesowych km do przejechania..
Avatar użytkownika
zaszybki
N2
 
Posty: 182
Dołączył(a): niedziela, 14 cze 2009, 22:34
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Re: Rally Islas Canarias 2013

Postprzez BartekRally » sobota, 23 mar 2013, 17:27

Obrazek

Bez tragedii ale jednak fura się nie nadawała
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron