Rally Liepaja Ventspils

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Kajtofan » sobota, 17 wrz 2016, 09:58

Nox2 napisał(a):Czy ktoś się orientuje dlaczego Rovanpery nie ma na liscie startowej ?

Bo nie startuje?
Kajtofan
N3
 
Posty: 348
Dołączył(a): poniedziałek, 29 gru 2014, 16:43


Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Nox2 » sobota, 17 wrz 2016, 10:38

Toś napisał. Widzę, że nie startuje tylko dlaczego skoro tak głośno było o tym, że będzie jechał.
Nox2
N1
 
Posty: 90
Dołączył(a): czwartek, 2 gru 2010, 22:09

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Mad Max » sobota, 17 wrz 2016, 10:51

A Rovanpera czasem nie był zgłoszony tylko do Mistrzostw Łotwy ??
mSzrot dalej w natarciu, Fiesta Kajta znowu się sypie...
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Honiclbr » sobota, 17 wrz 2016, 10:58

Rovanpera ze względu na wiek może jechać tylko w Mistrzostwach Łotwy i jedzie za całą stawkę ERC. Na pierwszym oesie pokonał Sirmacisa o 4,4 sekundy, ale na drugim już stracił ponad dwie minuty.
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Yrtat » sobota, 17 wrz 2016, 11:00

Mad Max napisał(a):A Rovanpera czasem nie był zgłoszony tylko do Mistrzostw Łotwy ??
mSzrot dalej w natarciu, Fiesta Kajta znowu się sypie...

Sugerujesz inne autko czy stajnię? :)
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez corados » sobota, 17 wrz 2016, 11:02

Kempa atakował ale też już się coś wydarzyło...
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Mad Max » sobota, 17 wrz 2016, 11:30

Yrtat napisał(a):
Mad Max napisał(a):A Rovanpera czasem nie był zgłoszony tylko do Mistrzostw Łotwy ??
mSzrot dalej w natarciu, Fiesta Kajta znowu się sypie...

Sugerujesz inne autko czy stajnię? :)
Sugeruje że auto jest niedoinwestowane dlatego kolejny rajd i kolejne problemy - jakimś dziwnym trafem w zeszłym roku awarii praktycznie nie było, w tym roku praktycznie co rajd to jakieś przygody z samochodem.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Witcher1990 » sobota, 17 wrz 2016, 12:08

Macie linka do klasyfikacji generalnej żeby zobaczyć jak idzie młodemu Rovanperze?
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez corados » sobota, 17 wrz 2016, 12:48

http://m.autorally.lv/en/r135/results?mc=1&ss=3
Na 3 Kalle też zanotował stratę, pewnie uszkodzone auto albo jakaś awaria..
Co do Kajta to mam podobne zdanie jak Mad-Max to, że to ładnie wszystko wygląda z zewnątrz jakby niczego nie brakowalo, nie znaczy wcale, że tak jest w rzeczywistosci. Części można wymieniać profilaktyczne albo wtedy gdy zbliżają się do limitu km.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Honiclbr » sobota, 17 wrz 2016, 13:03

corados napisał(a):http://m.autorally.lv/en/r135/results?mc=1&ss=3
Na 3 Kalle też zanotował stratę, pewnie uszkodzone auto albo jakaś awaria..

Uderzył w słupek na drugim oesie i awarii uległo wspomaganie kierownicy.
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Faster » sobota, 17 wrz 2016, 13:09

Z samochodem Kajta i Jarka wszystko wporządku, zapchały się doloty trawą i "motor" się grzał ;)

Edit:
Ok teraz już są problemy ze wspomaganiem :(
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Mirek_W » sobota, 17 wrz 2016, 19:42

Mad Max napisał(a):A Rovanpera czasem nie był zgłoszony tylko do Mistrzostw Łotwy ??
mSzrot dalej w natarciu, Fiesta Kajta znowu się sypie...


Rozumiem, że byłeś na serwisie i rozebrałeś auto, dzięki czemu wiesz co się stało. Może jeszcze powiesz ile silnik ma do rewizji?

Nie wiem czy wiesz, ale Kajto sam mówił, że silnik się zgotował bo chłodnicę zatkała trawa. Rozumiem, że to celowy sabotaż M-Szrotu?
Mirek_W
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 15 gru 2015, 17:09

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez SOKÓŁ » sobota, 17 wrz 2016, 21:01

Mirek_W napisał(a):
Mad Max napisał(a):A Rovanpera czasem nie był zgłoszony tylko do Mistrzostw Łotwy ??
mSzrot dalej w natarciu, Fiesta Kajta znowu się sypie...


Rozumiem, że byłeś na serwisie i rozebrałeś auto, dzięki czemu wiesz co się stało. Może jeszcze powiesz ile silnik ma do rewizji?

Nie wiem czy wiesz, ale Kajto sam mówił, że silnik się zgotował bo chłodnicę zatkała trawa. Rozumiem, że to celowy sabotaż M-Szrotu?


Mirek_W A czy trzeba być na serwisie żeby wiedzieć że od usterek na Barumce Kajtek jedzie na używanych wcześniej częściach?? Kasa się kończy to wiadomo nie od dzisiaj więc teraz tylko trzeba trzymać kciuki żeby dojechał do końca!
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Mirek_W » sobota, 17 wrz 2016, 21:45

Wydaje mi się, że wypadałoby się upewnić zanim zacznie się rzucać takimi tekstami, ale może tu panują inne zwyczaje, a użytkownicy wiedzą więcej...

OK, awarii jest więcej niż w ubiegłym roku, ale takie rzeczy się zdarzają w tym sporcie, nie tylko w tym zespole. Inna sprawa, że problemy ze wspomaganiem to nie jest nowa przypadłość Fiesty, więc nie wiem czemu się tak bulwersujecie.
Mirek_W
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 15 gru 2015, 17:09

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Mad Max » sobota, 17 wrz 2016, 21:51

Mirek_W napisał(a):Wydaje mi się, że wypadałoby się upewnić zanim zacznie się rzucać takimi tekstami, ale może tu panują inne zwyczaje, a użytkownicy wiedzą więcej...
Zwyczaje panują tu takie że każdy ma prawo napisać co myśli a nie co jest prawdą objawioną, jeśli masz inną więdzę na ten temat to zawsze możesz napisać co wiesz.
Mirek_W napisał(a):OK, awarii jest więcej niż w ubiegłym roku, ale takie rzeczy się zdarzają w tym sporcie, nie tylko w tym zespole.
Zdarzyć to się mogą raz dwa raz na sezon a nie co rajd
Mirek_W napisał(a):
Mad Max napisał(a):A Rovanpera czasem nie był zgłoszony tylko do Mistrzostw Łotwy ??
mSzrot dalej w natarciu, Fiesta Kajta znowu się sypie...
Rozumiem, że byłeś na serwisie i rozebrałeś auto, dzięki czemu wiesz co się stało. Może jeszcze powiesz ile silnik ma do rewizji?
Nie wiem czy wiesz, ale Kajto sam mówił, że silnik się zgotował bo chłodnicę zatkała trawa. Rozumiem, że to celowy sabotaż M-Szrotu?
Mirku_W nie wiem czy zauważyłeś (ale pewnie nie) moja wypowiedź została napisana za nim pojawiło się oficjalne info co się stało to raz, dwa że chwile później pojawił się problem z wspomaganiem i o ile się nie mylę to tak sytuacja miała już w tym roku miejsce, trzy to nie wiem o jakiej rewizji silnika mówisz bo ja o niczym takim nie pisałem za to wiem że każda szanując się stajnia rajdowa w kwestii silników nie odwala takiej maniany tym bardziej jeśli danym autem jeździ jeden zawodnik który wie ile jego auto ma nabite. Biorąc pod uwagę punkt jeden i dwa stwierdzam że w zeszłym roku takich problemów nie było, co ciekawe nie jestem odosobniony w swoim spostrzeżeniu, nie jestem również odosobniony w stawierdzeniu że jeśli "oszczędza" się w serwisowaniu auta to pojawiają się problemy. Czy tak jest nie wiem, biorąc pod uwagę Twoją wypowiedź masz pełniejszy obraz sytuacji i na pewno go nam przedstawisz bo w przeciwieństwie do mnie wiesz a nie tylko podejrzewasz.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości