Rally Liepaja Ventspils

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez ryjas » sobota, 7 lut 2015, 19:16

Bardzo słabo. Liczyłem że Kajto jedzie na dojechanie. W tym rajdzie to nie wstyd. Zdobyłby mega dużo punktów. A tak będzie ich kilka jak dobrze pójdzie. To nie jest tak, że tytuł się oddala, bo jeszcze wszystko się może zdarzyć a Kajto i tak będzie pierwszy. No ale zobaczymy jak Breen wykorzysta jutrzejszy dzień.

Jaka jest kolejność startowa?

Edit: "With reports that his LOTOS Rally Team Ford Fiesta R5 has suffered a broken wheel, Kajetanowicz looks certain to be a non-finisher in Latvia." Tak pisza na ERC. Oby się mylili
ryjas
N3
 
Posty: 436
Dołączył(a): niedziela, 15 cze 2014, 22:00


Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Sebekrally » sobota, 7 lut 2015, 20:10

No cóż z rajdu w którym było wszystko poukładane rozwalić furę mając aspiracje na mistrza... Przyjdą asfalty lokalni matadorzy jeszcze dojdzie skoda i pozamiatane :( A tak byłem podjarany że z 10 naszych choć ze 2 sprawi nam radość.
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez viper » sobota, 7 lut 2015, 20:13

Trochę szkoda ze kajto tego tego Breena nie odpuścił. Szybkosc pokazał a punktow wiele do niego by nie stracił i po tej eliminacji nadal by miał znaczna przewagę. Jutro moze mieć gorsze warunki ze względu na rally 2 . Co prawda nie wiem jak tutaj jest w tym względzie ale mysle ze nawet jak by breenowi deptał po piętach to końcowy efekt był lepszy.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Mariusz » sobota, 7 lut 2015, 20:32

Trzymam kciuki żeby zaraz nikt nie wyskoczył z oskarżeniami ze Kajto nie trzyma ciśnienia ;)
Mariusz
Mariusz
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:54

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez viper » sobota, 7 lut 2015, 20:38

Mariusz napisał(a):Trzymam kciuki żeby zaraz nikt nie wyskoczył z oskarżeniami ze Kajto nie trzyma ciśnienia ;)

Nie no to dopiero pierwsza wpadka bez przesady. Szkoda po prostu czystych punktow bo przejść Breena i tak juz nie mogl na tym ostatnim oesie.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Sebekrally » sobota, 7 lut 2015, 21:15

viper napisał(a):Nie no to dopiero pierwsza wpadka bez przesady.

W tym roku, zawsze można trąbić PR-owo o sukcesie jak w TVP1 przed chwilą, słuchałem i się zastanawiałem czy zaraz nie powiedzą że już wygrał rajd bo konkurenci popełniali błędy. Żenujące są te reklamówki. :oops:
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez viper » sobota, 7 lut 2015, 21:47

Sebekrally napisał(a):
viper napisał(a):Nie no to dopiero pierwsza wpadka bez przesady.

W tym roku, zawsze można trąbić PR-owo o sukcesie jak w TVP1 przed chwilą, słuchałem i się zastanawiałem czy zaraz nie powiedzą że już wygrał rajd bo konkurenci popełniali błędy. Żenujące są te reklamówki. :oops:

Powiem ci tak. Ja tego badziewia nie oglądam, bo to nie relacje :). Zaczynajac od Kościuszki po przez relacje lotos rsmp kajetanowicza czy kubice. Zawsze kazdego z nich wybielają co by nie zrobił lub jakiego błędu nie popełnił, wiec sie nie denerwuje. W Polsce nie ma relacji rajdowych. Sa tylko kupowane reklamówki.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Mariusz » sobota, 7 lut 2015, 21:54

Dzisiaj pierwszy raz zauważyłem, że Kajto ma reklamę TVP Sport na samochodzie. Od zawsze tak miał?
Mariusz
Mariusz
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:54

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez seal » sobota, 7 lut 2015, 22:15

Mariusz napisał(a):Dzisiaj pierwszy raz zauważyłem, że Kajto ma reklamę TVP Sport na samochodzie. Od zawsze tak miał?

Poród przyjmował redaktor z działu sportowego i tak już zostało ;-)
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez tadeknovak » niedziela, 8 lut 2015, 00:05

No to nasz Mistrz Polski dostaje piekny łomot....ale oczywiście usłyszymy zaraz o nauce, nowych oponach, aucie itd...w typie pijaru Kościuszki. To chyba tyle w temacie poziomu RSMP...
tadeknovak
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sty 2013, 14:49
Lokalizacja: Skoczów

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez kremer » niedziela, 8 lut 2015, 00:31

tadeknovak idz sie przewietrz na dwór.

Widzieliście Kajta. Rów z niczego.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Mad Max » niedziela, 8 lut 2015, 00:43

tadeknovak napisał(a):No to nasz Mistrz Polski dostaje piekny łomot....ale oczywiście usłyszymy zaraz o nauce, nowych oponach, aucie itd...w typie pijaru Kościuszki. To chyba tyle w temacie poziomu RSMP...
No w sumie to mógł iść piecem ponad mozliwości swoje i auta... a później skończył by rajdowanie na 2 albo 3 odcinku na dachu a przy odrobinie szczęścia w rowie... Boże ty patrzysz i nie grzmisz :roll:

kremer napisał(a):tadeknovak idz sie przewietrz na dwór.
Widzieliście Kajta. Rów z niczego.
?Oj tak, wyjdź chociaż na balkon
Wpaść do rowu na wewnętrznej zakrętu 90 stopni trochę dziwna sytuacja, no cóż shit happens, szkoda bo sporo punktów ucieknie i żeby nie było sytuacji tak jak w tamtym roku że na koniec sezonu będzie brakować.
Z Lukya podobna sprawa, dziwnie i nie naturalnie ten tył odpłynął
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez TomMaz » niedziela, 8 lut 2015, 00:44

Za bardzo przyciął i coś przyhaczył kołem które zgubił. Chyba że faktycznie wjechał w rów na tym cięciu ale to już bardzo dziwne, może po ciemku źle oceniał jak idzie droga.

https://www.youtube.com/watch?v=1ZW9SIZ1pJM
TomMaz
N3
 
Posty: 444
Dołączył(a): piątek, 7 lut 2014, 11:30

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez Mad Max » niedziela, 8 lut 2015, 01:25

TomMaz napisał(a):...może po ciemku źle oceniał jak idzie droga.
https://www.youtube.com/watch?v=1ZW9SIZ1pJM
Też mi się wydaje że źle ocenił gdzie droga a gdzie pobocze, jak oglądałem za pierwszym razem ten filmik to nie spodziewałem się że na tym zakręcie zostanie, niby wszystko pięknie ładnie a tu nagle niespodzianka

Nie tylko Kajto na tym winklu miał problemy
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... d2c662e26d

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rally Liepaja Ventspils

Postprzez adamlen » niedziela, 8 lut 2015, 09:58

Tymczasem w klasie RC4 Polski dublet na pierwszym dzisiejszym oesie, ale niestety na kolejnym Zawada wypadł z rywalizacji.
Kajto póki co skutecznie walczy o punkty za 2 dzień. Oby dowiózł do mety prowadzenie.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości