Halls Winter Rally Utena Litwa 29 styczeń 2011

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez kurczak » poniedziałek, 31 sty 2011, 22:10

tak jak masz minute wjazdu na pkc sa wpuszczane .
Z mety na start tego samego osu tez masz okreslony czas na pkc
lasf.lt

RWD!!!Litwo ojczyzno moja rajdowa ;) Przygotowywanie i Serwis BMW E30 318is Warszawa-Okęcie ul. Wagonowa 5
Avatar użytkownika
kurczak
N2
 
Posty: 172
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 17:15
Lokalizacja: okęcie


Postprzez Larc » poniedziałek, 31 sty 2011, 22:19

kaczmarek napisał(a):Do jedzenia dorzuciłbym piwo. Też super.

Zwłaszcza, że w Utenie jest browar :) I fakt Utenos jest naprawdę dobre.
Tak na marginesie, to mam nadzieję, że więcej załóg z kraju będzie startowało na Litwie. Bo rajdy są tam naprawdę spoko, świetne trasy ekstra atmosfera ( na jednym oesie częstowano mnie wódką żurawinową, na drugim jakimś przecudnym w smaku grzańcem :), tylko naszych tu brakuje nie bardzo jest komu kibicować :)
Avatar użytkownika
Larc
N2
 
Posty: 132
Dołączył(a): poniedziałek, 1 cze 2009, 17:11
Lokalizacja: Southampton

Postprzez kurczak » poniedziałek, 31 sty 2011, 22:41

lasf.lt

RWD!!!Litwo ojczyzno moja rajdowa ;) Przygotowywanie i Serwis BMW E30 318is Warszawa-Okęcie ul. Wagonowa 5
Avatar użytkownika
kurczak
N2
 
Posty: 172
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 17:15
Lokalizacja: okęcie

Postprzez kaczmarek » poniedziałek, 31 sty 2011, 22:57

Generalnie jest taka zasada, że ci co jadą 1 raz stoją po jednej stronie drogi a ci co 2 raz po drugiej. Czasy są tak policzone że wjeżdzasz na zakładkę raz z jednej raz z drugiej strony. Przy 12 PKCach tylko 2x zdarzyło nam się wjechać w tej samej minucie z drugim autem a oesy itak wprowadzały co minutowy porządek. Co ciekawe za każdym razem jechaliśmy za kimś innym, czego w Polsce nie spotkałem.
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Larc » poniedziałek, 31 sty 2011, 22:58

kurczak napisał(a):http://www.300lakesrally.lt/en/news.php


;)))))

Największa impreza rajdowa na Litwie i tylko 30 km od Uteny tydzień po Rzeszowskim w zeszłym roku było grubo:
http://picasaweb.google.com/lukasz.miku ... akesRally#
polecam :)
Avatar użytkownika
Larc
N2
 
Posty: 132
Dołączył(a): poniedziałek, 1 cze 2009, 17:11
Lokalizacja: Southampton

Postprzez Przem_106 » poniedziałek, 31 sty 2011, 23:45

Pomyslimy, zobaczymy. Az tak daleko nie jest, a droga do Wilna jest spoko.
Przem_106
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 16 cze 2009, 14:35

Postprzez kurczak » wtorek, 1 lut 2011, 14:03

2 Eliminacja mistrzostw Litwy jest 20 maja w Wilnie ;))) ja jade ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Ispimz2u ... re=related
lasf.lt

RWD!!!Litwo ojczyzno moja rajdowa ;) Przygotowywanie i Serwis BMW E30 318is Warszawa-Okęcie ul. Wagonowa 5
Avatar użytkownika
kurczak
N2
 
Posty: 172
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 17:15
Lokalizacja: okęcie

Postprzez kurczak » wtorek, 1 lut 2011, 14:18

lasf.lt

RWD!!!Litwo ojczyzno moja rajdowa ;) Przygotowywanie i Serwis BMW E30 318is Warszawa-Okęcie ul. Wagonowa 5
Avatar użytkownika
kurczak
N2
 
Posty: 172
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 17:15
Lokalizacja: okęcie

Postprzez fotorobart_pl » wtorek, 1 lut 2011, 14:21

:D (...)"Przydało by się naszym organizatorom podejrzeć jak można zorganizować zawody o sporej ilości kilometrów oesowych w krótkim czasie."(...) :D
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez michalziem » wtorek, 1 lut 2011, 15:09

mi sie wydaje ze jak ktoś pokazał ze jest szybki w Polsce (np. Krzyszycha) to powinien zebrać jakiś zespól i wybrać sobie jakiś taki kraj gdzie rajdy są ważne i organizuje je się dla kibiców i zawodników a nie z przymusu lub dla pieniędzy np. właśnie Litwa, Czechy lub Estonia (to jest dalej i tam tez jest trochę drożnej pewnie, ale tam to sport narodowy) pokazać na jednym rajdzie ze jest szybki i szukać budżetu na cały cykl (myślę ze jak by pokazał ze jest szybki to by miał łatwiej niż jakiś kierowca z danego kraju bo start zagranicznego kierowcy jest bardziej medialny, trzeba by tylko umieć to "sprzedać" serwisy rajdowe w danym kraju, pocztówki, plakaty na strefie, jakieś konkursy itp) wybrać jakaś fajna liczna klasę (nie mam na myśli aby jechać tam S2000 lub n4) zawodnik ma wtedy warunki aby sie rozwijać i nie martwi sie czy go nie zdyskwalifikuj za krzywo naklejona naklejka...
ja wiem ze to się łatwo tylko pisze... ale trzeba szukać i próbować bo z narzekania paliwo i opony się nie kupią...
trzeba tylko mieć pomysł jak to sprzedać i wykorzystywać to ze jest się obcokrajowcem i stratuje się np w Litwie
michalziem
N2
 
Posty: 172
Dołączył(a): piątek, 30 paź 2009, 20:56

Re: Halls Winter Rally Utena Litwa 29 styczeń 2011

Postprzez Wloch a ty? » wtorek, 10 sty 2012, 14:27

Moja opinia jest podobna Wspaniały rajd super odcinki organizatorzy mili. Ja w tamtym roku zgłoszenie wysłałem sms a wpisowe zapłaciłem na miejscu. TEN RAJD TO PRAWIE SAME PLUSY są jednak minusy słaba baza hotelowa, tzn.
Trzeba reze3rwować sporo wcześniej. Drugie to Policja i ograniczenia prędkości za które słono się płaci. Więc polecam się pilnować co do kilometra.
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Halls Winter Rally Utena Litwa 29 styczeń 2011

Postprzez kwiatkonen.pl » wtorek, 10 sty 2012, 15:13

A orientuje się ktoś jak w tym roku wygląda na litwie sprawa hansów i startów kierowców z naszą licencją R1 ?
Jeśli wszystko jest pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz za wolno
kwiatkonen.pl
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 26 cze 2008, 10:40

Re: Halls Winter Rally Utena Litwa 29 styczeń 2011

Postprzez kurczak » wtorek, 10 sty 2012, 21:01

Kwiatek wszystkie regulaminy masz na lasf.lt

w tym roku powstały nowe klasy jedyna klasa w której nie trzeba miec hansa to klasa SG czyli seryjne samochody jedno napędowe do 2 litrów

ty jak chcesz jechać swoją bmw to musisz sie zgłosić w klasie L9 czyli samochody jedno napędowe a silniki sa od 2000 do 3500

wiec jak najbardziej e36 4-doors 2.8l

ale w klasie L9 juz musisz mieć hansa

chyba ze masz motor 2.0 to wtedy mozesz jechać w SG

do poniedziałku 16 stycznia mija pierwszy termin zgłoszen do halls winter rally 2012

a co do licencji mozesz mieć r1 a pilot p
lasf.lt

RWD!!!Litwo ojczyzno moja rajdowa ;) Przygotowywanie i Serwis BMW E30 318is Warszawa-Okęcie ul. Wagonowa 5
Avatar użytkownika
kurczak
N2
 
Posty: 172
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 17:15
Lokalizacja: okęcie

Poprzednia strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron