Serdecznie dziekujemy Panu Malinskiemu- Malkomowi:)

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Serdecznie dziekujemy Panu Malinskiemu- Malkomowi:)

Postprzez kmederski » czwartek, 21 sty 2010, 13:03

Wielkie dzieki dla Pana Malinskiego za umozliwienie nam kibicom przezywania emocji na Monte.
Nasz polski ;) BB dostarcza wrazen i zapewnia bicie serc, jakiego dawno nie bylo. Fajnie, ze dzieki Panu byla zapewniona nieprawdopodobna rywalizacja na trasach RSMP2009 do ostatniego OS-u.
Zyczymy firmie Malkom takich samych sukcesow zawodowych jak rajdowych!

Apeluje do Forumowiczow o dolaczenie sie do podziekowan.
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek


Postprzez speed555 » czwartek, 21 sty 2010, 13:57

wtf
http://www.rallyarena.pl
http://www.studioarte.com.pl
Avatar użytkownika
speed555
A5
 
Posty: 700
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 11:52
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Ohlins » czwartek, 21 sty 2010, 18:13

:? :? :? :? :? :? :? :?
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Hultay WRC » czwartek, 21 sty 2010, 19:39

heh co tacy spięci? ;) A na serio. No miło że podsponsorował, miło. Ale nie był przecież jedyny prawda? W sumie zakładanie nowego wątku nie było konieczne :)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez beeper_ » czwartek, 21 sty 2010, 21:43

Pewnie nagroda za mistrza polski. Ogolnie oby jak najwiecej takich sponsorów.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez THIM » piątek, 22 sty 2010, 00:55

Ja się dołączam do podziękowań. Oby więcej takich sponsorów, co patrzą na umiejętności!
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez czajak » piątek, 22 sty 2010, 01:16

Patrząc na firmę Malkom i jej zaangażowanie w rajdy zarówno w MP jak i teraz w IRC zastanawiam się ile w tym marketingu, a ile rajdowego mecenatu. Nie wydaje mi się żeby firma Pana Malińskiego czerpała adekwatne do wkładu finansowego korzyści marketingowe. Jakby nie patrzeć na tą sprawę ja również ciesze się z tego że dzięki Panu Mailńskiemu i jego firmie miałem możliwość trzymania kciuków za "naszego" kierowcy. Oczywiści wielkie podziękowania dla ekipy Łukasza Ryznara. Szkoda jedynie, że Polacy tak szybko zakończyli walkę.
Pozdrawiam
czajak
N2
 
Posty: 142
Dołączył(a): piątek, 14 gru 2007, 20:42

Postprzez kmederski » piątek, 22 sty 2010, 11:27

Mysle, ze masz racje. To rzeczywiscie jest bardziej mecenat niz klasyczny sponsoring - i za to sie naleza ogromne brawa i wyrazy uznania. Zwlaszcza ze kazda zlotowka wydana na starty BB oznacza akurat w tym konkretnym przypadku zmniejszenie szans wlasnego rozwoju czy tez rozwoju juniora, bo przeciez te pieniadze moglyby byc wydane na wlasne dodatkowe starty. A jak wiadomo kazdy przejechany km oesowy przeklada sie na wzrost umiejetnosci. I za takie altruistyczne podejscie nalezy sie Panu Malinskiemu z naszej strony ogromny szacunek.
Bo w sensie marketingowym liczy sie oczywiscie obiektywnie ilosc ekspozycji Malkoma w mediach i niekoniecznie musi to wynikac z li tylko ilosci wynikajacej z udzialu BB - to czysta statystyka, mozna ja podreperowac umiejetnie zamieszczanymi notatkami prasowymi na temat pozosalych zalog
startujacych z logo firmy.
Tym bardziej czapki z glow. To jest prawdziwa milosc do rajdow i chec zrobienia czegos dobrego na polskim podworku.
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek

Postprzez Hultay WRC » piątek, 22 sty 2010, 11:38

kmederski napisał(a):Bo w sensie marketingowym liczy sie oczywiscie obiektywnie ilosc ekspozycji Malkoma w mediach i niekoniecznie musi to wynikac z li tylko ilosci wynikajacej z udzialu BB - to czysta statystyka, mozna ja podreperowac umiejetnie zamieszczanymi notatkami prasowymi na temat pozosalych zalog
startujacych z logo firmy.
Tym bardziej czapki z glow. To jest prawdziwa milosc do rajdow i chec zrobienia czegos dobrego na polskim podworku.


Hm tylko że nie wydaje mi się aby jakoś specjalne korzyści z tego miała firma MALKOM bo z tego co wiem to ich hm produkty usługi to są raczej rzeczy wybierane na drodze przetargów itd i nikt nie kupi czegoś od nich dla tego bo usłyszał o nich z rajdów, zobaczył logo na rajdówce, tylko dla tego, że np zgłosili się do przetargu. Więc to jest czysty mecenat :)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez kmederski » piątek, 22 sty 2010, 12:05

Toz to wlasnie twierdze, co nie zmienia faktu, ze wydatki marketingowe firmy musza byc jakos uzasadnione :)
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek

Postprzez kmederski » piątek, 22 sty 2010, 12:12

A pomysl, ktory ktos rzucil w innym watku, zeby BB wsiadl do Subaru w tym sezonie, marketingowo nie jest zly. Subaru ma bardzo dobry wizerunek jako marka i byc moze mogloby to byc korzystne powiazanie dla Malkomu - aczklolwiek jak napisales przy specyfice dzialania Malkomu, to nie nam to oceniac. I znowu wychodzi MECENAT :lol:
No, ale BB i Malkom w SPRT - czemu nie??

Dla BB byloby to bez watpienia korzystne- znowu startowac jako kierowca"fabryczny".
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek

Postprzez Glitol » piątek, 22 sty 2010, 14:04

Hultay WRC napisał(a):
kmederski napisał(a):Bo w sensie marketingowym liczy sie oczywiscie obiektywnie ilosc ekspozycji Malkoma w mediach i niekoniecznie musi to wynikac z li tylko ilosci wynikajacej z udzialu BB - to czysta statystyka, mozna ja podreperowac umiejetnie zamieszczanymi notatkami prasowymi na temat pozosalych zalog
startujacych z logo firmy.
Tym bardziej czapki z glow. To jest prawdziwa milosc do rajdow i chec zrobienia czegos dobrego na polskim podworku.


Hm tylko że nie wydaje mi się aby jakoś specjalne korzyści z tego miała firma MALKOM bo z tego co wiem to ich hm produkty usługi to są raczej rzeczy wybierane na drodze przetargów itd i nikt nie kupi czegoś od nich dla tego bo usłyszał o nich z rajdów, zobaczył logo na rajdówce, tylko dla tego, że np zgłosili się do przetargu. Więc to jest czysty mecenat :)

A która firma (oprócz samochodowych: oleje, smary, paliwa, auta) ma korzyści z reklamy na aucie sportowym :?:
Karpackie jest niestety wyjątkiem (chociaż, dzięki reklamie na aucie i Waszym postom kupiłem to piffko i nie żałuję), reszta firm to reklamy rodzinne (własne, rodziców, znajomych).
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez yesh » piątek, 22 sty 2010, 15:26

Glitol napisał(a):
Hultay WRC napisał(a):
kmederski napisał(a):Bo w sensie marketingowym liczy sie oczywiscie obiektywnie ilosc ekspozycji Malkoma w mediach i niekoniecznie musi to wynikac z li tylko ilosci wynikajacej z udzialu BB - to czysta statystyka, mozna ja podreperowac umiejetnie zamieszczanymi notatkami prasowymi na temat pozosalych zalog
startujacych z logo firmy.
Tym bardziej czapki z glow. To jest prawdziwa milosc do rajdow i chec zrobienia czegos dobrego na polskim podworku.


Hm tylko że nie wydaje mi się aby jakoś specjalne korzyści z tego miała firma MALKOM bo z tego co wiem to ich hm produkty usługi to są raczej rzeczy wybierane na drodze przetargów itd i nikt nie kupi czegoś od nich dla tego bo usłyszał o nich z rajdów, zobaczył logo na rajdówce, tylko dla tego, że np zgłosili się do przetargu. Więc to jest czysty mecenat :)

A która firma (oprócz samochodowych: oleje, smary, paliwa, auta) ma korzyści z reklamy na aucie sportowym :?:
Karpackie jest niestety wyjątkiem (chociaż, dzięki reklamie na aucie i Waszym postom kupiłem to piffko i nie żałuję), reszta firm to reklamy rodzinne (własne, rodziców, znajomych).


Która? Każda jedna. W mniejszym lub większym stopniu, zależnym od wielu czynników, ale działa. Nawet gdyby ktoś na lancerze woził reklamę wacików do uszu albo jednoosobowej firmy pucybut z krakowa. Ważna jest jakość wykonania i ukierunkowanie.

Trzeba tylko jakiegoś impulsu.. żeby rajdy stały się tu bardziej medialne. Bo to narazie ciągle sport jakby elitarny.
Avatar użytkownika
yesh
 
Posty: 48
Dołączył(a): środa, 29 mar 2006, 09:54
Lokalizacja: Kraków / Maków

Postprzez Glitol » piątek, 22 sty 2010, 19:27

Rajdy (i cały motorsport) zawsze były, są i będą sportem elitarnym.
I nic tego nie zmieni.
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez THIM » niedziela, 24 sty 2010, 15:44

kmederski napisał(a):Zwlaszcza ze kazda zlotowka wydana na starty BB oznacza akurat w tym konkretnym przypadku zmniejszenie szans wlasnego rozwoju czy tez rozwoju juniora, bo przeciez te pieniadze moglyby byc wydane na wlasne dodatkowe starty.


W tym roku Picanto, Seicento w Rallycrossie i oczywiście RPP, na koniec RSMP po zdobyciu licencji - gdzie jeszcze można startować? ;)
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości