Platinum Orlen 65 Rajd Polski

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Anna =P » poniedziałek, 7 lip 2008, 08:40

Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że Abramowski dachował na dojazdówce, albo coś w tym stylu
Avatar użytkownika
Anna =P
N2
 
Posty: 142
Dołączył(a): środa, 21 cze 2006, 21:24


Postprzez Anonymous » poniedziałek, 7 lip 2008, 09:36

ŁukaszWRC napisał(a):
wrc_krakow napisał(a):Naradowski wypadek.

Bzdura! Naradowskiemu urwała się jedna ze sprężyn zaworowych i zrobiła się sieczka w silniku. Info od samego zainteresowanego, więc pewne.


A to przepraszam bardzo, pomyliłem sobie tą C2-kę z inną :oops:

Jeszcze raz sorry :oops:
Anonymous
 

Postprzez kremer » poniedziałek, 7 lip 2008, 10:35

anna - nie no jakie dachowanie
etap 1 -> po I os powazna awaria zawieszenia
etap 2 -> na I os awaria turbo

w obu przypadkach kontynuowanie jazdy mijaloby sie z celem
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez P.I.M.P. » poniedziałek, 7 lip 2008, 14:10

Para chyba OS 9

Stali na OS-ie. Tym samym co dachowal Kosciuszko.
Zaloga mowila ze skonczyl im sie silnik po skoku na hopie.
Obrazek
Avatar użytkownika
P.I.M.P.
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): poniedziałek, 27 gru 2004, 17:57

Postprzez ŁukaszWRC » poniedziałek, 7 lip 2008, 15:33

kremer napisał(a):anna - nie no jakie dachowanie

Dachowanie Abrama na dojazdówce wydarzyło się na oczach moich znajomych mechaników, więc to prawda. Mimo to powód odpadnięca z rajdu był inny.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez www.rajdy.olsztyn.pl » poniedziałek, 7 lip 2008, 17:34

kremer napisał:
anna - nie no jakie dachowanie

Dachowanie Abrama na dojazdówce wydarzyło się na oczach moich znajomych mechaników, więc to prawda. Mimo to powód odpadnięca z rajdu był inny.


Czyli nasz zespół "Rentier Team" jest tak genialny (sprawny), że umie wyklepać dach do Niedzielnego etapu tak, że nie było na nim ani ryski :)

Jedyne uszkodzenie blacharskie powstało podczas Super Oesu ;)

Hehe... :lol: :lol: :lol:

Myślę, że odpuście sobie ten temat bo każdy z was oprócz Kremera pisze głupoty.

No i dla kibiców Abrama dobra informacja... w tym sezonie jeszcze może coś pojedziemy a w następnym lecimy całe RSMP.
www.rajdy.olsztyn.pl
N2
 
Posty: 113
Dołączył(a): sobota, 15 kwi 2006, 11:32

Postprzez ŁukaszWRC » poniedziałek, 7 lip 2008, 19:01

www.rajdy.olsztyn.pl napisał(a):
kremer napisał:
anna - nie no jakie dachowanie

Dachowanie Abrama na dojazdówce wydarzyło się na oczach moich znajomych mechaników, więc to prawda. Mimo to powód odpadnięca z rajdu był inny.


Czyli nasz zespół "Rentier Team" jest tak genialny (sprawny), że umie wyklepać dach do Niedzielnego etapu tak, że nie było na nim ani ryski :)

Jedyne uszkodzenie blacharskie powstało podczas Super Oesu ;)

Hehe... :lol: :lol: :lol:

Myślę, że odpuście sobie ten temat bo każdy z was oprócz Kremera pisze głupoty.

No i dla kibiców Abrama dobra informacja... w tym sezonie jeszcze może coś pojedziemy a w następnym lecimy całe RSMP.


Przepraszam za zamieszanie, ale zasugerowałem się tym domniemanym dachowaniem i sam nieopatrznie napisałem o takim wypadku. W ramch sprostowania: Abram wyprzedził na dojazdówce auto moich znajomych i na kolejnym zakręcie walnął stroną pilota do rowu. Dachu nie było.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez www.rajdy.olsztyn.pl » poniedziałek, 7 lip 2008, 19:04

Dokładnie tak było... a wszystko przez uszkodzenia zawieszenia...

Mogło to wyglądać na dach ponieważ tam dość stromo było... ale szybko wyjechał z tamtego miejsca.
www.rajdy.olsztyn.pl
N2
 
Posty: 113
Dołączył(a): sobota, 15 kwi 2006, 11:32

Postprzez Banan » niedziela, 26 paź 2008, 00:34

http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Andrzej » niedziela, 26 paź 2008, 02:06

Banan napisał(a):http://sport.onet.pl/0,1248752,1850952,,rzeczpospolita_eliminacja_ms_w_polsce_moze_sie_nie_odbyc,wiadomosc.html

Nie no kur.... W tym kraju nic już nie może być normalnie,po bożemu ,z pożytkiem dla wszystkich? :?
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez speedyzxz » niedziela, 26 paź 2008, 11:13

No teraz nagle się odmyślili? co to ma być :roll:
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez ŁukaszŁuniewski » niedziela, 26 paź 2008, 14:47

Po prostu zaczyna się polskie piekiełko. A jak eliminacja przyniesie sukces to wszyscy będą się podpisywać pod tym.
Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów

Postprzez ToKu » poniedziałek, 27 paź 2008, 00:14

Temat jest zdublowany, na tym forum toczą się dwie równoległe dyskusję na ten sam temat, dlatego też pozwolę sobie zamieścić drugi raz mój post, który napisałem w tym drugim wątku:

Jeszcze jedno, jak komuś "los" mistrzostw leży na sercu to niech skrobnie maila, ja wysłałem jeden do olsztyńskiej platformy (olsztyn@platforma.org) i do PAN (akademia@pan.pl).

Na zachodzie to działa. Może i u nas zadziała.
Pogłoski jakobym to ja podrzucał kłody na trasie Kormorana 2002 uważam za grubo przesadzone
Avatar użytkownika
ToKu
N3
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 16 kwi 2006, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez ToKu » poniedziałek, 27 paź 2008, 01:47

Proponowana treść maila (moje były bardziej dosadne):

Szanowni państwo

W ostatni weekend w materiałach prasowych pojawiła się informacja, że na skutek jakichś niezrozumiałych dla przeciętnego obywatela gier biurokratycznych zagrożona jest organizacja przez Polskę jednej z przyszłorocznych eliminacji Mistrzostw Świata WRC.

W skrócie chodzi o to, że Polska Akademia Nauk wycofała się z wcześniejszych uzgodnień z gminą Mikołajki, co uniemożliwia budowę toru wyścigowego, którego obecność warunkuje z kolei zgodę organizatora Mistrzostw Świata na przyznanie Polsce wyżej wspomnianej imprezy.

Mistrzostwa Świata WRC są drugą co do wielkości po zawodach Formuły 1 dyscypliną sportów samochodowych. Organizacja ich w Polsce, na Warmii i Mazurach stanowi ogromną szansę na wypromowanie Polski i tego turystycznego regionu w światowych mediach. Potencjalnie zawody te przyciągnąć mogą znacznie większe zainteresowanie europejskich mediów i kibiców, niż chociażby zawody w skokach narciarskich w Zakopanem. Zaprzepaszczenie z uwagi na jakieś tajemnicze biurokratyczne procedury, tej jakże ważnej dla tego biednego regionu szansy stanowiłoby niewybaczalny błąd, a jednocześnie świadczyłoby o tym, że my Polacy nie dorośliśmy do tego, żeby powierzać nam jakikolwiek odpowiedzialne zadanie i obdarzać jakimkolwiek zaufaniem. Region zaś i jego mieszkańcy ponieśliby w związku z tym niewybaczalnym zaniedbaniem znaczne straty finansowe.

Byłaby to po prostu straszna głupota, na którą nie potrafię znaleźć racjonalnego wyjaśnienia.

Zamieszczam link do wspomnianej wiadomości prasowej:

http://www.rp.pl/artykul/2,210022_Rajdo ... acja_.html

z wyrazami szacunku

[tu imię i nazwisko]


Z premedytacją zrezygnowałem z wynurzeń, jaki to wspaniały sport, bo normalni ludzie tego nie rozumieją.
Pogłoski jakobym to ja podrzucał kłody na trasie Kormorana 2002 uważam za grubo przesadzone
Avatar użytkownika
ToKu
N3
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 16 kwi 2006, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez wiktor_7 » poniedziałek, 27 paź 2008, 17:57

ToKu, w takim razie i ja wysle do nich. Zachecam tez wszystkich kolegow i kolezanki z forum do tego samego. Bo jak nie My to kto ma sie za to zabrac? Watpie zeby panowie z PZM ruszyli swoje szanowne tylki, mimo ze za to im placa...
Obrazek
Avatar użytkownika
wiktor_7
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): niedziela, 14 maja 2006, 08:29
Lokalizacja: Malbork

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron