IRC - RME Turcja w Eurosport.

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

IRC - RME Turcja w Eurosport.

Postprzez Krzysiek_WrC » niedziela, 6 maja 2007, 18:58

Nie wiem czy ktoś na forum oglądał dzisiaj relacje na Eurosporcie z Rajdu Argentyny,ale w przerwie relacji była reklama o transmisji Live chyba dzisiaj (Today po angielsku to dzisiaj chyba jak dobrze pamięta - angieslki mój słaby jest...) z IRC ,eliminacji RME która startuje w Turcji.
Ktoś oglądał?
Jesli nie,to ktoś wie kiedy jest dokłądna relacja?
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki


Postprzez Marmetal » niedziela, 6 maja 2007, 19:05

Rajd Fiata z tego co się orientuję rusza za tydzień i będzie transmitowany przez Eurosport jako że ta impreza jest eliminacją IRC (a przy okazji ME). O żadnej relacji live mi nie wiadomo. Cieszę się, że są takie łączone eliminacje, frekwencja będzie niezła, poza tym dzięki temu przy szczęściu Polaków zobaczymy Czopika czy Sołowowa na Eurosporcie ;). Oby :D.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez no_fear900 » niedziela, 6 maja 2007, 20:01

wydaje mi się że te transmisje mają być w EUROSPORT 2 i erosport tutaj ramówka http://www.ircseries.com/html/Tv_times.asp
Avatar użytkownika
no_fear900
N1
 
Posty: 61
Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 18:12
Lokalizacja: TRÓJMIASTO

Postprzez Banan » niedziela, 6 maja 2007, 20:03

Marmetal napisał(a): poza tym dzięki temu przy szczęściu Polaków zobaczymy Czopika czy Sołowowa na Eurosporcie ;). Oby :D.


A czy czasem nie jest tak, ze Eurosport relacjonuje tylko zalogi startujace w IRC? Cos takiego chyba bylo miowne podczas relacji z Safari, ale nie jestem pewien.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Krzysiek_WrC » niedziela, 6 maja 2007, 20:20

Marmetal napisał(a):Rajd Fiata z tego co się orientuję rusza za tydzień .

Tak,masz rację,niestety reklama mi umkneła szybciutko i dopiero teraz spoglądłem w kalendarz rajdu.
Ciekawe,jak ta relacja będzie wyglądała.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez Marmetal » poniedziałek, 7 maja 2007, 10:56

Banan napisał(a):
Marmetal napisał(a): poza tym dzięki temu przy szczęściu Polaków zobaczymy Czopika czy Sołowowa na Eurosporcie ;). Oby :D.


A czy czasem nie jest tak, ze Eurosport relacjonuje tylko zalogi startujace w IRC? Cos takiego chyba bylo miowne podczas relacji z Safari, ale nie jestem pewien.


Też mi się tak wydaje, ale Polacy będą jechać Lancerami, a jak wiemy Mitsubishi zgłosiło się do rozgrywek, więc jeśli będą kręcić dobre czasy to Eurosport powinien ich pokazać :).

Krzysiek_WrC napisał(a):Ciekawe,jak ta relacja będzie wyglądała.


Na pewno fajnie, gdyż rajd pokazywany na ES nie będący eliminacją MŚ jest interesujący ;).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Wilu » piątek, 11 maja 2007, 18:09

Wreszcie będziemy mieć jakieś sensowne porówanie możliwości s2000 na szutrach, Alen, Navarra gwarantują odpowiedni poziom, Travaglia, Bułgarzy, niewolny na szutrach Sołowczyc ... Vouilloz szalony, a wogóle to porównanie fiacika obciłego z peugotem, który już szutrowe wyniki miał obiecujące ...

trwa prolog, wygląda niestety na to, że Szymon Jan Józef jeśli się wkręci w top 8 to będzie niewątpliwy sukces, choć może w punkty ME lub IRC się uda ...

aha no i co ciekawe taki rajd a normalnie niecałych 200 oglądających online wyniki, pewnie połowa z Polszy ...

aha no i jeszcze ciekawostka z prologu, pierwszy evo 2 sek / km za 207, fiat 3 sek /km ...
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez misiek_wrc » sobota, 12 maja 2007, 11:33

Na podstawie wyników po 5 Os w 36 Fiat Rally widać że S2000 łomoci N-ki Evo i Subaru... Nawet taki specjalista jak RENATO TRAVAGLIA nie daje rady chłopakom w Pugach czy Fiacie. Dlatego ciekawie może sie zapowiadać walka na naszych mazurskich szutrach :lol: SSJ moim zdaniem popełnił błąd że wsiadł do C2, fakt może to fabryczny zespół Citroena, ale jeżeli chciałby zrobić wynik i zakreślić swoja obecność w ME czy IRC to narazie nic ciekawego nie może pokazać, a przecież pamiętamy co wyczyniał na Polskim :? słabo narazie jadą Iliev i Donchev co jest zastanawiające Czopik po dobrym wstępie teraz troszkę wolniej niż Sołek ale chłopaki może sie jeszcze rozkręcą :)
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez schwepes » sobota, 12 maja 2007, 15:51

misiek_wrc napisał(a):Czopik po dobrym wstępie teraz troszkę wolniej niż Sołek ale chłopaki może sie jeszcze rozkręcą :)

Chyba już się rozkręcili ;). Po OS10 strata do Sołowowa wynosi niewiele ponad 10s.
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MSG Racing » sobota, 12 maja 2007, 17:42

17:45 IRC Eurosport live
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez boss » sobota, 12 maja 2007, 17:45

Na eurosporcie są jakieś śmieszne 15 minutowe relacje... myślałem że po wpadce na rajdzie safari chłopaki wyciągną wnioski i zrobią coś ciekawego... nic z tych rzeczy... relacje z IRC to porażka jakich mało... jak tak dalej to będzie wyglądało to nie wróże nic kolorowego... kicha :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
boss
A5
 
Posty: 849
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 23:06

Postprzez Kostek » sobota, 12 maja 2007, 18:03

dupa...kolarstwo zamiast IRC :evil: :evil: :evil:
"Życie jest piękne, tylko ludzie skur****ny"
Avatar użytkownika
Kostek
N3
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 1 sty 2006, 21:32
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Banan » sobota, 12 maja 2007, 18:08

boss napisał(a):Na eurosporcie są jakieś śmieszne 15 minutowe relacje... myślałem że po wpadce na rajdzie safari chłopaki wyciągną wnioski i zrobią coś ciekawego... nic z tych rzeczy... relacje z IRC to porażka jakich mało... jak tak dalej to będzie wyglądało to nie wróże nic kolorowego... kicha :twisted: :twisted:


A co, byla jakas relacja dzisiaj? O 14 byl tenis, a o 17:30 kolarstwo... :roll:
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez MSG Racing » sobota, 12 maja 2007, 18:24

Program na Eurosport.pl podawał że jest IRC a tu dupa :twisted:
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez rallyspeed » sobota, 12 maja 2007, 20:08

Oni sami nie wiedzą co maja nadawać.Często w telegazecie jest co innego niz na ekranie.A zamiast WRC w nocy to wolą puścić snooker albo dają relacje o 12.30 w nocy. he he telewizja XXI wieku.
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie

Następna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron