BARUM 2007!!! z S2000

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez stachniak14 » poniedziałek, 27 sie 2007, 00:10

Najlepszy rajd w życiu :) Idę spać ... jestem pod wrażaniem ( jutro coś opiszę )

P.S Podłączam się do pytania o relacje z Eurosportu :)
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok


Postprzez Gustaw » poniedziałek, 27 sie 2007, 00:24

nic nie trzeba ripować
wchodzimy na http://www.ircseries.com
tam po prawej jest taki jeżdżący peżocik vouilloza
klikamy pod nim w napis
"Click here for live action
and video highlights»"
naszym oczom ukazuje sie lista relacji dostepnych online, sa dostepne wszystkie ukonczony rundy IRC, Barum wkrotce pewnie tez bedzie

można oglądać online, lub dodać adres pliku np do flashgeta i sciagnac wmv na dysk

oczywiście według PAP wypadek jest jedynym wydarzeniem godnym odnotowania, wyniki Polaków są nieważne
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez skateman » poniedziałek, 27 sie 2007, 00:53

Najlepszy rajd w moim życiu. Bez dwóch zdań... Dzięki ekipa i spotkani forumowicze :)

Jutro może napisze coś więcej bo się działo oj działo :)
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez _mrc_ » poniedziałek, 27 sie 2007, 04:06

Pierwsze produkcje

barum rally 2007 by romanenko1
http://youtube.com/watch?v=GRdMG2T8V9s&mode=related&search=

Barum rally Zlín 2007 (Intercontinental rally challenge) by Slausino
http://youtube.com/watch?v=IIO1nRdPajg

historia
BARUM RALLY Extra by tondahuska
http://www.youtube.com/watch?v=4x2EtBuhYk0&NR=1
sorki jesli bylo

Grzesiek jest swietnym kierowca, jego wynik to potwierdza, trzymam kciuki aby na przyszly sezon dostal S2000
Avatar użytkownika
_mrc_
N2
 
Posty: 179
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 20:10
Lokalizacja: sokolec

Postprzez gsi » poniedziałek, 27 sie 2007, 09:11

Szkoda ze Grzeskowi nie było dane startowac do tej pory w mś junior mysle ze wyjezdził by tam znacznie więcej niz Kosciuszko z całym szacunkiem dla michała i jego jazdy
mam swira na punkcie rajdów
gsi
 
Posty: 39
Dołączył(a): piątek, 3 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: walim

Postprzez mateuszkz » poniedziałek, 27 sie 2007, 10:04

Rajd wypas;) i oczywiscie atmosfrey wokól rajdow mozemy Czechom pozazdroscic :/ szacunek dla czołowki w 207:] kozacy;)
Avatar użytkownika
mateuszkz
N3
 
Posty: 462
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 00:45
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Postprzez kirloy » poniedziałek, 27 sie 2007, 10:23

Grzyb calkiem pozytywnie. Szkoda ze nie bylo Prokopa albo Beresa bo wtedy mialby faktyczne porownanie do J-WRC.

Zastanawia mnie czemu S2000 ktorych uzywaja polacy tak sie psuja podczas gdy inni nie maja zadnych problemow.
W s2000 Pegueot wydaje sie sporo lepszy od Fiata, a VW zostal calkiem wyparty z rynku...
Czekam na wiecej aut w tej klasie.
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez lukaszwrc » poniedziałek, 27 sie 2007, 10:53

Wczoraj wróciłem, rajd naprawde bardzo fajny, choć atmosfera to już nie to co w Polsce, przynajmniej takie jest moje odczucie. Brawa oczywiście dla Grzyba, ale szkoda że Sołowow miał problemy techniczne, bo liczyłem na niego. Po za tym słyszałem że Czopik nie wystartował z powodu wycofania się sponsora, a szkoda bo też mógłby powalczyć kilka punktów. Zrobiłem kilka zdięć i filmików, ale musi mi kumpel pokazać jak je wrzucić na komputer, to wam pokaże.
Byłem pierwszy raz na eliminacji ME i na rajdzie Barum, ale jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to za rok znów sie tam wybiore, bo impreza naprawde bardzo fajna. :wink:
lukaszwrc
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 13 sie 2007, 16:16

Postprzez mateuszkz » poniedziałek, 27 sie 2007, 15:37

ja juz odliczam do barumki która sie odbedzie za rok :) ale najlepsze jest zwiedzanie serwisu w nocy hehe wtajemniczeni wiedza o co chodzi :]
Avatar użytkownika
mateuszkz
N3
 
Posty: 462
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 00:45
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Postprzez skateman » poniedziałek, 27 sie 2007, 16:45

Barumka już od kilku miesięcy zapowiadała się znakomicie. Domki mieliśmy zarezerwowane już w Czerwcu na naszym ulubionym kempingu w Desnej koło Slusovic. Na Rajd wyruszyliśmy o 12 godzinie w Piątek. Na pokładzie naszego auta zasiedli - Majkos, Skateman, Niechwia, KuziWRC oraz GosiaRally. Dodatkowo dołączyli do nas Ozdap i PKC w swojej Astrze GSI która wielokrotnie "odcinaliśmy" czy to w mieście czy to na kempingu (nawet o 1.21 w nocy :D ). Po lekkich przygodach po drodze o 17 dotarliśmy do Zlina, gdzie było już czuć klimat rajdu :) Do domków pojechaliśmy odcinkiem "Slusovice", przy okazji oglądając miejsce do oglądania. Po rozpakowaniu zrobiliśmy mały zwiad kempu wypatrując za
Holkami :) Później kąpiel w basenie (extra sprawa po podróży) i o 19 wyjazd na "Divacka RZ" do Zlina. Początkowo chcieliśmy stanąć na piętrowym parkingu obok "Baty" ale w końcu znaleźliśmy sobie naprawde dobre miejsce kilkanaście metrów obok. Przy samej drodze, za taśmą. Widzieliśmy wpad z P90 objazd szykany i dojazd do P90. Naprawdę extra miejscówka blisko rajdówek. Na prologu dołączyli do nas Pan Marek, Jason, Jackass i Stachniak, Furti z ekipą. Tak więc w całości ruszyliśmy ku samochodom, obserwując holky i robiąc sobie zdjęcie przy pomniku Mr. Baty. Spotkaliśmy po drodze Togillatiego z forum (pozdro). Staliśmy daleko od prologu, pod samym lasem droga w dół zajęła nam sporo czasu, m.in. przez stanie w korkach...Spać poszliśmy o 3 w nocy... a wszystko przez 20 urodziny Jackassa :)

Pobudka o 7 rano była ciężka. Obudzili nas kolejni członkowie naszej ekipy.Tym razem RallyBabol ze znajomymi. Na pierwszy ogień szedł odcinek "Slusovice". Pojechaliśmy na mega prostą z dohamowaniem do prawego haka. Fajnie było słuchać rajdówki na odcięciu. Największe problemy miał Jandik, który na maksa spóźnił hamowanie, lecąc prosto na ludzi. Na szczęście nic się nikomu nie stało. Tutaj spotkaliśmy Banana (pozdro). Następnie "Halenkovice". Przejazd przez Zlin był mega zabawny. Oczywiście dużo śmiechu, machanie kierowcą i dziewczynom... :P na tym odcinku staliśmy na wybijającej prostej. W pewnym momencie rajdówki leciały nawet w powietrzu. Dużo wrażeń :) Pozytyw. Następnie Pindula... Legendarny odcinek... Majkos wymyślił bardzo ciekawy dojazd. przez hmm ciężko to nazwać drogami :) Ale miejsce extra. Prosta i lewy 180 ale bardzo długi i zaciskający się. Spowrotem wracaliśmy odcinkiem. Na pamiątkę (jako że był to ostatni przejazd odcinka) zrywaliśmy sobie tablice, takie wielkości kartki a4. Widzieliśmy drzewo po wypadku Astry :(..... oraz parę ciekawych miejscówek na przyszły rok :) Pindula jest naprawdę ciekawym odcinkiem. Bardzo techniczna, szybka, dziurawa.

Po "Pinduli" udaliśmy się na jedzenie do Tesco i na serwis. A tam..... same słodkości w postaci holek, hostess czy członkini teamów... Udało mi się zdobyc autograf Voulioza, Loixa i Grzyba na moich rękawiczkach.
Obrazek
Grześkowi dodatkowo sprawiliśmy prezent klaszcząc i radując się z miejsca zajętego po 1 etapie. Zwiedzając serwis, natrafiliśmy na Markku Alena. Staliśmy godzinę przy namiocie Abartha, aż w końcu wyszedł do nas. Oczywiście pamiątkowa fota w gronie polaków (pozdro tomi_kl).
Obrazek.
Później poszliśmy do serwisu Turczynek które jechału Fiestą ST. Są naprawdę piękne. Zrobiliśmy sobie z nimi zdjęcie i odrazu wszyscy zaczeli je fotografować :P Chyba nie dostrzegli ich pięknej urody :)
Obrazek

Do domku wróciliśmy ok 22. Oczywiście kąpiel w basenie. Przed domkiem siedzieliśmy chyba do 3 w nocy... było mega superowo :) Ciągle żarty no i podryw 8) hehehe :) Pobudka znowu o 7... ciężka... i wyjazd na słynny "Trojak". Staliśmy w miejscu gdzie koło urwał Loix i skrzywił Navarra. Pomogliśmy szukać koła Freddemu. Jackass, Stachniak i PKC przynieśli je chociaż było strasznie gorące na karimacie...Freddy niestety zabrał zdobycz...
Obrazek.
Z "Trojaka" pojechaliśmy na "Zadverice", na wielką polanę. Doskonałe miejsce do oglądania. Rajdówki widać było przez pół minuty. Tam spotkaliśmy Tomka Dąbrowskiego z żoną i synem. Wspólnie oglądaliśmy rajd i zachwycaliśmy się rajdem... PO tym odcinku pojechaliśmy na serwis gdzie zgarneliśmy 2 slicki i 3 beczki po paliwie rajdowym :) I tak zakończył się najlepszy rajd w moim życiu... Pozdrawiam całą ekipę, wszystkich których spotkałem... Chcę tam wrócić za rok... obiecaliśmy sobie ze pojedziemy już na 5 dni...

Pozdrawiam...
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez majkos » poniedziałek, 27 sie 2007, 17:22

Super relacja Skateman :) Ja ze swojej strony dodam dwa przemyślenia - porównania rajdów Barum i Polski:

1. czym się różni Rajd Barum od Rajdu Polski? Tym, że na Rajdzie Barum parking dla kibiców przy strefie serwisowej ma taką nawierzchnię jak strefa na Rajdzie Polski....
2. czym się różni Rajd Barum od Rajdu Polski? Tym, że na strefie serwisowej Rajdu Barum można zrobić sobie fotkę z Marku Allenem, a na strefie serwisowej Rajdu Polski można sobie zrobić fotkę z Grzegorzem Gacem....
Do relacji Michała nic dodać nic ująć - rajd, atmo itd zaiście niesamowite...

Pozdrawiam
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez karcin » poniedziałek, 27 sie 2007, 17:58

No Skateman naprawdę relacja świetna :) a ja chciałem podziękować Tobie Majkos za to, że przed rajdem pisałeś jakie ciekawe miejsca można zobaczyć i gdzie najlepiej pojechać bo dzięki temu zobaczyłem parę fajnych miejscówek, więc dziękuje bardzo :) Widziałem was 2 razy na odcinku miałem podbić ale później gdzieś mi znikneliście albo poprostu nie było już czasu bo trzeba było lecieć na kolejny odcinek hehe :))) stałem w tym miejscu co Loix i Navarra atakowali ten słupek i czech który stał obok mnie mówił, że coś tam "Polaki kolo przyniesli" hehe
Jestem naprawdę mile zaskoczony życzliwością czechów i pomocy jak chcieliśmy naładować baterie w aparacie :)
Rajd świetny dużo Polaków spotykanych na odcinkach i ogólnie baaardzo bardzo pozytywnie, to mój pierwszy Barum ale już dzisiaj wiem, że nie ostatni :D
Pozdrawiam
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez lukaszwrc » poniedziałek, 27 sie 2007, 18:09

A właśnie jako ciekawostke, muszę wspomnieć o czechu który był kibicem polskich załóg, miał polską flage i czapke
z napisem POLSKA, a kiedy zobaczył mój czerwony kapelusz z orłem i napisem POLSKA chciał go od ręki odkupić,
ale się niedałem... :P
lukaszwrc
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 13 sie 2007, 16:16

Postprzez krb » poniedziałek, 27 sie 2007, 20:09

My photograph from Barum Rally Zlin find on

:arrow: http://www.rally-mania.cz/galerie.php?g=269&au=0

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
krb
N1
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek, 12 gru 2006, 00:00

Postprzez Marmetal » poniedziałek, 27 sie 2007, 20:14

majkos napisał(a):(...) czym się różni Rajd Barum od Rajdu Polski? Tym, że na strefie serwisowej Rajdu Barum można zrobić sobie fotkę z Marku Allenem, a na strefie serwisowej Rajdu Polski można sobie zrobić fotkę z Grzegorzem Gacem....


Haha, rozwaliło mnie to :lol:. Ale Gac też niczego sobie, wicemistrz Europy 1992 z Bublem, to ogromne osiągnięcie. Był świetnym pilotem.
Gratuluję wrażeń, widać, że naprawdę dobrze się bawiliście. Też miałem jechać, ale nie wyszło.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron