Mistrzostwa Europy!

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Mistrzostwa Europy!

Postprzez DonCorrado » sobota, 4 maja 2019, 19:54

Wspaniały wynik Habaja. Znawcą nie jestem, ale cały weekend kukałem na newsy i liczyłem, że ucząc się ale z dobrym tempem dowiezie dobry wynik, i stało się, brawo! Mądra jazda!
DonCorrado
A6

Postprzez Aro90 » niedziela, 5 maja 2019, 14:01

DonCorrado napisał(a):Wspaniały wynik Habaja. Znawcą nie jestem, ale cały weekend kukałem na newsy i liczyłem, że ucząc się ale z dobrym tempem dowiezie dobry wynik, i stało się, brawo! Mądra jazda!

Bardzo dobra jazda Habaja :wink: Pierwszy rajd Fabią R5 na asfalcie co prawda od początku minimalnie tracił i jechał raczej w okolicy 6-7 miejsca ale w sobotę lepsze tempo i 2 odcinki wygrane. Ogólnie walka była na noże i kilku gości popełniało błędy. Wydaje mi się że o podium powinien spokojnie powalczyć w tym roku. Liczę jeszcze że Miko dołączy do stawki na kilka rund juniorów
Aro90
N3

Postprzez ZbyszekChaosu » poniedziałek, 20 maja 2019, 16:48

Jak oceniacie szanse Habaja na walkę o Mistrza Europy? Jak by nie patrzeć początek sezonu wyśmienity. Niby Łukjaniuk na papierze szybszy ale pewnie jeszcze nie raz w tym sezonie będzie mieć kłopoty z metą, Ingram podobno kłopoty z budżetem- dopina go z rajdu na rajd, może mu braknąć podobno już na Polski. Myślicie, że ktoś jeszcze może się włączyć do walki?
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6

Postprzez Mad Max » wtorek, 21 maja 2019, 09:30

Myślę ze w obecnej sytuacji Lukya będzie miał problem żeby dogonić Habaja i uważam że Łukasz ma bardzo duże szanse na tytuł - choć z drugiej strony wystarczy żeby Habaj nie ukończył jednych zawodów i sytuacja może się odwrócić - Lukya w zeszłym sezonie pokazał że potrafi trochę odpuścić żeby te rajdy kończyć - na pewno na takich rajdach jak Lipawa czy Polski jest faworytem bo to imprezy dla takich "wariatów" ale na asfaltach różnie z nim bywa.
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Mad Max
S2000

Postprzez Aro90 » środa, 22 maja 2019, 11:48

Mad Max napisał(a):Myślę ze w obecnej sytuacji Lukya będzie miał problem żeby dogonić Habaja i uważam że Łukasz ma bardzo duże szanse na tytuł - choć z drugiej strony wystarczy żeby Habaj nie ukończył jednych zawodów i sytuacja może się odwrócić - Lukya w zeszłym sezonie pokazał że potrafi trochę odpuścić żeby te rajdy kończyć - na pewno na takich rajdach jak Lipawa czy Polski jest faworytem bo to imprezy dla takich "wariatów" ale na asfaltach różnie z nim bywa.

Habaj jak na razie dobrze punktuje zobaczymy jak będzie dalej. Jedne nie ukończone zawody nie wiele zmienią bo z tego co pamiętam Łukasz mówił że w zależności od wyników możliwe jest pojechanie nawet wszystkich 8 rund, zatem przy punktowanych 6 można zrobić dwa błędy. Łykyanuk już nie może zawalić rajdu a jak wiadomo różnie z tym bywa. Ciekawy jestem Łotwy bo jedzie kilku naprawdę szybkich driverów na szutrze :wink:
Aro90
N3

Postprzez DonCorrado » środa, 22 maja 2019, 20:31

Jak pojedzie całość jak Azory to ma szanse, jak się głowa zacznie gotować to będzie gorzej.
DonCorrado
A6

Postprzez hubertus_89 » piątek, 24 maja 2019, 20:19

panowie nie wiem czy pisze w odpowiednim wątku, ale nie mogę znaleźć "rajdu polski"
wiecie jak wyglądają mapy odcinków tegorocznej edycji? na oficjalnej stronie nic nie mogę znaleźć. do rajdu pozostał miesiąc a ja nie mogę zaplanować całej logistyki :? w ogóle po tych zmianach ciężko cokolwiek na forum odnaleźć
hubertus_89
N1

Postprzez rafalze-ce » piątek, 24 maja 2019, 21:06

W dziale RSMP jest wątek i Toku opisuje gdzie można znaleźć mapy.
rafalze-ce
N2

Postprzez Aro90 » niedziela, 21 lip 2019, 16:18

Kilka błędów ale ogólnie dobre tempo Habaja w Rzymie. Szkoda wczorajszej przygody bo byłyby duże szanse na utrzymanie pozycji lidera w ERC, Łukyanuk dostał minutę kary i obecnie bije się o podium, byłoby dobrze gdyby Crugnola przeszedł Alexa. Wzrosną szanse na walkę o tytuł, Łukyanuk po przygodach na dwóch pierwszych rajdach musi dobrze punktować w każdym rajdzie do końca a wiadomo że różnie nim bywa :wink:
Aro90
N3

Postprzez trebor » niedziela, 21 lip 2019, 18:49

No i Poloński pierwszy w RGT, gratulacje. Wynik idzie w świat, jutro nikt nie będzie pamiętał o defekcie Nucity.
trebor
N2

Poprzednia strona

Powrót do Polacy w ME