Rajdy HU

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez kremer » niedziela, 3 kwi 2011, 16:27

ASI zawsze jezdził jak dzikus :) R4? Raczej R4 Hungaria version :) Kiedyś słyszałem od Węgrów, że ASI ma bardzo bogatą fure :D Inni niespecjalnie chcą z nim zagrywać (prostesty) bo jest "groźny" :D W czasach wurców na Węgrzech swoją EVO6 wygrywał więc... :) BUTOR chyba 1 wygrana w RSMW :D Należało się chłopakowi. Grzyb dwa drugie miejsca. Więc ma dobrą pozycję wyjściową po dwóch rundach :)
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów


Postprzez BartekRally » niedziela, 3 kwi 2011, 17:49

Przepraszam, jednak nie R4, później była korekta na liście zgłoszeń co nie zmienia tego że jego Evo to było jak to kremer napisał Hungaria Version :wink: :wink:
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Postprzez bercik » poniedziałek, 4 kwi 2011, 15:41

Byłem, widziałem i oczywiście się nie zawiodłem :)
W sobotę byliśmy na Gy 2,4,6. Pierwszy przejazd na takiej charakterystycznej krzyżówce gdzie zawodnicy skręcali w prawo, z głównej w wąską, wyboista drogę przez las. Pomimo przybycia na godzinę przed startem udało się nam zająć miejscówkę "taką o...". Masa ludzi i gęste, kolczaste krzaki :lol: Mam nadzieje że na filmikach czy zdjęciach będzie widoczna nasza flaga :wink:
Na dwa następne przejazdy udaliśmy się z 200 metrów pod prąd odcinka, na taką długą siódemkę z lekkim podbiciem na szczyciku. Zero ludzi, dobra widoczność na spory kawałek os, łącznie z ww. krzyżówką. No cud, miód i orzeszki, S2000, S1600 i R3 na odcięciu, kilka hamowań z lekkim ratowaniem, no masakra!
Drugi dzień końcówka Gy 8,10. Podobnie jak w sobotę, pierwsza miejscówka taka sobie, ale druga bombowa. Wyboista droga, lekka hopka i zaraz lewa czwórka z głebokim cięciem . Czołowka wiadomo, że idzie ogniem, ale chyba jeszcze większy show zrobiło kilkunastu kierowców ścigających w tej lidze RTE, jadących ładami i bmw. Mają goście fantazję to im trzeba przyznać... Prawa noga w podłodze i baaardzo szybkie rączki :lol:
Ciekawą akcję mieliśmy zaraz rano w sobotę. W miejscu gdzie wchodziliśmy na os, stali goście i sprzedawali bilety. Dosłownie z 20 metrów przed nimi zatrzymał nas jeden porządkowy. Zaczął coś mówić, potem zawołał koleżankę co kumała coś z angielskiego :lol: i jak się dowiedział że my Polacy, pokazał nam na migi jak ominąć krzakami typów co zbierają za wstęp.
Reasumując, wyjazd bardzo, bardzo udany. Pogoda dopisała, obsada super, łady też super, tylko te cholerne akacje strasznie kolczaste, ciężko coś na ognisko zmajstrować :lol:
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postprzez corados » wtorek, 26 kwi 2011, 19:30

http://www.boon.hu/special/miskolc-rally-2011

Listy chyba trochę skromniejsze niż na Egerze,ale i tak syto, wraca Turi

Wyniki
http://dl.dropbox.com/u/5462821/veger_orb_misk11.pdf
Na polskich portalach rajdowych ani słowa o tym rajdzie :roll:
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez snurky » wtorek, 28 cze 2011, 18:38

http://www.veszpremrally.hu/main.php dzieje się coś powoli na stronce veszpremu, lista startowa już jest. Wybiera się ktoś? macie może jakieś mapki z zeszłego roku? bo z tego jeszcze nic nie widać
snurky
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 28 gru 2008, 16:06
Lokalizacja: Gorlice

Re: Rajdy HU

Postprzez bercik » poniedziałek, 28 lis 2011, 11:54

http://www.duen.hu/hirblog/duen/2012-es ... r_tervezet Już wiem co będę robił na przełomie marca i kwietnia 2012 :D
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Re: Rajdy HU

Postprzez kremer » poniedziałek, 28 lis 2011, 13:18

Wegrzy biedny kalendarz tylko sześć rund. 2 x rejony eger, miskolc, 2 x rejony "Nad Balatonem" czyli Veszprem i Bukfurdo (dawny Szombathely) oraz Meczek na południu. Szósta runda to Arad w Rumunii.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Rajdy HU

Postprzez corados » wtorek, 6 mar 2012, 22:12

Recesja dotknęła rajdy na Węgrzech, po kilku tłustych latach musiały nadejśc i chude. Ciekawe czy tak samo jak organizatorzy tak i zawodnicy będą mieli w tym sezonie problemy z dopięciem budżetu... Wie ktoś coś o planach węgierskiej szpicy? :wink:
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Rajdy HU

Postprzez Hubertos » środa, 7 mar 2012, 15:12

Eger jednak pojedzie :D .
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: Rajdy HU

Postprzez corados » czwartek, 22 mar 2012, 15:55

Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Rajdy HU

Postprzez corados » sobota, 12 maja 2012, 21:59

http://www.rallyinfo.hu/index.php?page=2&stage_id=2348

Wyniki pierwszego dnia Rallye Bukfurdo, pierwszej rundy mistrzostw Węgier
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Rajdy HU

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 18 cze 2012, 13:47

Veszprem (Węgierskie Acropolis) Rallye za miesiąc. Ktoś był może na tym rajdzie? Wie co jak, gdzie ciekawie, co warte uwagi? :) Wybieramy się w tym roku po raz pierwszy na ten rajd bo szutrowy a takich mało koło nas.
Ktoś może się jeszcze wybiera w tym roku?
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Rajdy HU

Postprzez woocasch » poniedziałek, 18 cze 2012, 18:17

Hej,

Ja byłem na Rallye Veszprem dwa razy, w 2006 i 2007 (jeżeli dobrze pamiętam) i bardzo miło wspominam ten rajd. Na początek był prolog, raz jako wyścig równoległy na szutrze na specjalnym torze, a raz kilka okrążeń na terenie chyba byłej bazy wojskowej. Ogólnie to w tamtych latach większość odcinków przebiegała jakby po dawnym poligonie wojskowym, bo w kilku miejscach spotkałem "wraki" czołgów. Dzięki temu, że był to poligon to do większości odcinków było bardzo dużo różnych dojazdów i będąc tam pierwszy raz, udało mi się trafić fajne miejsca, gdzie było nawet mało kibiców, ale z drugiej strony jeden odcinek szedł przy głównej drodze wylotowej z miasta i była tam strefa kibica przy mega hopie. Nawierzchnia to faktycznie twardy, kamienisty szuter.
Połączenie rajdu z wypoczynkiem nad Balatonem to kolejna zaleta tej imprezy :)

Nie wiem na ile pomogłem, no ale 3 grosze dorzuciłem.

Pozdrawiam
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rajdy HU

Postprzez corados » sobota, 22 gru 2012, 22:12

Kalendarz Mistrzostw Węgier 2012

Koszyce nadal w węgierskim czempionacie:

Mistrovství Maďarska

5.-7.4. Eger Rallye (ORB, R2, Historic)

10.-12.5. Miskolc Rallye (ORB, R2, Historic)

14.-16.6. Bükfürdő rallye (ORB, R2)

12.-14.7. Veszprém Rallye (ORB, R2)

24.25.8. Baranya Kupa (R2, Historic)

6.-8.9. Kassa Rallye (ORB )

4.-6.10. Budapest Rallye (ORB, R2, Historic)

7.-9.11. Mecsek Rallye (His. EB, Zóna His., Zóna, ORB, R2)
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Rajdy HU

Postprzez Qbek » czwartek, 21 lut 2013, 10:46

coś się zaczyna ruszać w temacie Egeru... http://www.rallye.sk/eger/?news&ID=266

Wybiera się ktoś w tym roku, ma jakieś doświadczenia z poprzednich edycji? :wink:
Qbek
N3
 
Posty: 466
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 09:39
Lokalizacja: Waw/P-śl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron