Kuzaj Imprezą WRC po Mistrzostwo Europy!!

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Kuzaj Imprezą WRC po Mistrzostwo Europy!!

Postprzez Psycholog_Rajdowy » czwartek, 19 gru 2002, 17:01

Nie lubię Leszka, ale życzę mu powodzenia!! Mam nadzieję, że uda mu się zdobyć Mistrzostwo Europy, ale mam również nadzieję, że będzie mi dane zobaczyć na żywo tę Imprezę w RSMP!! Ciekawi mnie, ile kasy pochłonie ten program startowy Mistrza Polski takim autem??
Ostatnio edytowano czwartek, 8 maja 2003, 09:20 przez Psycholog_Rajdowy, łącznie edytowano 1 raz
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez kocie_ruchy » czwartek, 19 gru 2002, 17:21

a kto bedzie jego sponsorem?
Avatar użytkownika
kocie_ruchy
N2
 
Posty: 153
Dołączył(a): środa, 27 lis 2002, 21:01
Lokalizacja: Łódź

Postprzez WRC » czwartek, 19 gru 2002, 18:35

napisal, ze bedzie mial najnowszą specyfikacje, nie? Ale chyba nie '03?? Tylko '02 , ale z nowszymi bajerami, nie? Czy moze sie myle?
Avatar użytkownika
WRC
N3
 
Posty: 311
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:47
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Borsuk » wtorek, 24 gru 2002, 15:16

„Dysponując tak znakomitym samochodem nie mogę zawiesić poprzeczki nisko. Cel jest jasny – Mistrzostwo Europy i wraz z całym zespołem zrobimy wszystko, aby ten tytuł zdobyć. Zadanie nie będzie łatwe – sezon 2003 zapowiada się naprawdę ekscytująco. Wszystko wskazuje na to, że przyjdzie nam rywalizować z kierowcami ze światowej czołówki. Bardzo się z tego powodu cieszę. Przed nami tysiące kilometrów bardzo trudnych rajdów i walka o sekundy z bardzo wymagającą konkurencją. O tym właśnie marzy każdy kierowca!”
- bez komentarza... wstyd mi ze jestem z Krakowa:-(
YECHANEEEE!!
Borsuk
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez maciekd » środa, 25 gru 2002, 23:51

A to dlaczego? :?
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Borsuk » czwartek, 26 gru 2002, 15:51

jakbys siedzial dluzej w rajdach i wiedzial troche wiecej o Leszku Kuzaju to bys wiedzial dlaczego. Co ma walka z najlepszymi kierowcami na swiecie do ME?? Gada glupoty - jak zwykle zreszta, od rzeczy i wierz mi, ze jesli bedziesz sie interesowal rajdami tyle, co ja to takie wypowiedzi Leszka tez cie beda oslabiac ( inni kierowcy maja wypowiedzi bardziej na poziomie ). Poza tym pod koniec tego sezonu byl na interii wywiad z nim... nie wiem, czy go czytales i czy go pamietasz, ale bylo tam mnostwo wypowiedzi takich jak ta, typu: "walcze z najlepszymi jak rowny z rownym..." ; " mialem w tym sezonie wiele razy pecha i wiele razy samochod zawiodl" ( to o dzwonach :-) ) itp. Teraz jak widzisz nasz wielki wojownik rusza na podboj Europy w najlepszym chyba samochodzie z calej stawki, no i bedzie bronil ciezko zdobytego, zasluzonego tytulu MP, znow scigajac sie sam ze soba. Ciekawe jak sie nasz wielki "miszczu" wytlumaczy pod koniec sezonu, jak przegra w ME z kierowcami startujacymi tylko w kilku eliminacjach na gorszych samochodach?? Znow bedzie wciskanie niezorientowanym kitu o jego wielkim talencie i jeszcze wiekszym pechu. Dla mnie to jest zalosne co ten gosc od kilku juz dobrych lat wyrabia w sportach motorowych, bo wedlug mnie nie ma ani talentu, ani klasy, ani nie jest zbyt rozgarniety, a najlepiej swiadczy jeszcze o tym szopka ktora odstawil podczas ostatniego Kormorana, po zniszczeniu kola w swoim aucie. Czy widziales kiedys zeby jakikolwiek sportowiec, badz inna osoba publiczna zrobila cos takiego ( z wyjatkiem jednego posla "Samoobrony")?? I teraz sam odpowiedz sobie na pytanie dlaczego jest mi wstyd...
YECHANEEEE!!
Borsuk
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Kuzi

Postprzez grandmaster » czwartek, 26 gru 2002, 19:39

Dobrze powiedziane Borsuk...ale patrzmy na Kuzaja nie pod katem wypowiedzi jakie udziela, ale jak jezdzi.
Fakt faktem ze zeszly sezon rzeklbym wrecz ze przedzwonil ale jezdzi dalej. To ze mowi: ''Cel jest jasny – Mistrzostwo Europy i wraz z całym zespołem zrobimy wszystko, aby ten tytuł zdobyć.''
to tylko zasluguje na RESPECT. Moze sie nie znam na rajdach tak jak ty i nie znam Kuzaja tak dobrze jak ty ale za to wiem ze Kuzi jest bardzo medialny i napewno wie co mowi. Takze 'Borsuk' jesli mowisz:- ''Dla mnie to jest zalosne co ten gosc od kilku juz dobrych lat wyrabia w sportach motorowych, bo wedlug mnie nie ma ani talentu, ani klasy, ani nie jest zbyt rozgarniety...'' -to najpierw sie dobrze zastanow bo napewno chcialbys jezdzic tak jak on, miec tyle klasy co on i byc tak rozgar...nie bede konczyl. A sezony ktore spedzil jezdzac Corolla sa tego najlepszym dowodem. :idea: -...''wstyd mi ze jestem z Krakowa:-('...''-A jesli tak przeszkadza ci to ze jestes z Krakowa to sie z tamtad wyprowadz...miasto napewno na tym nie ucierpi.

P.S.-I nie jestem fanem Kuzaja.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez maciekd » czwartek, 26 gru 2002, 19:41

Mimo wszystko trochę interesuję się rajdami i co nieco o nich wiem. Ja też mam obawy, czy Leszkowi wystarczy umiejętności na tytuł ME, ale trudno też twierdzić, że kierowca, który ściga się mimo wszystko z najlepszymi w ME, zdobył jako jedyny Polak punkty do MS (grupa N), jest Mistrzem Polski i ma na koncie wiele wygranych rajdów jest kompletnym beztalenciem. Jestem też przekonany, że nie bez powodu Travalgia ukończył wszystkie eliminacje, w których startowal, i jazda bez defektów też jest wielką sztuką. Nie zaprzeczysz jednak, że awaria turbiny w Elpa Rally, albo dyferencjału w d'Antibes nie była związana z dzwonami. Rajd Polski także można uznać za pechowy.
Podsumowując - chciałbym żeby więcej w Polsce było tak beznadziejnych kierowców jak Kuzi.
Jeśli chodzi o przeciwników w przyszłorocznych ME, to jeszcze ich nie znamy, więc trudno cokolwiek powiedzieć o ich poziomie...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez maciekd » czwartek, 26 gru 2002, 19:49

No i prosze, Thiry w ME! To już jest chyba niezły przeciwnik, ...nie?
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

*WRC*

Postprzez grandmaster » czwartek, 26 gru 2002, 19:51

Do *WRC*

Kuzaj wystartuje chyba Subaru w specyfikacji '03. Kuzaj-:...Subaru Impreza WRC, którym będzie jeździć, to najnowsza dostępna specyfikacja pojazdu.-
Sadzac po tym ze nowe Subaru na sezon 2003 mialo prezentacje duzo wczesniej bo juz chyba na targach samochodowych w Paryzu niz info. o startach Leszka Subaru WRC w ME smiem twierdzic ze jest to nowa spec.
Chociaz do konca nie jestem pewny bo zdjecia z testow pokazuja ze jest to Subaru w spec.'02 (chodzi mi o karoserie).
Nowe Subaru w spec.'03 ma zmienione przednie swiatla.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez pwrc » czwartek, 26 gru 2002, 22:07

Borsuk, podpisuje sie obiema rekami pod tym co napisałeś

maciekd- na Rajdzie Polski awaria a potem wycofanie się Leszka było tylko i wyłacznie jego zasługą. Uszkodził zawieszenie na którymś z cięć, co spowodowało obluzowanie sie połosi. Ta z kolei przecieła przewód itd... W efekcie musiał sie wycofac. Bardzo specyficznie rozumiesz wyraz "pech".
Hołek rok wczesniej zrobił cos bardzo podobnego, ale u niego to sie nazywało bład kierowcy.

Co do pecha, to takie małe porównanie:Kuzaj miał problemy techniczne na 2 z 8 rajdów ME-Elpa i Antibes, Kulig NIE miał problemów tech. na
2 z 9 rajdów ME, na Polskim i Antibes. Nazywanie Kuzaja pechowcem to nieporozumienie.
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez Borsuk » piątek, 27 gru 2002, 12:19

Maciek: co do punktow Kuziego w MS. Widac ze twoja opinia bierze sie chyba z tego ze przeczytales w jakiejs gazecie artykul o Kuzim w ktorym dziennikarz piszacy go, nazbieral pare informacji i wszystko to wpakowal naraz, nie wnikajac w szczegoly. Wiec co do tych punktow w MS: Kuzi jechal najnowsza fabryczna N-ka Mitsubishi, bodajze z fabrycznym serwisem ( nie wiem czemu Mitsubishi go wytypowalo )... w kazdym razie w swojej klasie mial najlepszy samochod!! Bylo to na rajdzie Finlandii, a Kuzi zajal tam 5, albo szoste miejsce w tej klasie i musze dodac ze byl to chyba jedyny rajd w MS, ktory utalentowany Lesio ukonczyl ( z reguly dzwonil ). Co do kolesia, ktory mi wyzej napisal ze chcialbym miec tyle kasy co Kuzi: wiesz skad on ma ta kase??? NIE CHCIALBYM JEJ MIEC!!
YECHANEEEE!!
Borsuk
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Odp. Borsuk

Postprzez grandmaster » piątek, 27 gru 2002, 15:21

Do ''Kolesia'' ktory zna sie na rajdach:

Borsuk ty chyba sam nie wiesz co piszesz...jesli jestes takim zaplalencem rajdow to nie sadze zebys nie startowal w rajdach za ''lewe pieniadze'' tak jak Kuzaj. Poza tym to skad on ma te pieniadze to jego sprawa i nam wara do tego.Tak jest w tym kraju ze zbieranie funduszy na sporty motorowe nie jest sprawa latwa, bo nawet Kulig jako wicemistrz Europy ma problemy z dopieciem budzetu na nadchodzacy sezon.Takze jesli ktos nie ma wlasnego,dochodowego interesu to kreci na lewo i prawo mniej lub bardziej widocznie.Nie sadze ze tylko Kuzaj robi ''waly''....chociaz wg. twojej ''wiedzy'' moge sie surowo mylic.

Zdrowka zycze.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez kocie_ruchy » piątek, 27 gru 2002, 18:52

znawca kartofli powinien wiedziec ze najlepsze sa nasze dobre Polske kartofelki.ZADNE INNE !!! TYLKO NASZE!!! Kartofle najlepiej smakuja z burakami, ale tylko naszymi!!!!
Ze sie tak zapytam, do czego zmierza ta rozmowa?
Czy jeszcze chce Wam sie dysputowac o uczciwosci Leszka K.
Temat kartoflano buraczany jest rownie porywajacy,
Dolaczywszy sie do Sz.P.Przedmowcy zdrowka zycze
...Drive the Revolution....
Avatar użytkownika
kocie_ruchy
N2
 
Posty: 153
Dołączył(a): środa, 27 lis 2002, 21:01
Lokalizacja: Łódź

Postprzez golden » piątek, 27 gru 2002, 19:42

osoby publiczne (taka jest Kuzaj) ocenia sie takze po zachowaniu a nietylko po wynikach wiec... mr. Q swiadectwo sobie juz wystawil nie tylko podczas rajdow ale takze w swoim zyciu prywatnym...

pwrc i borsuk: jestescie w temacie :)

do reszty: po co tak slepo kogos bronic??? jak sie watkow nie wie??? Nie mam zamiaru ich przytaczac...

YECHANE :)
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron