ME 2007 - nadchodzi era super 2000

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Marmetal » niedziela, 27 maja 2007, 19:08

Raven napisał(a):Puktacja etapow jest ok, szkoda tylko ze nikt nie prowadzi wynikow etapow. Trzeba zmudnie sumowac czasy kazdego oesu dla kazdego zawodnika z ME zeby wiedziec kto ma ile punktow za rajd.


Na szczęście na Autoklubie jest napisane kto dostał punkty za etap, ale masz rację. Ja zresztą mam taką moją osobistą statystykę, tzn. kto zdobył do tej pory ile punktów w ME.

Raven napisał(a):Ciekawe czy Peugeot i Fiat rzeczywiscie beda jezdzic w ME, czy tylko przy okazji? Jezeli to drugie, to bedziemy mieli na Polskim jedna z najslabszych obsad zawodnikow tego cyklu...


Myślę, że na Rajdzie Polski obsada będzie niezła, ale wielu kierowców zagranicznych jednak zrezygnuje z udziału w naszej imprezie. Co do Fiata i Peugeota to stawiają oni przede wszystkim na IRC, a w ME startują okazjonalnie. Ale i tak jest nieźle.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20


Postprzez KaMiLL WRC » poniedziałek, 28 maja 2007, 19:18

Wracając jeszcze do rajdu INA Croatia jako ciekawostke moge podać, że Rene Georges Rally Sport przywiozło dla Tomka Czopika odchudzoną i poprawioną silnikowo wersję Polo S2000. Jest to nowy egzemplarz, którym Freddy Loix zaliczył tydzień wcześniej Sezoens Rally.
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Marmetal » środa, 30 maja 2007, 19:08

No i jak sam Tomek wspomniał, auto w nowej specyfikacji jest bardzo konkurencyjne, co było widać po wynikach, kiedy Polo sprawowało się dobrze i nie sprawiało problemów. Zresztą rezultaty w Belgii, Hiszpanii czy RPA też to pokazują.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez kowar1 » wtorek, 12 cze 2007, 22:37

Jest lista na Ypres http://www.autosport.cz/zavody/soubor.p ... f9b8cb4b18

Musze przyznać ,że lista jak marzenie.
6x Punto (Navarra, Isik, Fontana, Sołowow, Tsojen, Scandola).
6x Pug 207 (Voullioz, Casier, Garcia Ojeda, Rosetti, Toth, Cavigioli).
2x Polo (Loix, Tomek Czopik)
Kilkadziesiąt lancerów i subarek, kilka S1600, w tym SJJ, Aava...
Piękna obsada...
Avatar użytkownika
kowar1
N3
 
Posty: 337
Dołączył(a): sobota, 22 lis 2003, 20:43
Lokalizacja: Kowary/Jelenia Góra

Postprzez Raven » środa, 13 cze 2007, 10:35

ME i IRC razem, na Barumie bedzie podobnie :)
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez Marmetal » środa, 13 cze 2007, 20:54

Raven napisał(a):ME i IRC razem, na Barumie bedzie podobnie :)


Dokładnie :). Walka w Ypres będzie niesamowita, poza tym nie mogę doczekać się na relacje Eurosportu z tej imprezy :). Sołek i Czopik będą mieli ciężko, ale punkty do ME powinni zdobyć.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez KaMiLL WRC » środa, 13 cze 2007, 22:15

Marmetal napisał(a):
Dokładnie :). Walka w Ypres będzie niesamowita, poza tym nie mogę doczekać się na relacje Eurosportu z tej imprezy :)


Mam nadzieje, że Eurosport przyłoży się i relacja z Rajdu Ypres będzie z goła odmienna niż podczas poprzedniej rundy IRC... Kto oglądał to wie co mam na myśli...
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Marmetal » sobota, 16 cze 2007, 13:24

KaMiLL WRC napisał(a):
Marmetal napisał(a):
Dokładnie :). Walka w Ypres będzie niesamowita, poza tym nie mogę doczekać się na relacje Eurosportu z tej imprezy :)


Mam nadzieje, że Eurosport przyłoży się i relacja z Rajdu Ypres będzie z goła odmienna niż podczas poprzedniej rundy IRC... Kto oglądał to wie co mam na myśli...


W tamtym roku nie zawalili z Ypres, więc myślę, że w tym roku będzie podobnie :). Rajd Fiata ma zdecydowanie gorsze warunki do kręcenia, belgijska impreza nie powinna sprawiać problemów. Będzie dobrze :D.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez KaMiLL WRC » sobota, 16 cze 2007, 21:45

Marmetal napisał(a):
KaMiLL WRC napisał(a):
Marmetal napisał(a):
Dokładnie :). Walka w Ypres będzie niesamowita, poza tym nie mogę doczekać się na relacje Eurosportu z tej imprezy :)


Mam nadzieje, że Eurosport przyłoży się i relacja z Rajdu Ypres będzie z goła odmienna niż podczas poprzedniej rundy IRC... Kto oglądał to wie co mam na myśli...


W tamtym roku nie zawalili z Ypres, więc myślę, że w tym roku będzie podobnie :). Rajd Fiata ma zdecydowanie gorsze warunki do kręcenia, belgijska impreza nie powinna sprawiać problemów. Będzie dobrze :D.


Trzymam Cię za słowo :twisted:
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Miedziu » sobota, 16 cze 2007, 21:59

Relacja będzie WporzO! :) Przynajmniej mam taką nadzieję! Czoper i Sołek pokażą jak się jezdzi s2000! Wierze że są w stanie powalczyć o pierwszą piątkę wsród wszytskich s2000! Chłopaki Ogień!
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Poprzednia strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości