Rallye Waldviertel

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez Michalin STR8 » czwartek, 24 paź 2013, 00:39

Michalin STR8
 
Posty: 31
Dołączył(a): środa, 24 sie 2011, 10:56
Lokalizacja: Vyškov, Czech republic


Re: Rallye Waldviertel

Postprzez kremer » czwartek, 24 paź 2013, 12:08

Mundl raczej nie do ugryzienia, chociaż ? :) Drugie miejsce jak najbardziej :) Myślę, że Botka, Seibel i ktoś tam jeszcze będą chcieli dogonić Kajta :)
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez Witcher1990 » czwartek, 24 paź 2013, 12:41

Gdyby to był asfalt to w ciemno stawiam, że by wygrał, spacerek.
Na szutrze ciężko będzie łapać dobre tempo R4 która jest cięższa o 100kg...
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez kremer » czwartek, 24 paź 2013, 12:57

Spacerek z Baumszlagerem po asfaltowych drogach w Alpach :lol: :lol: :lol:
Tak czy siak oby cały rajd przejechał, każdy kilometr nowy to dla KK świetna sprawa.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez woocasch » środa, 30 paź 2013, 09:53

Do rajdu coraz bliżej, a jak widzę nikt z forumowiczów nie podzielił się swoimi doświadczeniami z rajdami w Austrii. Nie chodzi mi o sprawy typu czy kupować czy nie kupować karnet, bo jeżeli pojadę na rajd to go kupię. Ale czy faktycznie oglądać rajd można tylko w wyznaczonych punktach, czy do innych miejsc też można sobie podjechać?
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez Anbarra » środa, 30 paź 2013, 12:00

Pytanie, jak ktos sie wybiera na tej rajd to czy bylby to problem podbic pod wieden badz inna mala miejscowosc ? :) Odplacilbym sie np. bardzo dobra znajomoscia jezyka i komunikatywnoscia :D Malo ludzi sie w Wiedniu interesuje tematem rajdow i nie ma z kim sie wybrac.

co do pytania:
Mozesz sobie stac gdzie chcesz, jak na kazdym rajdzie, wyszukac sobie miejsce, nie wiem kto ci glupot naopowiadal.

Safety na Janner i Schneebergland Rallye z tego co pamietam stalo dosc rzadko, oni sa glownie w tych miejscach gdzie jest duzo ludzi, bo zauwazylem ze tam zdarza sie tez najwiecej patafianow ktorych trzeba pilnowac. A pozatym to nie widzialem nigdy zadnych akcji, austriacy sa zdyscyplinowani i safety nie musi wkraczac, bo "kebaby" na rajdach to rzadkosc. Mozna robic prawie wszystko jak znajdziesz miejsce gdzie ich nie ma (safety) bo jest takich troche.

A co do biletow to sobie pozwole - na Janner to Austriak ktory nawet sam ma mala wypozyczalnie zdziwil mnie bo nie chcialo mu sie dac 5€ na bilet :D No coz, gosciowi przy wejsciu na oes powiedzielismy ze zostawilismy karty w aucie i ze na nastepny oes wezmiemy, gosc machnal reka ;)
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez woocasch » środa, 30 paź 2013, 14:19

Anbarra napisał(a):Mozesz sobie stac gdzie chcesz, jak na kazdym rajdzie, wyszukac sobie miejsce, nie wiem kto ci glupot naopowiadal.

Nikt mi głupot nie naopowiadał, tylko wolę się zapytać jak to jest tak na serio. Na stronie rajdu przy mapach odcinków jest opis:
Der Aufenthalt entlang der Strecke ist nur in den ausgewiesenen Fanzonen gestattet. Sicherheitsabstand zur Strecke einhalten. Überqueren und Betreten der Strecke verboten.
i dlatego pytałem, czy to tylko tak jest napisane, czy pilnują tego z żelazną dyscypliną. Domyślałem się, że jest tak jak piszesz, czyli standard światowy, ale kto pyta nie błądzi, więc dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez Anbarra » środa, 30 paź 2013, 14:52

to znaczy tylko zeby "stac za tasma", tyle moim zdaniem oznacza termin "fanzone" ;)
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez Anbarra » środa, 6 lis 2013, 15:48

Ponawiam pytanie, jedzie ktos kto ma jeszcze 2 wolne miejsca, lub chocby jedno ?
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez dinn » czwartek, 7 lis 2013, 11:23

Lista ok. Kajto powinien byc na podium.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez RALLYjupik26 » czwartek, 7 lis 2013, 13:13

woocasch napisał(a):
Anbarra napisał(a):Mozesz sobie stac gdzie chcesz, jak na kazdym rajdzie, wyszukac sobie miejsce, nie wiem kto ci glupot naopowiadal.

Nikt mi głupot nie naopowiadał, tylko wolę się zapytać jak to jest tak na serio. Na stronie rajdu przy mapach odcinków jest opis:
Der Aufenthalt entlang der Strecke ist nur in den ausgewiesenen Fanzonen gestattet. Sicherheitsabstand zur Strecke einhalten. Überqueren und Betreten der Strecke verboten.
i dlatego pytałem, czy to tylko tak jest napisane, czy pilnują tego z żelazną dyscypliną. Domyślałem się, że jest tak jak piszesz, czyli standard światowy, ale kto pyta nie błądzi, więc dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń.


Jak byłem na Janner to zabezpieczenie tylko w punktach kibica było a na całej reszcie nie było nikogo z zabezpieczenia i jakbyś się nawet położył na drodze to nikt by nic nie powiedział jedynie śmigłowiec z zabezpieczenia leciał przed oesem i tyle
http://www.youtube.com/user/RALLYjupik26?feature=mhee
RALLYjupik26
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 7 lip 2011, 13:51
Lokalizacja: Okolice Żywca

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez Anbarra » czwartek, 7 lis 2013, 16:52

potwierdzam to samo ze schneebergland rallye, rundy mistrzostw austrii ;) sam w pewnym momencie w ostatniej chwili przebieglem przez droge, jakies 5s przed autem, i schowalem sie za szope, bo zauwazylem ze dostalbym spora szpryce blota i musialem wybierac, albo szpryca blota albo sie szybko schowam. w gruncie rzeczy jednak natura tu sie sama zabezpiecza - ludzie nie pojda tam gdzie nie ma safety, bo 90% w austrii mysli w odwrotna strone - bezpiecznie jest tylko tam gdzie inni stoja, a jak gdzies jest pusto, to znaczy ze zginiesz szybciej niz zauwazysz :D
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez Marko Rally » piątek, 8 lis 2013, 14:00

Marko Rally
N3
 
Posty: 245
Dołączył(a): czwartek, 31 gru 2009, 18:48
Lokalizacja: Katowice

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez kremer » piątek, 8 lis 2013, 14:29

Na razie bez wielkich sensacji :) Chociaż Baumszlager dostaje w tyłek :) Szutry nigdy mu nie leżały, ale może będzie bardziej kontaktowy w dalszej części rajdu :)
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Rallye Waldviertel

Postprzez Mad Max » piątek, 8 lis 2013, 14:29

2 : 0 dla Predatora - na razie idzie jak zły.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron