Barum Rally Zlin

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Redbull » poniedziałek, 22 sie 2005, 15:03

Moja relacja jest taka sama jak Skatemana dodam tylko słowa Piotrka Meresińskiego które w pełni popieram:

"Porównując to do rodzimego podwórka to mogę śmiało powiedzieć, że jesteśmy w przysłowiowym „lesie” i brakuje nam kompasu aby z niego wyjść!"
Avatar użytkownika
Redbull
N2
 
Posty: 192
Dołączył(a): piątek, 15 kwi 2005, 15:03
Lokalizacja: Z Nowej Rudy


Postprzez kirloy » poniedziałek, 22 sie 2005, 18:41

Ja niestety jak zwykle musialem zmienic plany i pojechalem tylko na 2 dzien.
Wg mnie po raz kolejny potwierdzilo sie ze 2 dzien czesto bywa slabszy. Sporo kierowcow na ktorych liczylem wypadlo juz dnia pierwszego, a reszta miala juz poukladane - wiec sie nie spieszyli. Po odpadnieciu Prokopa tylko Valousek i Basso o cos tam walczyli. Kopecki sprawial wrazenie jakby sie nudzil jadac N-ka bo to za wolne, nie bardzo scigal za s1600 i oddal zwyciestwo wlochom. Dobre wrazenie robil tez Pech. Brakowalo naszego Kosciszki, a przede wszystkim pary slovackich napierdalaczy - Beresa i Cerhalmiego, no i Simona.
Miejscowki:
1 - troche kiszka - nie doszacowalem czasu podrozy i zamiast na przejazd w poblizu toru motocrosowego w Helenkovicach musielismy pojechac gdziekolwkiek - co okazalo sie gorszym wyborem - wolny prawy 90 w waska droge - nikt tu klasy pokazac nie mogl. Kawalek dalej bylo lepiej.

2 - prawy 90 na szuter - wg oficjalnego programu (ktory zreszta jak i wejsciowki na OS sponsor podarowal nam zdarma na strefie;) okazal sie prawym 90 na asfalt - ale z fajnym podbiciem 100 metrow wczesniej (miejscie gdzie rok czy 2 lata temu po tym podbiciu Pechprzestrzelil zakret - ten klip widzial chyba kazdy). Basso poszedl bardzo ladnie, Valousek na obreczy. Pech troche ziemniaki przekopal.
Niezly motyw widzialem kiedy ktorys z Lancerow zderzyl sie na pelnej szybkosci z golebiem - biedny ptak polecial na 15 metrow w gore a na szybie zostala pajeczynka.

Najlepszym podsumowaniem jest haslo ktore ktos napisal na asfalcie w Otrokovicach - "Kde jsou WRC, Fuck FIA"
Pisownia z pamieci wiec wybacznie bledy.
Brak WRCow wybacze im tylko jesli za rok beda MS.
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez Redbull » poniedziałek, 22 sie 2005, 19:05

Niezly motyw widzialem kiedy ktorys z Lancerow zderzyl sie na pelnej szybkosci z golebiem - biedny ptak polecial na 15 metrow w gore a na szybie zostala pajeczynka.

Brak WRCow wybacze im tylko jesli za rok beda MS


Skateman na chyba zdjecie tego czerwonego lancera jak wjezdzal na strefe z "opierzonym pajakiem" hehe

a MŚ? wydaje mi sie ze czesi maja gigantyczną szanse!
Avatar użytkownika
Redbull
N2
 
Posty: 192
Dołączył(a): piątek, 15 kwi 2005, 15:03
Lokalizacja: Z Nowej Rudy

Postprzez sumo » poniedziałek, 22 sie 2005, 19:09

pod względem organizacyjnym - mają szanse gigantyczną, budżet pewnie też... prawie wszystko - tylko jedno ALE - FIA idzie w kierunku szutrów cały czas, a to jest rajd asfaltowy - no, chyba że znajdą szutry w okolicach zlina (chodziasz jeżeli czesi dostali by szanse organizaccji MŚ to wcale nie musialyby sie one odbywać w Zlinie, tylko gdzie indziej...)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez majkos » poniedziałek, 22 sie 2005, 19:21

A oto fotka zderzenia z gołębiem. Miał ptak pecha - nie mylić z Vaclavem....
Obrazek
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez Redbull » poniedziałek, 22 sie 2005, 19:38

Sumo ma poczatku dzieki za keczup i musztarde:P na grilu:P no i ogolnie za całe palenisko ,a co do MŚ w Zlini eto nie jest az tak zle,podobnej specyfiki asfaltu nie ma raczej w MŚ,jak by u Włochów były MŚ na asfalcie to można by to jakos zgrać,przeciez blisko jest ze Zlina do Włoch.;)
Avatar użytkownika
Redbull
N2
 
Posty: 192
Dołączył(a): piątek, 15 kwi 2005, 15:03
Lokalizacja: Z Nowej Rudy

Postprzez kirloy » poniedziałek, 22 sie 2005, 21:13

Ptak faktycznie byl niezly - ale juz myslalem ze mi sie wydawalo bo w tym miejscu sttalo 5 ludzi - z czego zdarzenie zauwazylo tylko 2.:)
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez sumo » wtorek, 23 sie 2005, 01:13

Obrazek

całe foto ---> http://img218.imageshack.us/img218/1308/junior8yx.jpg
JUNIOR GO !!!!

trzymam flage :D
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Gucio » wtorek, 23 sie 2005, 20:50

Fajnie to się zgrało flaga polski i junior w tle 8)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Matador » wtorek, 23 sie 2005, 21:33

No ja także zaliczę ten wyjazd do udanych. Wyjazd o 3.00 rano, jednak zaspałem i piętnaście po obucził mnie kolega telefonem :? Strasznie mało miejsca w aucie - namiot, plecaki i śpiwory na kolanach. Ale jakoś dojechaliśmy, odcinki na których byliśmy po raz pierwszy nawet szybko odnaleźliśmy. Pierwszy przejazd Pinduli bez fajerwerków, bardziej zajmowałem się ustawieniami aparatu niż oglądaniem zawodników. Przed drugim przejazdem poszliśmy w górę odcinka. Tutaj już było co oglądać - szybka partia łuków po czym dohamowanie i lewy. Tylu złapanych kapci na jednym oesie jeszcze nie widziałem. No i niezbyt przyjemne te ogrodzenia pod napięciem :? Na trzeci przejazd poszliśmy pod prąd odcinka, nawet dobre miejsce tyle że trafiliśmy na wyjątkowo nadgorliwego safecirza. Zanim na trasie pojawiły się auta organizatorów na oes wyjechali polacy w czarnym Maluchu co wzbudziło niezły śmiech wśród czechów :) Pod koniec dnia wybraliśmy się powzwiedzać Zlin - parc ferme, rynek itp. Super atmosfera święta rajdowego. Potem problem - gdzie rozłorzyć namiot. Jechaliśmy w ciemno, bez wcześniejszego sprawdzenia miejsc na noclegi. Więc rozbiliśmy namiot na stacji benzynowej i tak się udało przenocować. Rano ruszyliśmy na pierwszy przejazd Slusovic. Przy drugim przejeździe byliśmy w ciekawym miejscu, jednak zawodnicy jechali jakoś wyjątkowo asekuracyjnie.

Ogólnie wrażenia super. Czesi klną po polsku (!), dużo móili o Kuligu, Kuzaju ("szkoda że nie jedzie"). No i ten upał, zapamiętam też na długo ten nocleg na stacji :wink: Zrobiłem dużo zdjęć - nie dość że pierwszy raz na rajdzie to jeszcze pożyczonym aparatem. I jak na pierwszy raz nawet to wyszło nieźle, chciałbym niektóre gdzieś wrzucić. To tylko cząstka wrażeń, długo by tu opowiadać. Za rok też trzeba będzie pojechać.

To tyle. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Banan » środa, 24 sie 2005, 17:14

Wysylal ktos zdjecia na konkurs ? Bo mi po wypelnieniu formularza wyskakuje reklama jakiegos czeskiego serwera, czy cos.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Robson » środa, 24 sie 2005, 18:08

Gdzie ten konkurs?,na jakiej stronce?
Avatar użytkownika
Robson
N2
 
Posty: 175
Dołączył(a): sobota, 25 paź 2003, 19:49
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez Banan » środa, 24 sie 2005, 18:52

http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez majkos » środa, 24 sie 2005, 19:42

www.barum.rally.cz/fotosoutez

U mnie zadziałało......
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez Banan » środa, 24 sie 2005, 20:32

Teraz tez dziala, ale na angielskiej wersji nie dziala :(
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości