Jakie będą wyniki ostatniej eliminacji? Mistrz czy vice?

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Jakie będą wyniki ostatniej eliminacji? Mistrz czy vice?

Postprzez dyr » sobota, 19 paź 2002, 23:32

Proponuję sondę . . .
Avatar użytkownika
dyr
 
Posty: 16
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 13:53
Lokalizacja: Wrocław


Re: Jakie będą wyniki ostatniej eliminacji? Mistrz czy vice?

Postprzez Marcin z Mtl » niedziela, 20 paź 2002, 03:04

Wg mnie, nawet jesli V-cek, to i tak nie bedzie zle. Oczywiscie priorytetowa sprawa jest pokonanie najgrozniejszego rywala, jakim jest Travaglia, ale nawet jesli sie nie uda, nie bedzie mozna powiedziec, ze Janusz nie zrobil wszystkiego co w jego mocy. Bo o moc samochodu jestem raczej spokojny :-)
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kant » niedziela, 20 paź 2002, 14:07

Moja propozycja: Travaglia - urwane koło OS4, nie jedzie!!! Kulig - awaria elektroniki, dojazdówka do OS 5, nie jedzie!!! Janek mistrzem!!! :P :wink:
Avatar użytkownika
Kant
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:46
Lokalizacja: Kraków

Mistrz - tylko MISTRZ się liczy.

Postprzez dyr » niedziela, 20 paź 2002, 14:09

Kto pamięta o V-ce mistrzu? Na pewno nie sponsorzy. Żeby "nasi" mogli w przyszłym roku zdominować cykl ME trzeba im najlepszych sponsorów. Takich którzy będą liczyli na MISTRZA. Więc życzmy Januszowi I-go miejsca, Leszkowi szczęścia w przyszłym sezonie a sobie wrażeń i emocji.
Avatar użytkownika
dyr
 
Posty: 16
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez wujek colina » niedziela, 20 paź 2002, 17:38

kant
strasznie glupia ta twoja propozycja.
co to za tytul bez walki? mialbys satysfakcje na miejscu jaska bo ja nieeeeeee.
Niech wygra w zacietej walce z Trawa, najlepiej niech sie tna do ostatniego oesu!!!!!
Obrazek
pedal to the metal and metal to the ground
Avatar użytkownika
wujek colina
 
Posty: 38
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 17:35
Lokalizacja: jelenia gora

Postprzez Dobi » niedziela, 20 paź 2002, 17:59

Oczywiście chciałbym zeby mistrzuniem był Janusz ale mysle ze jednak sobi enie poradzi z Travą. Ale Rajdy sa nie przewidywalne :D .

dyr powiedział :
Kto pamięta o V-ce mistrzu?


Ja pamiętam o jednym, chyba dużo kibiców pamięta o nim.
Dobi
 

Postprzez Kant » niedziela, 20 paź 2002, 18:00

Pewnie, że bym wolał!!! Ale mam uzasadnione obawy co do realności takiego scenariusza (przy braku problemów z obu stron)... Oczywiście chciałbym się mylić!!! :lol:
Avatar użytkownika
Kant
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:46
Lokalizacja: Kraków

Postprzez maciekd » niedziela, 20 paź 2002, 20:26

Madera, Elpa, Barum - na wszystkich tych rajdach Kulig nawet nie podjal walki. Mozna to oczywiscie tlumaczyc roznica w sprzecie. To co Travaglia pokazal jendak na Barum dowodzi jednoznacznie, ze jest to kierowca poza zasiegiem Polakow. Na zupelnie nowym dla siebie rajdzie byl lepszy nawet od Kresty. Tym bardziej na d'Antibes, ktory jest kopia wloskich klasykow trudno mi sobie wyobrazic jakis blad Trawy. Dodatkowo Janusz bedzie poruszal sie calkiem nowym dla siebie samochodem. Mimo, ze to przykre, sadze, ze tylko kataklizm moze pozbawic Travaglie zwyciestwa. Mistrzem Europy powinien zostac najlepszy kierowca Europy, to proste...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tomisny » niedziela, 20 paź 2002, 23:12

Maciekd ma niestety racje... Niestety Kulig zdobywał punkty tylko w rajdach, w których praktycznie jechal sam...Mówię tu oczywiście o zwycięstwach...Nawet tam gdzie Travy nie było, czyli na Ypres nie mial nic do powiedzenia w konfrontacji z kierowcami z zachodu Europy...Pewnie,ze Focus 99 nie bardzo nadawal sie do walki (te wieczne problemy ze wspomaganiem) ale i tak moglo być lepiej. Kuzaj chyba jednak był bliżej stawki. Oczywiście nie oznacza to,że nie liczę na to, że Janusz pokaze na co go stać. Tyle, że do tego dochodzi jeszcze zupełnie nowe auto...bedzie naprawde ciężko, awłaszcza że faktycznie Travaglia błędów nie popełnia, a i jakoś defektów unika... Ale mimo to KULIG OGNIA!!! :x
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kewals » poniedziałek, 21 paź 2002, 00:23

z tego co mi opowiadał brat który był na barumce...pug Travy to świetnie przygotowane auto...niemal w pełni fabryka jakim teraz jeżdzą Grobholmy....poprostu jego pug szybciej sie zbierał na wyjściu z zakrętu niż Kuzajowy....jak depnął to w moment tracił sie w oczach....a znowu tak fenomenalnie włoch nie jeżdzi...poprostu świetny driver jak nasi....można zaryzkować stwierdzeniem że dzieki sprzętowi jest poza zasięgiem reszty stawki..nawet tej lokalnej czego przykładam był dzielnie walczący czech w octavii.....choć trzeba przyznać że objechanie wszystkich w 1600 na jednej z ostatnich rund RSMS robi wrażenie.....jego asem w rękawie jest topowy sprzęt jaki może dostać prywaciarz :)
zapraszam do dyskusji na www.dnkforum.prv.pl
Avatar użytkownika
kewals
N3
 
Posty: 254
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:04
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez maciekd » poniedziałek, 21 paź 2002, 01:03

Karoserie ma od spec 2000/2001...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez TommiCrazy » poniedziałek, 21 paź 2002, 01:04

Chłopaki !! tytół to zaszczyt dla najlepszego !! a ewidentnie najlepszym w tymsezonie ME był Travagilla, jeżli Qulig zdobedzie ten tytół to dla mnie to bedzie troche jak tytół MP Quzaja , zdobyty bez konkurencji przez cały sezon ME , przecież Travagilla walke podjoł praktycznie w połowie sezonu. Niechodzi tu o żaden uraz do Quliga czy coś , strasznie mi się podobało to co zrobił ostatnio z odrabianiem strat ale to niejest powód dla którego odrazu powinien mieć tytół. PRZYKRO MI ALE Qlig musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby wygrywać z Travagillą. Chciałbym żeby wygrał ale co ten tytół bedzie znaczył? :roll:
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez kewals » poniedziałek, 21 paź 2002, 10:50

ja to widze w ten sposób...jesli bedą sie ciąc równo co do setnej i zwycieży Kulig to chwała mu za to i mistrzem jak najbardziej powinien zostać...natomist jeśli Travie przydarzy sie defekt sprzętowy i Jasiek w ten spośob wygra to ten tytuł w moich oczach będzie zdobyty fuksem
zapraszam do dyskusji na www.dnkforum.prv.pl
Avatar użytkownika
kewals
N3
 
Posty: 254
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:04
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez jotek » poniedziałek, 21 paź 2002, 13:14

Oj ludziska ludziska!! Wy patrzycie ale nic nie widzicie. Ten wasz wielki, cudowny, wspaniały Travaglia w Peugeocie musiał ciąć się z Krestą w Skodzie na sekundy w rajdzie BARUM . Według mnie pokazał tam całą swoją słabość i to, że wygrywa sprzętem a nie umiejętnościami. Wszak sory ale SKODA nie ma żadnego podejścia do PUGA. Jakie ma umiejętności za to pokazał na Madeirze gdzie był zaledwie trzeci i o mały włos nie przegrał również z Kuzajem. Trzecia 20 wygrana przez niego to przecież rajd 1000 Miglia gdzie został jedynym sprawnym WRC-em na trasie. W świetle powyższych faktów WIERUTNĄ BZDURĄ jest przekonanie, że on taki mocny i tylko jemu należy się tytuł.
jotek
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 11:48

Postprzez kewals » poniedziałek, 21 paź 2002, 16:09

ale my patrzymy pod kątem rywalizacji tych dwóch kierowców..i Kulas nieco słabiej wypada w statystyce
zapraszam do dyskusji na www.dnkforum.prv.pl
Avatar użytkownika
kewals
N3
 
Posty: 254
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:04
Lokalizacja: Skoczów

Następna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości