Platinum Orlen 65 Rajd Polski

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Anonymous » poniedziałek, 12 maja 2008, 16:05

Na początku przepraszam że założyłem temat Rajdu Polski w dziale MP, ale stwierdziłem że zarówno są to mistrzostwa Europy jak i Polski ;)

Chciałem zapytać jakie miejsca polecacie na Rajdzie? Hopki, nawroty? I jak wrażenia przed Rajdem? :P Chociaż wiem że daaaleko :) Czekam na odp ;)
Anonymous
 


Postprzez Newmann » poniedziałek, 12 maja 2008, 16:33

wrc_krakow napisał(a):Chciałem zapytać jakie miejsca polecacie na Rajdzie? Hopki, nawroty? I jak wrażenia przed Rajdem? :P Chociaż wiem że daaaleko :) Czekam na odp ;)

Będzie ciężko, bo trasy troszkę uległy zmianie: albo jedzie się je odwrotnie lub troszkę sie zmieniły. Ja zamierzam zrobić objazd odcinków w ten weekend(mam super blisko) to zapodam jakieś ciekawe miejscówki :D
A w tym momencie mogę polecić Ci os Gawliki w miejscowości Gawliki Małe. Sam zobacz: http://pl.youtube.com/watch?v=f56aXWivtNA ładny most i zakręt :D
_________________
Obrazek
www.rajdpolski.yoyo.pl
Avatar użytkownika
Newmann
N2
 
Posty: 182
Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2007, 08:38
Lokalizacja: OS Wydminy

Postprzez darude » poniedziałek, 12 maja 2008, 19:56

wrc_krakow napisał(a):Chciałem zapytać jakie miejsca polecacie na Rajdzie? Hopki, nawroty? I jak wrażenia przed Rajdem? :P Chociaż wiem że daaaleko :) Czekam na odp ;)


Prawda jest taka, że gdzie byś nie stanął na szutrowym rajdzie to jest po prostu bombowo :!: Czy szybki winkielek, czy małe wzniesienie, czy hopka. Wszędzie jest po prostu bajecznie. :wink:
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez Mad Max » wtorek, 13 maja 2008, 15:13

Prawda jest taka, że gdzie byś nie stanął na szutrowym rajdzie to jest po prostu bombowo :!: Czy szybki winkielek, czy małe wzniesienie, czy hopka. Wszędzie jest po prostu bajecznie. :wink:


z tym staniem gdziekolwiek to bym nie przesadzał

Newmann wielkie dzięki za prawdopodobną trasę z niecierpliwością będe czekał na polecone miejscóweczki
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez kremer » wtorek, 13 maja 2008, 15:21

nie wiem czy to widzieliscie niby zadna nowosc - ale pare informacji jest

regulamin uzupelniajacy

http://www.rajdpolski.pl/files/RP_uzup.pdf
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Krzepek » wtorek, 13 maja 2008, 18:40

Czy te DSCP o którym jest mowa w regulaminie t każdy ma zakupić na własny koszt ? Jak mniej wiecej wyglądaja koszta tego czegoś :)
Pytanie z czystej ciekawości :)
Krzepek
 
Posty: 31
Dołączył(a): wtorek, 29 maja 2007, 21:42

Postprzez kremer » wtorek, 13 maja 2008, 19:44

to daje firma ISC (ci od relacji wrc i obslugi medialnej zawodnikow) to taki GPS - koszt to kilkanascie tysiecy pln (powyzej 15)

kiedys butruk podczas wypadku na polskim 2006 nie zdazyl tego wyjac i to urzadzenie spalilo mu sie razem z autem - organizator chcial od niego pokrycie kosztow gdyz te urzadzenie nie bylo do konca ubezpieczone - ale sie dogadali...

co do zgloszen to na ostatni rajd - Croatia Rally lista jest bardzo biedna :) wcale nie ma tych osob co wczesniej wskazali ten rajd jako runde wybrana (wlosi, kresta itp) wiec na polaku nie ma co sie spodziewac fajerwerkow :)
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Mad Max » wtorek, 13 maja 2008, 21:58

biorąc pod uwagę że Chorwaci chcą odwołac swoja rundę to może się okazac że kilka ciekawych nazwisk w mocnych furach przybędzie na liście Polskiego
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez skrendi » czwartek, 15 maja 2008, 22:09

Może trochę się niecierpliwię, ale mam pytanie!!!
Są jakieś przecieki z listy zgłoszeń?
Pierwszy termin był 9 maja, więc może ktoś, coś?

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
skrendi
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:47

Postprzez RajducH » piątek, 16 maja 2008, 13:50

lista zgloszen calkowicie zamknieta bedzie 23 maja a oglosza ja podobno 30 maja, przecieki moze i jakies beda ale w tym roku wyjatkowo cicho w tym temacie
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez skrendi » piątek, 16 maja 2008, 18:56

Tak przeglądam sobie wszystkie fora i wiecie co!
Pare dni temu mnie zamurowało....znalazłem takiego posta

Witam. Szukamy osób, które interesują się rajdami i maja zdolności organizacyjne do pomocy w zabezpieczaniu odcinków specjalnych na Rajdzie Polski. Zaczynamy odprawą w piątek wieczorem - 6.06. 7 i 8 czerwca pracujemy na odcinkach. Klub zapewnia zakwaterowanie ze śniadaniem+100 zł za dojazd+po 80 zł za każy z dwóch dni zabezpieczania odcinków. Nie muszę dodawać, że szukamy ludzi, którzy mają zdolności organizacyjne i rajdy to ich hobby. Chętnych proszę o zgłoszenia na dorotatus@wp.pl

Muszę dodać, że jest on z 13 maja 2008.
I tak szczerze mówiąc to dziwi mnie, że poszukują niecały miesiąc przed rajdem ludzi do zabezpieczenia trasy!
Częto mogą to być ludzie przypadkowi, nie znający się na tym.
Oby wszystko wyszło OK! W końcu to będzie "próba generalna" przed RMŚ

Pozdrawian
Avatar użytkownika
skrendi
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:47

Postprzez Newmann » piątek, 16 maja 2008, 23:35

skrendi napisał(a):Tak przeglądam sobie wszystkie fora i wiecie co!
Pare dni temu mnie zamurowało....znalazłem takiego posta

Witam. Szukamy osób, które interesują się rajdami i maja zdolności organizacyjne do pomocy w zabezpieczaniu odcinków specjalnych na Rajdzie Polski. Zaczynamy odprawą w piątek wieczorem - 6.06. 7 i 8 czerwca pracujemy na odcinkach. Klub zapewnia zakwaterowanie ze śniadaniem+100 zł za dojazd+po 80 zł za każy z dwóch dni zabezpieczania odcinków. Nie muszę dodawać, że szukamy ludzi, którzy mają zdolności organizacyjne i rajdy to ich hobby. Chętnych proszę o zgłoszenia na dorotatus@wp.pl

Muszę dodać, że jest on z 13 maja 2008.
I tak szczerze mówiąc to dziwi mnie, że poszukują niecały miesiąc przed rajdem ludzi do zabezpieczenia trasy!
Częto mogą to być ludzie przypadkowi, nie znający się na tym.
Oby wszystko wyszło OK! W końcu to będzie "próba generalna" przed RMŚ

Pozdrawian

Zapodaj link do taj strony bo nie wierze!
_________________
Obrazek
www.rajdpolski.yoyo.pl
Avatar użytkownika
Newmann
N2
 
Posty: 182
Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2007, 08:38
Lokalizacja: OS Wydminy

Postprzez Tadeusz » sobota, 17 maja 2008, 23:26

Czy radio rajdowe będzie w tym roku normalne czy padaka jak rok temu?
Uwielbiam zapach napalmu o poranku...
Avatar użytkownika
Tadeusz
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): środa, 24 maja 2006, 16:31
Lokalizacja: Warszawa ( Bródno )

Postprzez Niedźwiedź » niedziela, 18 maja 2008, 08:03

skrendi napisał(a):Tak przeglądam sobie wszystkie fora i wiecie co!
Pare dni temu mnie zamurowało....znalazłem takiego posta

Witam. Szukamy osób, które interesują się rajdami i maja zdolności organizacyjne do pomocy w zabezpieczaniu odcinków specjalnych na Rajdzie Polski. Zaczynamy odprawą w piątek wieczorem - 6.06. 7 i 8 czerwca pracujemy na odcinkach. Klub zapewnia zakwaterowanie ze śniadaniem+100 zł za dojazd+po 80 zł za każy z dwóch dni zabezpieczania odcinków. Nie muszę dodawać, że szukamy ludzi, którzy mają zdolności organizacyjne i rajdy to ich hobby. Chętnych proszę o zgłoszenia na dorotatus@wp.pl

Muszę dodać, że jest on z 13 maja 2008.
I tak szczerze mówiąc to dziwi mnie, że poszukują niecały miesiąc przed rajdem ludzi do zabezpieczenia trasy!
Częto mogą to być ludzie przypadkowi, nie znający się na tym.
Oby wszystko wyszło OK! W końcu to będzie "próba generalna" przed RMŚ

Pozdrawian


troszke puźno na szukanie chętnych... szkolenie w kilka godzin... hmmm (tak jak w szkole przy grupowym wykładzie pewnie połowa słuchać nie bedzie tego co do nich się mówi). A dla niejednego z nas kochających rajdy niew smak by było jakby kazali stać w jakimś tandetnym miejscu pełnym nudy. Organizator pewnie selekcjii jakiejś nie zrobi bo ja np. nie chciał bym stać przy nawrocie bo lubię szybkie partie.
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): wtorek, 10 lip 2007, 18:30
Lokalizacja: czchów

Postprzez skrendi » niedziela, 18 maja 2008, 13:35

Proszę bardzo!!!
Link grozy!!!!!

http://www.forum.motoplaneta.pl/Praca-p ... 14542.html


Dla mnie przy obsadzie zabezpieczenia trasy przypadkowymi osobami istnieją dwa zagrożenia.
Po pierwsze rzeczywiście może być tak, że trzeba będzie stać w bardzo mało ciekawych miejscach, albo jak to miało miejsce w moim przypadku rok temu w pierwszymdniu, będzie trzeba stać baardzo daleko od trasy. I tak na prawdę nikt mi nie potrafił powiedzieć dlaczego tak jest. "mam tam stać i koniec"
Jest też druga opcja, że ludzie będą stali gdzie tylko będą chcieli i odcinki będą odwoływane ze względów bezpieczeństwa. W zeszłm roku niestety sami taśowaliśy swoją taśmą miejsce za hopą, bo ludzie stali w miejscu lądowania samochodu przy samej drodze!
No to na trle, ale się rozpisałem.

Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
skrendi
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron