Acropolis Rally

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Acropolis Rally

Postprzez johnzz » niedziela, 30 mar 2014, 12:09

Motulski napisał(a):Piękna wymiana ciosów :) I Kajto drugi :wink: Jeszcze Breena dogonią

15 sekund miedzy pierwsza trójka :D jeszcze wszystko sie moze zdarzyć, cieszy tempo kajtka, z Bryanem tasują sie ładnie :mrgreen:
johnzz
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 4 sie 2010, 10:17
Lokalizacja: głuszyca


Re: Acropolis Rally

Postprzez Thomas » niedziela, 30 mar 2014, 12:16

Matthias Schmidt napisał(a):Kajto jedzie naprawde bardzo dobrze, fajnie byloby jakby zlapal BB, ale to nie jest gosc znikad, podobnie zreszta jak Craig Breen. Podium byloby swietnym wynikiem. Szkoda Abbringa, mial szanse na zyciowy sukces, ale jednak nowy samochod, to i choroby wieku dzieciecego zdarzac sie moga.



w sobotę jechał ładnie, co mnie nie dziwi...bardzo szybkie asfaltowe odcinki, a R5 wyraźnie mocniejsza od RRC...dziś mamy piękną walkę i zwycięstwo wcale nie jest nierealne, no i mamy OS zwycięstwo Kajta. Nie wiem co się dzieje z Lappim, czyżby auto tak odstawało?
"W zeszłym roku miałem pięć wypadków i żaden nie był wynikiem nadmiernej prędkości...ci, którzy nie rozumieją tego sportu, mają prawo nie wiedzieć. Natomiast ci, którzy są w tym sporcie czasami powinni pomyśleć...ale z czasem zapominają.
Avatar użytkownika
Thomas
A5
 
Posty: 660
Dołączył(a): wtorek, 7 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: SB/LZ

Re: Acropolis Rally

Postprzez Witcher1990 » niedziela, 30 mar 2014, 12:36

w sobotę jechał ładnie, co mnie nie dziwi...bardzo szybkie asfaltowe odcinki, a R5 wyraźnie mocniejsza od RRC...dziś mamy piękną walkę i zwycięstwo wcale nie jest nierealne, no i mamy OS zwycięstwo Kajta. Nie wiem co się dzieje z Lappim, czyżby auto tak odstawało?

Też mnie to dziwi... może słabsza dyspozycja? W końcu na Łotwie to s2000 dyktowało tempo a na takich długich prostych to i R4 były szybkie. Z drugiej strony Kajto jechał pierwszy raz taki rajd i nie było więcej tych R5, BB odpadł zaraz na początku... No zobaczymy po kilku rajdach gdzie są te nowe konstrukcje.
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Acropolis Rally

Postprzez jarauto » niedziela, 30 mar 2014, 12:52

Gigant szacun dla Kajta!.

Osobiście nie widziałem go w ME - przyznaję się do błędu, bo walka na nieznanych OSach łeb w łeb z BB, Breenem czy Lappim, czyli bardzo szybkimi zawodnikami z o wiele większym doświadczeniem m-dzynarodowym pokazuje jak szybkim, dojrzałym i wszechstronnym jest driverem.

Oby tak dalej Kajto!
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d7/Unusual_sarcasm_notice.jpg
jarauto
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): wtorek, 15 lut 2005, 22:54
Lokalizacja: DK/3city/śląsk

Re: Acropolis Rally

Postprzez Shaitan » niedziela, 30 mar 2014, 14:09

Jednak tempo Kajta na szutrze nie jest gorsze niż wczoraj na asfalcie. Przyznam, pomyliłem się w przewidywaniach. Świetna jazda Kajta, brawo!
Avatar użytkownika
Shaitan
N3
 
Posty: 328
Dołączył(a): środa, 30 paź 2013, 19:08

Re: Acropolis Rally

Postprzez speedyzxz » niedziela, 30 mar 2014, 15:01

Jakieś stejdże wygrane, liderowanie w II etapie, jest spoczko. Ale ciekaw jestem tej większej straty OS11
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Acropolis Rally

Postprzez szirer205xs » niedziela, 30 mar 2014, 15:19

Z jednej strony szkoda że Kajto odpuścił a z drugiej może to nauczka po Janner :) Wygląda że jak nikt nic nie popsuje to końcowa klasyfikacja ustalona :)
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Re: Acropolis Rally

Postprzez Motulski » niedziela, 30 mar 2014, 15:51

Podium jest :wink: Peugeot wypuścił kosę ( jak zwykle ). Czy ściganie Peugeota będzie już do końca sezonu ? Zobaczymy
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: Acropolis Rally

Postprzez Matthias Schmidt » niedziela, 30 mar 2014, 16:52

Bardzo dobry wynik, mysle nawet, ze Kajto byl w stanie powalczyc o drugie miejsce, ale moze i dobrze,ze odpuscil i dowiozl wynik do mety. Podium jest, to swietna sprawa. Jeszcze 5 rajdow - ciekawe jakie.

No i dobry debiut Peugeota 208 T16. Szkoda awarii Abbringa, ale za to Breen przejechal bezproblemowo. No i P208 naprawde dobrze wyglada :D
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Acropolis Rally

Postprzez viper » niedziela, 30 mar 2014, 17:13

Matthias Schmidt napisał(a):Bardzo dobry wynik, mysle nawet, ze Kajto byl w stanie powalczyc o drugie miejsce, ale moze i dobrze,ze odpuscil i dowiozl wynik do mety. Podium jest, to swietna sprawa. Jeszcze 5 rajdow - ciekawe jakie.

No i dobry debiut Peugeota 208 T16. Szkoda awarii Abbringa, ale za to Breen przejechal bezproblemowo. No i P208 naprawde dobrze wyglada :D

Kolego nie ma co myśleć , bo ja myśle , ze za chwile mógł byc po za drogą. Pokazał jak sie powinno rozgrywac rajd bez dwóch zdań.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Acropolis Rally

Postprzez speedyzxz » niedziela, 30 mar 2014, 17:39

viper napisał(a):Kolego nie ma co myśleć , bo ja myśle , ze za chwile mógł byc po za drogą. Pokazał jak sie powinno rozgrywac rajd bez dwóch zdań.
Nie potępiam Kajta za chęć zdobycia pewnych punktów, ale nie mogę się zgodzić z "jak sie powinno rozgrywac rajd" To sport i jak się ma 0,3s straty to naciskanie rywala jest dość naturalną sprawą.
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Acropolis Rally

Postprzez Anbarra » niedziela, 30 mar 2014, 17:51

MYsle ze takie rzeczy sie zostawia na koncowke sezonu, gdy juz wiadomo jak wyglada sytuacja punktowa i krystalizuje sie obraz, wtedy wiesz ile punktow przewagi/straty masz, i wiesz jakich miejsc potrzebujesz ;)
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Acropolis Rally

Postprzez viper » niedziela, 30 mar 2014, 17:59

speedyzxz napisał(a):
viper napisał(a):Kolego nie ma co myśleć , bo ja myśle , ze za chwile mógł byc po za drogą. Pokazał jak sie powinno rozgrywac rajd bez dwóch zdań.
Nie potępiam Kajta za chęć zdobycia pewnych punktów, ale nie mogę się zgodzić z "jak sie powinno rozgrywac rajd" To sport i jak się ma 0,3s straty to naciskanie rywala jest dość naturalną sprawą.

Tak jeżeli ma sie pewne doświadczenie, a jak sobie coś za mocno nacisniesz to wyjdzie ci bokiem, bo trzeba wiedzieć z jaka siła naciskać. Właśnie sport na tym polega i trzeba mierzyć siły na zamiary, a na pewno rajdy. Dla mnie mnie rozegrał rajd perfekcyjnie. Nie ma co oczywiście gdybac, ale jak by nie defekt to sobie łatwo można policzyć ze byłby w czubie po dwóch rajdach. Tak wiec naciskać tez trzeba wiedzieć kiedy.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Acropolis Rally

Postprzez speedyzxz » niedziela, 30 mar 2014, 18:06

viper napisał(a):Tak jeżeli ma sie pewne doświadczenie

Dlatego mówię że nie potępiam. I nie potępiałbym jakby odebrał pozycję na OS11, a na OS12 palnął czy stracił minutę w krzakach. Bo było ciasno. Taka sytuacja
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Acropolis Rally

Postprzez jacko » niedziela, 30 mar 2014, 18:57

speedyzxz napisał(a):
viper napisał(a):Kolego nie ma co myśleć , bo ja myśle , ze za chwile mógł byc po za drogą. Pokazał jak sie powinno rozgrywac rajd bez dwóch zdań.
Nie potępiam Kajta za chęć zdobycia pewnych punktów, ale nie mogę się zgodzić z "jak sie powinno rozgrywac rajd" To sport i jak się ma 0,3s straty to naciskanie rywala jest dość naturalną sprawą.


musisz czytac miedzy wierszami, viper chcial powiedziec, ze kajto rozegral rajd tak jak nie potrafi ten wyscigowiec, ktory nie zasluguje na samochod wrc ;)
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości