Barum Rally Zlin 2003

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Baca » wtorek, 2 wrz 2003, 12:29

golden napisał(a):PS2: debesciarski kolo to STOLFA w Almerze KIT CAR !!! oraz taki jeden czech w Felici ale nie pamietam jak sie nazywa :evil:


Też zwróciłem uwagę na kolesia w Felicii. Jeśli myślimy o tym samym to tzn Felicia z numerem 36 - Jarosłav Vancik.

Byłem przez trzy dni i największe wrażenie zrobiła na mnie organizacja sobotniego odcinka przechodzącego przez Slusovice.
W Slusovicach rzeczywiście bardzo dużo widzów w miejscu, które w programie zostało określone jako "Super divacky tip". Długo by pisać o trąbkach, flagach ale chciałbym wspomnieć o przyjęciu zgotowanym Kreście - gdy się tylko pojawił swoim Peugotem bez tylnej szyby i spojlera. Jego wurc wyglądał więc niczym mocna ośka :wink: A gdy chwilę póżniej spiker ogłosił
"Roman Kresta je najrychlejsi" [z akcentem przeciągającym się na ostatnią sylabę :wink:
to takiej spontanicznej reakcji widzów jeszcze nie słyszałem na rajdzie.

Trzeba jeszcze wspomnieć o super pomyśle z historycznymi vozidlami :wink: Fajna sprawa zobaczyć stare Skodovki i inne samochody. Zdecydowana większość jechała wycieczkowo, ale widziałem też kilka slajdów tymi starymi samochodami.

Co do slajdów to długo będe pamiętał popis :wink: Vojtecha w Slusovicach - jest to widoczne na filmiku, który jest dostępny na stronie rajdu.

Pech bez dwóch zdań z roku na rok jest co raz lepszy. Może więc w najbliższej przyszłości pokaże się gdzieś jeszcze indziej niż tylko w Czechach i kilku innych państwach - Słowacja, Węgry, Austria. Gratulacje za zwycięstwo.

Wcześniej ktoś pytał o problemy Trinera - z tego co podawał spiker miał on problemy z turbiną.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Wilu » wtorek, 2 wrz 2003, 12:49

Jarosłav Vancik miał najlepiej przygotowaną felicję ale i on się wykazywał. jechał widowiskowo i bardzo dynamicznie. a STOLFA jest niesamowity, szkoda że się nissan tak rozsypywał bo zapowiadał się niezły winik.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez golden » wtorek, 2 wrz 2003, 13:16

moze ja opowiem pare slow o naszym wyjezdzie - wyjechalismy w czwartek poznym poludniem - droga minelal dobrze - trasa byla dwupasmowa - w zlinie zamelowalismy sie po 22 - okazalo sie ze mieszkamy w tym samym hotelowym budynku co pasek i jego ekipa :) - zeby bylo smieszniej 30 m od nas mieszkala ekipa kronosa oraz kuzaj... oczywiscie w hoteli 3 razy lepszym :D
rano na spacerku spotkalismy vasina i znim zamienilismy kilka zdan :wink:
pojechalismy na oes 2 oraz 5 - punkt D w programie - poszlismy pod prad oesu na polanke widzielismy spora czesc trasy - okazalo sie ze przed nami 100 m jest hopa i pobieglismy tam - samochody ladnie lataly (na klipie z baruma dzien 1 ze strony rajdu jest walsnie ta hopka - Pech wypadl praktycznie za hope w row i sie ratowal ze 30 metrow :) inne zalogi rowniez niezle - niezle poszla czolowka - kulig szybko - kuzaj wolniej - potem udalismy sie na sniadanie i na ten punkt D - tam panowie raczyli nas bokami na wyjsciu - potem zpadl deszcze ehhh - i do samochodu - poejchalismy na strefe - korek troche - naszczescie bloto "wyschlo" ale i tak bylo mokrao - na strefie pare fotek - kulas trzymal sie za oko :evil: maciek szczepaniak mowil ze ta Corolla jest podobna do kcharowej - pecha focusa nie do przejscia bo to spec. 2002... pojechalismy na zakupy i do hotelu - pasek opowiadal jaka tu organizacja i ze w ogole jest w szoku - polskich rajdow nie da sie porownac...

drugio dzien - jedziemy na trojak - cholerka - troche trzeba bylo podchodzic :( punkt B sporo ludzi ale nawet ciekawie - postanowlismy wbic sie na szlusovice - mielsimy szczescie bo podjechalismy pod sam odcinek :D - w slusovicach super - ze 3 tysiace ludzi - kibice strasznie zywi - my osiediliśmy sie na polance - vojtech wypadl z drogi i zrobil baka praktycznie na pietach kibicow :D beres rowniez widowiskowo - kilkanascie aut wypadlo w row :) jest to na klipie z dzien 2 na stronce baruma... na drugi przejazd udalismy sie niedaleko - wysjcie szerokie na autostrade i zlozenie sie do lewego na zjazd z niej :) widowiskowo i szeroko :) campos pelna bomba - thiri - wolno bo klopoty - pojechalismy do hoteliku a potem na Interhotel moskva na mete etapu - troche pokrecilismy sie - spotkalismy ludzi z kraka - byl pelikan - pare fot z zawodnikami i do domku spac :) o 22 widzielismy jak kuzaj wyjezdzal ze swojego hotelu do domciu... stala laweta - ale zamknieta wiec nie widzielismy rozwalonej impry - okazalo sie ze kuzi po prostu wpadl w row i sie przewrocil na bok...

trzeci dzien - jedziemy dolem - zeby uniknac korkow na oes 16, 19 - tam idziemy na ciekawe bardzo miejsce lewy wąsko przez mostek i potem lewy do prawego - wszyscy jakby sie bali i wolno - troche iskier leci... spotkalismy ravena ktory ja zwykle robil znakomite uejcia kamerka - nastepny przejazd poszlismy ciut dalej pod prad - zwykly czeski ostry zakret prawy - fajnie ze widzielismy sporo drogi - nic sie nie dzialo kazdy chcial dowiezc miejsce do mety - potem wyjazd okolo 15 i jedziemy do domu - w cieszynie zatrzymalismy sie na jadlo u frycza ale niestety nie bylo najlepsze bo zimne :twisted:

generalnie rajd super - sporo samochodow - polacy jechali niezle - szkoda kulasa - pasek dobrze - stefanicki bardzo szybko - chudobinski swoim temtem - grudek rowniez dobrze sie spisywal - szkdoa ze nie wszyscy polscy kibice sie zachowywali "na poziomie"... szkoda ze u nas w polsce nie ma takich fajnych rajdow :(
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Raven » wtorek, 2 wrz 2003, 13:58

spotkalismy ravena ktory ja zwykle robil znakomite uejcia kamerka

takie tam sobie tegesy krecilem, nic szczegolnego ;)
zwykly czeski ostry zakret prawy

Hehehe, wytlumacz niewiedzacym co to okreslenie znaczy! :)
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez Baca » wtorek, 2 wrz 2003, 14:32

Na stronie:

http://auto.impuls.cz/rallye/new/index.php

poajwiło się 15 fragmentów z Barumku (zazwyczaj kilusekundowe). Jest między innymi wyżej opisywany slajd :wink: Vojtecha. Według mnie warto zobaczyć mimo, że krótkie.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez tomi_kl » wtorek, 2 wrz 2003, 22:19

Zapraszam do odwiedzenia galerii z Rajdu Barum 2003 wykonanej przez Roxi i mnie,. 8)
http://www.zleek.pl/?file=foto&rajd=bar ... ere=gtnets

http://www.zleek.pl/?file=foto&rajd=bar ... ere=gtnets

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mamy nadzieje ze wam sie spodobaja fotki
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez golden » wtorek, 2 wrz 2003, 22:19

Zdjęcia Kusaja - autor Roxi & KUZIfan


Obrazek

:)
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tomi_kl » wtorek, 2 wrz 2003, 23:23

02.09.2003

ON-BOARD Z RAJDU BARUM

Jutro (tj. 03.09.2003) zapraszamy wszystich kibiców do odwiedzenia strony www.kuzaj.com, ponieważ udostępnimy on-board z feralnego, dziesiątego odcinka specjalnego Rajdu Barum. Zapraszamy

www.kuzaj.com

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez marcin » wtorek, 2 wrz 2003, 23:37

tomi_kl napisał(a):02.09.2003

ON-BOARD Z RAJDU BARUM

Jutro (tj. 03.09.2003) zapraszamy wszystich kibiców do odwiedzenia strony www.kuzaj.com, ponieważ udostępnimy on-board z feralnego, dziesiątego odcinka specjalnego Rajdu Barum. Zapraszamy

www.kuzaj.com

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ... :D
THX Tomi_kl za info ! :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez tomas » wtorek, 2 wrz 2003, 23:45

nie ukrywam, że bardzo chętnie obejżę ten film. bardzo dobrze, że zostanie on udostępniony, brawo! pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez +RAFAŁ+ » środa, 3 wrz 2003, 16:25

Patrze i oczom nie wierze!!! On-board Kuziego z dzwonem!!! Może pójdą za ciosem i udostępnia on-boardy z poprzednich dzwonów???
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez kirloy » środa, 3 wrz 2003, 17:49

Bylem, widzialem, dzwona zaliczylem (Sum wie o czym mowie:)zajebiscie.....
Rajdy w polsce jednak daleko z tylu, a moze poprsostu te czeskie tak z przodu. Oprocz MS i MAnglii to chyba wszystko co najlepsze jelsi chodzi o imprezy rajdowe jest w czechach;)
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez marcin » środa, 3 wrz 2003, 18:35

Sciągajcie onboarda Kuzaja :D !
Onboard trwa tylko 46 sekund :(
Widać że Leszek na tej partii za szybko jechał :?
Miały być też onboardy z kormorana które bardzo chętnie bym oglądnął ale jak narazie cisza :( :( :(
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez qbus » środa, 3 wrz 2003, 18:51

Echh nie tak sobie to wyobrażałem, no faktycznie widać że Leszek jechał tam zdecydowanie za szybko, ale jakoś tak nijako wypadł z tej trasy :lol:
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Gustaw » środa, 3 wrz 2003, 20:52

ja już jestem kompletnie ślepy!!! :wink: cały dzień szukam na stronie tego onboarda, ale musze wreszcie spytać GDZIE ON JEST :?: :D

update: znalazłem! znalazłem! jestem z siebie dumny 8)
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości