Barum Rally Zlin 2003

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Kopernik » niedziela, 31 sie 2003, 00:57

Organizacja rewelacja! Nasze rajdy do piet nie dorastaja R.Barum! 3 helikoptery w powietrzu, telebim na hipodromie, swietny dojazd na odcinki.Ciagle informacje na temat sytuacji w rajdzie.Genialny rajd...

Zastanawia mnie jedno-skad ci Czesi maja tyle kasy na rajdy.Budzet "Barumki" musial byc olbrzymi, ich zawodnicy jezdza w swietnych samochodach-mnostwo WRC(u nas byloby nie do pomyslenia, zeby WRC startowal z 55 numerem)i bardzo silna enka.

JAk to zrobic, zeby tak bylo i u nas?
Kopernik
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): czwartek, 21 sie 2003, 19:39
Lokalizacja: Kraków


Postprzez LIPciu » niedziela, 31 sie 2003, 02:47

napewno nie genialny...
przed wjazdem na strefe np. dzisaj na koniec ścigania (właśnie z tamtąt wróciłem) ustawia się kolejka 10 samochodów i stoją tam przez kilkanaście minut. dookoła pełno "kibiców" bronek i campos nie wiedzieli co się dzieje!!
jak na festynie....
to mi się bardzo nie podobało
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez TommiCrazy » niedziela, 31 sie 2003, 10:23

Wygląda na to ze 3ci dzień jest sitkiem dla A8 , ah mogło być wysoko dla naszych, była szansa na pierwsze miejsce bo wsumie wszyscy mieli problemy !!!!
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez rally_fan1 » niedziela, 31 sie 2003, 10:41

mnie zastanawia co się działo z Trinerem,przez cały pierwszy etap i część drugiego,chyba musiał mieć jakieś problemy techniczne i chyba na 10 OS był poza drogą,bo teraz jedzie naprawdę świetnie,choć wiem,że czołówka na pewno już się oszczędza,ale mimo wszystko jedzie naprawdę dobrze,zastanawia mnie też czy da radę(Triner)wyprzedzić Arazima i Jandika w n-grupowych lancerach,a tak wogóle to ciekawi mnie też kto wygra właśnie w N-4 bo pomiędzy dwoma pierwszymi jest w tej chwili różnica 1.8s(po 16OS),bardzo ciekawy rajd,szkoda Thirego :(
rally_fan1
N3
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 12:50

Postprzez d-z rallyfans » niedziela, 31 sie 2003, 12:00

Bylem na wczorajszym etepie,trzy przejazdy na trojaku,rewelka,na kazdym odcinku cos sie dzialo,droga waska w lesie spadajaca w dol,asfalt pokryty bardzo duza iloscia drobnych kamyczkow,bardziej przypominalo to szuterek niz asfalt,w nie ktorych miejscach kolo drogi lezaly drzewa(jak na colinie).Na pierwszym przejezdzie kilka samochodow opuscilo droge,m.in opel astra ktory zostal w krzakach chyba do konca trzeciego przejazdu.Problemy mialo tam kilku kierowcow w mocniejszych furach np. higins w subaru sti.Na drugim przejezdzie mial okazje stac w miejscu gdzie Kresta zaparkowal puga po wczesniejszym uszkodzeniu go,nie zle musial gdzies przydzwonic,zgubil gdzies tylny spojler i szybe.Na trzecim przejezdzie stalem na ciasnej partii lewy prawy z malym podbiciem,problemy mial tam beres,jego corolka nie zmiescila sie w prawy i prawa strona auta wjechala do rowu,ale nie odpuscil i wyskoczyl na droge,Higins tez tylem auta szedl juz po rowie ale jakos z tego wyszedl.
Bylo duzo wrazen,organizacja super,trase zabezpieczali strazacy nie zle sobie radzili,zadnych problemow z kibicami,najlepsze jest to ze przez caly dzien nie widzialem na trasie odcinka ani jednego policjanta
Ogolnie bylo ZAJEBISCIE :!: :!: :!:
Szkoda Janusza i Lecha,ale pozostali nie maja sie czego wstydzic,fajnie bylo na nich popatrzec,pozdrawiam :wink:
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Postprzez +RAFAŁ+ » niedziela, 31 sie 2003, 13:34

Thiry nie jedzie? Nie ma go w wynikach :(

18 os odwołany-
RZ 18 ZRUŠENA z důvodu výjezdu sanitního vozu kvůli mozkové příhodě v obci Cvrčovice.
SS 18 CANCELLED due to necessity of ambulance car by one brain vessel occurance (apoplexy) - civil citizen in Cvrčovice municipality.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez lukas » niedziela, 31 sie 2003, 13:45

d-z rallyfans: ano na Trojaku było super. Szczególnie przygody podczas drugiego przejazdu Camposa i białej Felici. Mnie najbardziej podobało się jak Campos podziękował kibicom podczas 3 przejazdu. Warto było go wyciągać z barierki dla kawałka zderzaka :D Będe mógł zacząć składać własną 206 WRC hehehehehe :D
GG: 1012459
Avatar użytkownika
lukas
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): czwartek, 23 sty 2003, 11:02
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez +RAFAŁ+ » niedziela, 31 sie 2003, 14:14

Powoli kończy się rajd. Pierwsze załogi na mecie ostatniego odcinka. Pech wygrywa. Trzeba powiedzieć: pech miał szczęście :).
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez LIPciu » niedziela, 31 sie 2003, 17:23

+RAFAŁ+ napisał(a):Powoli kończy się rajd. Pierwsze załogi na mecie ostatniego odcinka. Pech wygrywa. Trzeba powiedzieć: pech miał szczęście :).

nc
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez !ADI! » niedziela, 31 sie 2003, 22:33

właśnie wróciłem.
Rajd pełny przygód, o mało co a byłoby porwotu. Zablokował się nam tylny bemben w lewym kole naszego Matiza VK 800.
Leszek wypakował 800m od nas. I powiem tak:
TEŻ SIE GO NIE DOCZEKAŁEM!!! widzę idzie, idzie idzie... i już nie :)
Podadałem z Leszkiem i Mombim.
Zapytaliśmyu się kuzaja, czy pojedzie naśląskim, a on odpowiedział "TYM?"
Jakby co, to Kuzi sam Imprezką odjechał i ogólnie jeśli go troszkę wyklepie, to spoko pojedzie śląski.

!WILU!- mam nadzieję, że u Was z autem było lepiej!!! pozdr
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez WAPNO » niedziela, 31 sie 2003, 22:36

To sie porobilo. Wygral Pech. Szkoda, ze mnie nie bylo. I szkoda, ze Janusz nie wystartowal do 2 etapu bo przy takich okolicznosciach kto wie co by bylo... no ale gdyby babcia miala wasy....
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez golden » niedziela, 31 sie 2003, 22:45

rajd po prostu Bomba - ocena 10/10 - gratulacje pechowi, szkoda thirego i kresty hehe moj campos wygral znaczy byl drugi i prowadzi znacznie w ME :) heh spalismy 30 metrow od hoteliku kuzaja, thirego i vasina :) jutro wiecej szczegolow :D - PS: bardzo szkoda Kulasa ktory mial powazna kontuzje :/
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pwrc » niedziela, 31 sie 2003, 22:56

ja również rajd oceniam 10/10 :!:

szkoda Janusza i Bronka :(

kto nie był, niech żałuje!!!
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez !ADI! » niedziela, 31 sie 2003, 23:05

rajd oceniam 10/10

Ale KNEDLE to takie buraki i głupki z "mulletem" na głowie że hej!

mullet-patrz "czeski metal" :)
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez golden » niedziela, 31 sie 2003, 23:13

no coz - kulas mila coro9lle w bardzo slabej spec. wiec jechal wszystko co mogl - kuzi mial spec. o dwie lepsza niz 206 thirego i camposa - czasy mial (obiektywnie patrzxac) bardzo słabe - skoro przegrywal z kulasem - i nie jest to wina "ciaglych zlych ustawien" tylko kierwocy - foka pecha strasznie mocna 2002 i kierowca bardzo sie wyrobil :)
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron