Barum Czech Rally Zlin 2009

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Banan » poniedziałek, 24 sie 2009, 14:24

Ktory raz byles na Barum Cogonieznajom? Wydaje mi sie, ze pierwszy, ewentualnie drugi. Wiecej razy pewnie nie byles, skoro tak zachwalasz te oesy. ;) Owszem, sa fajne, ale ilez mozna jezdzic w kolko to samo, zmieniajac tylko kolejnosc w petli?! To juz u nas na Elmocie sa chociaz rozne konfiguracje. Wprawdzie w tym roku bylem w nowych miejscach, ale i tak twierdze, ze organizatorzy mogliby sie wreszcie wysilic i znalezc cos w miejsce Pinduli czy Halenkovic. Chociaz jestem mile zaskoczony, ze odpuscili Slusovice. :shock:

Dla narzekajacych na superoes. Przeciez wiadomo, ze bedzie kilkadziesiat tysiecy ludzi, wiec dlaczego majac przerwe po testowym 8 godzin nie przyjechaliscie zajac miejsca wczesniej? Ewentualnie jezeli ktos dotarl do Zlina dopiero wieczorem, to trzeba bylo wyjechac dwie godziny wczesniej z domu. ;)

PS. W Czechach nie mozna palic ogniska w lesie?
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa


Postprzez paulsen » poniedziałek, 24 sie 2009, 14:36

Wprawdzie w tym roku bylem w nowych miejscach, ale i tak twierdze, ze organizatorzy mogliby sie wreszcie wysilic i znalezc cos w miejsce Pinduli czy Halenkovic. Chociaz jestem mile zaskoczony, ze odpuscili Slusovice. :shock:

Racja, mogliby. Nie przyjechałem specjalnie na rajd, ale bardziej turystycznie zwiedzać Morawy, winnice, pałace itd. Potencjalnych RZtów ujrzałem wiele, nawet w Halenkowicach gdyby zrobili podjazd krętym asfaltem od Napajedla bylaby fajna, nowa partia tego oesu. No, ale my tu sobie dyskutujemy, a być może nie ma zgód lokalnych samorządów czy też ludzi by trasa w urozmaiconej formie była możliwa. A kibice też byli bardzo okey na fragmentach, które widzieliście? Mnie wkurzają u nas "stadionowcy" oesowi. Spotkaliście tam takowych?
paulsen
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 26 wrz 2006, 23:28
Lokalizacja: Breslau

Postprzez majkos » poniedziałek, 24 sie 2009, 14:59

No to ja zadam pytanie tym wszystkim co narzekają: Po jaką cholerę tam pojechaliście??????????????????????????????????????????? By ponarzekać??? ???????????????????????????????????????????? Tylko niepotrzebnie kasę wydajecie,a można ją przeznaczyć na bardzo ciekawe rajdy w Polsce..... A jak się chce pod sam oes podjechać, a nie cztery litery ruszyć, to tak będziecie narzekać do końca świata. Bo za każdym razem można znaleźć ciekawe miejscówki i inne niż w poprzednich latach. Tylko trochę wysiłku, w tym fizycznego, by po górę dawać 2 km.

Ja byłem chyba po raz 6 albo 7 i za każdym razem mi się podoba. Zresztą tak samo mi się podobają co roku powtarzane w Polsce oesy na Elmocie, tylko, że frekwencja w Polsce jakby taka ciut mniejsza......
Cogo - było superrrrr - mocna ekipa z Was :)
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez paulsen » poniedziałek, 24 sie 2009, 15:05

majkos napisał(a):No to ja zadam pytanie tym wszystkim co narzekają: Po jaką cholerę tam pojechaliście?


O widzę Kolega robi mocny PR dla organizatorów ;) Litovel svetly powinni postawić!
Ponarzekamy, ponarzekamy i znów tam pojedziemy ;) Wystarczy, że lista zgłoszeń będzie tak przyjemnie długa jak w tym roku.
paulsen
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 26 wrz 2006, 23:28
Lokalizacja: Breslau

Postprzez olo77 » poniedziałek, 24 sie 2009, 15:18

niech ktos mi napisze kiedy i na jakich oesach jechały historyki? bo chyba nie na wszystkich
olo77
olo77
N3
 
Posty: 212
Dołączył(a): wtorek, 12 lis 2002, 15:06
Lokalizacja: krakuf

Postprzez Cogonieznajom » poniedziałek, 24 sie 2009, 15:22

majkos napisał(a):Cogo - było superrrrr - mocna ekipa z Was :)


Nam też było bardzo miło...jak zwykle z resztą:) Pozdrówki!
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez paulsen » poniedziałek, 24 sie 2009, 15:22

olo77 napisał(a):niech ktos mi napisze kiedy i na jakich oesach jechały historyki? bo chyba nie na wszystkich


Stoi w programie
http://barum.rally-vysledky.com/2009/pdf/casharm_ha.pdf
RZ2 Halenkovice był niestety tylko wolnym przejazdem.
paulsen
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 26 wrz 2006, 23:28
Lokalizacja: Breslau

Postprzez Raven » poniedziałek, 24 sie 2009, 20:49

majkos napisał(a):No to ja zadam pytanie tym wszystkim co narzekają: Po jaką cholerę tam pojechaliście??????????????????????????????????????????? By ponarzekać??? ????????????????????????????????????????????

Ja nie pojechałem po raz ósmy, bo prostu co miałem widzieć to widziałem i dalej twierdzę, że oesy nie są usiane dobrymi miejscami jak dobre ciasto bakaliami ;-) Co nie znaczy, że odcinki są słabe. Co innego jechać, a co innego oglądać. No i trzeba wziąć pod uwagę obecne "rajdówki".

Aha, no i Majkos nie denerwuj się tak, bo ci żyłka strzeli i szlag trafi twoje dalsze starty :-)
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez Booogi » poniedziałek, 24 sie 2009, 21:10

Ciekaw jestem jak było z obecnością 2BRally na Barumce, z tego co widzę, na samochodzie Mikkelsena nie ma żadnych naklejek z logiem 2B.
Macie jakieś info?

Swoją drogą (bazując na wrażeniach wizualnych z zamieszczonych w sieci filmów i wyników oesowych) Corsa s2000 to niezła padaka, nawet Punto Grzyba przy tym to rakieta.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kremer » poniedziałek, 24 sie 2009, 21:13

2br wystawili swoja ciezarowke kolo mikelsena i sprzedawali opony hankook... :) to by bylo na tyle w tym temacie - a serwis mikelsena to taki mega ubogi :) proton mial chyba najciekawszy bo inny :)
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Booogi » poniedziałek, 24 sie 2009, 21:15

Czyli tak jak myślałem samochodem zajmować się nie będą, cały szum widocznie wziął się z powiązań z Hankook'iem.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez majkos » poniedziałek, 24 sie 2009, 23:11

Raven napisał(a):Aha, no i Majkos nie denerwuj się tak, bo ci żyłka strzeli i szlag trafi twoje dalsze starty :-)


Spoko Raven - podczas startów w RC właśnie się rozluźniam po tych niektórych wypowiedziach tutaj, aby mi właśnie żyłka nie pękła :lol: :lol: :lol: :lol:
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez ujtik » poniedziałek, 24 sie 2009, 23:56

Ja też polecam Semetin, pierwszy przejazd chyba 15 aut w lesie zaczynając od 0 :) przez Novikova Kuzaja aż do ostatniego auta :) Dojazd wąską ścieżką od Lhoty To to miejsce http://www.youtube.com/watch?v=4AQNsm7Xx5Y
ujtik
N1
 
Posty: 95
Dołączył(a): środa, 13 maja 2009, 20:34

Postprzez Plhus » wtorek, 8 wrz 2009, 17:30

Fotki z rajdu IRC: Barum Czech Rally Zlín 2009 http://www.src.czechrallyeweb.net/
Plhus
N1
 
Posty: 68
Dołączył(a): czwartek, 10 lis 2005, 23:23

Postprzez kremer » poniedziałek, 31 maja 2010, 12:10

Proszę zmienić tytuł tematu na Barum 2010. Jeśli nie to proszę dać mi tą możliwość i sam to zrobię.

Pojawiły się pierwsze informajce nt. Barumki 10. Będzie to 40 edycja więc będzie hucznie :) Znowu ze 30 S2000 i pare inncyh ciekawych aut.

PROGRAM:

Piątek 27 sierpnia 2010
8 - 13 hodin: testowy
17:00 Start
21:15 Super Oes Zllin

Sobota 28 sierpnia 2010
8:30 start I etapu
19:27 meta I etapu

Niedziela 29 sierpnia 2010
7:30 start II etapu
15:24 meta II etapu

Z tego co piszą Czesi to w sumie 262 km oesowe. W sobotę 8 oesów oraz w niedzielę 8 oesów (czyli 4 pętle po 2 w kazdy dzien). Ponoć maja byc jakies nowe próby nie jechane od 2003 roku. Czesi spekulują, że może byc Valasska Bomba używana podczas rajdu Valasski, ale ja myślę że chodzi np o Velky Orechov albo Biskupice. Pewnie harmonogram będzie za miesiąc :)
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości