Barum Rally Zlin 2003

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 30 sie 2003, 15:16

Znowu meta bez Kuziego. Ciekawe co znowu wykombinował?

Stefanicki szybszy od Chudobińskiego. Tego się można było spodziewać. Z czym Chudobiński chciał iść do MŚ?
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11


Postprzez tomas » sobota, 30 sie 2003, 15:29

Rafał: to, że osiąga się gorsze wyniki niż inni kierowcy nie znaczy, że powinno się zostawić rajdy. przykład? Michał Kościuszko. w polsce nie osiąga znaczących sukcesów w rajdach, po jednym sezonie w cyklu jWRC zdobywając doświadczenie, w następnym byłby potencjalnym zdobywcą punktów do klasyfikacji. na to wszystko potrzebne są pieniądze, aby zdobywać doświadczenie. najbaredziej rozwojowe są właśnie rajdy zaliczane do mistrzostw świata. teraz już wiesz z czym chciał iść? :) nie odbierz mnie źle, to nie jest atak na twoją osobę, ale nie zgadzam się z tym co napisałeś. pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez fly » sobota, 30 sie 2003, 15:45

Campos 00:01:27.4 straty!! ciekawe co sie stalo!! mialem nadzieje ze znow bedziemy swiadkami pieknej walki o zwycieztwo!! a mopze Thiry zatrzyma sie na oesie i na niego poczega!! :) Szkoda Leszka i Janusza!! Liczylem na dobre wyniki!! pozdrawiam
fly
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:45
Lokalizacja: Żary-Kraków

Postprzez rally_fan1 » sobota, 30 sie 2003, 16:57

szkoda Kuliga i Kuzaja(miałem nadzieję,że w końcu przejedzie i ukończy cały rajd sprawnym samochodem,a tu najpierw problemy techniczne,a potem wypadek),co do rajdu to jeżeli do końca utrzyma się taka sytuacja:Thiry,Pech i Campos to Thiry przy założeniu,że zarówno on jak i Campos wygrają jakiś rajd w ME o wpółczynniku "10"(tego "jokera",którego można sobie doliczyć)to Thiremu pozostanie dojeżdżanie na drugim miejscu w pozostałych"20"ME(Elpa i Antibes),w rezultacie będzie miał i tak 10 pkt. przewagi nad Camposem w klasyfikacji końcowej,ale jeszcze dziś jedem długi odcinek i jutro jeden etap,razem ponad 115 km oesowych i wszystko się jeszcze może zmienić,pożyjemy-zobaczymy
rally_fan1
N3
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 12:50

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 30 sie 2003, 17:15

Tomas: w porównaniu z niektórymi nie denerwuje sie jak ktos nie zgadza sie z moim zdanie. Chodziło mi jednak o to, ze jest wielu wyraznie szybszych kierowcow ktorzy gdyby majac mozliwosc startow w RSMS mogliby nie przejezdzac calego sezonu w celu zdobycia doświadczenia ale wlaczac sie do walki. Moze nie walczyliby o czolowe lokaty, ale nie zostawali by na koncu stawki.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez qbus » sobota, 30 sie 2003, 17:27

No i w tej chwili wygląda na to że Pech ma największe szanse wygrać :)
Thiry ma problemy z silnikiem i spadł na 2 miejsce. Nic nie jest jeszcze przesądzone :D
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez rally_fan1 » sobota, 30 sie 2003, 17:33

no właśnie patrzę w wyniki,a tu Thiry spadł na drugie miejsce,potwierdza się po raz kolejny,że rajdy to taki sport,w którym bardzo często nic do końca nie wiadomo
rally_fan1
N3
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 12:50

Postprzez andreas » sobota, 30 sie 2003, 17:37

heh jest cos niesamowitego w walce Thiriego i Camposa. Myślałem że pierwsze miejsce Brunonka jest przesądzone a tu prosze teraz on też ma problemy i znowu różnica miedzy nim a Camposem spadła poniżej 10sek. Oni chyba już zawsze będą ze sobą walczyć :twisted:
A tak poza tym to kurde - Leszek jednak nie dachował eh a ja myslałem że tylko telewizja kłamie :wink:
>> KUZI GO!! <<
my gg: 1673491
Avatar użytkownika
andreas
N3
 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2003, 17:21
Lokalizacja: wieliczka

Postprzez tomas » sobota, 30 sie 2003, 18:01

Rafał: zgadzam się, ale jeździ ten kto ma pieniądze, a nie ten kto jest dobry. przynajmniej w polsce tak to wygląda. nie twierdzę, że nie ma lepszych kierowców niż Chudobiński, ale jeżeli zebrałby własnie on budżet na starty w cyklu jWRC to dlaczego miałby nie jeździć. tak jak już wcześniej napisałem, jeździ ten kto ma kase. osobiście wolałbym w Subaru Impreza zespołu SAPA zobaczyć Frycza lub Sztuke, ale jeździ Czopik, bo to on zebrał budżet, zdobył sponsorów i teraz to on jeździ WRC. mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli ;) a co do denerwowania się za brak zgodności w danej sprawie to nie podejżewałem cię o to, ale napisałem tak dla formalności :D
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 30 sie 2003, 18:54

Wiem co masz na myśli i zgadzam się z tym co piszesz.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez GregHGT » sobota, 30 sie 2003, 21:51

Co pech to pech...w wywiadach dla autosport.cz Kuzi mowi, ze "ciagle nie maja dobrego setupu zawieszenia". Leszek deklaruje: "ciagle szukamy".

Problem w tym, ze po czesku "szukac" znaczy "pierd.....". Znowu sie nasz Kuzi nie popisal :lol: :lol: :lol:

pzdr
Avatar użytkownika
GregHGT
N2
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 20 sty 2003, 21:12
Lokalizacja: Ursynów koło Warszawy

Postprzez fly » sobota, 30 sie 2003, 23:19

no prosze... prawie jakb bym to przewidzial! moze nie dokonca Thiry zaczekal na Camposa ale ciac sie beda dalej i sprawa ME zostaja ciagle otwarta :)
fly
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:45
Lokalizacja: Żary-Kraków

Postprzez lukas » sobota, 30 sie 2003, 23:39

Właśnie wróciłem z Barumki. Było super :!: :!: Pojechałem tylko na jeden dzień, ale i tak warto było :!: Stalismy w 3 cały czas na Trojaku. Pierwszy przejazd nudny, aaa drugi to jazda nieziemska :!: Staliśmy w miejscu gdzie wypadł Campos :!: :shock: Kumpel chciał zrobić zdjęcia zza babiery w którą wpakował Campos i miał pełne porty, ale glupotą było stanie w takim miejscu. Camposa wyniosło na syfie, uderzył tylnym kołem w barierke i odbiło go na drugą stronę gdzie wpakował w kolejną barierkę od strony pilota. Szybko zerwaliśmy się do wypychania, ale Campos nie umiał odpalić 206 i nie mogl wyjechać bo zagrzebał sie troche w piachu i zaklinował w barierce w którą wpakował. Trwało to ok minuty lub wiecej. Są zdjęcia więc jak tylko da sie zalatwic skaner to beda na stronce. W tym samym miejscu wypadła też biała Felicia Kit-Car ale już dalej nie pojechała bo uszkodziła zawieszenie. Na trzecim przejezdzie Trojaka bylismy w tym samym miejscu i Campos jadąc mrugał światłami i kiwał do kibiców dziękując za pomoc.
Ogólnie rajd super :!: Świetna organizacja i super atmosfera (Polacy podobno chcą robić eliminację MŚ :?: :? ). Chciałbym jechać na 2 dni ale czas nie pozwala :(
GG: 1012459
Avatar użytkownika
lukas
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): czwartek, 23 sty 2003, 11:02
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 30 sie 2003, 23:45

http://www.rally.sk/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showgall&gid=79
Galeria z rajdu

W końcu na Subaru Kuzaja pojawiła się fajna naklejka :)
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez tomi_kl » niedziela, 31 sie 2003, 00:12

8) Spoko, z Leszkiem wszystko ok
Fura , nie uszkodzona max ( odpaliła , ale wyglada na mocnego crascha)
NIE DACHOWAŁ !!! - to co pisza w necie to bzdura.
Wyciagalismy go z Roxi , bo wypadł 1 km od nas.

Mamy spora relacje foto z dzwona Leszka,i z akcji wyciagania go.
Gadalismy z nim az , do zakonczenia oesu , ok 1godz.
Wracamy jutro na 20 do Wrocka., fotki beda na www.zleek.pl ( jezeli zleek sie pospieszy to jutro wieczorkiem.)

Do zobaczenie po powrocie. Jutro zapowiada sie poscig Thirego i Camposa za Pechem :D :D :D :D :D
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron