Platinum Orlen 65 Rajd Polski

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez kremer » środa, 16 kwi 2008, 09:42

ehhh szkoda tego Svedlunda :( Tak chcialem zobaczyc ponownie walke Svedlund vs Holo

nie widze topowego kierowcy ktory dawalby sobie rajde na tych trasach z Holkiem, jak bedzie jechal bezblednie i bez awarii na znanych trasach

Travaglia jest dobry na walke o podium, a nie o 1 miejsce
Chyba, ze Bouffier zacznie cisnac - raz jechal te oesy

Ja po cichu licze, ze Fiat PL sie opamieta i zacznie sciagac jakis zagranicznych -> Alen bo takie plotki slyszalem - ale jak z nim Bouffier wygrywa na Orlenie - to znaczy, ze Alen bardziej groźny jest z nazwiska niz w rzeczywistosci z jazdy

Longhi moze, ale on nie pojedzie Polskiego - Kopecki jak pojedzie moze byc wysoko - ja stawiam na Mega Gwiazde Isika :lol:
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów


Postprzez havk » środa, 16 kwi 2008, 10:15

superciekawie sie zapowiada rajd polski: nie wiem czy wszyscy co sa na liscie me sie pojawia ale wyglada to niezle: kresta, kopecky, aghini, longhi, rosetti, travaglia, fiat moze wystawi alena, na pewno jeszcze sie pokaze paru zawodnikow z zagranicy... ja stawiam jednak ze wygra ktos z naszych (Holek, Solowowo, Kuzaj) albo Bouffier...

Ciekawe czy w me Solowow wreszcie cos osiagnie (chocby medalowe miejsce), konkurencja wydaje sie w tym roku wyjatkowo silna...
havk
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): sobota, 17 gru 2005, 18:35

Postprzez Raven » środa, 16 kwi 2008, 13:02

Travaglia jest dobry na walke o podium, a nie o 1 miejsce
Chyba, ze Bouffier zacznie cisnac - raz jechal te oesy

Ja po cichu licze, ze Fiat PL sie opamieta i zacznie sciagac jakis zagranicznych -> Alen bo takie plotki slyszalem - ale jak z nim Bouffier wygrywa na Orlenie - to znaczy, ze Alen bardziej groźny jest z nazwiska niz w rzeczywistosci z jazdy

Trava jak do tej pory ciułał punkty do ME i dlatego nie wdawał się w walkę o wygraną, dowodem jest rzekoma walka ze Stanikiem. Jeżeli się pojawi i znowu będzie walczył o ME to pewnie będzie tak dalej niestety.
Longhi to szaleniec mogłby sporo namieszać, ale pewnie się nie pojawi.
Jedyna szansa to Alen i Bouffier. Pierwszy sporo pokazał na Orlenie, Bouffier też, a na Polskim bodaj wygrał kilka odcinków.
O Isiku należy raczej zapomnieć.
Mam nadzieję, że pojawi się ktoś z pierwszel ligi europejskiej.
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez Loeb1987 » środa, 16 kwi 2008, 17:43

kremer napisał(a):Ja po cichu licze, ze Fiat PL sie opamieta i zacznie sciagac jakis zagranicznych -> Alen bo takie plotki slyszalem - ale jak z nim Bouffier wygrywa na Orlenie - to znaczy, ze Alen bardziej groźny jest z nazwiska niz w rzeczywistosci z jazdy


Tylko czy przypadkiem Alen nie jechał w wersji prywatnej?
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Hultay WRC » środa, 16 kwi 2008, 21:14

Hm nie rozumiem dla czego Alen ma być "groźniejszy z nazwiska niż z jazdy", przecież o ile mnie pamięć nie myli to bił się elegancko z Buffim, tylko Fiacina wzięła sobie urlop jeszcze przed metą. Dla tego nie poszło jak trzeba.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Raven » środa, 16 kwi 2008, 22:13

Przecież Lubiak też jechał w "wersji prywatnej", czyli przygotowanej przez Procar, a nie Abarth.
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez Ziggy » środa, 16 kwi 2008, 23:11

kremer napisał(a):Alen bo takie plotki slyszalem - ale jak z nim Bouffier wygrywa na Orlenie - to znaczy, ze Alen bardziej groźny jest z nazwiska niz w rzeczywistosci z jazdy
:lol:


chyba zapomniałeś jakie ich różnice czasowe dzieliły do awarii Alena, skoro tak piszesz
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez Loeb1987 » czwartek, 17 kwi 2008, 07:21

Raven napisał(a):Przecież Lubiak też jechał w "wersji prywatnej", czyli przygotowanej przez Procar, a nie Abarth.

No właśnie dlatego Alen nie wygrał ;) każdy wie że u Fiata jest wersja fabryczna i prywatna, a różnice są dość spore.
Bouffier jechał Pugiem... który każdy jest w tej samej wersji.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Raven » czwartek, 17 kwi 2008, 08:05

Widzę, że myślenie w przedziwny sposób dalej pokutuje... :roll:
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez kremer » czwartek, 17 kwi 2008, 12:33

ziggy - ale jaki jest problem ? i co ma do tego lubiak

panowie zachowujecie sie niektorzy jak nasze gwiazdy, ktore narzekaja, ze nie dostaja wersji fabrycznych - a niby polfabryczna to co ? jest wolniejsza o 5s/km i pewnie ma 70 koni mniej :lol:

Jakby to chodziło o auto z mojego ukochanego Zlina to moge uwierzyc, ze tak jest :D Z procaru np. chyba szrotów nie dają :)

chodzilo mi oto, ze Bufjer ktory super szutrowcem nie jest poradził sobie z Alenem, ktory rzekomo uwarzany jest za mega speca od szutrów i tyle... czyli jednak Alen az taki mocarz nie jest i trzyma poziom "tylko" BB

Travaglia jedzie autem z Procaru i jakos nie narzeka :D
Raven podsumowal dyskusje

wrocmy moze do wątku głownego
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez ToKu » poniedziałek, 21 kwi 2008, 09:24

Czy są jakieś nowe wieści o przebiegu trasy?

Do rajdu zostało półtora miesiąca.


Na stronie rajdu polski znalazłem też optymistyczne informacje, niestetydotyczące przyszłego roku:

"Jak dużo czasu zajmuje organizacja rajdu? Podobno gdy kończy się jeden, następnego dnia trzeba myśleć o kolejnym…

- Cały czas pracujemy nad najbliższym rajdem, a równolegle zaczynamy zajmować się organizacją rundy w przyszłym roku. Od ponad miesiąca jedna osoba skupiona jest tylko na ustalaniu trasy na 2009 rok. Na siedem miesięcy przed przyszłorocznym rajdem musimy opublikować jego trasę. Do tego czasu chcemy mieć wszystkie pozwolenia, uzgodnić wszelkie kwestie z konserwatorem przyrody, tak aby później uniknąć wprowadzania zmian."


I na koniec takie moje spostrzeżenie, żeby nie wymogi FIA, to trasa już zawsze publikowana byłaby na kilkanaście dni przed samą imprezą. Czy w tym kraju ze wszystkim musi być tak, że rozwiązanaia logiczne i dobre będą wprowadzane, tylko jeżeli zażąda tego międzynarodowa organizacja, do której mamy jakiś interes?

Bo, że w tym roku poznam trasę w takim terminie żebym mógł ją sobie spokojnie oblukać to straciłem nadzieję.

Pozdrawiam i dzięki Newman za trasę Gawlików.
Pogłoski jakobym to ja podrzucał kłody na trasie Kormorana 2002 uważam za grubo przesadzone
Avatar użytkownika
ToKu
N3
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 16 kwi 2006, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez rallyholic » poniedziałek, 21 kwi 2008, 13:06

Na stronie Mikołajek www.mikolajki.pl kilka słów o prezentacji tegorocznego rajdu. Z ilością kibiców mogących śledzić poczynania zawodników na SSS to na pewno czeski błąd.
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez speedyzxz » poniedziałek, 21 kwi 2008, 13:21

400? moze chodzi o trybuny a reszta stoi?
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez Raven » sobota, 26 kwi 2008, 14:13

http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez Marmetal » sobota, 26 kwi 2008, 15:29

Szkoda, ten Włoch mógłby u nas namieszać.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości