IQ - Jänner Rallye

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez golden » środa, 7 sty 2004, 23:31

no to trzeba rece zacierac bo juz tylko 2 dni i rajdzian
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez marcin » czwartek, 8 sty 2004, 00:20

Wie ktoś może gdzie i czy w ogóle w necie będzie relacja online ??
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez michal_wrc » czwartek, 8 sty 2004, 17:15

Testy Kopeckiego przed rajdem:
Obrazek
Trasa pokryta grubą warstwą śniegu, warunki prawie jak w Szwecji.
Kuzaj będzie miał niezły trening przed Rajdem Szwedzkim. Ciekawe jak mu pójdzie w tych warunkach? Dawno chyba nie jeżdził wurcem w takich warunkach.
Avatar użytkownika
michal_wrc
A5
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 13 gru 2003, 16:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wilu » czwartek, 8 sty 2004, 23:23

ehh mój faworyt.

Kuzi po śniegu pomyka bardzo śmiało i dobże że są właśnie takie warunki bo toyotka odstawać tak bardzo nie będzie. szanse Leszka na dobry wynik są spore, czechosłowacy za wyjątkiem Kresty doświadczenia śniegowego zbytnio nie posiadają. nie ma się też co podpalać, po pierwszym etapie top 3. pozdro.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez pwrc » piątek, 9 sty 2004, 00:32

michal_wrc napisał(a):Kuzaj będzie miał niezły trening przed Rajdem Szwedzkim. Ciekawe jak mu pójdzie w tych warunkach? Dawno chyba nie jeżdził wurcem w takich warunkach.


ostatni raz to chyba Cieszyńska 2001 i Zimowy 2002,
ale obu tych wystepów nie zaliczy do udanych
na Zimowym przegrał majac 1.5minuty przewagi

mam nadzieje, ze na tym rajdzie nie da takiej plamy
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez golden » piątek, 9 sty 2004, 00:35

sprostowanie - nie sugerujcie sie sniegiem - gdzie byly testy kopeckiego - bo te testy byly w Czechach dokladniej w Rychnovie nad Malší - janner - jest sniezny, ale moze byc warstwa blota posniegowego jak rok wczesniej ; a nie jak w szwecji :) zreszta zobaczymy
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez **FanKuzaja** » piątek, 9 sty 2004, 12:39

No i proszę 2 Os zanami a 3 jeszcze trwa a Leszek Kuzaj na 3 pozycji i strata do Raimund 40 Sekund a do Pecha zaledwie 10 Sekund . Oby tak dalej Lesiu . KuZi GO!!

Najlepsze jest to że po 3 Os liderem rajdu jest Baumschlager Raimund który podrużuje Miśkiem Carismą Evo 5 a samochody klasy WRC mają problem go z dogonieniem . Stawiam że jest to albo miejscowy kierowca albo szaleniec :wink:

__________________________________________________
Golden stuknij domnie na GG muszę się coś spytać Ciebie !!!!
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RaQ » piątek, 9 sty 2004, 15:48

No i pięknie Leszek jest drugi po 6 oesach. Kto by się spodziewał, że tak dobrze pójdzie. Najdziwniejsza jest pozycja lidera. Tyle wurców i żaden nie dał rady. Jak tak dalej pójdzie to może coś wyjdzie z tej Szwecji. Dobrze jadą też Choma/Ranik. Po 4 oesach są na 72 m w generalce i szóści w N2.
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez Banan » piątek, 9 sty 2004, 16:51

Ludzie, no i co z tego ze jedzie Corolla ? Kazdynm autem da sie wygrac, nawet jak jest stare. Popatrzcie na Kuliga. Jechal Corolaa, i po pierwszym etapie byl pierwszy ! Gdyby przejechal caly rajd, to ja bym obstawial ze bedzie e piwreszej trocje. Wiec patrzy sie na umiejetnosci, a nie na samochod.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez **FanKuzaja** » piątek, 9 sty 2004, 18:29

Wie może ktoś czy już gdzieś w internecie ukazały się jakieś fotki z tego rajdu.

Kurcza Kuzaj spadł jedno oczko niżej ale strata do drugiego kierowcy wynosi zaledwie 10 sekund. A do lidera rajdu traci 40,1 sekundy. Niechce mi się wierzyć że ta Carisma jest tak mocna że ją WRC nie mogą dogonić. No cóż Ale to rajd :wink:

Wielką niespodziankę w klasie N2 sprawił nam Choma Bogdan / Ranik Michal wykręcając na OS 7 najlepszy czas a po OS 7 notuję 6 pozycję w Klasie N2 . Niezła postawa polskiej załogi jak na tak trudne warunki pogodowe. :)
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez TommiCrazy » piątek, 9 sty 2004, 18:40

Mateusz , przesadzasz , moze i jestes fajem kuliga, ja tego niekwestionuje, ale przykladowa FabiaWRC to OCEAN TECHNIKI pomiedzy Corolką, Kuzi jedzie jak widac bez przygód, to początek rajdu wiele sie moze zdarzyc, ktos sprawdzal pochodzenie tej evo 5? moze to nie jest samoróbna A grupa, moze to jest jakas stara wersja auta Loixa, jesli tak to niema sie co dziwic ze auto jest mocne :)
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez qbus » piątek, 9 sty 2004, 18:46

Ten kolo w tym Misiu mnie rozwala że tak powiem... jak dziś zobaczyłem wyniki w szkole to przecierałem oczy czy dobrze widze.
Postawa Leszka... bardzo dobrze... objeżdża wielu rywali w mocniejszych samochodach.
Qzi Ogień :!: :!: 8)
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez RaQ » piątek, 9 sty 2004, 18:47

Warto zauważyć, że Haneder Ernst / Jabornig Tamara jadący Carismą Evo VII też se nieźle radzą, są na 6 miejscu w generalce. Nie wiem jak to jest możliwe, że takim samochodem można wyprzedać tyle wurców. Napewno nie jest to brak umiejętności kierowców tych wurców. Te Carsimy nieźle sobie poczynają. Nie wiem, ale może coś się za tym kryje :?:
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez RaQ » piątek, 9 sty 2004, 18:52

Dobra postawa Kopeckiego i wyniki Fabii WRC pokazują jak wielka przepaść jest między fabrycznym wurcem, a "prywatnym". W MŚ Fabia dostaję tęgie lanie, a tutaj równo objeżdża prywatne 206-ki i Focusy. A dodając jeszcze do tego Corolle Kuziego i biorąc pod uwagę poziom technologiczny tego samochodu to pozycja na podium będzie OGROMNYM sukcesem :lol: KUZI GO :!: :!: :!: :!: :!: :!: POLSKA GÓRĄ :!: :!: :!:
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez Banan » piątek, 9 sty 2004, 19:13

Nie, nie jestem fanem kuliga. Powinienes wiedziec kogo jestem fanem, po moim podpisie.
Zawsze i wszedzie Holek mistrzem bedzie !!!
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości