Rallye Antibes

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Postprzez mlog » niedziela, 17 paź 2010, 14:32

Na ostatnim odcinku Sołowow ma czas gorszy o prawie 14 sekund w stosunku do pierwszego przejazdu. Czyżby padało ? Betti pogorszył się już tylko o 3 sekundy.
Ostatnio edytowano niedziela, 17 paź 2010, 14:34 przez mlog, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mlog
N2
 
Posty: 125
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwi 2010, 21:21
Lokalizacja: Rzeszów --> Wyżne


Postprzez corados » niedziela, 17 paź 2010, 14:33

Sam jestem zdziwiony tym co wyprawia Kubica i widać,że w rajdach radziłby sobie równie dobrze albo i lepiej niż w F1,ale jego wynik uświadamia też jakie ogórki :!: startują obecnie regularnie w ME, ani jeden z nich nie dorasta do pięt Luce Rossettiemu, a więc aktualnemu czempionowi. Ciekaw jestem porównania Roberta ze stawką JWRC na jakimś rajdzie asfaltowym, myślę,że jak furmanka by się nie posypała to w trójce mógłby spokojnie się zameldować.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez mlog » niedziela, 17 paź 2010, 14:36

Kubica natomiast wygrywa ostatni odcinek rajdu i melduje się na trzeciej pozycji w 45. Rallye Antibes Cote D'Azur
Avatar użytkownika
mlog
N2
 
Posty: 125
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwi 2010, 21:21
Lokalizacja: Rzeszów --> Wyżne

Postprzez wojo02 » niedziela, 17 paź 2010, 14:37

buachachacha znowu pierwszy, on ich ośmiesza
Avatar użytkownika
wojo02
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): czwartek, 11 cze 2009, 16:27

Postprzez MaxiA7 » niedziela, 17 paź 2010, 16:34

hudyj napisał(a):Jak już bedzie dysponował N4 to może się skusi na runde RSMP

U nas taką megane N4 Robert miał by ciężko,on się ściga na bardzo krętych,równych rajdach,gdzie jeden oes ma wiecej zakrętów niż runda rsmp :D dlatego ośka ma tam ogromne szanse być wysoko w generalkach, w w Pl są rajdy,dziurawe,szybkie z prostymi że trzeba z 5min na odcięciu jechać 6 biegiem
Avatar użytkownika
MaxiA7
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): piątek, 26 paź 2007, 12:17
Lokalizacja: dolnyśląsk

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 17 paź 2010, 19:44

wojo02 napisał(a):buachachacha znowu pierwszy, on ich ośmiesza

hehe a najbardziej mnie smieszy że Sołek spadł na drugie! A Robert dzisiaj z Polaków najlepszy! Szkoda że Sołka nie przeszkoczył.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Postprzez BartekRally » niedziela, 17 paź 2010, 19:59

MaxiA7 napisał(a):
hudyj napisał(a):Jak już bedzie dysponował N4 to może się skusi na runde RSMP

U nas taką megane N4 Robert miał by ciężko,on się ściga na bardzo krętych,równych rajdach,gdzie jeden oes ma wiecej zakrętów niż runda rsmp :D dlatego ośka ma tam ogromne szanse być wysoko w generalkach, w w Pl są rajdy,dziurawe,szybkie z prostymi że trzeba z 5min na odcięciu jechać 6 biegiem


Uważasz, że ośkią kopiąc się na nawrotach było mu tam łatwo? Pokzał poprostu w jakiej kondycji są Polskie rajdy i Polscy rajdowcy - tyle :lol:
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Postprzez speedyzxz » poniedziałek, 18 paź 2010, 11:34

wojo02 napisał(a):buachachacha znowu pierwszy, on ich ośmiesza


Ośmieszał to Kuzi panów w WRC na Lausitz. Wolałbym byc Oleksowiczem którego klepie może przyszły mistrz świata F1 niż Weversem którego klepie "tylko" 4-krotny mistrz Polski
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez Gracko » poniedziałek, 18 paź 2010, 11:47

dla mnie po tym rajdzie stało się jasne kto jest najszybszym Polskim kierowcą nie tylko wyścigowym ale i rajdowym :)

Wielkie gratulacje dla załogi Kubica/Gerber .

Panu Gerberowi też należą się wielkie słowa uznania za to że potrafił tak szybko Pana Kubice poprowadzić na rajdowe salony.

Polscy kierowcy są tutaj gdzie są i Kubica jest chyba jedyną nadzieją na przyszłość. Niech tylko szybko wykona swoją prace w F1 :)
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez MisiekClio » poniedziałek, 18 paź 2010, 12:38

Gracko napisał(a):dla mnie po tym rajdzie stało się jasne kto jest najszybszym Polskim kierowcą nie tylko wyścigowym ale i rajdowym :)


Do gratulacji sie przylaczam w 100%, ale z tak kategorycznymi osądami jeszcze bym sie wstrzymal.

Niemniej jednak zwracam sie z apelem do kierowcow, pilotow, czlonkow zespolu, a przede wszyskim szefow PR:

Rozczula calkowity brak zauwazenia tego wyniku w notkach prasowych naszych Miszczow.
Powaznie - Panowie, poczulibyscie sie lepiej sami, a kibice tylko temu przyklasneli, gdyby choc jeden z Was napisal na koncu swojej notki:

"gratulujemy wyniku RK - przegrac z takim przeciwnikiem to honor, cieszymy sie, ze mimo przeciwnosci (tu miejsce na zwyczajowe blablablabla..) na niektorych partiach udawalo nam sie nawiazac rownorzedna walka z RK w Jego przednionapedowym "potworku""

A tak tylko rozsmieszacie Panowie ludzi - a prawda jest taka, ze czesc z Was jechala dobrze, a odcinki Antibes naprawde sa wymarzone dla S1600, wiec udawanie, ze Kubicy tam wogole nie bylo tylko pogarsza odbior Waszych staran na tym rajdzie przez kibicow.

Dziekuje,
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez kremer » poniedziałek, 18 paź 2010, 13:06

Tak jak wspominalem przed startem, stało sie to co sie mialo stac. Ciezko osadzac naszych kierowcow. Ktos musi byc gorszy tez... Nie mozna od nich wymagac jazdy na złamanie karku :) Podoba mi sie inf. prasowa. oleksa. Kolejny z teamu "zbieramy doswiadczenia" :) Niech zbiera zbiera moze po 10 sezonach cos uzbiera :D
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Gracko » poniedziałek, 18 paź 2010, 13:08

Misiek zdecydowałem się na taki osąd bo biorąc po uwagę ilość kilometrów rajdowych ,kilometrów testowych, doświadczenie , samochody, liczbe rajdów Antibes na koncie , zaplecze itd tak mi właśnie wyszło :). Może gdyby nasz etatowy kierowca SPRT miał doświadczenie jakiekolwiek w S2000 i tam wystartował może było by trochę inaczej z tym moim osądem , ale jakoś mam wrażenie że na to wszystko już troche za późno tym bardziej ze na "nowych" rajdach cudów nie ma. Pan Kubica natomiast jest rajdowym hobbystą żeby nie napisać amatorem tyle że wyniki temu przeczą i aż nie mogę się doczekać jak zacznie ten sport traktować w 100% poważnie i naprawde szybko się rozwijać dużo startując i jeszcze więcej testując.

Pozdro.
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez MisiekClio » poniedziałek, 18 paź 2010, 13:22

kremer napisał(a):Podoba mi sie inf. prasowa. oleksa. Kolejny z teamu "zbieramy doswiadczenia" :)

Mozna wrecz powiedziec, ze to "kolekcjoner"
...doswiadczen :D

Sorki, tak mi sie wyrwalo, ale doswiadczenia to mogl Witas zbierac, a nie gosc ktory ma za soba x sezonow startow, w tym w rajdach WRC.
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez chodek » poniedziałek, 18 paź 2010, 17:58

kremer napisał(a):Tak jak wspominalem przed startem, stało sie to co sie mialo stac. Ciezko osadzac naszych kierowcow. Ktos musi byc gorszy tez... Nie mozna od nich wymagac jazdy na złamanie karku :) Podoba mi sie inf. prasowa. oleksa. Kolejny z teamu "zbieramy doswiadczenia" :) Niech zbiera zbiera moze po 10 sezonach cos uzbiera :D


Nie rozumiem pana Oleksowicza, ten człowiek chyba żyje w swoim własnym świecie urojeń. Takiego zawodnika nie da się traktować poważnie, od kilku sezonów topowy sprzęt, tatuś dba o zaplecze finansowe, a wyników jak nie było, tak nie ma, nawet z biegiem sezonów "rzemiosło" nadal nie weszło w krew. Na naszym podwórku nie szło, dzbanków nie ma, więc trzeba szukać "sukcesów" na polu kiepsko osadzonych Mistrzostw Europy zajmując "świetne" 4te miejsce.Jak dla mnie to chyba ktoś na siłę chce szukać tytułów i to jest bardziej równanie w dół, niż do najlepszych, niestety typowe polskie zachowanie. Tak więc róbmy dalej ch***nię i udajmy że z nami jest wszystko w porządku.
C20XE
Avatar użytkownika
chodek
A6
 
Posty: 1025
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 16:11
Lokalizacja: Przasnysz/Wa-wa

Postprzez gabrally » poniedziałek, 18 paź 2010, 18:49

kremer napisał(a):Kolejny z teamu "zbieramy doswiadczenia" :) Niech zbiera zbiera moze po 10 sezonach cos uzbiera :D


http://www.youtube.com/watch?v=Z00WHOOuMMI 0:37 (2:44 - Robert)

Oleksowicz debiutował w Rajdzie MOTO (2000 rok)... Może już czas? ;)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron