Robert Kubica

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

Re: Robert Kubica

Postprzez DonCorrado » środa, 7 cze 2017, 05:33

MadMax różnie mogłeś mnie odbierać, nie wiem dokładnie o co Ci też chodzi, ale o ile do amatorskich prac graficznych gdzie logo Lotos było umieszczane na Polo WRC, Fiesta WRC podchodziłem z usmiechem i dystansem, pomimo, że niektórzy już go widzieli za kierownicą tych aut co sezon, to akurat jak wsiadł do bolidu F1 to mi puszczają wszelkie hamulce i czy będzie znów jeździł w F1, czy za dwa dni wypowie się do Gutowskiego, że to tylko testy bo tak naprawdę chce jednak wrócić do kartingu, mam to w dupie, ja się szczerze cieszę, ze wsiadł do tego auta, ktoś wyżej napisał, że się wzruszył, ja jestem tez po prostu wzruszony, czasami w ot taki sposób podchodzę do sportu.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31


Re: Robert Kubica

Postprzez woocasch » środa, 7 cze 2017, 08:20

Widok Roberta w bolidzie F1 cieszy nieziemsko, do tego ten dystans 115 okrążeni, czyli coś koło 460km, pokazuje że to nie była tylko przymiarka tylko cały program testowy. Wiadomo, że auto z 2012 to nie to samo co obecne konstrukcje, ale coś czuję, że jeżeli Palmer wysiądzie z Renault to RK będzie jego następcą. Na początek liczę na piątkowe jazdy, aby dokładnie poznać tegoroczne auto. A potem co, powtórka z rozrywki na Węgrzech :?: :)
Dla całej F1 i dla Renault też, taki ruch oprócz wymiaru sportowego były też genialnym posunięciem marketingowym. Oby to wszystko ułożyło się w taki piękny scenariusz :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Robert Kubica

Postprzez nick555 » środa, 7 cze 2017, 09:38

Też się wzruszyłem, aż forum po dwóch latach odpaliłem :)
Cieszę się, że wsiadł, pojechał i ze zdjęć wnioskując, był zadowolony po swojemu. Imo sześcioletnim staraniem zasłużył, tym bardziej że w wyścigach nie jest zwykłym Kowalskim.
A co do F!... marzenia się spełniają czasami nie? :) Teraz Amerykanie odpowiadają za marketing, rózne rzeczy mogą sie wydarzyc :)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Re: Robert Kubica

Postprzez viper » środa, 7 cze 2017, 12:12

Fajnie że pojeździł, ale trzeba zejść na ziemię. Jeździł autem trochę przestarzałym. To była " zabawa" w stosunku do wyscigu w dzisiejszych czasach. Ma 32 lata w wieku 35 większość kończy karierę. No ale w końcu to jego żywioł niech walczy.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Robert Kubica

Postprzez karluum » środa, 7 cze 2017, 14:57

Ech Viper te twoje mądrości. Obecnie w stawce F1 jest 3 kierowców w wieku 36 - 37 lat (Massa, Kimi i Alonso) plus do tego następnych 4 powyżej 30 (Lewis, Vettel, Hulk, Grojean). Na chwilę obecną najbliżej zakończenia kariery w F1 jest Massa ale on jest najwolniejszy z całej siódemki.
karluum
A5
 
Posty: 646
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 11:22

Re: Robert Kubica

Postprzez viper » środa, 7 cze 2017, 18:50

karluum napisał(a):Ech Viper te twoje mądrości. Obecnie w stawce F1 jest 3 kierowców w wieku 36 - 37 lat (Massa, Kimi i Alonso) plus do tego następnych 4 powyżej 30 (Lewis, Vettel, Hulk, Grojean). Na chwilę obecną najbliżej zakończenia kariery w F1 jest Massa ale on jest najwolniejszy z całej siódemki.

A czy ja powiedziałem że nie ma. Rosberg zakończył jak mial 31 i co . Daj spokój nie chodzi o czepialstwo tylko o fakty. Za rok Kubica będzie miał 33 i co Ferrari Mercedes ma kupić kota w worku. Może jeździć w tych zespołach z ogona ale nie wierzę żeby to były jego aspiracje. Daj Massie mercedesa i pogadamy. Prawda jest taka po 35 roku mało kierowców liczyło się w stawce. Dzisiaj większe znaczenie ma bolid. Masz czarne na białym z vettelem i Schumacher em.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Robert Kubica

Postprzez DonCorrado » środa, 7 cze 2017, 22:04

viper napisał(a):
karluum napisał(a):Ech Viper te twoje mądrości. Obecnie w stawce F1 jest 3 kierowców w wieku 36 - 37 lat (Massa, Kimi i Alonso) plus do tego następnych 4 powyżej 30 (Lewis, Vettel, Hulk, Grojean). Na chwilę obecną najbliżej zakończenia kariery w F1 jest Massa ale on jest najwolniejszy z całej siódemki.

A czy ja powiedziałem że nie ma. Rosberg zakończył jak mial 31 i co . Daj spokój nie chodzi o czepialstwo tylko o fakty. Za rok Kubica będzie miał 33 i co Ferrari Mercedes ma kupić kota w worku. Może jeździć w tych zespołach z ogona ale nie wierzę żeby to były jego aspiracje. Daj Massie mercedesa i pogadamy. Prawda jest taka po 35 roku mało kierowców liczyło się w stawce. Dzisiaj większe znaczenie ma bolid. Masz czarne na białym z vettelem i Schumacher em.


to o każdym możesz powiedzieć daj mu to, daj mu tamto to pogadamy. Formuła 1 to nie kolarstwo w którym jesteś guru, że wystarczy się sprycować, na sukces musi się złożyć więcej elementów niż szprych w dwóch kołach masz.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Robert Kubica

Postprzez karluum » środa, 7 cze 2017, 22:18

Rosberg skończył bo chciał i całkiem nieźle zamieszał na rynku transferowym. Ludzie w F1 nie muszą kupować kota w worku. Wystarczy kilka testów + jazd w symulatorze a ci co na rzeczy się znają będą w stanie ocenić co RK jest wart
karluum
A5
 
Posty: 646
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 11:22

Re: Robert Kubica

Postprzez viper » środa, 7 cze 2017, 23:16

DonCorrado napisał(a):
to o każdym możesz powiedzieć daj mu to, daj mu tamto to pogadamy. Formuła 1 to nie kolarstwo w którym jesteś guru, że wystarczy się sprycować, na sukces musi się złożyć więcej elementów niż szprych w dwóch kołach masz.

No niestety doczekalismy się takich czasow że kiedyś było 70% kierowca i 30 samochód a dzisiaj odwrotnie. Myślę że w ostatnich latach jak byś dał Mercedesa takim kierowcom jak młody sainz verstapen vetell i spokojnie mógłbym wymienić połowę stawki to pudło gwarantowane. Niestety takie czasy
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Robert Kubica

Postprzez DonCorrado » sobota, 10 cze 2017, 19:15

Montaż świetny ... https://www.youtube.com/watch?time_cont ... IkamVBuXf8 Robciu przeszczęśliwy.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Robert Kubica

Postprzez kingers » wtorek, 27 cze 2017, 23:06

niestety coraz więcej techniki, coraz mniejszy wpływ mają umiejętności
kingers
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2017, 17:37

Re: Robert Kubica

Postprzez DonCorrado » środa, 12 lip 2017, 23:41

Robciu już chyba coraz bliżej jak dalej. Trzymajmy kciuki.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Robert Kubica

Postprzez żółtek » czwartek, 13 lip 2017, 10:28

Przestałem już słuchać komentarzy Roberta oraz dziennikarzy. Przestałem już myśleć o tym co będzie dalej. Jest zbyt wiele niewiadomych i za mało konkretnych informacji.
Po prostu czekam na rozwój sytuacji i mocno trzymam kciuki by Rob dostał bolid w którym będzie mógł walczyć o mistrzostwo. :twisted:
żółtek
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 15:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Robert Kubica

Postprzez Anbarra » czwartek, 13 lip 2017, 11:21

no bo po co sluchac, myslec i przewidywac... widac jak na dloni w ktorym kierunku to zmierza :)
mysle ze terak RK po raz pierwszy od 6.5 roku mogl usiasc sobie na kanapie, i rozprostowac sie na niej z ulga a nie dla gimnastyki :D ciekawe mnie tylko jak on skreca w lewo - caly zakres lewa reka podciagajac kiere od dolu, czy tez prawa jest w stanie sie na tyle wychylic. ale to to i tak zobaczymy gdy dojdzie do onboardu na jakims gp
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Robert Kubica

Postprzez miszczu140000 » czwartek, 13 lip 2017, 12:32

DonCorrado napisał(a):Robciu już chyba coraz bliżej jak dalej. Trzymajmy kciuki.

nom gdzieś czytałem że może wziąść udział w treningu przegląd gp Włoch
Avatar użytkownika
miszczu140000
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): piątek, 27 lis 2015, 11:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron