Robert Kubica

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

Re: Robert Kubica

Postprzez Honiclbr » czwartek, 22 lis 2018, 19:32

viper napisał(a):A ja podejrzewam, że rok temu Williamsa chciałeś zlinczować, a dzisiaj to dobry wujek. Nagle kupowanie miejsca nikogo nie frustruje. Obłuda widzę króluje, ale to mnie nie dziwi. Co do wygrania poczekajmy może się doczekamy, a przynajmniej poczekajmy do końca sezonu 2019 jaki będzie . Ruch marketingowy williiamsa z pewnością dobry. Tak czy siak Kubica lepiej pasuje do F1 niż do rajdów. Szczęście że Ocon nie dysponował podobnym budżetem, bo Kubica pewnie byłby w ferrari na testowego, ale na pewno będzie ciekawie dla kibiców.


Zarzuty o kasę, zarzutami o kasę, ale gdzie oficjalnie poinformowano, że Orlen wchodzi do Williamsa? Bo jak na razie to jest tylko plotka ;) Poczekajmy też z tą kwestią, czy miejsce zostało kupione i za ile ostatecznie.
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski


Re: Robert Kubica

Postprzez viper » czwartek, 22 lis 2018, 19:47

Honiclbr napisał(a):
viper napisał(a):A ja podejrzewam, że rok temu Williamsa chciałeś zlinczować, a dzisiaj to dobry wujek. Nagle kupowanie miejsca nikogo nie frustruje. Obłuda widzę króluje, ale to mnie nie dziwi. Co do wygrania poczekajmy może się doczekamy, a przynajmniej poczekajmy do końca sezonu 2019 jaki będzie . Ruch marketingowy williiamsa z pewnością dobry. Tak czy siak Kubica lepiej pasuje do F1 niż do rajdów. Szczęście że Ocon nie dysponował podobnym budżetem, bo Kubica pewnie byłby w ferrari na testowego, ale na pewno będzie ciekawie dla kibiców.


Zarzuty o kasę, zarzutami o kasę, ale gdzie oficjalnie poinformowano, że Orlen wchodzi do Williamsa? Bo jak na razie to jest tylko plotka ;) Poczekajmy też z tą kwestią, czy miejsce zostało kupione i za ile ostatecznie.

Chodzi Ci o to czy Orlen będzie na bolidzie czy tylko położy kasę.
Nie no bądźmy obiektywni. Czy teamy się chwala paydriverami w sensie finansowym. Zresztą Williams publicznie szukał kierowcy który zapłaci.owszem można dyskutować o kwocie ale kwota 40 ml euro za sezon jest podawana publicznie . można dyskutować czy jest ona dokładna co do grosika, ale dla mnie to szczegół. W dzisiejszych czasach często się takie informacje pokrywają nawet jeżeli nie są oficjalne.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Robert Kubica

Postprzez DonCorrado » czwartek, 22 lis 2018, 22:35

Prawda jest taka, że Kubica by nigdy nie wszedł w układ z Williamsem bo sam widzi, że to paści, ani z Orlenem (wydaje mi się, że wiąże się to z większym aniżeli w przypadku Lotos firmowaniem własną gębą rządu itp czego nienawidzi) ale co miał zrobić? Nie sprzedał nikogo jak Bolek póki co, więc ja osobiście nic mu nie mam za złe. Znalazła się kasa to wszedł w to. To tylko pokazuje dosadnie, jak mu zależy. Ja tu może dwóch - trzech nie obiektywnych spotykałem, na prawdę nikt tu się nie narzucał, a są strony gdzie takich użytkowników jest dużo więcej na czele z oficjalnym wg jego widzi mi się dziennikarzem/rzecznikiem Kubicy czyli Gutowskim.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Robert Kubica

Postprzez żółtodziób » piątek, 23 lis 2018, 00:45

viper napisał(a):@żoltodziób
Ten twój elokwentny bełkot nadal się nie zmienił. Siedzisz cicho tyle czasu i nagle viper się odzywa i ty też, więc kto tu kompleks. Przestań już ludzi wychowywać i zajmij się sobą a przynajmniej tematem . O co Ci chodzi. Powiedz mi w czym nie mam racji.
W tym że Kubica kupił fotel i dokładnie rok temu to on
był w takiej samej sytuacji jak Ocon i polscy kibice chcieli wtedy Williamsa zlinczowac. czy w tym że jeżeli nawet zaluzmy nie chodzi o kupno fotela to Ocon byłby wzięty zamiast Kubicy. Jasne że można się cieszyć i tak somo zasiade przed telewizorem ale bądźmy obiektywni. Gdyby nie kasa a właściwie nawet śmiem twierdzić przypadek z nagraniem upubliczniony obrażający w jakiś sposób Kubicę Orlen dzisiaj nie wyłożył by 100 baniek


Widać niczego nadal nie jesteś w stanie pojąć z moich elokwentnych wypowiedzi skoro to dla ciebie bełkot. Ciekawe też skąd się wzięła nagle twoja pewność siebie, w momencie kiedy byłeś na wylocie byłeś potulny jak baranek i zaklinałeś się,ze przyjmiesz każde rozstrzygnięcie na klatę. Ale spokojnie, nawet obecny nadmoderator w końcu się tobą znudzi i wtedy wylot masz gwarantowany praktycznie z miejsca. I możesz być pewien, że nikt po tobie tutaj nie zapłacze, za to wielu odetchnie z ulgą. O obiektywności się nie wypowiadaj bo w całym tym twoim pożal się Boże dochodzeniu nawet kwoty ci się pomieszały i to o cały rząd wielkości: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 21919.html . 10 baniek, a nie żadne 100 nad którymi tak się rozpływasz. Jeszcze brakuje żebyś napisał ze to twoje pieniądze bo podatki płacisz... śmiało nie krępuj się, takie same rzeczy działy się jak Lotos sponsorował Kościuszkę, chętnych do rozliczania z wyników nie brakowało, więc teraz masz szansę być przynajmniej pierwszym a potem powtarzać że robiłeś to zanim to było modne. Widzę że twoja stara zasada obowiązuje nadal - nie mam pojęcia więc się wypowiem...

Podobnie rzecz się ma z insynuacją,że Kubica opublikował nagranie z Morawieckim... To zwykłe oszczerstwo, jakimi szastałeś zawsze na prawo i lewo bez żadnej refleksji. Znów bez poparcia w faktach. Plus totalna nieznajomość polityki - o Kubicę w tych nagraniach w ogóle nie chodziło i on sam nigdy nimi nie dysponował. Opozycja znalazła sobie haka na rząd i go wykorzystała - takiego jakiego miała, na tej samej zasadzie jak PIS walnął w opozycję poprzednimi nagraniami. Nazwisko Kubicy przewinęło się tam kompletnym przypadkiem i tylko dlatego że jest znaną w Polsce osobą i można było dzięki niemu zagrać na emocjach. Jak widać skutecznie, bo twój przykład idealnie pokazuje,że nie jest ważny stan faktyczny tylko to co niedojrzały emocjonalnie troll chce całemu światu ale chyba przede wszystkim samemu sobie udowodnić. Wsparcie od spółek państwowych miał od dawna, Lotos położył niewiele mniejszą kwotę na stół już rok temu, tyle że zostali przelicytowani przez Ruskich. Wtedy jeszcze nie było mowy o żadnych nagraniach. Kolejna twoja teoria wyssana z brudnego palca tylko dlatego że masz problem z każdym kto odniósł większy sukces od ciebie...

P.S. zupełnie inaczej patrzę na twoje niechlujstwo w pisaniu jak nie jestem modem. Wtedy widziałem to jako brak szacunku do wszystkich którzy muszą czytać te wypociny, teraz po prostu pusty śmiech... Facet który nie potrafi ogarnąć gramatyki i ortografii na poziomie szkoły podstawowej usiłuje robić za wyrocznię, nie ma tu nikogo kto by się kompromitował bardziej. Nie dziwię się też dlaczego w światku motorsportowym jesteś takim pośmiewiskiem - działa ta sama zasada - trudno brać poważnie kogoś kto nie ma kompletnie żadnych wartych uwagi osiągnięć, a zachowuje się jak by pozjadał wszystkie rozumy.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Robert Kubica

Postprzez woocasch » piątek, 23 lis 2018, 09:54

Wchodzę w ten temat i szczerze to własnym oczom nie wierzę co tu się wyprawia. Widzę, że niektórzy to mają niezły ból dupy. Nigdy nie byłem fanboyem Kubicy i nadal uważam, że podjął w życiu kilka błędnych decyzji, ale to jest jego życie i jego decyzje, więc mogę mieć swoje przemyślenia, ale tylko tyle.
A teraz co do powrotu RK do F1 w roli podstawowego kierowcy. Po pierwsze Robert wrócił do F1 już w 2017 roku, bo wtedy wykonał pierwsze oficjalne testy w aktualnych bolidach, w tym roku był kierowcą rezerwowym, więc teraz wykonał tylko ostatni krok. I tak jak pisał Mad Max wszystko co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku lat wokół RK to jest idealny materiał na film, a nawet bym powiedział na mini serial, bo w 2h ciężko byłoby wszystko upchnąć. Poruszana tutaj kwestia wnoszonej kasy z Orlenu to też przecież jak do tej pory tylko plotki. Początkowo była mowa o 10mln EUR, potem o 100mln PLN na dwa lata, 100% prawdy zapewne nigdy nie poznamy, ale taki jest dzisiejszy świat F1. Jak nie masz "pleców" to trudno jest się wbić do składu jakiegokolwiek zespołu. Dla jednych będzie to rodzinna kasa, dla innych kasa od sponsora, dla innych program juniorski innego zespołu, a dla innych koneksje rodzinne. Przecież George Russell wszedł do Williamsa dlatego, że jest podopiecznym Mercedesa i wraz z jego angażem idzie rabat na silniki. Tak samo Ocon należy do programu Mercedesa, no ale podwójnego rabatu na silniki Williams nie dostanie, więc wzięli Roberta z kasą z Orlenu. A czy oferta finansowa Orlenu była najwyższa, tego też nie wiadomo na 100%, bo podobno Sirotkin dawał 15mln EUR za sezon, więc chyba nie jest tak, że kasa idąca za Robertem zaważyła.
F1 to jest biznes i polityka i tam nic nie jest czarne albo białe.
Ja się cholernie cieszę, że Robert znowu stanie na starcie wyścigu F1 i nie ważne czy będzie ostatni czy pierwszy. Chociaż wierzę, że będzie bliżej środka stawki niż jego końca.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Robert Kubica

Postprzez viper » piątek, 23 lis 2018, 10:03

@żoltodziób
Niby studencik a nie umie dodawać. Widzisz kolega wookachPowiedziałem Ci przestań wychowywać bo się robi syf i o rzucanie błotem. Kubica też jest po podstawówce i co mu powiesz. mnie to nie rusza a szkoda mi na czytanie tych twoich bredni.
100 mln złotych na dwa lata, bo media różnie podają lub 10 ml euro rocznie.
Gościu ale czy ja powiedziałem że Kubica opublikował taśmy. Co ty bredzisz. Nie muszę przewidywać wyników bo ich nie będzie. Pierwsza 10 to tak jak wygrana. Tym się różnią wyścigi od rajdów. Połowa zawodników f1 dysponując autem Hamiltona walczyła by o tytuł MŚ. W rajdach te proporcje są nie porównywanie mniejsze mając do dyspozycji najlepsze wrc. Moja zasada niestety na twoje nieszczęście się często sprawdza i kilku było takich co się z tym zgadzało ale nie chciało im się kopać z psychofanami Kubicy co wyniki Kubicy w wrc widziało w różowych okularach. Nawet ty wiesz ze Kubica dzisiaj w f1 porównując analogicznie auta w wrc będzie dysponował gorszym bolidem niz ta fiesta co jeździł w rajdach
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Robert Kubica

Postprzez viper » piątek, 23 lis 2018, 10:06

@żoltodziób
Niby studencik a nie umie dodawać. Widzisz kolega
woocasch bez problemu zrozumiał. Powiedziałem Ci przestań wychowywać bo się robi syf i o rzucanie błotem. Kubica też jest po podstawówce i co mu powiesz. mnie to nie rusza a szkoda mi na czytanie tych twoich bredni.
100 mln złotych na dwa lata, bo media różnie podają lub 10 ml euro rocznie.
Gościu ale czy ja powiedziałem że Kubica opublikował taśmy. Co ty bredzisz. Nie muszę przewidywać wyników bo ich nie będzie. Pierwsza 10 to tak jak wygrana. Tym się różnią wyścigi od rajdów. Połowa zawodników f1 dysponując autem Hamiltona walczyła by o tytuł MŚ. W rajdach te proporcje są nie porównywanie mniejsze mając do dyspozycji najlepsze wrc. Moja zasada niestety na twoje nieszczęście się często sprawdza i kilku było takich co się z tym zgadzało ale nie chciało im się kopać z psychofanami Kubicy co wyniki Kubicy w wrc widziało w różowych okularach. Nawet ty wiesz ze Kubica dzisiaj w f1 porównując analogicznie auta w wrc będzie dysponował gorszym bolidem niz ta fiesta co jeździł w rajdach[/quote]
Ostatnio edytowano piątek, 23 lis 2018, 10:27 przez viper, łącznie edytowano 1 raz
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Robert Kubica

Postprzez Mad Max » piątek, 23 lis 2018, 10:17

woocasch napisał(a):Jak nie masz "pleców" to trudno jest się wbić do składu jakiegokolwiek zespołu. Dla jednych będzie to rodzinna kasa, dla innych kasa od sponsora, dla innych program juniorski innego zespołu, a dla innych koneksje rodzinne. Przecież George Russell wszedł do Williamsa dlatego, że jest podopiecznym Mercedesa i wraz z jego angażem idzie rabat na silniki. Tak samo Ocon należy do programu Mercedesa, no ale podwójnego rabatu na silniki Williams nie dostanie, więc wzięli Roberta z kasą z Orlenu. A czy oferta finansowa Orlenu była najwyższa, tego też nie wiadomo na 100%, bo podobno Sirotkin dawał 15mln EUR za sezon, więc chyba nie jest tak, że kasa idąca za Robertem zaważyła.
Mam wrażenie że Williams zrozumiał że na typowych paydriverach zarobią mniej niż na punktach i podziale kasy po sezonie - bo przecież za zdobyte punkty później zespoły dostają pieniądze a jeśli obecne asy Williamsa zdobyły ich całe 7 - więc Williams wybrał oszczędność na rabatach od Russella oraz kasę doświadczenie i szansę na spore punkty od Kubicy - do tego za pewne zaoszczędzą sporo kasy na naprawach aut które poprzednicy trochę demolowali. Obawiam się tylko że przez sytuację finansowa w przyszłym roku Williams będzie odstawał od reszty jeszcze bardziej niż w tym roku.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Robert Kubica

Postprzez ZbyszekChaosu » piątek, 23 lis 2018, 10:34

Ja bym tak szybko bolidu Williamsa nie skreślał. Przecież w 2017 byli na 5 miejscu w klasyfikacji producentów. Może faktycznie Robert nie rozwijał auta jak należy, żeby wykurzyć młodszych kolegów ;) to oczywiście tak półżartem.
Poza tym na testach Kubica kręcił czasy w połowie stawki a nie pod koniec. Do tego doświadczenie Roberta pomoże mu wykorzystać nadarzające się okazje w wyścigu do poprawienia swojego miejsca, a nie do rozbicia auta. Myślę, że posezonowe testy dużo nam pokażą.
Martwi mnie jednak, że np takie Renault szybko zrezygnowało z RK po testach a chyba Torro Rosso czy kto tam jeszcze miał wolne miejsca zainteresowania Kubicą nie wykazywał wcale.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Robert Kubica

Postprzez Thomas » piątek, 23 lis 2018, 11:30

w F1 różne historie się zdarzały, vide historia Honda-Brawn GP...fakt faktem, Honda rozwijała wówczas bolid w 3 różnych kierunkach, no i ten sławny dyfuzor :D
"W zeszłym roku miałem pięć wypadków i żaden nie był wynikiem nadmiernej prędkości...ci, którzy nie rozumieją tego sportu, mają prawo nie wiedzieć. Natomiast ci, którzy są w tym sporcie czasami powinni pomyśleć...ale z czasem zapominają.
Avatar użytkownika
Thomas
A5
 
Posty: 660
Dołączył(a): wtorek, 7 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: SB/LZ

Re: Robert Kubica

Postprzez jarexcc » piątek, 23 lis 2018, 12:01

Thomas napisał(a):w F1 różne historie się zdarzały, vide historia Honda-Brawn GP...fakt faktem, Honda rozwijała wówczas bolid w 3 różnych kierunkach, no i ten sławny dyfuzor :D


to już extrema ale faktyczna, ja bliżej bym spojrzał Sauber w roku 2017 całe 5 pkt, w tym 42 i jeszcze jedno GP przed nami.


Natomiast fakt porównać można sytuację w roku 2017 grudzień
Kubica-Sirotkin williams wybrał tego co zapłacił więcej bo mówiło się 7mln dolarów Kubica i 20mln Sirotkin
rok 2018
Kubica-Ocon-Sirotkin ( Markielov) i znowu gra kasa Ocon odpada szybko bo nie ma kasy, Markielov bo ojca zamkneli
zostaje
Kubica-Sirotkin i znowu mówi się 100mln złoty na dwa lata ( 11mln funciaków na rok ) i 15mln (euro czy funtów czy dolarów któż to wie) Sirotkin ale tutaj już doszły poznanie tych dwóch kierowców od strony wiedzy i pracy.

ale wniosek jest taki że jednak miejsce w Williamsie jak na razie jest tylko za kasę. Szkoda że F1 taka się stała w ostatniej dekadzie tak nie powinno ale wiadomo jest. Na świecie liczy się grubość portfela.
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Re: Robert Kubica

Postprzez żółtodziób » piątek, 23 lis 2018, 13:09

viper napisał(a):@żoltodziób
Niby studencik a nie umie dodawać. Widzisz kolega wookachPowiedziałem Ci przestań wychowywać bo się robi syf i o rzucanie błotem. Kubica też jest po podstawówce i co mu powiesz. mnie to nie rusza a szkoda mi na czytanie tych twoich bredni.
100 mln złotych na dwa lata, bo media różnie podają lub 10 ml euro rocznie.
Gościu ale czy ja powiedziałem że Kubica opublikował taśmy. Co ty bredzisz. Nie muszę przewidywać wyników bo ich nie będzie. Pierwsza 10 to tak jak wygrana. Tym się różnią wyścigi od rajdów. Połowa zawodników f1 dysponując autem Hamiltona walczyła by o tytuł MŚ. W rajdach te proporcje są nie porównywanie mniejsze mając do dyspozycji najlepsze wrc. Moja zasada niestety na twoje nieszczęście się często sprawdza i kilku było takich co się z tym zgadzało ale nie chciało im się kopać z psychofanami Kubicy co wyniki Kubicy w wrc widziało w różowych okularach. Nawet ty wiesz ze Kubica dzisiaj w f1 porównując analogicznie auta w wrc będzie dysponował gorszym bolidem niz ta fiesta co jeździł w rajdach


1. Jak ci czegoś szkoda na czytanie moich bredni to nie czytaj. A jeszcze lepiej nic nie pisz.

2. Zanim powiesz że ktokolwiek nie umie liczyć naucz się pisać po polsku i naucz się nie wbijać dwóch postów jeden po drugim.

3. O kim mówisz studencik? Gościu, którego kariera edukacyjna zakończyła się na zawodówce, bo nie wierzę, że mogłeś zdać maturę z taką ortografią...

4. Skoro przy liczeniu jesteśmy - 2x 10 mln euro to bliżej 80 baniek PLN a nie 100. Tyle matematyki na poziomie podstawowym.

5. Przypomnij mi KIEDY ostatnio Kubica podpisał kontrakt na 2 lata? Teraz bym zasugerował,że byś ocenił który news jest bardziej wiarygodny, ale nie ma to o tyle sensu że dla ciebie zawsze najbardziej wiarygodne jest to w co cheszsz wierzyć. Wiesz kogo mi przypominasz? FLAT EARTH SOCIETY, oni działają w identyczny sposób, na podobnie "niezbitych" dowodach i równie chętnie zarzucają wszystkim innym ciemnotę.

6. Twoja zasada sprawdza się tylko w twojej wyobraźni. W której pewnie dawno już zostałeś drugim Loebem i Schumacherem w jednym.

7. Co do taśm powiązałeś przypadek pozostający EWIDENTNIE bez związku. Ale oczywiście tobie nikt nie udowodni że czarne jest czarne a białe jest białe.

8. Na WRC sie nie powołuj. Sam zwalczałem ataki na twoją osobę bo uważałem je za niesłuszne w związku z opiniami na temat szans RK w WRC. Ale przez to poczułeś isę mocny i zacząłeś bezpodstawną krucjatę, a teraz próbujesz udowodnić,ze facet, który jako jedyny Polak wygrał w wielkim stylu wyścig F1 jest do niczego. Raptem raz ci się udało trafić z czymś rozsądnym, od tego czasu wykorzystujesz to jako mandat do insynuowania i rzucania oszczerstw.
Ostatnio edytowano piątek, 23 lis 2018, 13:17 przez żółtodziób, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Robert Kubica

Postprzez Mad Max » piątek, 23 lis 2018, 13:11

Thomas napisał(a):w F1 różne historie się zdarzały, vide historia Honda-Brawn GP...fakt faktem, Honda rozwijała wówczas bolid w 3 różnych kierunkach, no i ten sławny dyfuzor :D
Trochę słaba analogia do obecnej sytuacji Williamsa. Ross Brown mówił później w wywiadzie że w tym przypadku oni zarzucili we wczesnej fazie sezonu rozwijanie bolidu i skupili na nowej wersji na kolejny rok, tyle że Japończycy jak to maja w zwyczaju skasowali program F1 z dnia nadzień pomimo próśb i błagań Browna - Ross wiedząc co ma kupił zespól, dalsza historia znana.
jarexcc napisał(a):to już extrema ale faktyczna, ja bliżej bym spojrzał Sauber w roku 2017 całe 5 pkt, w tym 42 i jeszcze jedno GP przed nami.
Tylko różnica jest taka że w tym sezonie do Saubera dołączyła Alfa Romeo a z Williamsa po tym sezonie odchodzi Maritni - niestety ale bez pieniedzy i rozwoju auta na odpowiednim poziomie, nawet talent i umiejetności Kubicy z gówna bata nie ukręcą.
jarexcc napisał(a):ale wniosek jest taki że jednak miejsce w Williamsie jak na razie jest tylko za kasę. Szkoda że F1 taka się stała w ostatniej dekadzie tak nie powinno ale wiadomo jest. Na świecie liczy się grubość portfela.
Wniosek jest taki że żeby trafić do F1 to w tym momencie albo trzeba mieć dobre plecy albo bardzo duży worek pieniędzy i od bardzo dawna jest taki trend - dlatego jak w zeszłym sezonie pisałem że jeśli Kubica myśli o powrocie do F1 to powinien to zrobić nawet za cena bycia paydriverem to tu bardzo duże grono mi wmawiało że mnie pojeb*** bo jego talent wystarczy.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Robert Kubica

Postprzez viper » piątek, 23 lis 2018, 13:58

Problem w tym że Williams w ostatnich latach nie walczy o szybszy bolid tylko o to żeby wogole być i przetrwać z roku na rok.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Robert Kubica

Postprzez Loeb1987 » piątek, 23 lis 2018, 14:55

Najbardziej poszkodowany, to będzie Kajto. Pewnie zamkną mu program.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość