Robert Kubica

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

Re: Robert Kubica

Postprzez viper » wtorek, 4 gru 2018, 21:24

żółtodziób napisał(a):No co ty, była przecież aukcja na e-bayu :twisted:

Ooo żółtodziób w końcu masz kolegę na forum :)
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42


Re: Robert Kubica

Postprzez ZbyszekChaosu » wtorek, 4 gru 2018, 22:09

Jakiś dziennikarz o ładnie podsumował- Kubica został wybrany drogą eliminacji. Ocon był za biedny a Sirotkin za wolny, został im się tylko Robert :)
Na prawdę nie wiem o co te wojenki, wszyscy wiemy, że baz kasy Orlenu i bez umiejętności Kubica by tej posady nie dostał.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Robert Kubica

Postprzez Mad Max » wtorek, 4 gru 2018, 23:11

ZbyszekChaosu napisał(a):Na prawdę nie wiem o co te wojenki, wszyscy wiemy, że baz kasy Orlenu i bez umiejętności Kubica by tej posady nie dostał.
AMEN
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Robert Kubica

Postprzez żółtodziób » czwartek, 6 gru 2018, 23:39

viper napisał(a):
żółtodziób napisał(a):No co ty, była przecież aukcja na e-bayu :twisted:

Ooo żółtodziób w końcu masz kolegę na forum :)


Rozumiem ze masz kolejny ból dupy, bo ty już w ogóle nie masz kolegów...

Jakiś dziennikarz o ładnie podsumował- Kubica został wybrany drogą eliminacji. Ocon był za biedny a Sirotkin za wolny, został im się tylko Robert :)
Na prawdę nie wiem o co te wojenki, wszyscy wiemy, że baz kasy Orlenu i bez umiejętności Kubica by tej posady nie dostał.


Po to, że zawsze się znajdzie jeden troll, któremu się wydaje, że tylko on sobie z takiego prostego faktu zdaje sprawę i postanawia "edukować" całą resztę forumowiczów.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Robert Kubica

Postprzez bzinek » piątek, 7 gru 2018, 11:12

heh tak się tu pucujecie a temat zakończony.został wybrany i kropka.jak nie spełni oczekiwań to będzie 3 kierowcą.koniec dywagacji.czekamy do pierwszego wyścigu 2019.zobaczymy wtedy formę Kubicy i williamsa 8)
Leszek Kuzaj - Powrót Króla Młynarzy
Avatar użytkownika
bzinek
N3
 
Posty: 341
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 11:34
Lokalizacja: Ck\NMnP

Re: Robert Kubica

Postprzez viper » piątek, 7 gru 2018, 12:14

żółtodziób napisał(a):
viper napisał(a):
żółtodziób napisał(a):No co ty, była przecież aukcja na e-bayu :twisted:

Ooo żółtodziób w końcu masz kolegę na forum :)


Rozumiem ze masz kolejny ból dupy, bo ty już w ogóle nie masz kolegów...

Jakiś dziennikarz o ładnie podsumował- Kubica został wybrany drogą eliminacji. Ocon był za biedny a Sirotkin za wolny, został im się tylko Robert :)
Na prawdę nie wiem o co te wojenki, wszyscy wiemy, że baz kasy Orlenu i bez umiejętności Kubica by tej posady nie dostał.


Po to, że zawsze się znajdzie jeden troll, któremu się wydaje, że tylko on sobie z takiego prostego faktu zdaje sprawę i postanawia "edukować" całą resztę forumowiczów.


To już drugi w takim razie :D. Śmieszny jesteś. To czy się wydaje okaże się po sezonie. W wrc Kubicy już rozdawali tytuły po wrc 2. Zapomnieli tylko że wrc 2 to 3 liga w stosunku do wrc. Tak że spokojnie i nie podniecaj się. Tylko nie pisz potem ze miał słaby bolid, bo mógł iść do Ferrari na testowego. Prawda jest taka że Kubica wystartował by w każdym teamie bez względu na siłę zespołu, bo innej opcji nie miał chcą wogole wystartować . Przecież byli tacy co go nie chcieli. Tak więc wziął co było, a to była ostatnia opcja. Kolejny fakt niestety wielu nie wierzy w to że jedna reka da się ścigać bolidem f1, bo żadne testy tego nie są wstanie zweryfikować. To po prostu ryzyko zespołu i Williams je podjął za odpowiednią kasę. żeby się tylko nie okazało że Williams wziął Kubicy kasę na przetrwanie i ma rok na wyprostowanie spraw. Trzeba też pamiętać że 20 mln euro dostał od strolla za zerwanie umowy.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Robert Kubica

Postprzez klafindo » piątek, 7 gru 2018, 12:38

Czy ktoś może tego pana zablokowac? No ileż można? Viper wstyd robisz i jesteś nudny więc przestań już pi****ć.
Wesołych Świąt wszystkim!
klafindo
 
Posty: 20
Dołączył(a): niedziela, 24 sty 2010, 13:48

Re: Robert Kubica

Postprzez viper » piątek, 7 gru 2018, 12:56

klafindo napisał(a):Czy ktoś może tego pana zablokowac? No ileż można? Viper wstyd robisz i jesteś nudny więc przestań już pi****ć.
Wesołych Świąt wszystkim!

PO AMEN Mad Maxa dla mnie temat był skończony więc po tym wpisie zobacz kto wpisał kolejny wpis a potem komentuj.
A żółtodziób to co święty :D. Postudiuj jego wpisy ja tylko odpowiadam. Jak on się zamknie to ja nie widzę problemu.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Robert Kubica

Postprzez żółtodziób » piątek, 7 gru 2018, 17:42

viper napisał(a):
To już drugi w takim razie :D. Śmieszny jesteś. To czy się wydaje okaże się po sezonie. W wrc Kubicy już rozdawali tytuły po wrc 2. Zapomnieli tylko że wrc 2 to 3 liga w stosunku do wrc. Tak że spokojnie i nie podniecaj się. Tylko nie pisz potem ze miał słaby bolid, bo mógł iść do Ferrari na testowego. Prawda jest taka że Kubica wystartował by w każdym teamie bez względu na siłę zespołu, bo innej opcji nie miał chcą wogole wystartować . Przecież byli tacy co go nie chcieli. Tak więc wziął co było, a to była ostatnia opcja. Kolejny fakt niestety wielu nie wierzy w to że jedna reka da się ścigać bolidem f1, bo żadne testy tego nie są wstanie zweryfikować. To po prostu ryzyko zespołu i Williams je podjął za odpowiednią kasę. żeby się tylko nie okazało że Williams wziął Kubicy kasę na przetrwanie i ma rok na wyprostowanie spraw. Trzeba też pamiętać że 20 mln euro dostał od strolla za zerwanie umowy.


Żałosne wypociny frustrata. Wszyscy sobie zdają sprawę z każdego słowa jakie napisałeś i właśnie to jest problem. Wracaj do przedszkola chłopczyku. Oczywiście że Williams podjął ryzyko tyle,że w jednym przypadku taki ryzyko się podejmuje a w innym nie. Tobie nikt by nie dał nawet 10 złotych, ani nawet miejsca w zespole startującym w wyścigu kosiarek ogrodowych, a jego wziął zespół F1, zdając sobie doskonale sprawę z tego że jego prawa ręka wykazuje sprawność na niewiele wyższym poziomie od protezy. Idź leczyć gdzie indziej swoje frustracje. I bądź łaskaw nie imputować mi , że kiedykolwiek usprawiedliwiałem wyniki Kubicy słabym samochodem. Przebiegiem jego kariery w WRC sam byłem rozczarowany, przez co atakowany byłem przez twoich oponentów za rzekomą stronniczość. Teraz robisz dokładnie to samo co oni wtedy - tak samo jak dla nich tak i dla ciebi każdy kto nie uważa ciebie za wyrocznię delficką jest twoim wrogiem. Problem w tym, że nikt juz na tym forum nie traktuje ciebie poważnie, wszyscy mają ciebie dosyć.

To czy ci się coś wydaje nie okaże się po sezonie tylko jest jasne już teraz. Sam fakt,że napisałeś że się okaże po sezonie już potwierdza to,ze tylko ci się coś wydaje. Tak samo jak ci się wydawało że Grzybowi wypięła się półoś w momencie kiedy uderzył w siano i że jego samochód nie był w stanie dalej jechać. Wszystko okazało się nieprawdą, co jednak nie przeszkodziło ci w ogłoszeniu wszem i wobec że miałeś rację i za co dostałeś ode mnie urlop na jakiś czas od forum. Teraz sytuacja jest identyczna, wróżysz z fusów, a za rok jak tylko 10%, tych najłatwiejszych do przewidzenia rzeczy się potwierdzi będziesz się obnosił z tym jaki to z ciebie doskonały prorok.

To że byli tacy, którzy rozdawali tytuły Kubicy po WRC2 to fakt. Ale - po pierwsze zostali przeze mnie spacyfikowanie na grubo przed tobą, dawno ich tu nie ma i chyba już tylko sam ze sobą teraz dyskutujesz. Po drugie jakie to ma znaczenie TERAZ? Pokaż gdzie ktokolwiek napisał,że teraz to na bank Kubica zostanie Mistrzem Świata albo chociaż, że za rok będzie jeździł w Ferrari albo co najmniej w Red Bullu? To jest wyłącznie twoja projekcja, koniecznie chciałeś wywołać następną zadymę, i gratuluję - udało ci się, wygrałeś talon na dziwkę i balon.


A żółtodziób to co święty :D. Postudiuj jego wpisy ja tylko odpowiadam. Jak on się zamknie to ja nie widzę problemu.


1. To nie do mnie ludzie się zwracają o zaprzestanie wypisywania głupot tylko do ciebie. Do mnie jakiś czas temu zwracali się żebym cię z tego forum wykopał i żałuję ze tego nie zrobiłem, nawet wbrew odgórnym ustaleniom.
2. Napisz jeszcze ze w Ameryce biją murzynów - taki właśnie jest poziom twojej argumentacji.
3. Ty się nie zamkniesz, bo nie potrafisz. Wiele razy byłeś przeze mnie proszony i upominany, nawet jak się na coś zgodziłeś to dotrzymywałeś obietnicy góra przez 1 dzień, wycofując się ze wszystkiego pod byle pretekstem. ZAWSZE KTOŚ INNY BYŁ POWODEM, ŻE TY PISAŁEŚ IDIOTYCZNE POSTY. Zakładając ze sam się zamknę to odpiszesz komu innemu, tylko w ten sposób jesteś w stanie leczyć swoje kompleksy. W życiu ci nie wychodzi, za kierownicą też nie, więc próbujesz przynajmniej na forum zdobyć reputację gościa który zawsze ma rację. Tylko to też ci nie wychodzi.


@klafindo - od dawna Viper jest na skraju wylotu ale zawsze jak przychodziło co do czego to stawało na tym, żeby mu dawać kolejną szansę, mimo że już dawno wyczerpał wszystkie możliwe limity ostrzeżeń i banów czasowych. Teraz to już nie mam na to żadnego wpływu, ale co się odwlecze to nie uciecze, Seba potrafi się od czasu do czasu wpienić i zareagować stosownie do sytuacji, myślę że prędzej czy później zrobi z nim porządek, ale trudno zgadywać kiedy to nastąpi.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Robert Kubica

Postprzez viper » piątek, 7 gru 2018, 18:33

@żoltodziób
Czy ty nie możesz pisać TYLKO na temat który jest w tytule. Prawie każdy kolejny wpis dotyczy mojej osoby. Ty wiecznie ludzi pouczasz i nauczasz. Temat był już zakończony dopóki nie wyjechałes ze swoim mądrościami. Mnie to nie rusza ale zasmiecasz forum. jeden twój wpis to połowa strony. Widzę tam jakieś 1,2,3 ale nie chce mi się nawet do tego momentu czytać. Ty Sebe zostaw w spokoju. Miałeś swoje 5 minut i wielu się to nie podobobalo. Niby miły jak a upierdliwy. W życiu musisz być niezły maruda. mało kto żałuje że już nie decydujesz o forum.
Większość twoich tekstów dotyczą mojej osoby. Mam prawo do własnej wypowiedzi nawet jak ci się ona nie podoba, a nazywać to sobie możesz jak chcesz. Tylko daj sobie spokój z umoralnianiem bo mnie nie rusza a zasmiecasz forum.
Porządek zrób sam ze sobą to i na forum będzie spokój.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Robert Kubica

Postprzez żółtodziób » piątek, 7 gru 2018, 20:12

viper napisał(a):@żoltodziób
Czy ty nie możesz pisać TYLKO na temat który jest w tytule. Prawie każdy kolejny wpis dotyczy mojej osoby. Ty wiecznie ludzi pouczasz i nauczasz. Temat był już zakończony dopóki nie wyjechałes ze swoim mądrościami. Mnie to nie rusza ale zasmiecasz forum. jeden twój wpis to połowa strony. Widzę tam jakieś 1,2,3 ale nie chce mi się nawet do tego momentu czytać. Ty Sebe zostaw w spokoju. Miałeś swoje 5 minut i wielu się to nie podobobalo. Niby miły jak a upierdliwy. W życiu musisz być niezły maruda. mało kto żałuje że już nie decydujesz o forum.
Większość twoich tekstów dotyczą mojej osoby. Mam prawo do własnej wypowiedzi nawet jak ci się ona nie podoba, a nazywać to sobie możesz jak chcesz. Tylko daj sobie spokój z umoralnianiem bo mnie nie rusza a zasmiecasz forum.
Porządek zrób sam ze sobą to i na forum będzie spokój.



Za chwilę mogę jeszcze z Sebą spróbować zagadać i zobaczymy jak to się dla ciebie skończy więc zluzuj majty. ciekawe, że jak byłem modem to też byłeś milusi jak tylko mogłeś (i również mogę powiedzieć że upierdliwy), teraz nagle jesteś kozak. Masz prawo do własnej wypowiedzi, a ja mam prawo do jej oceny. Powtarzasz w kółko banały które nie wnoszą kompletnie nic do tematu. Prawo do wypowiedzi ma każdy, ale ty z niego nie potrafisz rozsądnie korzystać.Ty swojego prawa nadużywasz regularnie. Zawsze byłeś problemem na tym forum i nadal jesteś. Jak pozbyłem się wszystkich psycho-fanów Kubicy którzy rajdy znali tylko z internetu to szybko się okazało,ze znalazłeś sobie całą grupę następnych wrogów, a to niezbicie dowodzi, ze jesteś takim samym problemem jakim byli tamci.

Teraz ci wyjaśnię najprościej jak się da dlaczego to ty rozwalasz wątek i powodujesz, że nie można tutaj pisać na temat.
1. Bo zawsze się wcinasz ze swoimi banałami
2. Bo poza stwierdzeniem kompletnie oczywistych dla każdego faktów i zanegowaniem sukcesu jakim jest powrót Kubicy do ścigania nie masz kompletnie nic do powiedzenia.
3. Bo rozpaczliwie usiłujesz kreować rzeczywistość, wmawiając wszystkim coś czego nie napisali - że Kubica rzekomo ma zostać mistrzem świata, ale ty jeden mówisz że nie.
4. Sam wszystkich "prostujesz" bez przerwy, podając swoje banały w mędrkującym i oświecającym tonie.

Syn mojego kolegi ma 5 lat, dostał w prezencie samochodzik terenowy z klocków Lego. Zbudował, przybiegł z nim do mnie i mówi - "Wujeeek, patrz! Wujek, wiesz co to jest? To jest Jeep!" To co robisz to jest dokładnie to samo, wszystkie media dokładnie powiedziały,że Williams jest zespołem z ogona i że za miejsce Kubica zapłacił, ale ty jak syn mojego kumpla myślisz,że forumowicze są równie nieświadomi jak Ty i obwieszczas swoje mądrości jak byś odkrył bozon Higgsa. Tyle, że to co w przypadku 5 letniego dziecka jest urocze i zabawne w przypadku dorosłego faceta jest irytujące i każe się zastanowić nad skierowaniem do lekarza specjalisty.

Wbij sobie raz na zawsze w ten niereformowalny łeb:

1. NIKT nie twierdzi, ze Kubica osiągnie sukces w Williamsie. Nikt tego nie napisał, to jest wyłącznie twoja projekcja. cokolwiek zażywasz zmniejsz dawkę albo zmień dilera.

2. NiKT nie twierdzi, że teraz już cała jego kariera to będzie nieustające pasmo sukcesów - wręcz przeciwnie, kiedy SAM napisałem o tym jako jeden z pierwszych NIKT nie oponował, znaczy, że wszyscy zdają sobie z tego sprawę.

Jeśli nie styka ci inteligencji,żeby samemu ogarnąć czym ludzie się tak jarają to ci wydrukuję i o ile wykażesz się resztkami inteligencji (na co nie liczę) to się zamkniesz raz na zawsze w tym temacie. Z mojej strony masz słowo, że jeśli się nie odezwiesz do mnie ani DO NIKOGO to skończę moralizować. Ale powtórzę jeszcze raz - uważam że nie jesteś w stanie się opanować. Ale do rzeczy, skoro sam nie czujesz to tłumaczę:

1. Sam powrót do F1 w przypadku gościa który nie jest w 100% sprawny jest dowodem ogromnego hartu ducha i jest niewątpliwym sukcesem.

2. Samo miejsce w Williamsie nie jest dobre, nie gwarantuje kompletnie niczego, poza przejechaniem sezonu - w końcu nie pozwolą sobie na kosę z Orlenem. Ale jest oczywiste,ze samochód to kupa złomu i nie ma wielkich szans,żeby zrobili z tego choćby coś z potencjałem na środek stawki.

3. Daje jednak SZANSĘ na to, że do przyszłego roku zdoła przekonać do siebie jakiś lepszy zespół. W tej chwili jak słusznie zauważyłeś (co nie było trudne,żeby na to wpaść, ale jak by nie patrzeć jest słuszne) wszyscy mają obawy, bo nie wiedzą jak on sobie poradzi w przeciągu całego wyścigu. Williams był najbardziej zdesperowany, potrzebował też dobrego feedbacku dla konstruktorów, więc się na niego zdecydował, ale jeśli się okaże,że jest w stanie w tempie jechać caly wyścig to z pewnością da to szansę na coś lepszego za rok. Jasne, że to jedynie SZANSA, w dodatku trudna do oszacowania, ale to samo w sobie i tak jest mega pozytywne, bo do niedawna wydawało się,ze on do F1 już nie wróci. I to jest tyle - z tego własnie ludzie mają radochę, ale ty oczywiście musisz wszystko zepsuć swoimi pseudo-mądrościami, a jak zostajesz wypunktowany to zaczynasz się bronić,że przecież masz rację... Tak, syn kolegi też miał rację mówiąc że zbudował z klocków Lego coś na kształt Jeepa, tyle ze to stwierdzenie kompletnie nic nie wniosło do jakiegokolwiek tematu. Rób dalej jak chcesz, jak ci to pasi to kompromituj się dalej, ale nie dziw się reakcjom ludzi i nie zdziw się jak stąd wylecisz dalej niż widzisz.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Robert Kubica

Postprzez DonCorrado » piątek, 7 gru 2018, 20:36

Viper gdzie te 10sięć dowodów? Pokaż mi ogłoszenie, że miejsce było do kupienia.

Druga sprawa, to w końcu jak to jest, Kubica wziął co było czy kupił?

Skoro WRC 2 to III liga to co jest pierwszą i drugą?
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Robert Kubica

Postprzez viper » piątek, 7 gru 2018, 21:45

DonCorrado napisał(a):Viper gdzie te 10sięć dowodów? Pokaż mi ogłoszenie, że miejsce było do kupienia.

Druga sprawa, to w końcu jak to jest, Kubica wziął co było czy kupił?

Skoro WRC 2 to III liga to co jest pierwszą i drugą?

No wreszcie jakieś konkrety.
Miejsce do kupienia? Bądźmy obiektywni. W tamtym roku wszyscy jak jeden mąż mówili że sirotkin kupił miejsce. Dzisiaj była identyczna sytuacja tylko akurat dotyczyła Kubicy.
Czy były podstawy do tego żeby zaryzyzykowac. Myślę że tak bo Williams i tak jest na dnie. Ocon nic by nie wniósł nawet jak by miejsca miał Kubicy a Kubica gwarantuje szum . Sam Kubica po pierwsze innej opcji nie miał a po drugie jak by kasy nie mial to by Ocon bez problemu to miejsce uzyskał bo sirotkina Williams miał dość a tak Kubica jest w f1. Zlomem ale jest. Zresztą strol wpłacił 20 baniek odszkodowania za zerwanie kontraktu. Ja bym wolał być Zlomem w f1 niż w symulatorze Ferrari. Tym bardziej że Kubica zaraz ma 35 la

Mysle że mistrza europy jest trudniej zdobyć, ale tu oczywiście można polemizować. Wrc 2 ma ten plus że jak masz kasę jedziesz wszystko i tam punkty odrabiasz nawet jak masz słabsze tempo.
Ostatnio edytowano piątek, 7 gru 2018, 22:23 przez viper, łącznie edytowano 1 raz
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Robert Kubica

Postprzez żółtodziób » piątek, 7 gru 2018, 22:21

Dobra, miałem nie pisać, ale skoro oponent zaczął gadać merytorycznie to jeszcze napiszę...

TAK - bez wątpienia miejsce dla Kubicy zostało kupione prze Orlen.
NIE - nie każdy może sobie takie miejsce kupić, trzeba być bardzo dobrym, żeby można było być branym pod uwagę, nawet jak się kładzie dużą kasę na stół
TAK - trzeba być dobrym, żeby jakikolwiek sponsor chciał wywalić tyle kasy.
NIE - sytuacja z Sirotkinem nie jest analogiczna. Sirotkin poza tym że położył kasę to był WOLNIEJSZY na torze. Nie znajdziesz nigdzie moich wyrazów zbulwesowania się tym faktem, bo ja osobiście ani trochę tym nie byłem zniesmaczony - tak działa F1, zespół na skraju bankructwa ma inne priorytety niż urwanie sekundy na okrążeniu. Sirotkin poza kasą nie miał żadnych innych kart przetargowych, Kubica natomiast udowodnił, że przynajmniej na treningach jest szybki. Sirotkin w o wiele większym stopniu wykorzystał słabość finansową Williamsa. Błędem jest stawianie znaku równości w tym momencie, bo sytuacja jest zupełnie inna. Tym razem biorą gościa, który kładzie kasę na stół, ale poza tym ma "kwity" w postaci czasów wykręcanych na torze. Oczywiście MASZ RACJĘ, że głosy oburzenia rok temu na decyzję Williamsa były grubo nie na miejscu i były wyłącznie przejawem frustracji, ale czy to oznacza,że teraz trzeba dla równowagi takie samo wiadro pomyj wylać na Kubicę? Też go zgnoić i paplać wszem i wobec,że do niczego się nie nadaje i tylko dzięki kasie Orlenu będzie jeździł? No chyba słabe to jest prawda?


Zasadnicza kwestia brzmi - JAKIE TEN FAKT ZNACZENIE?

1. Tak, lepszy fotel w Williamsie niż symulator w Ferrari - również miło mi ze wreszcie się w czymś mogę zgodzić.
2. To ciągle dowód tego jaką reputację ma Kubica i jak wiele osiągnął przed wypadkiem. Został zatrudniony przez Williamsa nie dlatego,ze za tyle kasy by wzięli każdego inwalidę, tylko POMIMO jego ograniczeń.
3. Nawet gdyby faktycznie swój angaż zawdzięczał wyłącznie kasie Orlenu to co w tym niezwykłego? 3/4 tej branży tak działa (i nie mam na myśli F1, ale cały motorsport), tak naprawdę nieliczni tylko nie płacą za możliwość jeżdżenia. Po jaką cholerę więc tak się tym bolcować?
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Robert Kubica

Postprzez viper » piątek, 7 gru 2018, 22:34

@żoltodziób
W reszcie gadasz normalnie. W 90% generalnie zgadzam się żeby nie przeciągnąć. Co do umiejętności bez wątpienia Kubica je posiada i nie mam nic przeciwko kupowaniu dzisiaj miejsce dla Kubica bo tak jak powiedziałeś. Taki jest sport. Ja ma tylko przeciwko gadaniu że to kasa wtym wypadku nie grała roli bo to nie prawda. Ocon jest dużo bardziej persktywiczny niż Kubica i tylko ślepy tego nie zobaczy i założę się że jeżeli nie było by kupowania to jest przed Kubica dla zespołów.
Co do sirotkina facet dał ciała i nie ma o czym gadać. Dzisiaj sam bym wziął Kubice ale rok temu sirotkina nie biorąc oczywiście narodowości tylko czyste fakty. Pamiętajmy że dzisiaj Kubica również nie gwarantuje wyników i nie wiadomo co będzie po sezonie.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron