QANTAS AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

QANTAS AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

Postprzez rypley » piątek, 26 mar 2010, 09:17

No pierwsze dwa treningi za nami. Renault ciekawe sobie radzą... Prędkości niezłe, porównywalne z Macleranami.
Ciekawe jak wyjdą jutrzejsze kwalifikacje bo na tym torze to podstawa... no chyba że spadnie deszcz...
Nowe zespoły...nie ma co pisać. Ferrari też w pierwszych dwóch practicach słabo... czyżby jakiś spadek formy, ale może tylko inny program treningowy. No nic wszystko jutrzejsze kwalifikacje pokażą...
Avatar użytkownika
rypley
N3
 
Posty: 278
Dołączył(a): piątek, 14 gru 2007, 16:57
Lokalizacja: Bydgoszcz, Lidzbark Warmiński


Postprzez rubens » piątek, 26 mar 2010, 12:07

widac nieco zmodyfikowane przednie skrzydlo i do tego maly element - spojlerek
calkiem z tylu nad swiatlem
mclaren tez ma taki wynalazek choc powiedzialbym ze mniejszy

ciekawe co na to konkurencja - ta aerodynamiczna zabawa w kotka i myszke
chyba nigdy sie nie skonczy ale przynajmniej widac ze francuzi cos dzialaja
bo w bmw to moze w polowie sezonu by sie zdecydowali na cos :)
rubens
N2
 
Posty: 156
Dołączył(a): czwartek, 13 maja 2004, 00:11

Postprzez Hultay WRC » sobota, 27 mar 2010, 10:50

Wiadomo na jakich oponach Kubica jechał w Q3?
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez woytek » sobota, 27 mar 2010, 12:27

Jechał na miękkich z zielonym paskiem.
Avatar użytkownika
woytek
N3
 
Posty: 484
Dołączył(a): sobota, 23 sty 2010, 14:04

Postprzez SebaSTI » sobota, 27 mar 2010, 12:29

Lepiej by bylo zeby jednak troche popadalo, na deszczu renault lepiej sie prowadzi...oby kubica w koncu zlapal jakas dobra zdobycz punktowa, nalezy mu sie
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez rypley » niedziela, 28 mar 2010, 10:31

no i złapał punkty :)
Bardzo dobra jazda Roberta. Przy starcie szczęście dopisało a później nie stracenie pozycji to już tylko zasługa kierowcy. RBR bardzo pechowy wyścig, Hamiltona nie szkoda.
Wyścig zapowiadał się na nudny jak procesja, a tu na początku deszcz trochę namieszał, ale nawet gdy przeschło to cały czas coś się działo. Już dawno wyścig mnie tak nie emocjonował jak dzisiejszy:)
Renault mocne dziś było, nawet Petrov póki jechał to dobrze mu szło, ale wyszedł brak doświadczenia. No nic uczyć się trzeba...
Avatar użytkownika
rypley
N3
 
Posty: 278
Dołączył(a): piątek, 14 gru 2007, 16:57
Lokalizacja: Bydgoszcz, Lidzbark Warmiński

Postprzez SebaSTI » niedziela, 28 mar 2010, 12:20

Po prostu pogrom! , takiej walki i takiego wyscigu nigdy nie ogladałem juz nikt nie powie ze F1 to nuda:), wielki szacun dla Roberta za bezbledna jazde:) i oby kolejne wyscigi były dla niego dobre:), szkoda Vetela...no ale ich bolid jest chyba kupa zlomu:p , a hamilton zabawial sie jak dziecko w piaskownicy:)
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez rallyfan2 » niedziela, 28 mar 2010, 13:43

Ja pier$%% to powiedziałem jak zobaczyłem wyniki i zdięcia z wyścigu. Dzisiaj na Kubicy można się było niezle dorobić.Za podium Roberta dawali 25zł w piątek, a ja zapomniałem sobie wczoraj obstawić :lol: :wink:
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez kmederski » niedziela, 28 mar 2010, 16:49

Nie popadajmy w euforie, Robert pojechal b.dobrze, ale sprzyjalo mu szczescie czy tez korzystal z pecha innych. Poza tym konfiguracja toru lezala Renault.
Hamilton gorzko zalowal decyzji teamu o powtornej zmianie opon, aczkolwiek team postapil b.sensownie- taktyka jednemu zmieniamy a drugiemu nie, gwarantowala podium, bo nikt nie wiedzial ile opony wytrzymaja. W przypadku Hamiltona nie wydalo, gdyby nie powtorna zmiana slickow bylaby bardzo piekna i ostra walka. Robert pieknie sie bronil przez 15 okrazen, no moze nie cale, bo Massa pod koniec odpuscil.
Dla mnie mistrzowsko pojechal Alonso, ktory po kraksie na starcie z 16 miejsca wspial sie na 4.

Wyscig rewelwcyjny!

Gdyby nie kraksa, Robert bylby 5-ty. Czeka ich jeszcze mnostwo roboty.
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek

Postprzez gabrally » niedziela, 28 mar 2010, 17:31

kmederski napisał(a):Gdyby nie kraksa, Robert bylby 5-ty. Czeka ich jeszcze mnostwo roboty.


Przewidujesz przyszłość? :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez beeper_ » niedziela, 28 mar 2010, 17:38

gabrally napisał(a):
kmederski napisał(a):Gdyby nie kraksa, Robert bylby 5-ty. Czeka ich jeszcze mnostwo roboty.


Przewidujesz przyszłość? :)

Jak w następnych wyścigach będzie w okolicy 5 miejsca to można będzie to śmiało uznawać za sukces. Dzisiaj swietnie się bronił ale miał też sporo szczęścia.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez beeper_ » piątek, 2 kwi 2010, 08:14

Jest już filmik z Australii
http://www.formula1.com/video/race_edits.html

Widać Kubica swoją jazdą aż tak bardzo wszystkich nie zachwycił bo go ani razu nie pokazuja ;)
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron