gdzie oglądać F1

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

gdzie oglądać F1

Postprzez rav » wtorek, 11 mar 2003, 23:42

Powstał poważny problem. Gdzie oglądać wyścigi F1. Przecierz nie na RTL-u bo tam jest więcej reklam niż wyścigu. Wstałem o 4 rano na Australię i wytrzymałem do drugiej przerwy reklamowej. Pozatym ten szfabski, faszystowski język. Oprócz RTL-u słyszałem że są obszerne relacje na Deuche Shwaben Federation (DSF). Wygląda na to że teraz wyścigi oglądają tylko fanatycy i Niemcy. Chwała mistrzowi Michaelowi.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Wilu » środa, 12 mar 2003, 19:46

na DSF ie dają relacje z sporym opuźnieniem, retransmitują wyścigi zazwyczaj wieczorem, dużo gadaniny, analizy potem wyścig przerywany tak ukochanymi reklamami, które jak to na DSF są w mniej - więcej takich proporcjach 35 min programu - 25 reklam, więc i tu żadna rewelka. na Canale jest formuła hyba jeszcze i tam nie ma przerw, ale za to trzeba niestety bulić kaskę.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez rav » środa, 12 mar 2003, 23:14

Właśnie w tym problem że na Cyfrze+ nie ma już F1. Nikt tego nie oglądał więc nie kupili praw do transmisji.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

F1

Postprzez grandmaster » sobota, 22 mar 2003, 00:33

Po co Wam ta F1??? Już nie długo WRC live :wink: ...miejmy nadzieję, że jakaś stacja TV w Polsce wykupi prawa do emisji!!!
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez jonsi15 » wtorek, 25 mar 2003, 12:12

w 100% zgadzam się z grandmasterem w końcu formuła niejeżdzi bokiem :twisted:rajdy są lepsze
Avatar użytkownika
jonsi15
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 6 mar 2003, 13:54
Lokalizacja: Mysłakowice k.JeleniejGóry

Postprzez rav » sobota, 5 kwi 2003, 00:02

Nie wiem jak będą rozwiązane te relacje, ale ja raczej nie będe na to poświęcał całego dnia.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pwrc » wtorek, 6 maja 2003, 00:23

DSF jest wycofywany z kablówek, mozna go złapac na satelicie
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez żółtodziób » wtorek, 6 maja 2003, 10:54

ja u siebie mam dalej DSF w kablówie... wqrzają reklamy ale jest to dosyć wartościowy program... Takiego programu motoryzacyjnego jak Motorvision to u nas nigdy nie było i jeszcze długo nie będzie, a już nic nie mówiąc o Sport Auto TV...

grandmaster: sprowadzę Cię na ziemię bo widzę ze bujasz w obłokach: nawet jak będą rajdy live to żadna telewizja w Polsce nie qpi praw do transmisji, łatwiej i taniej zdobyć oglądalność puszczając reality show z rudą pydą z ich3... Zabulić jakies honorarium które na pewno nie wyniesie więcej niż 10% praw do transmisji rajdów czy F1 na żywo, urządzić jakś chałupę co przy sprzyjajacych wiatrach zamknie się w kilkuset kPLN, postawić kilka kamer, odpalic parę tysiaków prowadzącemu i oglądalność kilka razy większa od rajdów czy F1 zapewniona... Każdy naród ma takie media na jakie sobie zasłużył... Polacy lubią ogladać Wisniewskiego więc mają co chcą...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Schumi03 » niedziela, 1 cze 2003, 23:23

Niestety wszystkie stacje open air (DSF ,RTL) wywalili z kablówek ,bo tak nasz kochany sejm uchwalił. A tak w ogóle to co wy macie do RTL`u ??? To chyba jedyna w miare dostępna u nas stacja pokazująca F1 na żywo,bo o ile wiem to TF1 czy innych angielskich wynalazkach w Polsce nie słyszałem żeby ktoś odbierał,nie mówiąc już o kodowanym paśmie RaiUno.W związku z powyższym UPC powiem grzecznie f*** i zaopatrze sie w satelitke ,bo już 2 GP opuściłem przez tych złodziei. ;-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumi03
N3
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 20:46
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Konrad » poniedziałek, 2 cze 2003, 00:52

Manie również boli fakt zniknięcia F1 z wszelkich, ogólnodostępnych w Polsce TV. Sieci kablowe nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jaką krzywdę robią widzom, likwidując dostęp do RTL czy szwedzkiej TV4. W zaistniałej sytuacji, pozostaje tylko antena!

A tak dla podtrzymania dobrego humoru - jako abonent (już były) UPC, otrzymałem informację (dwa tygodnie po fakcie), że znikną ww. kanały, ale w ich miejsce pojawią się nowe. Super - Mango TV zamiast DSF, RTL itd.

Nie powinienem tego pisać, ale srał ich pies.
Konrad
N2
 
Posty: 169
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 00:20
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez golden » środa, 4 cze 2003, 19:30

ja mam AsterCity i generlanie ostatnio F1 na szwedzkiej 4 widzialem...
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Max9 » środa, 4 cze 2003, 20:58

powiem tyle: w telewizji gówno jest jeśli chodzi o sporty samochodowe.

EuroSport nie jest w stanie puszczac relacji ze wszystkiego.
A na naszych kanałach to rajdy, wyścigi i F1 z przed kilku, a nwet z przed roku puszczają (poza kilkoma wyjątkami).
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sebastian M. » środa, 2 lip 2003, 09:28

Witam serdecznie kolegów. To mój pierwszy komentarz na tym forum.
Co do relacji TV, to precyzyjna informacją w tej mierze służy strona www.formula1.com, która pod zakładką "TV Listings" posiada pełną liste TV, które pokazują cokolwiek i kiedykolwiek z F1.
Wybierzcie sobie państwo a potem szukajcie tych TV na satelicie i kablu.
Co do relacji w Cyfrze to oglądalismy je od bodajże 97 roku i nie zdołalismy się uzaleznić od komentarzy w języku polskim, bo ci panowie to opowiadali takie duby smalone momentami, więc słuchalismy ich tylko po to zeby się z nich nabijać.
Teraz oglądamy relację na RTL i zaciskamy zęby podczas reklam, bo nie mamy innego wyjścia. Nie można miec do RTL pretensji, bo to nie organizacja charytatywna i troche tej kasy w F1 wrzuciła -np. własne kamery, komentator na miejscu, własny namiot. Nie płacimy za nia abonamentu, więc musza byc reklamy.
Co do alternatyw, to jako mieszkaniec strefy przygranicznej oglądam F1 na czeskiej telewizji Prima. Reklamy są, ale komentator jest rzeczowy, nigdy się nie pomylił, a konferencje prasowe są tłumaczone profesjonalnie (nie to co na Cyfrze bywalo) przez niezaleznego tłumacza. Znam dobrze czeski i szczęka mi opadła, gdy słyszałem jak pani (!!!!) tłumacz przekładała na żywo wszystko (dosłownie wszystko, bo w tle słyszałem angielski, który tez znam) łacznie z terminologia dotyczącą elementów konstrukcji całego bolidu.
Komentator nie robi takich myków jak goście na Cyfrze w stylu: "Awarię miał jeden z kierowców Arrowsa.... to Pedro de la....... Verstappen (ukazał się napis na dole ekranu, że to Verstappen)" tylko rozpoznaje wszytkich kierowców bezbłednie i nawet jeżeli realizator (bodajże RTL) wyswietla błędną informację, który to kierowca to sam ją koryguje (realizator potem też). ;-)))
Nie wiem, czy ta telewizja jest dostępna drogą satelitarną, ale jestem pewny, że komentarz w języku czeskim dostarczyłby Wam wielu niezapomnianych przezyć. Jak się nie rozumie to przynajmniej człowiek non stop ryczy ze śmiechu. ;-))))))
Sebastian M.
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 2 lip 2003, 08:57
Lokalizacja: Wisła


Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości