Grand Prix Malezji

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

Postprzez Gucio » niedziela, 23 mar 2008, 19:18

Krecik napisał(a):Albo Karol Strasburger ;)

...sypiący anegdotami z życia kierowców

i co wekend"żenujący żart prowadzącego"?
to ja juz wolę Dowbora :D
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez DonCorrado » niedziela, 23 mar 2008, 19:30

Jest jeszcze taki koles co prowadzi, czy tez udziela glosu w magazynie SPEED .. taki slimak doslownie
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Postprzez THIM » niedziela, 23 mar 2008, 20:18

kaczornysa napisał(a):
THIM napisał(a):
Krecik napisał(a):Było trzecie ..... było drugie ... to teraz będzie.... .... ;)


...pierwsze za 1,5 roku


z takim podejsciem to napewno :roll:


Oj, żartuję, nie dąsaj się ;). Osobiście wierzę, że wcześniej. Kubicki ma nowego taktyka, zdjęto kontrolę trakcji, BMW idzie do przodu, acz powoli. Poczekajmy na jakiś deszczyk ;).

A co do relacji, to zauważyłem następującą rzecz: Zientarski rzadko się odzywał, a jak już, pozostali słuchali z konsternacją na twarzach (fakt, nie wnosił nic do dyskusji), a jak skończył, Dowbor zmieniał temat zlewając go zupełnie. Zawsze też bawił mnie też podpis Maurycego Kochańskiego: "Mistrz Polski Formuły 3". Dziś było "... Formuły 2000".
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez darude » niedziela, 23 mar 2008, 20:20

DonCorrado napisał(a):Zamojski


Chyba uczyłeś się historii jak pisałeś tą wypowiedź. :wink: Maurycy Kochański, a nie jakiś Zamojski z Buczyn

DonCorrado napisał(a):Jest jeszcze taki koles co prowadzi, czy tez udziela glosu w magazynie SPEED .. taki slimak doslownie


Wojtek Majewski, ciepły głos mężczyzny :lol:
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez Krecik » niedziela, 23 mar 2008, 20:50

Wojtek Majewski jest przecież w "porzo"

ja osobiście wolałbym Grzegorza Gaca bo darzę tego Pana dużą sympatią.
Avatar użytkownika
Krecik
A5
 
Posty: 554
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kaczornysa » niedziela, 23 mar 2008, 22:34

THIM napisał(a):
kaczornysa napisał(a):
THIM napisał(a):
Krecik napisał(a):Było trzecie ..... było drugie ... to teraz będzie.... .... ;)


...pierwsze za 1,5 roku


z takim podejsciem to napewno :roll:


Oj, żartuję, nie dąsaj się ;)


nie dasam sie tylko mowie :lol: tzn. pisze :P
Avatar użytkownika
kaczornysa
N3
 
Posty: 200
Dołączył(a): czwartek, 17 sty 2008, 20:26
Lokalizacja: NYsa

Postprzez KaRally Chicago » poniedziałek, 24 mar 2008, 00:31

Jeszcze tydzień temu jak czytałem jaki beznadziejny jest komentarz na Polsacie nie bardzo chciało mi sie Wierzyc :shock: Nigdy nie miłem okazji ! Moim marzeniem było oglądać F1 po polsku. Udało mi się ostatnio ściągnąć urywki z Australii i musze stwierdzić ze jest gorzej niż czytałem wcześniej. Masakra :? Ja oglądam na speed TV i wiem ze nawet jak wrócę będę robił wszystko żeby oglądać relacje z tej TV (nie wiem czy jest taka możliwość?) W Speed nawet jak nic się nie dzieje na torze to można odnieść wrażenie ze to jest najważniejszy moment wyścigu nie wspominając co się dzieje jeśli się cos dzieje. Ciężko nie krzyczeć razem z tymi kolesiami. I w brew pozorom nie jest to jakiś piłkarski komentarz. Tylko poprostu Emocje !! Druga sprawa dla której miło się ogląda w Speed to ze Kolesie baaardzo lubią Kubice wręcz go faworyzują często. Miło jest co wyścig słuchać tyle superlatyw w kierunku Polaka z ust zagranicznych fachowców 8)

A przy okazji ogląda ktos RTL czy to prawda ze Theyssen tak powiedział ? http://sport.onet.pl/1,16,11,41957467,1 ... AT=1248769
Ostatnio edytowano poniedziałek, 24 mar 2008, 00:54 przez KaRally Chicago, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
KaRally Chicago
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 28 kwi 2004, 18:45
Lokalizacja: Chicago Rzeszow

Postprzez GrzegorzChyla » poniedziałek, 24 mar 2008, 00:34

THIM napisał(a):Zientarski rzadko się odzywał, a jak już, pozostali słuchali z konsternacją na twarzach (fakt, nie wnosił nic do dyskusji)


nic nowego. tak samo jest od ponad 20 lat.
Pamiętam transmisję z GP Monaco w TVP 2, był to chyba 1986 rok.
I wówczas na widok zderzających się dwóch aut Zientarski wykrzyknął radośnie "O! jest wypadek!"
GrzegorzChyla
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): środa, 20 sie 2003, 08:31
Lokalizacja: Wrocław / Pęgów

Postprzez Krecik » poniedziałek, 24 mar 2008, 08:38

KaRally Chicago napisał(a):A przy okazji ogląda ktos RTL czy to prawda ze Theyssen tak powiedział ? http://sport.onet.pl/1,16,11,41957467,1 ... m.html?TEM
AT=1248769


AAA chyba bzdet, kolejny wyskok jakiegoś onetowca.
Pełno tam takich specjalistów.
A onet to taki fakt.

Wystarczy że przykładowo DODA złamie paznokieć a już wielki artykuł się pojawia pt: "Wielki problem Dody, Czy Doda zakończy karierę?
Avatar użytkownika
Krecik
A5
 
Posty: 554
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez DonCorrado » poniedziałek, 24 mar 2008, 11:35

darude napisał(a):
DonCorrado napisał(a):Zamojski


Chyba uczyłeś się historii jak pisałeś tą wypowiedź. :wink: Maurycy Kochański, a nie jakiś Zamojski z Buczyn

DonCorrado napisał(a):Jest jeszcze taki koles co prowadzi, czy tez udziela glosu w magazynie SPEED .. taki slimak doslownie


Wojtek Majewski, ciepły głos mężczyzny :lol:


ojojojoj ale dalem plame ... nie wiem czemu On mi sie zawsze z Zamojskim kojarzy :P Sorry ...


Onet.pl to prawdziwa hurtownia informacji :) Sam Maciek Dowbor na podstawie komentarzy z Onetu uczyl sie swojego kunsztu dziennikarza i komentatora F1 :D Jeszcze go na Euro wezma :/
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Poprzednia strona

Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron