GP Belgii 2007

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

GP Belgii 2007

Postprzez Kamil F1 » niedziela, 16 wrz 2007, 12:45

Wczoraj odbyły się kwalifikacje. Do wyścigu pozostała godzina transmisja na Polsacie. Kubica wystartuje z 15 pozycji będzie to dla niego dużym sprawdzeniem jego umiejętności zadanie nie będzie aż tak trudne lecz niespodzianka moze być oby nie :P . Zapraszam do dyskusji :wink:
http://f1forum.formula1.pl - zapraszam ;)
Avatar użytkownika
Kamil F1
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 18:42
Lokalizacja: Wieluń


Postprzez _Mateo_ » niedziela, 16 wrz 2007, 12:51

A dupa :P Z 14 pozycji bo Fisichella zmieniał silnik, przynajmniej tak w radiu mówili...
_Mateo_
N1
 
Posty: 63
Dołączył(a): sobota, 6 sty 2007, 12:29

Postprzez Kamil F1 » niedziela, 16 wrz 2007, 12:55

Dziwne ja interesuję F1 jestem zawsze poinformowany dobrze. (Fora itp.) I o tym jeszcze nie słyszałem :? No nie wiem przekonamy się na godzinę :P
http://f1forum.formula1.pl - zapraszam ;)
Avatar użytkownika
Kamil F1
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 18:42
Lokalizacja: Wieluń

Postprzez Miedziu » niedziela, 16 wrz 2007, 13:20

http://www.autoklub.pl/17001,item,0,,f1.html

Jednak w tym wypadku nie jesteś zbyt dobrze poinformowany :wink:
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez schwepes » niedziela, 16 wrz 2007, 13:20

Kamil F1 napisał(a):Dziwne ja interesuję F1 jestem zawsze poinformowany dobrze. (Fora itp.)

A słyszałeś o oficjalnej stronie F1? Myślę, że to lepsze źródło informacji niż jakieś "fora itp." ;)
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mati_WRC » niedziela, 16 wrz 2007, 16:42

To sobie chlopcy pogadali o GP Belgii... :D
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Marmetal » niedziela, 16 wrz 2007, 17:42

Kimi Raikkonen wyrasta nam na króla toru w Spa. Wygrał tam po raz kolejny i tak jak Michael Schumacher zaczyna dominować w Ardenach. Fin zaliczył bezbłędny wyścig i bezproblemowo odniósł zwycięstwo. Szczęścia Ferrari dopełnił Felipe Massa, meldując się na drugim miejscu. McLareny musiały zadowolić się lokatami trzy-cztery (odpowiednio Alonso-Hamilton). Nick Heidfeld przyzwyczaił nas już do piątych pozycji. Nico Rosberg zaliczył kolejny dobry wyścig zajmując szósty plac. Pozytywnie zaskoczył Webber, zdobywając dwa punkty. Kovalainen w końcówce zdołał obronić się przed Kubicą i wywalczył ósmą lokatę. Polak startując z czternastej pozycji miał niewielkie szanse na dobry wynik, ale i tak belgijskie Grand Prix może zaliczyć do udanych. Pojechał szybko i gdyby nie blokowanie przez Coultharda i Kovalainena to zdobyłby nawet jakieś punkty. Toyoty dojechały za kierowcą BMW. Z bardzo ładnej strony pokazał się Adrian Sutil, który jechał wręcz rewelacyjnie ostatecznie lądując na czternastym miejscu. Mam nadzieję, że w przyszłym roku trafi do lepszego zespołu niż Spyker, bo pokazuje, że potrafi być groźny nawet w niekonkurencyjnym aucie. Po raz kolejny zawiódł Wurz oraz Fisichella. Ten drugi odpadł już na samym początku. Coś czuję, że jego posada w Renault może być zagrożona, wszak ostatnio Kovalainen cały czas jeździ lepiej, pomimo że to jego pierwszy sezon.
Jeśli chodzi o sam wyścig to był dość ciekawy, przede wszystkim ze względu na piękny i malowniczo położony tor. Spa to klasyczne miejsce pełne historii F1. W tym roku właśnie w Belgii zakończono europejską część mistrzostw, teraz kierowców czekają wyjazdy do Japonii, Chin i Brazylii. Sytuacja w punktacji jest ciekawa, a więc powinny być emocje. Osobiście nie mogę się doczekać wyścigu na torze Fuji, nie jeżdżono tam przeszło trzydzieści lat, a więc obiekt jest dla wszystkich nowy. Grand Prix Japonii już za dwa tygodnie.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez SebaSTI » niedziela, 16 wrz 2007, 20:25

Kubica 9 miejsce mysle ze to dobry winik startowal z 14 miejsca:) szkoda ze nie zajol tego 8 miejsca ,ale i tak pokazal ze potrafi walczyc:)
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez retro » poniedziałek, 17 wrz 2007, 13:24

według mnie 9 miejsce jak na jego umiejetnosci i nawet uwzgledniajac pozycje startową to malo. Owszem pokazał pazur czyli że umie wyprzedzać ale niestety jak widac z niektórymi mial większy problem mam tu na myśli Kovalainena którego po raz kolejny nie mógl wyprzedzić. Nie ganie Roberta tylko myśle że w nim drzemie jeszcze większa moc :)
co do jego bmw to az mi się nie chce wypowiadać
retro
 
Posty: 30
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 13:19

Postprzez eSWu » poniedziałek, 17 wrz 2007, 14:00

Dzięki temu że Kubica musiał gonić i realizatorzy go pokazywali to sen przyszedł dopiero w okolicach 12 okrążenia a nie jak zawsze około piątego !!!
Ciekawe czy ktoś wie w jakim kierunku zmierza F1 ? Bo jeśli to mają być tylko nośniki reklamy to lepiej aby jeździli wolniej bo lepiej będzie widać. Bo wyścigami tego nazwać już nie można.
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez retro » środa, 19 wrz 2007, 10:32

moim zdaniem ż wyscigami tego nazwać nie można to jest przesadzone aczkolwiek totylko moje zdanie. Reklamy musza być bo dają kasa która to wszystko nakręca. Ja po prostu chciałbym żeby Robert był lepiej traktowany w zespole, bo chłopak ma możliwosci i ambije jeździc szybciej
retro
 
Posty: 30
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 13:19


Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości