Red Bull Racing w Krakowie! 15 Sierpnia.

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

Postprzez Zajcev » piątek, 17 sie 2007, 18:34

Marmetal napisał(a):Co taki mały odzew? :) Ja niestety nie mogłem pojechać, ale chciałbym chociaż wiedzieć czy fajne to było i warte zachodu ;).


hmm trudno jednoznacznie mi powiedziec czy fajnie, pojechalem z czystej ciekawosci, poza tym zeby zajac odpowiednie miejsce musialem stac ponad 2h na tym upale, do tego tego dnia wypadalo swieto wiec ciezko bylo znalezc blisko jakis sklep (dalej wolalem nie ryzykowac isc bo stracilbym miejscowke:)) aby kupic cos dla ochlody.
Biedny bolid troche sie nameczyl na tej nawierzchni, nie mozna bylo odczuc tej (chyba) prawdziwej dynamiki;)

Jednak bardziej kreca mnie rajdy:)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow


Postprzez Anonymous » piątek, 17 sie 2007, 23:25

Byłem nic nie widziałem :lol: Byłem dwie godziny przed rozpoczęciem czyli o 12 musiałem iść coś zjeść przyszedłem przed 13 i już nic kompletnie nic nie widziałem nawet samolotu na niebie :lol: :lol: A te karetki co chwila ktoś mdlał , w takim upale siedziec :roll:
Anonymous
 

Postprzez tryme » wtorek, 21 sie 2007, 21:00

heh, tak prawdę mówiąc to szału nie było :( Także przyjechałem 2 godziny przed pokazem, lecz widząc jaki tłum ludzi się szykuje, szybo zorganizowałem sobie miejscówkę na jednym z pobliskich balkonów, żeby cokolwiek było widać :D

Na plus mogę zaliczyć zdobycie autografu Vettela :P
Avatar użytkownika
tryme
 
Posty: 49
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 13:07
Lokalizacja: Opole

Postprzez MisiekClio » wtorek, 21 sie 2007, 22:32

MSG Racing napisał(a):A kto wie co grali ja Vettel jeździł pokazowo tzn czyj to utwór i jego nazwę - poluję na to od daaaaawna. Z góry wielkie dzięki.
http://www.f1.v10.pl/Red,Bull,3D,Race,V ... ,2907.html na samym końcu tego filmiku słychać kawalątek tego utworu.


Na moj gust to jest: Yello - "The race" - tytul calkiem adekwatny :) . Niestety nie mam linka do pobrania... Moze ktos wrzuci??
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Poprzednia strona

Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron