BMW Sauber na Bemowie 17-19 sierpnia 2007

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

BMW Sauber na Bemowie 17-19 sierpnia 2007

Postprzez Tomi_OL » środa, 25 lip 2007, 20:38

Rajdowcy "na dopingu" są tylko mistrzami na swoim podwórku. To zwykli oszuści. Simon Jean-Joseph.
www.sztukakibicowania.pl
Jezek, jezek, jezek SE MA !
Gravel Ruless !
Tomi_OL
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 11:43
Lokalizacja: Olsztyn


Postprzez Marcus_wrc » czwartek, 26 lip 2007, 01:44

Co za głupi termin. Rajd mam w Tomaszowie Mazowieckim. Ale w sobotę może się wybiorę.
Avatar użytkownika
Marcus_wrc
 
Posty: 25
Dołączył(a): niedziela, 14 sty 2007, 00:10
Lokalizacja: Zapady, koło Skierniewic

Postprzez Banan » czwartek, 26 lip 2007, 11:16

Marcus_wrc napisał(a):Co za głupi termin. Rajd mam w Tomaszowie Mazowieckim. Ale w sobotę może się wybiorę.


Ja bym na Twoim miejscu napisal skarge, ze co oni za termin wybieraja, przeciez Ty wtedy jedziesz KJS. Normalnie jacys niepowazni :roll:
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Marmetal » czwartek, 26 lip 2007, 13:06

Banan napisał(a):
Marcus_wrc napisał(a):Co za głupi termin. Rajd mam w Tomaszowie Mazowieckim. Ale w sobotę może się wybiorę.


Ja bym na Twoim miejscu napisal skarge, ze co oni za termin wybieraja, przeciez Ty wtedy jedziesz KJS.


Ale się uśmiałem :lol:. Byłem na RoadShow Renault w Warszawie, może wybiorę się na Pit Lane Park BMW :). Dwa razy zobaczyć F1 w ciągu roku, na dodatek w Polsce to już coś ;).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez :alfan: » środa, 1 sie 2007, 20:00

404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Marmetal » środa, 1 sie 2007, 20:21

^ O cholera, tego jeszcze nie było :D. Wątpię bym się wybrał, ale raz F1 w tym roku widziałem, więc nie jest źle ;).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Marcus_wrc » czwartek, 9 sie 2007, 22:04

Czy ktoś słyszał o biletach na wstęp. Ja bynajmniej słyszałem, ale nie mogę tych informacji nigdzie znaleść.
Avatar użytkownika
Marcus_wrc
 
Posty: 25
Dołączył(a): niedziela, 14 sty 2007, 00:10
Lokalizacja: Zapady, koło Skierniewic

Postprzez Marmetal » sobota, 11 sie 2007, 19:04

Wszędzie jest napisane, że wstęp wolny ;).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Marcus_wrc » poniedziałek, 13 sie 2007, 04:14

Czyli jak nikt nie słyszał, to wstęp jest wolny.

Marmetal napisał(a):Wszędzie jest napisane, że wstęp wolny :wink: .

Ja też wszędzie czytałem, iż wstęp jest wolny.
Avatar użytkownika
Marcus_wrc
 
Posty: 25
Dołączył(a): niedziela, 14 sty 2007, 00:10
Lokalizacja: Zapady, koło Skierniewic

Postprzez Tomi_OL » wtorek, 14 sie 2007, 09:52

Na górze jest link, CZYTAJCIE :!:
..."W związku z wysokim poziomem hałasu wszystkie osoby odwiedzające park otrzymają przy wejściu zatyczki do uszu, a dzieci zostaną wyposażone w specjalne słuchawki ochronne. Każdy z gości dostanie również pamiątkową smycz z kartą wstępu do Pit Lane Parku. Wstęp wolny...."

http://www.sport.pl/inne/1,64998,4333275.html
Rajdowcy "na dopingu" są tylko mistrzami na swoim podwórku. To zwykli oszuści. Simon Jean-Joseph.
www.sztukakibicowania.pl
Jezek, jezek, jezek SE MA !
Gravel Ruless !
Tomi_OL
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 11:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Tomi_OL » piątek, 17 sie 2007, 19:37

No i jak po pierwszym dniu, był ktoś :?: jakie wrażenia :?: warto jechać :?:
Rajdowcy "na dopingu" są tylko mistrzami na swoim podwórku. To zwykli oszuści. Simon Jean-Joseph.
www.sztukakibicowania.pl
Jezek, jezek, jezek SE MA !
Gravel Ruless !
Tomi_OL
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 11:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez skandal » sobota, 18 sie 2007, 18:46

Tomi_OL napisał(a):No i jak po pierwszym dniu, był ktoś :?: jakie wrażenia :?: warto jechać :?:


ja byłem ... dziś ok 14 ... tzn chciałem być ... organizator nie wpuszczał już ludzi i kazał przyjść za ok 2-3 godziny :) - takie info otrzymałem od policji która zawróciła mnie gdy szliśmy w stronę Imprezy ...

ogólnie widać było tysiące Polaków którzy bardzo chcą odwiedzić PIT LANE PARK ... niestety podejrzewam że większość nie bardzo wiedziała gdzie idzie i co będzie oglądać ... a najważniejsze było że szli po SMYCZE :) bo one były gratis... no i zostawali chyba na dłuższy okres czasu w środku ...

szkoda ... może jeszcze kiedyś będę mógł zobaczyć F1 :)
chyba najszybciej jak pojadę za rok na Węgry :) :) :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02

Postprzez Marmetal » sobota, 18 sie 2007, 19:13

skandal napisał(a):szkoda ... może jeszcze kiedyś będę mógł zobaczyć F1 :)


Ale jutro Pit Lane Park też jest czynny, po prostu musisz zjawić się nieco wcześniej ;). Ja niestety nie byłem w Krakowie na wyścigu Red Bulla, do Warszawy też nie pojechałem... Na pocieszenie zostały mi wspomnienia z RoadShow Renault w czerwcu ;). A więc widziałem F1 w tym roku :).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez mototom » sobota, 18 sie 2007, 23:11

Beż przesady, aż tyle się nie czekało. Fakt, postałem w sumie z godzine, wypaliłem ze 2 papierosy, z kumplami o jakiś głupotach się pogadało i czas czekania zleciał. Impreza generalnie rewelacja.
Ludzi wpuszczano w kilku turach i po ciężko określić jakim czasie, ale wystarczającym żeby wszystko obejrzeć proszono do wyjścia, by kolejni mogli wejść.

Można było zmienić koło w show carze, spróbować zatankować paliwo do przeźroczystej wyścigówki z pleksi, ale chyba rzeczywistych rozmiarów, obejrzeć BMW 320 z WTCC w barwach Andy'ego Priox, było jeszcze wyścigowe Z4. Poza tym stały symulatory z jakąś grą, przy innym show carze można było sobie zrobić zdjęcie, po czym je drukowali i w takiej ala ramce się je dostawało.
Jeśli chodzi o przejazdy bolidu to poza kręceniem bąków i paleniem gumy wiele się nie działo.

Generalnie warto byłoby zapłacić nawet za wejście, żeby to wszystko zobaczyć. Może wtedy by tych dzikich tłumów nie było
.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron