Grand Prix du Canada

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

Postprzez darude » poniedziałek, 9 cze 2008, 18:32

Loeb1987 napisał(a):ehh... głupi Hamilton...wyeliminował Raikkonena :/a szkoda bo Kimi był piekielnie szybki


Kimi sie już nawygrywał. Teraz wkracza era Roberta :!: Ja przez to, że nie dałem rady oglądnąć podium i konferencji musiałem oglądnąć wyścig 2 razy. Pierwszy raz na niemieckim RTL'u, a następnie powtórkę na Polsacie o 0:30 w nocy z naszym kochanym Borowczykiem ("Ojciec bił syna nie za to, że brał udział w hazardzie, ale za to, że chciał się odegrać") :lol:
RK kochamy Cię!!!!
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice


Postprzez MarcinRally » poniedziałek, 9 cze 2008, 20:11

Brawo! Brawo ! Brawo! :) :) :) oby tak dalej :wink:
Avatar użytkownika
MarcinRally
A5
 
Posty: 749
Dołączył(a): niedziela, 25 lut 2007, 10:48
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Marmetal » poniedziałek, 9 cze 2008, 20:19

Niezwykły wyścig, fenomenalny Kubica! Robert nie popełnia błędów, jeździ równo, czysto, z głową i pomimo nieco słabszego bolidu wygrywa w mistrzostwach. To niesamowite. Nie spodziewałem się, że tak szybko odniesie swoje pierwsze zwycięstwo, forma jego i zespołu w tym roku jest rewelacyjna. BMW zrobiło duży krok naprzód i w ciągu niecałych trzech lat stało się zespołem walczącym o najwyższe trofea. Wczorajsze wyczyny Roberta zapamiętamy na długo, a szczególnie wzruszającą chwilę kiedy Polak stanął na najwyższym stopniu podium, by posłuchać polskiego hymnu. Coś wspaniałego, brawo Robert, jesteś wielki!
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Loeb1987 » poniedziałek, 9 cze 2008, 21:53

darude napisał(a):
Loeb1987 napisał(a):ehh... głupi Hamilton...wyeliminował Raikkonena :/a szkoda bo Kimi był piekielnie szybki


Kimi sie już nawygrywał. Teraz wkracza era Roberta :!:

Może wkroczyć za 2 lata ;) teraz czas jest Raikkonena
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mototom » wtorek, 10 cze 2008, 22:25

A ci co pluli na Heidfelda się przymkneli teraz jakoś.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Marcin z Mtl » środa, 11 cze 2008, 03:04

Ja się wzruszyłem w momencie hymnu i później na konferencji :) Quebecka TV ucięła fragment, gdy Robert mówił po polsku, co i tak nie zmienia faktu, że był najlepszy :)
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez ToMi888 » sobota, 14 cze 2008, 12:06

Brawo Robert ! Strasznie żałuję, że nie mogłem tego oglądnąć na żywo. Wynik Kubicy potwierdza, że to wyśmienity kierowca :P
Petter Solberg!
Kris Meeke!
Avatar użytkownika
ToMi888
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): czwartek, 11 paź 2007, 15:28
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Karol » niedziela, 13 cze 2010, 21:19

Red Bulle zawaliły sprawę taktycznie :) Ładny wyścig pojechał Buemi. Natomiast to co MSC pokazał to kompletna klapa. Pomijając nieczyste moim zdaniem zagrania. No cóż za ostatnie dwa wyścigi Mac'i złapały 86 punktów, spory bonus.

No a to co Pietrow zrobił po starcie - masakra :)
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez fluff » niedziela, 13 cze 2010, 23:24

MSC chyba nigdy nie byl gentelmanem ;p
Hamilton znow bez wiekszych kar?
A RK zostal upomniany za cos, co na polskich drogach jest standardem ;)
Power Is Nothing Without Control!
Duval ognia!!!
Avatar użytkownika
fluff
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): niedziela, 3 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: trojmiasto

Postprzez mati_WRC » poniedziałek, 14 cze 2010, 08:04

A ja się pytam co z karą dla Hamiltona za sposób wyjazdu z pitów u boku Alonso??

Ten gośc mimo, że mocno opalony chyba jest często niewidoczny dla sędziów!
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SebaSTI » poniedziałek, 14 cze 2010, 08:32

mati_WRC napisał(a):A ja się pytam co z karą dla Hamiltona za sposób wyjazdu z pitów u boku Alonso??

Ten gośc mimo, że mocno opalony chyba jest często niewidoczny dla sędziów!


nie tylko on tak przejechal cala linie ciagla przejechal webber:) caloscia bolidu:)
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Martin_B » poniedziałek, 14 cze 2010, 09:26

To jest jakiś cyrk. Pamiętam że kiedyś karano zawodników za przekroczenie linii przejazdem przez boksy co ruinowało cały wyścig. Pamiętam przypadek że ktoś nawet przegrał przez to wyścig wyjeżdżając lekko po za linie na końcowych jej może 3 metrach. To był chyba Montoya albo Raikkonen.
Avatar użytkownika
Martin_B
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 10:09
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Hultay WRC » wtorek, 15 cze 2010, 12:33

Hm może włodarze doszli do wniosku że ściganie się w boksach jest ciekawe? Owszem jest ale i tez piekielnie niebezpieczne, jakby tak sie jeden z drugm spotkali to by skończył/skończyli z mechanikami pod kołami :? . Pół biedy że nie ma tankowania i łatwopalnego paliwa.

Dobrze że RK nie został dokliwiej ukarany, tamten manewr nie był taki zły, wyjasnił co i jak. Jesli Chodzi o "cHAMiltona" to bez komentarza, ale znaczace jest to że wygrał i chyba ie zdemolował opon jak to ma w zwyczaju, chyba uczy się od kolegi z zespołu(łagodności, bo bycia fair nie nauczy sie opuki mu czegoś nie dowalą...). Shumacher- do tej pory cieszyłem sie z jego powrotu, miałem nadzieję ze osiągnie jakąś formę i może nawet wygra jakiś wyścig. Ale ani nie jest w specjalnej formie, objezdża go młodszy kolega który chyba też ogromnym asem nie jest, a stare chamskie nawyki mu pozostały. Jesli tak bardzo chciał pieknego Mercedesa SLS to mógł sobie po prostu kupić zamiast sie tam pchać :roll:
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Poprzednia strona

Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości