Michael Schumacher w Poznaniu ?!

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

Postprzez Misza » niedziela, 22 kwi 2007, 09:41

Hehe, tomi_kl, chyba widziałem Ciebie i całkiem sporą grupkę na zewnętrznej tego prawego pod wiadukt :) Drugie zdjęcie z tych powyżej właśnie tam na dohamowaniu było zrobione.

Ogólnie wrażenia po imprezie... wow. Jak widać, da się, a i mimo ciszy w prasie i zamkniętego charakteru imprezy przybyły tłumy - całe rodziny z dziećmi, itp. Myślę, że było minimum 2-3x tyle ludzi, ile faktycznie imiennych zaproszeń, bo na tor wjeżdżały pełne samochody, a nie sami kierowcy z wejściówkami.

Puenta, niezależna od gwiazd i samochodów na torze - pozostaje czekać na bogatego prywatnego inwestora albo cud w PZMie...
Misza
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 6 lis 2002, 14:32
Lokalizacja: Poznań


Postprzez SebaSTI » niedziela, 22 kwi 2007, 11:02

Szumi miał interes żeby przyjechać do poznania dla samych miłośników F1 nigdy byśy go tu na pewno nie zobaczyli. Ta impreza troche była jak w zamknieciu ani nic w telewizji nic nie mowili a było o czym.Jak ma ktos jakies filmik czy wiecej zdjęć to dawajcie chetnie oglądniemy :D
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Karol » niedziela, 22 kwi 2007, 12:14

Schumi przyjechał bo jego sponsor zorganizował impreze w Polsce. A mylisz się bo w telewizji właśnie mówili o tym, było i w teleexpresie i w wiadomościach na tvp1. Pewnie Majewski też się z kamerką przejechał, to może coś pokaże u siebie.

O ile sobie przypominam, to chyba nie jest pierwsza "zamknięta" impreza z podobnymi osobistościami, Mclaren też jeździł chyba po torze albo w jakimś mieście.

Piszecie, że przybyły całe rodziny z dziećmi. Czyli, że co?! Że jednak można by "zwabić" ich na tor jakąś dobrze rozreklamowaną atrakcją? Gwarantuje wam, że gdyby podobny numer miał miejsce podczas wsmp, i odpowiednio rozreklamować kiedy taka impreza będzie, jakieś plakaty itd to też pół Poznania by się zwaliło na tor. I co? I lepszej promocji nie trzeba. Wiadomo, że wszystko to kasa, chęci itd itp kontakty przede wszystkim. No i najważniejsze VIP-atrkacja musi mieć w tym jakiś interes. Szkoda tylko, że marne pocieszenie skoro z tą imprezą PZM nie miał nic wspólnego :(
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez qbus125rally » niedziela, 22 kwi 2007, 23:10

Karol napisał(a):Schumi przyjechał bo jego sponsor zorganizował impreze w Polsce. A mylisz się bo w telewizji właśnie mówili o tym, było i w teleexpresie i w wiadomościach na TVP1...
Piszecie, że przybyły całe rodziny z dziećmi. Czyli, że co?! Że jednak można by "zwabić" ich na tor jakąś dobrze rozreklamowaną atrakcją? Gwarantuje wam, że gdyby podobny numer miał miejsce podczas wsmp, i odpowiednio rozreklamować kiedy taka impreza będzie, jakieś plakaty itd to też pół Poznania by się zwaliło na tor. I co? I lepszej promocji nie trzeba. Wiadomo, że wszystko to kasa, chęci itd itp kontakty przede wszystkim. No i najważniejsze VIP-atrkacja musi mieć w tym jakiś interes. Szkoda tylko, że marne pocieszenie skoro z tą imprezą PZM nie miał nic wspólnego :(


dokładnie wlazłem na tor przez mega dziure w płocie od rzemieślniczej-oj AW oni nic dokładnie nie zrobią nawet płotu nie potrafią załatać.i myslałem że jestem na innym torze,a przecież do Brna dopiero jedziemy w środe."Kebaby poubierane,nasza ukochana trybuno-wieża jakby z innej bajki taka kolorowa nawet z zadaszeniem obok trybunki,zardzewiałe reklamy wokól toru także ubrane w shellowskie barwy-ogólnie ameryka.Karol tak jak mówisz tłumy kibiców-gapiów.Mysle że podobne efekty są do uzyskania podczas WSMP-tylko komuś musi sie chcieć.

co do dżwięku bolidu to nie ma co przepiękny.ciekawe co na to mieszkańcy Przeźmierowa gdyby na torze miały latać takie 22 cuda.hehe
2004-mechanik Kołpak N1150,
2005/06-mech.( ten grubszy) Stokrotki N1150
2007-mech. Sobota/Michel,Rulski/Kubiak-DSMP
2009-mech.Urbański-GSMP/WPP :)
Avatar użytkownika
qbus125rally
 
Posty: 48
Dołączył(a): środa, 19 kwi 2006, 22:02
Lokalizacja: Dąbrowa k.Poznania

Postprzez Krecik » niedziela, 22 kwi 2007, 23:23

qbus125rally napisał(a):ciekawe co na to mieszkańcy Przeźmierowa gdyby na torze miały latać takie 22 cuda.hehe


To ja może od siebie....

Silniki Ferrari należą do jednych z cichszych.
Największa petarda to silniki Hondy!
Avatar użytkownika
Krecik
A5
 
Posty: 554
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Marko84 » poniedziałek, 23 kwi 2007, 00:42

Mysle że podobne efekty są do uzyskania podczas WSMP-tylko komuś musi sie chcieć.

myślę, że komu chcieć się to jest tylko ktoś musiałby wyłożyć taką kasę jaką shell wydał na tą impreze.
Marko84
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 17:30
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Krecik » poniedziałek, 23 kwi 2007, 11:42

Marko84 napisał(a):
Mysle że podobne efekty są do uzyskania podczas WSMP-tylko komuś musi sie chcieć.

myślę, że komu chcieć się to jest tylko ktoś musiałby wyłożyć taką kasę jaką shell wydał na tą impreze.



NIE !!!!

musi się komuś chcieć,
musi się komuś chcieć uporządkować teren
musi się komuś chcieć jechać do jakiegoś sponsora
musi się komuś chcieć porozmawiać z kimś
musi się komuś chcieć
po prostu chcieć...

Złapali dobre posadki i grzeją w nich dupy nie robiąc nic.

PANOWIE CZY TAK MUSI BYĆ ????

Dla nich najważniejszą imprezą jest giełda samochodowa..

A to stanowczo za mało jak na taki obiekt.


A tutaj na zakończenie macie coś miłego:

http://img299.imageshack.us/my.php?image=img2331ti6.jpg


.

Mam prośbę, nie używajcie w postach na przyszłość koloru czerwonego. Mówi o tym też regulamin forum, którego czy chcecie czy nie musicie przestrzegać:

"1.3. Pisać na forum wolno tylko małymi literami bez „CAPS LOCK” i kolorem standardowym domyślnym. Kolor czerwony jest zarezerwowany tylko dla kadry forum."

Pozdrawiam, K.
Avatar użytkownika
Krecik
A5
 
Posty: 554
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gh0ly » wtorek, 24 kwi 2007, 09:54

A ja mam pytanko ? Czy wszystko z toru zostalo zdemonotowane ? Bo wieza, wyglada napawde zajebiscie :)

Czy moze cos zostalo na przyszlosc?
Wyscigowe Picie Alkoholu
Avatar użytkownika
gh0ly
N1
 
Posty: 72
Dołączył(a): środa, 5 lip 2006, 20:21
Lokalizacja: SRT

Postprzez Misza » poniedziałek, 7 maja 2007, 14:44

Byłem w weekend na torze i dobry news jest taki, że budynek depot (wraz z wieżą oczywiście) jest cały czas shellowo-czerwony :) Ciekawe, na jak długo - może jakoś się automobilklub i Shell dogadały? Od ludzi z AW obecnych na V-Power Day można było usłyszeć westchnienia, że mogłoby tak ładnie na dłużej pozostać... ;)
Misza
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 6 lis 2002, 14:32
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron