Polskich mediów pojęcie o F1...

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

Postprzez bounder » sobota, 7 paź 2006, 13:27

Marmetal napisał(a):Czego się spodziewać po polskich mediach nie znających się na rzeczy... Proste, że wybiorą debiut sławnego zawodnika, który był gorszy od debiutu Kubicy.

ale właśnie chodzi o to, że oni wciskają kit z tym, że debiut MS miał bardzo dobry. Właśnie nigdzie nie piszą, że nie ukończył ani jednego okrążenia. I skąd przeciętny Polak ma zdobywać rzetelną wiedzę o tym sporcie :?:
bounder
N3
 
Posty: 316
Dołączył(a): wtorek, 17 lut 2004, 01:45


Postprzez Marmetal » sobota, 7 paź 2006, 13:30

bounder napisał(a):
Marmetal napisał(a):Czego się spodziewać po polskich mediach nie znających się na rzeczy... Proste, że wybiorą debiut sławnego zawodnika, który był gorszy od debiutu Kubicy.

ale właśnie chodzi o to, że oni wciskają kit z tym, że debiut MS miał bardzo dobry. Właśnie nigdzie nie piszą, że nie ukończył ani jednego okrążenia.


Napisali tak dlatego, bo gdy ludzie zobaczą, że sam Schumacher miał dobry debiut, a Kubica również miał dobry debiut to przeciętny Polak pomyśli, że nasz rodak w F1 będzie drugim Michaelem... A to, że kłamią to już inna sprawa.

bounder napisał(a):I skąd przeciętny Polak ma zdobywać rzetelną wiedzę o tym sporcie :?:


Na pewno nie z Onetu...
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez THIM » sobota, 7 paź 2006, 15:08

Marmetal napisał(a):gdy ludzie zobaczą, że sam Schumacher miał dobry debiut, a Kubica również miał dobry debiut to przeciętny Polak pomyśli, że nasz rodak w F1 będzie drugim Michaelem... A to, że kłamią to już inna sprawa.


Ja myślę, że ma duże szanse. Kubica na jednym mistrzostwie chyba nie skończy...
Ostatnio edytowano sobota, 7 paź 2006, 22:02 przez THIM, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Saruto » sobota, 7 paź 2006, 16:45

Wczoraj w Fakcie pisali żeby BMW szybko kontrakt z Kubicą podpisali bo inaczej Williams go wykupi :lol:
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Gokart » poniedziałek, 9 paź 2006, 09:51

OT

Żółtodziób - mam na myśli to, że pisząc o Amerykanach, Japończykach itp. posługujesz się stereotypami. To są uogólnienia które tylko zaciemniają rzeczywistość i są dla zainteresowanych obraźliwe,chociaż na to nie zasłużyli. Tak samo jak wszyscy Polacy nie są debilami (chociaż jest bardzo wielu debili w Polsce), tak samo wszyscy Amerykanie to nie debile i "festyniarze", ani wszyscy Japończycy to nie "gadżeciarze".

O konkretach można rozmawiać; kiedy posługujesz się stereotypami, to rozmowa zamienia się w stek obelg i wyładowywanie własnych emocji i kompleksów i niczemu nie służy ani nic nie wnosi do tego forum.

pozdr
Pozdr
Wojtek
Avatar użytkownika
Gokart
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): wtorek, 6 sie 2002, 13:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 9 paź 2006, 10:31

Czytaj do konkluzji - a nie tylko początkowe kilka zdań. Po pierwsze stereotypy nie biora sie z nikąd - jakaś część Japończyków zarzyna się w pracy, jakaś część amerykanów, jakaś częsć polaków teraz wymądrza sie na temat F1 i wreszcie jakaś czesć Polaków słucha radia Maryja. Ale konkluzja była taka ŻE PRZECIEŻ NIE WSZYSCY i że pomimo tych wad zarówno Amerykanów, Japończyków i Polaków nie należy nazywać narodem debili. Zważ też że wszystko było pisane w kontekście stwierdzenia że Polacy to debile, ja po porstu zwróciłem uwagę na ciemne strony innych narodów - bo mimo że o takich się nie mówi to KAŻDY takie ma.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez mototom » poniedziałek, 9 paź 2006, 18:26

Nazwa tematu "Polskich mediów pojęcie o F1.... To pół biedy. Gorzej z pojęciem wśród kibiców. Niech świadczą o tym wyniki aktualnej sondy na autoklubie.
Cóż może dla niektórych Borowczyk to fachowiec. Pytanie od czego?
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ari_Krakow » poniedziałek, 9 paź 2006, 18:53

Od tarcia chrzanu być może. Poziom Pana Borowczyka jeśli chodzi o Formułę 1 jest żaden. Jeśli ktoś się nie zgadza, to mogę podać przykłady. Jeśli chodzi o rajdy wie niewiele więcej. Fryzura jest kwestią gustu :P
www.witekmotorsport.com
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Erni » poniedziałek, 9 paź 2006, 22:31

Ari_Krakow napisał(a):Od tarcia chrzanu być może. Poziom Pana Borowczyka jeśli chodzi o Formułę 1 jest żaden. Jeśli ktoś się nie zgadza, to mogę podać przykłady. Jeśli chodzi o rajdy wie niewiele więcej. Fryzura jest kwestią gustu :P


Może nie jest żaden, bo coś tam jednak wie, potrafi odróżnić BMW Sauber od Williamsa choć niektórzy nie... :D, ale generalnie stoi na niskim poziomie. Proponuję aby stanowisko Borowczyka zajął p. Kwiatkowski :)
Obrazek
Obrazek

DZIECI ŚCIĄGAJĄ NARTY WSIADAJĄ W GOKARTY!!!
Avatar użytkownika
Erni
N2
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 17:14
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez żółtodziób » wtorek, 10 paź 2006, 00:51

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... 799427,415

i to jest własciwie istota problemu...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Saruto » wtorek, 10 paź 2006, 07:17

Erni napisał(a):Może nie jest żaden, bo coś tam jednak wie, potrafi odróżnić BMW Sauber od Williamsa

To równie dobrze ja lub Ty możemy komentować wyścigi ;)
Ostatnio Skubis(czy jakoś tak) pomylił Spyker'a z Ferrari :shock: trzeba być bardzo zdolnym :roll: a kibice których jest 65.35% to są Ci którzy od tego sezonu oglądają F1 ;) poprostu większość nie ma pojęcia o wyścigach...
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Erni » wtorek, 10 paź 2006, 15:13

Saruto napisał(a):
Erni napisał(a):Może nie jest żaden, bo coś tam jednak wie, potrafi odróżnić BMW Sauber od Williamsa

To równie dobrze ja lub Ty możemy komentować wyścigi ;)


Ale to powiedziałem w tym sęsie, że któraś gazeta czy portal internetowy, już nie pamiętam, napisał coś w stylu R. Kubica kierowca BMW Williams
Obrazek
Obrazek

DZIECI ŚCIĄGAJĄ NARTY WSIADAJĄ W GOKARTY!!!
Avatar użytkownika
Erni
N2
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 17:14
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez Picias » wtorek, 17 paź 2006, 20:42

Tych co jadą na Borowczyka chciałbym zobaczyć jak siedzą w studio i komentują cały wyścig, na pewno byłoby ciekawie. Ciekawe czy wy jesteście tacy nieomylni, jakośmi się nie wydaje bo przed telewizorem każdy jest kozak. Mnie jakoś nie przeszkadza komentaż w TV4, ale to jest wolny kraj i każdy ma prawo mieć swoje zdanie na ten temat. :)
Rajdy to moja pasja.
Avatar użytkownika
Picias
N2
 
Posty: 195
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 13:07
Lokalizacja: Polanka Wielka

Postprzez mototom » wtorek, 17 paź 2006, 21:23

Nie trzeba być kozakiem od komentowania czegoś żeby móc stwierdzić, że ktoś się do czegoś nie nadaje.
Tak samo jak nie trzeba być posłem żeby stwierdzić, że rząd jest do dupy.

Ale jak piszesz to jest wolny kraj(tak mówią przynajmniej) i mówie, że gorszego komentatora od Borowczyka jeszcze nie słyszałem.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości